Sise, ocu SISE!!!!!!!!!!!!!

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

25 Mar 2015, 22:36

I u doba Novog romantizma je bio romantičan seks?


nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

25 Mar 2015, 22:36

Tea Tree » wrote: Nodens, jednom si mi objasnio da staviš ^^ kad se referiraš na post iznad tvog, ali šta ako netko uleti između? :D

Onda editiraš i napišeš ovako nešto:

^>>>>>>>
^
^
<<<<<<<< ?
Ništa ne napravim, kao ni ako je taman došla nova stranica pa strogo uzev nema ništa 'iznad'. Ufam se u IQ subjekata na topiku. :rofl:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

25 Mar 2015, 22:43

nodens » wrote:
Ništa ne napravim, kao ni ako je taman došla nova stranica pa strogo uzev nema ništa 'iznad'. Ufam se u IQ subjekata na topiku. :rofl:
Možeš se ufat ako uleti nova stranica ili maksimalno jedan post između. Ali ako bi bila neka prometnija i brža tema pa ulete npr. dva ili tri posta, šta onda? :zubo: :komplicira:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

26 Mar 2015, 00:38

Ništa onda, ima i gorih stvari u životu... :rofl:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

26 Mar 2015, 08:39

Tea Tree » wrote:Nodens priča o romantičnom seksu u romantizmu, Karambol kaže da uživa u hrani, a Nenia misli da to znači da nije gurman i Miki miri kurac prema veličini sisa. :zvrko: Sve se razjebalo od kad je Margarita kros postala. :raspa:
Stignem tu i tamo bacit oko na trkelj. Ako nešto i zapazim obično nemam vremena odgovarati. Onda me nešto drugo podsjeti na to pa uletim s odgovorom o jednom trošku. Preskačem sve linkove jer su bilo kakvi audio, video sadržaji, fejspuci, jubitui, čak i index blokirani. Doma se ne laćam kompa osim ako me ne zovu s posla.
A što se sisa tiče, ne zanimaju me.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

26 Mar 2015, 09:11

Margarita » wrote: Stignem tu i tamo bacit oko na trkelj. Ako nešto i zapazim obično nemam vremena odgovarati. Onda me nešto drugo podsjeti na to pa uletim s odgovorom o jednom trošku. Preskačem sve linkove jer su bilo kakvi audio, video sadržaji, fejspuci, jubitui, čak i index blokirani. Doma se ne laćam kompa osim ako me ne zovu s posla.
A što se sisa tiče, ne zanimaju me.
Samo ti nastavi. Nije Čajna špotala već pohvalila injekciju aktivnosti nakon tvog upisa. :cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

26 Mar 2015, 09:14

nodens » wrote:



BTW, nisam siguran da kontam ovo '... ako je cilj kopulacija'. Pa upravo se pretrgnuh objasniti da je seks nešto u čemu sudjeluju (bar) DVA *subjekta*. Prema tome, ne može meni kao pojedinačnom subjektu biti cilj 'kopulacija', jer ti fali razmatranje tog drugog subjekta; ne znam što da mislim o 'kopulaciji' u vakuumu, bez da uopće pomislim na taj drugi, jel, hipotetski subjekt. Tako da mogu komotno reći - ne, nije mi 'cilj kopulacija' (kao takva). Ne vjerujem da ikome jest. Nego eventualno 'kopulacija-s-nekim' :rofl: da se izrazim Heideggerovski.
To razmatranje drugog subjekta je civilizacijski doseg...negdje, a negdje se uopće ne razmatra jer sam uvjeren da im je cilj ovo što Miky kaže - pražnjenje. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

26 Mar 2015, 10:13

karambol » wrote:To razmatranje drugog subjekta je civilizacijski doseg...negdje, a negdje se uopće ne razmatra jer sam uvjeren da im je cilj ovo što Miky kaže - pražnjenje. :D
A tamo gdje je to slučaj - što je cilj ovoj drugoj strani? :zubo:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

26 Mar 2015, 10:32

nodens » wrote:
A tamo gdje je to slučaj - što je cilj ovoj drugoj strani? :zubo:
Isto.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

26 Mar 2015, 10:43

Margarita » wrote: Isto.
..a je ti odgovor. i ti sad mislis da si rijesila nesto. tek sad dolazi.. zanima me.. :D
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

26 Mar 2015, 11:03

Riješeno je za one koji su to i tako sami već riješili.
Koji nisu, neće im biti riješeno što god da napišem.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

26 Mar 2015, 11:41

Margarita » wrote: Isto.
'Pražnjenje'? :zubo: Možda u nekom figurativnom smislu... ali doslovno gledano, nema se što 'ispraznit'. :rofl: Valjda je jasno da muškarci stalno proizvode spermu... žene pak ovuliraju jednom mjesečno - do menopauze.

