Page 1 of 1

Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 22:48
by Nenia Salonitana
Image

agresivan seks, kamilica seks u misionarki, bdsm?


:kokice: : jedna ruka na tastauri: :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 22:51
by jednokratni klon
Bdsm. :ckzubo: Ona je submisivna. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 22:55
by Nenia Salonitana
meni je on submisivan. :cerek: :cerekava:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 22:56
by jednokratni klon
Opa. :kokice:

Sad me živo zanima kakav je undi. :rofl:

Ne znam, ja ga totalno mogu zamislit kao dominantnog. Odlučan je i to. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 22:59
by Nenia Salonitana
mogu ga i ja zamisliti kao dominantnog :cerek: , ali privlačna mi je pomisao i na njega svezanog uz radijator u spavaćoj. :Slin:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:01
by jednokratni klon
Nenia Salonitana wrote:mogu ga i ja zamisliti kao dominantnog :cerek: , ali privlačna mi je pomisao i na njega svezanog uz radijator u spavaćoj. :Slin:
:rofl:

Meni se kod njega ne pali taj switch sa sub na dom, možda jer je dosta stariji. :misli: Zapravo nije to, dominantna sam prema slabićima samo iako mi to brzo dopizdi i pokušam izvuć iz njih dominantnu stranu. :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:06
by Nenia Salonitana
vidim ga kao nekog tko ima stila, ruža za damu prije spankanja :o
Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:08
by Nenia Salonitana
Kolinda Kitarović wrote:
:rofl:

Meni se kod njega ne pali taj switch sa sub na dom, možda jer je dosta stariji. :misli: Zapravo nije to, dominantna sam prema slabićima samo iako mi to brzo dopizdi i pokušam izvuć iz njih dominantnu stranu. :rofl:
jandroković ti je isto godište. možda bi lakše tu stranu izvukla iz njega? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:09
by jednokratni klon
Nenia Salonitana wrote:vidim ga kao nekog tko ima stila, ruža za damu prije spankanja :o
Image
Da. :ckzubo:
Nenia Salonitana wrote: jandroković ti je isto godište. možda bi lakše tu stranu izvukla iz njega? :kokice:
:rofl: :rofl: :puke:

Ajme, ne baš takve ljigavce. :zubo:

Si ubrala kako je unda nestao kad si otvorila temu? :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:18
by Nenia Salonitana
Kolinda Kitarović wrote:
Da. :ckzubo:



:rofl: :rofl: :puke:

Ajme, ne baš takve ljigavce. :zubo:

Si ubrala kako je unda nestao kad si otvorila temu? :rofl:
[spoiler]za lakše zamišljanje zokija, i prsten je tu. :ckzubo: Image[/spoiler]


da stvarno. nestao je. sigurno samo neulogiran stišće f5 gumbić. :rofl:


za jandrokovića prvo ovo, on je nesnosan dok se glasa. :facepalm: :raspa:

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:19
by ..a unda
uvod..

..bilo je to nedavno, lani mislim, ono doba kad tuskanac svojim liscem gori do rumenosti od jeseni koja blagonaklono pruza svoje plodove, kad se u zraku osjeti miris zgnjecenog grozdja, osjeca okus njegovih boba i podatnih kapljica koje ce uskoro omamljivati svojom neizvjesnoscu.
..i kovit vjetra je zavrtio i visoko dizao otpalo lisce s poda, negdje tamo, iza krosnji i poneki zuto rumen ilist je jasno prelazio preko sneno naoblacenog zagrebackog neba i odlazio tamo negdje, prema rokovom perivoju..

da, sve je to ona vidjela kroz prozor i ugrizla se za usnu ne znajuci je li to mozda jer je osjetila kako duboko dise i kako nesvjesno prolazi prstom po svilenoj kosulji koja jojje isticala svu njenu zenstvenost ili se sjetila da je uskoro sastanak i da ce ga opet vidjeti.
nije ga vidjela od jucer, a izgledalo joj je joj se kao da su prosli dani..

krenula je iz sobe, ostavivsi otvorena vrata i nesto rekla svojoj tajnici obucenoj u decentno usku haljinu, nije ni sama znala sto, nesto je promrmljala s onim sluzbeno sjetnim smjeskom kao dase ispricava. nesto kao..idem na sastanak vlade, pa molim te pripremi za poslije onaj spis o usnama..ne, onaj spis o samohranima, znas ono.. i zastane ispred kabineta, bez neke velike zurbe, kao da nesto ceka.

..i osjetila je, cula je, iako taj hod nitko drugi nije mogao cuti, tepih staza je utisavala zvukove, bat koraka, ali ona je osjetila tu vibraciju, taj ritam, negdje u grudima ga je osjetila, onaj njegov korak, hod, tako lagan, a tako odmjeren, cvrst, stalan.. osjetila je kako se priblizava, kako prilazi i..staje, valjda se s nekim naktratko zaustavio i opet je krenuo i iako je znala da ce nastaviti premanjoj, opet se iznenadila tom promjenom ritma koji se nastavio, i bivao sve blizi i blizi, tom neumoljivom stalnoscu, a nije htjela da stane i upravo kad se on pojavio iza ugla hodnika, iako ga je ocekivala, nekako je bio blizi nego sto je mislila i ote joj se kratki uzdah kojeg je pokusala prekriti vrhovima prstiju na donjoj usni..

:kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:26
by ..a unda
..a sta je kolinda, di ti je prija nestala? :kokice: .. jel joj :Slin: ?