Enivej, ako je dakle objema stranama 'cilj' to nekakvo (vlastito) pražnjenje, onda bih se složio sa Žižekom da se radi o obostranom uzajamnom masturbiranju. Nejasno je koja je prednost toga nad 'običnim' masturbiranjem...

Ne znam jesi li vidjela onu scenu iz Breaking Bad... gdje Skylar onako nezainteresirano nateže Walterovog pitona, gledajući u svoj laptop :rofl:

Margarita » wrote:Riješeno je za one koji su to i tako sami već riješili.
Koji nisu, neće im biti riješeno što god da napišem.
Joj Mardž. :rofl: Nisi čula onaj Murphyjev zakon - svako rješenje rađa nove probleme?
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

26 Mar 2015, 12:16

nodens » wrote:

Enivej, ako je dakle objema stranama 'cilj' to nekakvo (vlastito) pražnjenje, onda bih se složio sa Žižekom da se radi o obostranom uzajamnom masturbiranju. Nejasno je koja je prednost toga nad 'običnim' masturbiranjem...




Terminologija...ih. Gle, zanima me... :zubo:

Pražnjenje je više produkt šatre. "Cilj" je, valjda, snošaj koji je, grublje rečeno, parenje u svrhu rađanja potomstva.
Spolni nagon...nagon...ili je potreba? Slično primarnim potrebama poput hrane, pića i seranja iliti defekacije?
Ili baš i ne jerbo se uz sekas ipak, u većini slučajeva, vežu nekakve emocije. Osim toga od celibata nije nitko umro. :D
Kad u seksanju pretjeruješ (Miky? :zubo: ) možeš i neku boleštinu prostate navući... :D

I sad...kakve veze ima ovo sve s cicama ili sisama? :misli:

:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

26 Mar 2015, 13:34

karambol » wrote: Terminologija...ih. Gle, zanima me... :zubo:

Pražnjenje je više produkt šatre. "Cilj" je, valjda, snošaj koji je, grublje rečeno, parenje u svrhu rađanja potomstva.
Spolni nagon...nagon...ili je potreba? Slično primarnim potrebama poput hrane, pića i seranja iliti defekacije?
Ili baš i ne jerbo se uz sekas ipak, u većini slučajeva, vežu nekakve emocije. Osim toga od celibata nije nitko umro. :D
Kad u seksanju pretjeruješ (Miky? :zubo: ) možeš i neku boleštinu prostate navući... :D

I sad...kakve veze ima ovo sve s cicama ili sisama? :misli:

:zubo:
Pa nema nikakve veze, nego ono, digresija na digresiju... :rofl:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

27 Mar 2015, 12:24

nodens » wrote:Enivej, ako je dakle objema stranama 'cilj' to nekakvo (vlastito) pražnjenje, onda bih se složio sa Žižekom da se radi o obostranom uzajamnom masturbiranju. Nejasno je koja je prednost toga nad 'običnim' masturbiranjem...
Ovak, ak napravimo skalu seksualnog zadovoljstva, 'obično' masturbiranje je čista desetka. A obostrano uzajamno je od 0 do 100. Pa vidi je li prednost ili nije.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

27 Mar 2015, 13:46

Margarita » wrote:Ovak, ak napravimo skalu seksualnog zadovoljstva, 'obično' masturbiranje je čista desetka. A obostrano uzajamno je od 0 do 100. Pa vidi je li prednost ili nije.
Ne mogu, prvo bih morao imat odgovarajući model koji opisuje te varijacije u zadovoljstvu. Dakle, model koji bi (bar ugrubo) definirao koji sve faktori utječu na to manje ili veće zadovoljstvo. :zubo:

Jasno, to je u velikoj mjeri individualno... no meni se čini da je 'individualno' čisto na mehaničkoj razini; na psihološkoj nagađam da su ti faktori mnogo sličniji međusobno.