:D :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:29
by jednokratni klon
:rofl: :rofl: :rofl:

Bome, nestala. :S

Ide tebi ta erocka literatura. Ja to nikad nisam znala pisat. :D To i humor je najteže.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:31
by ..a unda
Kolinda Kitarović wrote::rofl: :rofl: :rofl:

Bome, nestala. :S

Ide tebi ta erocka literatura. Ja to nikad nisam znala pisat. :D To i humor je najteže.
..ajebiga, ona se odmah bacila u nesvist, a nije jos ni pocelo.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:32
by jednokratni klon
..a unda wrote: ..ajebiga, ona se odmah bacila u nesvist, a nije jos ni pocelo.. :D
Ne brini, ima ona force, to je samo početak. :rofl:

Aj sad napiši verziju s Markićkom ako si faca. :S :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:35
by ..a unda
Kolinda Kitarović wrote:
Ne brini, ima ona force, to je samo početak. :rofl:

Aj sad napiši verziju s Markićkom ako si faca. :S :rofl:
..kako ti znas da ima force? :D


..koju verziju? verziju uvoda? :D

a s kim? :D

ili da je umetnemo sa strane ovdje, ono, voajerizam i to, ona ih iz prikrajka gleda onim svojim pogledom i utazuje svoju.. prirodu, neprirodu, vise ne znam kako ona to zove..? :D :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:41
by jednokratni klon
..a unda wrote:
..kako ti znas da ima force? :D


..koju verziju? verziju uvoda? :D

a s kim? :D

ili da je umetnemo sa strane ovdje, ono, voajerizam i to, ona ih iz prikrajka gleda onim svojim pogledom i utazuje svoju.. prirodu, neprirodu, vise ne znam kako ona to zove..? :D :D
Nagađam prema postovima, šta me pitaš svašta. :D

Da, mogla bi biti voajer. :zubo: Piši. :E

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:42
by Nenia Salonitana
otišla je po čašu vode. :o
piše nastavak na undinu priču, ili jedan dio priče, slobodno unda nastavi gdje je stao, ostavit će početak tako da se može nadovezati i prije i kasnije.

ni slučajno o markićki ovdje! :mad:
otvarajte si novu temu za to na kućnim ljubimcima! :madkava:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:46
by ..a unda
Nenia Salonitana wrote:otišla je po čašu vode. :o
piše nastavak na undinu priču, ili jedan dio priče, slobodno unda nastavi gdje je stao, ostavit će početak tako da se može nadovezati i prije i kasnije.

ni slučajno o markićki ovdje! :mad:
otvarajte si novu temu za to na kućnim ljubimcima! :madkava:
ko si ti? ko je otisao i sta ce ostavit? sta si napravila neniji, priznaj..

:D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:47
by jednokratni klon
:rofl: :rofl: :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:50
by ..a unda
Kolinda Kitarović wrote::rofl: :rofl: :rofl:
..mislim ono, isla je po casu vode petnajst minuta. to je valjda isla na izvor neki na crnomerec? ustvari,pa brza je.. :D

vidis da je pocela sama sebi davat ona. :Slin:

:D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:52
by jednokratni klon
..a unda wrote: ..mislim ono, isla je po casu vode petnajst minuta. to je valjda isla na izvor neki na crnomerec? ustvari,pa brza je.. :D

vidis da je pocela sama sebi davat ona. :Slin:

:D
:rofl:

Sad me zanima njen nastavak. Garant hardkor. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Sep 2014, 23:56
by ..a unda
Kolinda Kitarović wrote:
:rofl:

Sad me zanima njen nastavak. Garant hardkor. :D
..mislis..milanovic je vec prosao pored nje koji korak, kad se zaustavio, vratio, uhvatio cversto za kosu, a drugom rukom je uhvatio ispod bedra i pridigao uz zid? :D

nije dobro. pa di joj se zuri? bojim se da ce joj u trecoj recenici nastavka bit drugi put veceras..ono, da mora ic po vodu.

:D :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 00:03
by jednokratni klon
..a unda wrote:
..mislis..milanovic je vec prosao pored nje koji korak, kad se zaustavio, vratio, uhvatio cversto za kosu, a drugom rukom je uhvatio ispod bedra i pridigao uz zid? :D

nije dobro. pa di joj se zuri? bojim se da ce joj u trecoj recenici nastavka bit drugi put veceras..ono, da mora ic po vodu.

:D :D
:rofl: :rofl:

Da, tako nekako. :rofl:

Ja bih pisala, al mi zub ubija volju za ičim. :mad:

Jel sad išla opet po vodu, šta? :misli:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 00:07
by ..a unda
Kolinda Kitarović wrote:
:rofl: :rofl:

Da, tako nekako. :rofl:

Ja bih pisala, al mi zub ubija volju za ičim. :mad:

Jel sad išla opet po vodu, šta? :misli:
pa rekla si da ima force. izgleda da moze ona do sutra trcat po vodu svaki cas.. :D :D

pa jel pijes antibiotike? plus jos koji neofen i nema zuba, nema..nista.. flaj haj.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 00:09
by jednokratni klon
..a unda wrote:
pa rekla si da ima force. izgleda da moze ona do sutra trcat po vodu svaki cas.. :D :D

pa jel pijes antibiotike? plus jos koji neofen i nema zuba, nema..nista.. flaj haj.. :D
Pijem, i plivadone skupa s tim, al traje dva sata i onda opet boli. Nije sad da lupam glavom o zid, ali iritira me dosta. Neofen mi nikad nije pomagao, to je ibuprofen, a u jačim dozama mi sjebe želudac.

Evo sad me ne boli jer sam popila tabletu, al za uru, dvi... :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 00:10
by jednokratni klon
Nenia, ubaci i neke rekvizite u priču. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 00:45
by ..a unda
..nenia zvana vodarica.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 00:49
by Nenia Salonitana
Znala je da će cijeli taj dan biti u njegovoj blizini. Dan im je bio isplaniran od jutra do kasno uvečer.

Nakon što su odradili još jedan u nizu beznačajnih sastanaka, krenuli su prema parkiralištu. Čeka ih dvosatna vožnja do mora. Imaju sastanak s nekim talijanima, ni sama nije sigurna o čemu će točno pregovarati. Ne brine ju to, zna da se kao i uvijek može osloniti na Zorana i da će on odraditi taj dio. Ona će se opustiti uz čašu vina više i razgovarati o tričarijama, naposlijetku i to je dio posla, uspostavljanje bliskih odnosa s uglednicima.

Približavaju se autu, uz nju hoda jedan od kolega iz sabora. Zorana po hodu osjeća na dva metra iza sebe. Zašto nije ubrzao korak, pomisli ona, mogli su zajedno putovati.
„Zaboravio sam fascikl“, uzvikne Robert i žurnim se korakom vrati nazad u sabornicu. Ona suspreže osmijeh, nije se ovome nadala.
Zoran joj otvara vrata, a nakon što je sjela, ulazeći u auto pogled mu se zaustavio na njenom jedrom poprsju....unatoč tome što je bila prikladno odjevena, neki kutevi ipak pružaju malo manje uštogljen prizor.

Razmijenili su pokoju kurtoaznu riječ s vozačem.

Nakon što su zašli na autoput osjetila je olakšanje. Konačno sjedi pored njega u miru i tišini. Sluša ga kako diše. Pita se o čemu on sad razmišlja.
Kao da osjeća njen pogled , počeo se meškoljiti. Vidi se da mu nije ugodno. Uznaša svoje ruke prema vratu i opušta kravatu. Lagano nagnut, lijevim dlanom masira stražnju stranu vrata čim je njoj izložena njegova pulsirajuća aorta. Mogla bi se zakleti da čuje otkucaje njegova srca!
Kao posramljena takvim mislima, brže je skrenula pogled i nastavila gledati kroz prozor. Bilo je to hladno, jesenje jutro. U lagano zamagljenom staklu vidjela je njegov odraz. Gleda prema njoj.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 00:54
by ..a unda
..ma dobro, aj..ali, ko je robert?

i ona pulsirajuca aorta. mislim da prije izgleda kako ce zvat hitnu nego kako ce sagnut glavu dolje prema njemu, jel, kao ispalo joj je nesto na pod od auta i onda uooopala djilda..

:D :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 01:00
by Nenia Salonitana
robert je fiktivan karakter, bojim se da bi mi bilo tko iz sadašnje postave vlade svojom pojavom ubio maštariju. :crying:

zajebi aortu, vampirski dnevnici ostavili trag :durica: ....prije spavanja hoću drugi dio tvoje priče. :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 01:01
by jednokratni klon
:S :S :S

Ne zajebaji unda, baš je dobar detalj s aortom.

Ja vam se sutra možda pridružim u pisanju. Mislim da ću ić leć, moram se dić u sedam za zubara.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 01:08
by ..a unda
Nenia Salonitana wrote:robert je fiktivan karakter, bojim se da bi mi bilo tko iz sadašnje postave vlade svojom pojavom ubio maštariju. :crying:

zajebi aortu, vampirski dnevnici ostavili trag :durica: ....prije spavanja hoću drugi dio tvoje priče. :kokice:
..a dobro, nisam u toku s vampirima, sta ja znam sta vas pali.. :D

taj robert mi je nekako brzo usao u radnju, iznebuha, na pocetku. a to ne smije bit slucajno.
moras bit svjesna da robert u prvom cinu nesto mora opalit do kraja.. :D

ja sam mislio da ces ga uvest u menaz a troa. mislio sam ja poslije uvest kolindu..ne ovu sa foruma :D, kaoono, oce se na silu uvalit medju njih, nato djirevi i to, pa je onda njih dvoje s prezirom odje..tj odbiju, poslije prihvate..ne znam koga, neku novinarku mislim.

za voajerski dio sam mislio da markicku zatece u voajerizmu maja frojndlih i da onda u ekstazi i radi situacije i njihove blizine, pocnu jel, razmjenjivat strasti.

:D :D

tesko ces dobit drugi dio prije spavanja. mastaj, mastaj.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 01:11
by jednokratni klon
Unda, koje ideje. :S :rofl:

Ja sam za to da markićka oplete po raspudiću. Mislim da sam se otrovala vodicom za usta.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 01:15
by ..a unda
..raspudic u pricu ulece ono, ko rabadzija, sve cu vas pojebat.. i onda, s tri neke koke, cedne kao neke moraju bit, treba vidjet koje, pomamljene njegovom turbointelektualnoscu, krenu u grupni seks i raspudic eto, zakaze. tu onda dalje ide drama, raspudic se povlaci u tibet i nalazi zen ucitelja koji mu kaze da nema veze da je gej, da to nije bitno.. i obaj,ono..shvati, zen, jel.
i tekonda krenu pizdarije, prava radnja, zapleti, itd.. :D

ali, necemo sad zagadjivat neniji topik..

:D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 01:26
by Nenia Salonitana
Kolinda Kitarović wrote:Unda, koje ideje. :S :rofl:

Ja sam za to da markićka oplete po raspudiću. Mislim da sam se otrovala vodicom za usta.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 01:35
by Nenia Salonitana
..a unda wrote: ..a dobro, nisam u toku s vampirima, sta ja znam sta vas pali.. :D

taj robert mi je nekako brzo usao u radnju, iznebuha, na pocetku. a to ne smije bit slucajno.
moras bit svjesna da robert u prvom cinu nesto mora opalit do kraja.. :D

ja sam mislio da ces ga uvest u menaz a troa. mislio sam ja poslije uvest kolindu..ne ovu sa foruma :D, kaoono, oce se na silu uvalit medju njih, nato djirevi i to, pa je onda njih dvoje s prezirom odje..tj odbiju, poslije prihvate..ne znam koga, neku novinarku mislim.

za voajerski dio sam mislio da markicku zatece u voajerizmu maja frojndlih i da onda u ekstazi i radi situacije i njihove blizine, pocnu jel, razmjenjivat strasti.

:D :D

tesko ces dobit drugi dio prije spavanja. mastaj, mastaj.. :D
za menaž a troa jedino dolazi u obzir madam D od političarki. :o ona mi ima iskru. :cerek:

a za međunarodni monetarni....koga bismo od muških mogli ubaciti? :misli:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 01:46
by Kizo M.
Ćao, curke. Zadržao sam se na Hladnom pivu, ne zamjerite. :)

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 08:02
by miky0
Nenia Salonitana wrote:Znala je da će cijeli taj dan biti u njegovoj blizini. Dan im je bio isplaniran od jutra do kasno uvečer.

Nakon što su odradili još jedan u nizu beznačajnih sastanaka, krenuli su prema parkiralištu. Čeka ih dvosatna vožnja do mora. Imaju sastanak s nekim talijanima, ni sama nije sigurna o čemu će točno pregovarati. Ne brine ju to, zna da se kao i uvijek može osloniti na Zorana i da će on odraditi taj dio. Ona će se opustiti uz čašu vina više i razgovarati o tričarijama, naposlijetku i to je dio posla, uspostavljanje bliskih odnosa s uglednicima.