Ima li to neke tangencijalne veze sa sisama? :rofl:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

27 Mar 2015, 13:55

Ima.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

27 Mar 2015, 16:35

U kom smislu?
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Mar 2015, 17:41

Margarita » wrote: Ovak, ak napravimo skalu seksualnog zadovoljstva, 'obično' masturbiranje je čista desetka. A obostrano uzajamno je od 0 do 100. Pa vidi je li prednost ili nije.
a što se sve ubraja pod obostrano uzajamno? postkoitalno donešena klopa u krevet, koja je na razini profi kuhanja? :D
neprihvatljivo mi je pomisliti da vrhunska masturbacija iznosi bijednu 1/10 vrhunskog seksa. :durica:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Mar 2015, 17:49

nodens » wrote:
Ne mogu, prvo bih morao imat odgovarajući model koji opisuje te varijacije u zadovoljstvu. Dakle, model koji bi (bar ugrubo) definirao koji sve faktori utječu na to manje ili veće zadovoljstvo. :zubo:

Jasno, to je u velikoj mjeri individualno... no meni se čini da je 'individualno' čisto na mehaničkoj razini; na psihološkoj nagađam da su ti faktori mnogo sličniji međusobno.

Ima li to neke tangencijalne veze sa sisama? :rofl:
bilo je jedno istraživanje. količina i sastav hormona koja se polučuje orgazmom je ista neovisno kojim se putem došlo do njega, ali su sudionici onaj dobiven seksom vrednovali kao veće zadovoljstvo. :D
sve je to do toga kako si posložiš u glavi. :zubo: :rofl:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

27 Mar 2015, 20:56

Nenia Salonitana » wrote: bilo je jedno istraživanje. količina i sastav hormona koja se polučuje orgazmom je ista neovisno kojim se putem došlo do njega, ali su sudionici onaj dobiven seksom vrednovali kao veće zadovoljstvo. :D
sve je to do toga kako si posložiš u glavi. :zubo: :rofl:
Pa da, samo što ja nisam uvjeren da je to pitanje toga da sam sebi nešto 'posložiš'. Nego više u stilu 'kako ti padne grah'. :zubo:

Mislim, pa daj samo pomisli. Sve je u glavi, jel? No, zašto se onda više pališ na lika A, nego na lika B? Zamisli da je lik A nedostupan, a lik B iznimno voljan, samo jebiga, tebi je napet onak, nula koma tri posto. :rofl: I što sad, budući da je 'sve u glavi', naprosto si 'posložiš' da će ti ovaj tikvan B biti 'strašno napet' - i onda uživaš u seksu s njim. Zvuči super, eh? :rofl:

Mda.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Mar 2015, 21:18

nodens » wrote:
Pa da, samo što ja nisam uvjeren da je to pitanje toga da sam sebi nešto 'posložiš'. Nego više u stilu 'kako ti padne grah'. :zubo:

Mislim, pa daj samo pomisli. Sve je u glavi, jel? No, zašto se onda više pališ na lika A, nego na lika B? Zamisli da je lik A nedostupan, a lik B iznimno voljan, samo jebiga, tebi je napet onak, nula koma tri posto. :rofl: I što sad, budući da je 'sve u glavi', naprosto si 'posložiš' da će ti ovaj tikvan B biti 'strašno napet' - i onda uživaš u seksu s njim. Zvuči super, eh? :rofl:

Mda.
:rofl:
dobro, grah ti je pao kako ti je pao i koliko ti je pao, ali možda ga ipak naknadno malo možeš presložiti. :zubo:

više sam mislila da si središ u glavi da onanija tako i onako daje isti rezultat i fizičke blagodati za organizam kao da si jebao ikoga od njih dvoje, tim više bi bilo nadasve glupo silit se jebat nekoga tko ti nije napet ili ti se dijelomično gadi tj. jebat nekoga samo da možeš reći da jebeš. nije ovo tebi išlo, ti i ja nemamo s tim problema. :five:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

27 Mar 2015, 23:52

Bas je lipo citat raspravu forumasice koja vapi za sexom s forumasem kojem je cilj umrit nevin o sexu ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

27 Mar 2015, 23:54

miky0 » wrote:Bas je lipo citat raspravu forumasice koja vapi za sexom s forumasem kojem je cilj umrit nevin o sexu ;)
:D

..vidis miki da mozes kad oces.. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

27 Mar 2015, 23:59

..a unda » wrote: :D

..vidis miki da mozes kad oces.. :D
:rofl:

a otkad ti nisam na ignoru :misli:
Post Reply