Približavaju se autu, uz nju hoda jedan od kolega iz sabora. Zorana po hodu osjeća na dva metra iza sebe. Zašto nije ubrzao korak, pomisli ona, mogli su zajedno putovati.
„Zaboravio sam fascikl“, uzvikne Robert i žurnim se korakom vrati nazad u sabornicu. Ona suspreže osmijeh, nije se ovome nadala.
Zoran joj otvara vrata, a nakon što je sjela, ulazeći u auto pogled mu se zaustavio na njenom jedrom poprsju....unatoč tome što je bila prikladno odjevena, neki kutevi ipak pružaju malo manje uštogljen prizor.

Razmijenili su pokoju kurtoaznu riječ s vozačem.

Nakon što su zašli na autoput osjetila je olakšanje. Konačno sjedi pored njega u miru i tišini. Sluša ga kako diše. Pita se o čemu on sad razmišlja.
Kao da osjeća njen pogled , počeo se meškoljiti. Vidi se da mu nije ugodno. Uznaša svoje ruke prema vratu i opušta kravatu. Lagano nagnut, lijevim dlanom masira stražnju stranu vrata čim je njoj izložena njegova pulsirajuća aorta. Mogla bi se zakleti da čuje otkucaje njegova srca!
Kao posramljena takvim mislima, brže je skrenula pogled i nastavila gledati kroz prozor. Bilo je to hladno, jesenje jutro. U lagano zamagljenom staklu vidjela je njegov odraz. Gleda prema njoj.
Jako lijepo sroceno, ali nerealno jer se oni ne voze s jednim autom, vec svak ima svoj :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 08:49
by karambol
Kizo M. wrote:Ćao, curke. Zadržao sam se na Hladnom pivu, ne zamjerite. :)

:rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 09:49
by jednokratni klon
Ipak je unda nestao sinoć, a ne nenia. :zubo:

Di ste sad? Kad ja nemam pametnijeg posla. :gaah:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 13:09
by Nenia Salonitana
miky0 wrote:
Jako lijepo sroceno, ali nerealno jer se oni ne voze s jednim autom, vec svak ima svoj :zubo:
a kao što znamo, upravo je realnost misao vodilja ove teme. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 13:12
by Nenijin mentor
Nenia Salonitana wrote:
za menaž a troa jedino dolazi u obzir madam D od političarki. :o ona mi ima iskru. :cerek:

a za međunarodni monetarni....koga bismo od muških mogli ubaciti? :misli:
Bankarstvo je moja specijalnost. Pitajte što vas zanima.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 26 Sep 2014, 13:16
by ..a unda
Nenijin mentor wrote:
Bankarstvo je moja specijalnost. Pitajte što vas zanima.
nisam nista htio pametno rec, nego samo kolindu dovest ovdje, sace ona.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 27 Sep 2014, 01:42
by Nenia Salonitana
Smjestili su se u hotel. Sastanak je za sat vremena. Skoro pa dovoljno za predahnuti.

Dogovorili su se da mu pokuca na vrata kada je spremna. Otvorio joj je izvučene košulje i raskopčanog remena. Ni njemu se ne da. Pravila se da ne gleda kako se zakapča i namješta košulju.
„Gdje ćemo ih odvesti?“, priupita.
„Ima neki novi šminkerski riblji restoran u blizini, poznavajući digiće to im je i više nego po ukusu“, uzvrati on. Nasmijala se i u šali napomenula kako se ne bi dobro proveo da je ovo netko drugi slučajno čuo.

Ugledali su ih u daljini. „Sreća da su ovaj put samo dvojica, ono zadnji put je bilo prenaporno.“

Prošetali su do restorana, tih deset minuta jedva je pratila ono što joj sugovornik govori. Naime, Zoran je koračao ispred nje. Takva muževna građa je rijetkost, zaboravila je već kad je zadnji put vidjela nekog muškarca koji ima šira ramena od pozadine, a da je usto i prednja strana gledljiva. Cijelo to vrijeme nije skidala pogled s njegove stražnjice.

Odveli su ih do rezerviranog mjesta. Kako bi ona rado da nema ovih i da Zoran i ona odu u neku konobu. Ovo mjesto nema nimalo duha, fusion kuhinja je takva blasfemija.

Pojeli su, čekajući slijedove jela praktički i obavili razgovor zbog kojeg su došli. Ali digići su bili neumorni i lajali kao navijeni. Njima se družilo.
Jedna runda pića bez ikakvih naznaka da je večer gotova, druga runda pića isto.
Zoran se ispričao i ustao od stola, krenuo je prema toaletu. Nazvao je Milanku da i njoj da razlog da se ustane od stola. Hitro se ustala i došla k njemu. „Naporni su i nećemo ih se riješiti do preksutra, pij brže da ih napijemo što prije i da ih se riješimo“, predložio je Zoran.
Vratili su se za stol. Poslušala ga je. Svakom novom rundom jedan digić joj se sve više nabacivao. Zoran ga je nekoliko puta prijekorno pogledao, sreća da je ovaj bio prepijan da bi to primijetio. Čudno se osjećala, kao da je na Sanjinom mjestu.
Rastali su se uz želje za što skorijim susretom.

Uputili su se u hotel. Zoran ju je držao pod ruku, kao da je previdio da će se u nastojanjima da opiju poslovne partnere i sami pomalo opiti.
Dopratio ju je do sobe, on je odmah u sobi pored. Poželjeli su si laku noć i ušli svatko u svoju sobu.

Zoran se izvalio na krevet, nije mu se spavalo. Bio je ovo dug dan i puna mu je glava svega.
Prevrtao se tako neko vrijeme, a onda odlučio pokucati Milanki.

I Milanka je bila budna. Bilo joj je drago što ga vidi. Upravo se otuširala i samo se još više razbudila. Smjestili su se na pod naslonivši se na krevet, tako im je bilo najudobnije. Zoran je dohvatio piće iz minibara, da konačno u miru nazdrave.
Prisjećali su raznih događaja koje su zajedno proživjeli, pričao joj je neke intimnosti o svome braku... u minibaru je bilo sve manje i manje alkoholnih napitaka.

Otišao je na wc, ona je u međuvremenu zaspala naslonjena glavom na rub kreveta.

Odlučio ju je premijestiti na krevet. Gledao je da ju primi kako je god pristojnije moguće. Nije računao na to da je ogrtač slabo svezan, a da ona ispod ogrtača nije imala ništa na sebi. Tako se u jednom trenu našao da je drži golu u svome naručju. Položio ju je na krevet i borio se sam sa sobom hoće li pogledati ili ju pokriti prekrivačem bez gledanja, ako bi to uopće bilo izvedivo. Dok je odlučivao, stajao je iznad nje i promatrao ono što vidi ispred sebe.

Zašao je s druge strane kreveta u namjeri da je pokrije. Posezavši za pokrivačem, ona se okrenula i prenamijenila njega u svoj jastuk. Što mu je drugo preostalo doli onog da prespava ovdje s golom njom na svojim prsima.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 27 Sep 2014, 15:30
by Euklid
Lagano se pretvaramo u literarno-erotsku sekciju... :giggle:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Sep 2014, 00:31
by Nenia Salonitana
nikako dočekati nastavak undine priče. :tuzni:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 15 Oct 2014, 00:20
by Nenia Salonitana
Image

možda slike potaknu undu na nastavak...

Image
kakve mu prostote šapuće? :kokice:

Image

a on njoj? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 15 Oct 2014, 12:01
by Euklid
Image

Image

(Powered by frubar.net)

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 16 Oct 2014, 21:15
by Nenia Salonitana
Image
:o :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:20
by ..a unda
..nenija, daj neke druge slije, ove su mi aseksualne. vidim tamo i jovanovica koji se kao ono naladjuje.. ne zna se kome, koga gleda, ali kao da kaze..a je ce te sprcit.. :D :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:25
by visekratni klon
To grottu navlačiš. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:29
by ..a unda
visekratni klon wrote:To grottu navlačiš. :zubo:
kako to mislis? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:29
by visekratni klon
..a unda wrote: kako to mislis? :kokice:
Pa odjednom si aktivirao ovu temu, nisi dugo iako te nenia molila. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:30
by Euklid
:kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:30
by ..a unda
visekratni klon wrote:
Pa odjednom si aktivirao ovu temu, nisi dugo iako te nenia molila. :zubo:
sta me nenija molila? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:31
by visekratni klon
..a unda wrote: sta me nenija molila? :kokice:
Da pišeš nastavak one priče.

Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:32
by Euklid
sta nije... :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:41
by Nenia Salonitana
..a unda wrote:..nenija, daj neke druge slije, ove su mi aseksualne. vidim tamo i jovanovica koji se kao ono naladjuje.. ne zna se kome, koga gleda, ali kao da kaze..a je ce te sprcit.. :D :D
nadam se da je ova dovoljno seksualno nabijena. :)

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:42
by ..a unda
daj grota gukni vise.. :D

jel si on ili on? jel si klon ili klonica? :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:42
by visekratni klon
Ajde da si mu Milanku stavila, ali njega. Mada, tko zna. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:43
by Nenia Salonitana
a tek ova :D

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:43
by ..a unda
Nenia Salonitana wrote:nadam se da je ova dovoljno seksualno nabijena. :)
nabijena? zanimljiv izbor rijeci. :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:44
by ..a unda
Nenia Salonitana wrote:a tek ova :D

Image
..ma daj..to igra igrice ispod stola.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:45
by Nenia Salonitana
visekratni klon wrote:Ajde da si mu Milanku stavila, ali njega. Mada, tko zna. :zubo:
Image

:zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:46
by Euklid
ujme, ča je lip... :cerek:

edit: na Zoku mislim... :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:46
by visekratni klon
:rofl: :facepalm: :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:46
by ..a unda
..ma nije to milanka, ka da je znam kako ona izgleda..to je fotosop. ma nije cak ni to.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:47
by visekratni klon
..a unda wrote:..ma nije to milanka, ka da je znam kako ona izgleda..to je fotosop. ma nije cak ni to.. :D
Kako ti znaš da nije, a? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:48
by Euklid
Ufff, ovu Milanku bih pocepao na pola ko parče stare hartije... :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:48
by ..a unda
visekratni klon wrote:
Kako ti znaš da nije, a? :kokice:
a eto..znam.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:49
by Nenia Salonitana
..a unda wrote: nabijena? zanimljiv izbor rijeci. :kokice:
doktore, ne moramo čekati da tumačite moje snove, podsvijest i na javi progovara :zubo: :durica:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:49
by visekratni klon
..a unda wrote: a eto..znam.. :D
Ajde, dobro. :zubo:

Neće ti grotta doći, džabe ti.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:51
by ..a unda
Nenia Salonitana wrote:
doktore, ne moramo čekati da tumačite moje snove, podsvijest i na javi progovara :zubo: :durica:
..doktore? ..doktore?? ..danas cemo se na doktore igrat? :kokice:

:D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:51
by Euklid
Grotta je Kar... samo on može tako uporno stalkati a da ne progovori... :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:52
by visekratni klon
Euklid wrote:Grotta je Kar... samo on može tako uporno stalkati a da ne progovori... :D
:S :S :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:52
by ..a unda
visekratni klon wrote:
Ajde, dobro. :zubo:

Neće ti grotta doći, džabe ti.
meni nece doc? mozda tebi nece doc? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:52
by visekratni klon
..a unda wrote: meni nece doc? mozda tebi nece doc? :kokice:
To je netko tko me ne voli. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:55
by ..a unda
visekratni klon wrote:
To je netko tko me ne voli. :zubo:
..pa ko je govorio o ljubavi? :kokice: odvoji seks i ljubav. :kokice:

:D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:57
by visekratni klon
..a unda wrote: ..pa ko je govorio o ljubavi? :kokice: odvoji seks i ljubav. :kokice:

:D
A ne meren. Zato i jesam u celibatu. :o Katolički moral. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:58
by Nenia Salonitana
..a unda wrote: ..pa ko je govorio o ljubavi? :kokice: odvoji seks i ljubav. :kokice:

:D
što se to može? :zecoeek:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 24 Oct 2014, 23:59
by ..a unda
Nenia Salonitana wrote:
što se to može? :zecoeek:
..o, sestro nenija, pa gdje ste do sad.. :doktor: :kokice:

:D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:00
by ..a unda
visekratni klon wrote:.. Katolički moral. :zubo:
..ako se i zezas. :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:01
by Euklid
Nenia Salonitana wrote:
što se to može? :zecoeek:
e, da si to prije znala... :vidiga:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:14
by visekratni klon
..a unda wrote: ..ako se i zezas. :kokice:
Štab se zezala, ja to ozbiljno. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:21
by ..a unda
..nema nenije. :kokice:

..sestro nenija, gdje ste?

Image

Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:24
by Euklid
uff, nakon ove fotke će ići pit vodu... :giggle:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:27
by Nenia Salonitana
..a unda wrote:..nema nenije. :kokice:

..sestro nenija, gdje ste?
recite časni oče... :)

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:35
by ..a unda
Nenia Salonitana wrote:
recite časni oče... :)
..o, na svore se sad igramo ? :D :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:44
by visekratni klon
Osjećam se da upadam u intiman čet. :misli:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:44
by Nenia Salonitana
Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:45
by Nenia Salonitana
visekratni klon wrote:Osjećam se da upadam u intiman čet. :misli:
jel s nenijinim mentorom?
zekoslawa je rekla da mu se javila preko fejsa i da su imali sajber seks. :zecoeek:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:48
by ..a unda
Nenia Salonitana wrote:
jel s nenijinim mentorom?
zekoslawa je rekla da mu se javila preko fejsa i da su imali sajber seks. :zecoeek:
zeka i tvoj mentor? :kokice:

jel to kaznjivo? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:52
by visekratni klon
Nenia Salonitana wrote:
jel s nenijinim mentorom?
zekoslawa je rekla da mu se javila preko fejsa i da su imali sajber seks. :zecoeek:
:eek: Blasfemija. :Pop:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:52
by Nenia Salonitana
i'm too sexy for my shirt

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 00:54
by Nenia Salonitana
visekratni klon wrote:
:eek: Blasfemija. :Pop:
njegova je bila desna strana kreveta. :psihozec:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 20:43
by Nenia Salonitana
zoki danas izjavio kako bi ako se monetiziraju autoceste bio gotovo otplaćen dug, a moglo bi se ulagati u ceste i PELJEŠKI MOST. :facepalm:

nadam se da će opačićka izjebat tu ideju iz njega. :madkava:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 22:44
by Euklid
Nismo dosta popušili na tim prometnicama... samo bi nam još trebao Opelješi me most...

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 25 Oct 2014, 23:15
by visekratni klon
Image

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 27 Oct 2014, 22:42
by Nenia Salonitana
danas nam je zoki bio ko model na ysl reviji. :o :cerek:
Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 27 Oct 2014, 22:54
by Nenia Salonitana
intimno bi me usrećilo da ga vidim u ovako nečemu. :o :rofl:
Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 27 Oct 2014, 23:39
by visekratni klon
Meni je pružio ruku kad je bio u kožnoj jakni. :ckzubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:02
by Nenia Salonitana
gdje si ga to ustalkala? :ckzubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:04
by visekratni klon
Nenia Salonitana wrote:gdje si ga to ustalkala? :ckzubo:
Bila sam na predizbornom njegovom, 2006-a mislim. Sjela na mjesto za novinare, :facepalm: i Ingrid mu je nešto šapnula taman kad je htio sjesti. :gaah: I onda nije sjeo. Al mi je pružio ruku. :cerek:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:08
by Nenia Salonitana
awww. :cerek: :rofl:

vjerujem da si idućih mjesec dana pažljivo zamotavala ruku u vrećicu prije tuširanja da ga ne spereš sa sebe. :ckzubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:25
by Nenia Salonitana
ja sam se mimoišla s malim dadom bernardićem na cesti uz šumarak prije 2 godine.

snijeg je zameo moj kvart.

drveća nalik ledenim skulpturama.

zrak hladan i oštar.

čista romantika.

http://www.youtube.com/watch?v=hlSbSKNk9f0

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:34
by Euklid
Kako to mislis malim?

Pa taman mu dodjes da mu ga mozes pljugat stojecki... :ne zna:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:40
by Nenia Salonitana
euklide, kako možeš biti tako siguran da nisam bedevija od 180? :undazec: :ceka: :zecoeek: :zecoeek:

mali je izraz od milja za tog junca. :ckzubo:

Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:42
by Euklid
Vidio sam ti fotku na pravom fejs profilu... :vidiga:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:43
by visekratni klon
Euklid wrote:Vidio sam ti fotku na pravom fejs profilu... :vidiga:
:rofl: :rofl: :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:43
by Nenia Salonitana
sad sigurno znam da sereš. :peshe:

Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 00:45
by Euklid
serem, serem, aha... serem danju, serem nocu... :raspa:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 13:35
by Beau
Nenia Salonitana wrote:intimno bi me usrećilo da ga vidim u ovako nečemu. :o :rofl:
Image
neee :rofl:
daj, izgledao bi ko da iđe na tonsonov koncert.

gledam zokijeve slike, trazim neku dobru da je zalipim tu, al....ne ide mi.
meni je on jebozovan samo kad priča :cerek: :Sex:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 17:10
by Nenia Salonitana
žena ga bruka. :D
http://www.index.hr/vijesti/clanak/mila ... 80377.aspx
rvacka marija antoaneta. :ckzubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 17:20
by Nenia Salonitana
beau, jel ti ovdje seksej? :zubo:
Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 17:25
by Beau
Ne vidim na mobu :(

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 17:52
by Margarita
Nenia Salonitana » wrote:žena ga bruka. :D
http://www.index.hr/vijesti/clanak/mila ... 80377.aspx
rvacka marija antoaneta. :ckzubo:
Kako to misliš bruka? :cerek:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 19:05
by karambol
Euklid » wrote:Vidio sam ti fotku na pravom fejs profilu... :vidiga:
A ti si neka dektiva, a? :s čačkalicom u zubima:


:zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 20:27
by Euklid
karambol » wrote:
A ti si neka dektiva, a? :s čačkalicom u zubima:


:zubo:
neš ti dektive kad mi je poslalo link na njezin profil... :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 21:50
by Nenia Salonitana
Beau » wrote:Ne vidim na mobu :(
poza mamurnog rokera. sunčane naočale na nosu, pogled zabijen u pod. rukom popravlja košulju odozada. :o

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 21:52
by Nenia Salonitana
Euklid » wrote: neš ti dektive kad mi je poslalo link na njezin profil... :zubo:
poslat će meni link na broj telefona tvoje supruge. :cerekava:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 22:05
by Euklid
poslat će link na trkeljanje nekima s tvog faksa... :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 28 Oct 2014, 22:11
by karambol
A neka kava/pivo/rakija i lula mira? :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 00:38
by Nenia Salonitana
Euklid » wrote:poslat će link na trkeljanje nekima s tvog faksa... :zubo:
da, i? :ne zna:

u onoj hordi dodvorništva, beskičmenjaka, podilaženja, ulizica....nenia bi im sjela ko budali šamar. :ckzubo: :ckzubo: :cerekava:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 00:58
by Nenia Salonitana
ne mogu naći gdje ste ono brodić komentirali :ckzubo:
meni je bilo mrak čuti zorana kako govori popovskim žargonom... mišlju , djelom, riječju, propustom :Pop:

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 06:48
by Donna Sole
a ovo je kružok za Zoka team, a? :hek:

i meni je on napet
:frajer:

Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 08:46
by Euklid
Chili, zar i ti sine Brute? :gaah:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 09:13
by Beau
Nenia Salonitana » wrote:beau, jel ti ovdje seksej? :zubo:
je, dobar je.
izgleda kao jedan od oceanovih :zubo:

however, ja bi ga rado vidjela u pohabanim trapericama i pohabanoj (crnoj) majici. i bosonogog :o
aj nađi takvu sliju :p

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 09:28
by Margarita
U ležernom izdanju nosi keperice s onim džepovima sa strane. Majica nije pohabana. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 09:35
by Beau
Margarita » wrote:U ležernom izdanju nosi keperice s onim džepovima sa strane. Majica nije pohabana. :zubo:
može, prolazi. a majica nije problem, pohabala bi ju ja brzo :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 09:42
by miky0
Svi svrsavate na njega, a jedino hvalevrijedno za mandata je, papirnati brodic kojeg je nekim cudom uspija napravit :facepalm:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 11:55
by Donna Sole
Euklid » wrote:Chili, zar i ti sine Brute? :gaah:
:giggle:

ma benigno je to, moj Grče,
dođe ko obični lajk na fejsu

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 12:07
by Euklid
aj dobro... samo nemoj da postane maligno... imamo već dosta oboljelih ovdje :giggle:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 16:06
by miky0
miky0 » wrote:Svi svrsavate na njega, a jedino hvalevrijedno za mandata je, papirnati brodic kojeg je nekim cudom uspija napravit :facepalm:
Rijesen misterij...ni papirnati brod nije napravija on, vec mu mladji sin :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 17:17
by Beau
miky0 wrote:
Rijesen misterij...ni papirnati brod nije napravija on, vec mu mladji sin :rofl:
Kako je brizan otac :svrs:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 17:30
by Nenia Salonitana
Beau » wrote: Kako je brizan otac :svrs:
ijao. :zecotrep:

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 17:50
by Beau
:rofl:
Jedva mi se otvorila slika.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 29 Oct 2014, 23:00
by Nenia Salonitana
Beau » wrote::rofl:
Jedva mi se otvorila slika.
brutalna je. :rofl:

a brutalan će biti i istresaj mojih eroCkih frustracija, zoran mi zadnjih dana daje 102 ideje za nastavak priče. :durica: :rofl:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 16:51
by Nenia Salonitana
Image

negdje se slavi ovih dana u kući milanovićevih :o

torta na 3 kata za našeg premijera, da ne mora sanjica rezati na tanke šnite. :o :rofl:

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 19:43
by Beau
:rofl: tanke snite

Kad mu je rodjo, danas ili sutra?

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 19:46
by Euklid
Kolinda Kitarović » wrote:
Vi ste grozan znak. Najgori poslije škorpiona. Pojma nemam zašto si mi ti ok. :zubo:
:giggle:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 20:25
by Nenia Salonitana
Beau » wrote::rofl: tanke snite

Kad mu je rodjo, danas ili sutra?
jučer biJo. skoro smo zaboravili. :durica:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 20:33
by Nenia Salonitana
nije smiješno, ali jeste li čuli o aferi milankin vozač?
mislim da nije daleko od toga da se vozi sa zoranom u autu. :o :rofl:

imaju čak i izliku za zabadala, ptsp. :undazec: zorane, gentlemenski se ponudi. :cheer: milanka, prihvati poziv. :cheer:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 21:17
by jednokratni klon
Euklid » wrote: :giggle:
Šta? Najbolji prijatelj mi je škorpion. :D I da, tipičan škorpion. u vezi bi se poklali. :D
Bivši mi je škorpion, jako tipičan, niži znak.
Dobro ih poznajem. :zubo:
Zoki je za gledanje. :D

E da, moj bivši je išao s njim u razred i bio je jako ljubomoran na njega kad sam rekla da je zgodan. :zubo:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 21:48
by Nenia Salonitana
škorpionka sa škorpionom je kombinacija koja nikako ne ide zajedno za išta dugotrajnije....sastavila ih strast, a rastavila sjekira. :ckzubo: :cerekava:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 21:50
by jednokratni klon
Nenia Salonitana » wrote:škorpionka sa škorpionom je kombinacija koja nikako ne ide zajedno za išta dugotrajnije....sastavila ih strast, a rastavila sjekira. :ckzubo: :cerekava:
:zubo:

Bik bi čak mogao ići, ali ja nemam živaca za to. :o

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 22:03
by Nenia Salonitana
bik je suprotan znak od škorpije.
nemam (dovoljno) iskustva da potvrdim za sebe- suprotnosti se (ne) privlače. :ne zna:
ti si na čistu sa sobom. :)

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 22:05
by Zmaj021
ko se privlači, ko se ne privlači? :kokice:

zašto se eksača i ja svađamo? šta kaže horoskop? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 22:11
by jednokratni klon
Zmaj021 » wrote:ko se privlači, ko se ne privlači? :kokice:

zašto se eksača i ja svađamo? šta kaže horoskop? :kokice:
Ako moju reakciju ili bolje reć reakcije na humor koji ne gotivim, najčešće "ne razumijem" i ne lajkam, smatraš svađom, a nek ti bude. Meni nit je do komunikacije, kamoli svađe. Pa me ispusti iz usta malo. ;) To što sam prihvatila ispriku, znači samo to- prihvatila sam ispriku. Ništa više.
Hvala.

Tema je ljisovska, ne ti i ja. Jelte. I ne, nije potreban pp ni pojašnjavanje.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 22:54
by Zmaj021
Kolinda Kitarović wrote:
Ako moju reakciju ili bolje reć reakcije na humor koji ne gotivim, najčešće "ne razumijem" i ne lajkam, smatraš svađom, a nek ti bude. Meni nit je do komunikacije, kamoli svađe. Pa me ispusti iz usta malo. ;) To što sam prihvatila ispriku, znači samo to- prihvatila sam ispriku. Ništa više.
Hvala.

Tema je ljisovska, ne ti i ja. Jelte. I ne, nije potreban pp ni pojašnjavanje.
žao mi je što ne uviđaš šta ovaj post govori.

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:12
by Euklid
Nenia Salonitana wrote:škorpionka sa škorpionom je kombinacija koja nikako ne ide zajedno za išta dugotrajnije....sastavila ih strast, a rastavila sjekira. :ckzubo: :cerekava:
netocno... :clint:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:14
by Nenia Salonitana
Zmaj021 » wrote:ko se privlači, ko se ne privlači? :kokice:

zašto se eksača i ja svađamo? šta kaže horoskop? :kokice:
za odgovor na neka pitanja nije potreban horoskop. :o :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:15
by Nenia Salonitana
Euklid » wrote:
netocno... :clint:
točno :snajper:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:17
by Zmaj021
Nenia Salonitana » wrote:
za odgovor na neka pitanja nije potreban horoskop. :o :D
slušam.. :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:19
by Nenia Salonitana
Zmaj021 » wrote:
slušam.. :kokice:
ovo je tema za pisanje.
o milanki.
il o zoranu.
pa ti biraj. :ne zna:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:21
by Euklid
Nenia Salonitana wrote:
točno :snajper:
netocno, rekoh... :usama:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:22
by Zmaj021
Nenia Salonitana » wrote:
ovo je tema za pisanje.
o milanki.
il o zoranu.
pa ti biraj. :ne zna:
kako si ono ti meni rekla neko veče.. :D

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:33
by Nenia Salonitana
euklide, nabijem te. :zubo: Image

beau, evo ga i u kožnjaku. :zubo:
Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:49
by Beau
Nenia Salonitana wrote:škorpionka sa škorpionom je kombinacija koja nikako ne ide zajedno za išta dugotrajnije....sastavila ih strast, a rastavila sjekira. :ckzubo: :cerekava:
Mani Gotovac je u svojoj biografiji najljepse opisala dugogodisnju ludu ljubav dvoje skorpiona, nje i Gorkog. Predivno nesto :love:
Moguce samo u toj kombinaciji :o

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:49
by Euklid
:kava:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 31 Oct 2014, 23:56
by Nenia Salonitana
Beau » wrote: Mani Gotovac je u svojoj biografiji najljepse opisala dugogodisnju ludu ljubav dvoje skorpiona, nje i Gorkog. Predivno nesto :love:
Moguce samo u toj kombinaciji :o
vidi podnaslov: on je umro. :raspa:

sumLjala sam da je nekaj ovakvo u pitanju. :cerek: :o
pričaju priču o ljubavi koja je trajala 30 godina, iako su njih dvoje u preljubničkoj vezi bili samo tri godine
http://www.vecernji.hr/kazaliste/gorki- ... ena-472193

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 01 Nov 2014, 00:18
by Beau
Nenia Salonitana wrote:vidi podnaslov: on je umro. :raspa:

sumLjala sam da je nekaj ovakvo u pitanju. :cerek: :o

http://www.vecernji.hr/kazaliste/gorki- ... ena-472193
Znala sam da ces tako uzvratit :azdaja: :D

Jako nesretna prica. Preljubnicka veza, ali oboje su ostavili svoje bracne partnere i posli skupa. Ali zbog politicke situacije, hrv.proljeca i njegovog zatvaranja u cuzu je ljubav onemogucena :(
A ona je cak i bebu izgubila od stresa sta su im radili.

Jebiga, mnoge su ljubavi nesretne. Za ovu ti bar nije zao jer dok je trajalo je bilo najintenzivnije sto moze :raspa:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 01 Nov 2014, 20:28
by Nenia Salonitana
Beau » wrote: Znala sam da ces tako uzvratit :azdaja: :D

Jako nesretna prica. Preljubnicka veza, ali oboje su ostavili svoje bracne partnere i posli skupa. Ali zbog politicke situacije, hrv.proljeca i njegovog zatvaranja u cuzu je ljubav onemogucena :(
A ona je cak i bebu izgubila od stresa sta su im radili.

Jebiga, mnoge su ljubavi nesretne. Za ovu ti bar nije zao jer dok je trajalo je bilo najintenzivnije sto moze :raspa:
radije 3 godine tako, nego 30 mlakom dosadom. :love:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 01 Nov 2014, 20:56
by ..a unda
koji gorki? da nije zuvela? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 01 Nov 2014, 22:55
by Beau
..a unda wrote:koji gorki? da nije zuvela? :kokice:
Nemam pojma. Mani ne da otkrit njegov identitet sve dok je ziva :ne zna:

Koji zuvela? Jel skorpion? :kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 14 Nov 2014, 00:19
by Nenia Salonitana
Image

Image

:kokice:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 14 Nov 2014, 03:56
by miky0
A Unda, jeli znades ti tog Zuvelu :ne zna:

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 15 Jan 2015, 17:54
by Nenia Salonitana
jedna slika za undu :o :cerek: :D

Image
dobra je ona ribica, sve počinjem sumnjati u svoju orijentaciju, da nisam BI...ove perlice oko vrata. seksi. :durica:

Image

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 13 Mar 2020, 21:02
by bavlju
steta da nikad nismo docekali kraj price...

Re: Milanović i Opačićka- kako ih krevetno zamišljate?

Posted: 13 Mar 2020, 22:10
by Stitch
bavlju wrote:
13 Mar 2020, 21:02
steta da nikad nismo docekali kraj price...
Da, šteta. :D