Gonjate li štogod?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

18 Feb 2014, 20:36

Procitala sam uvodni post i gusim se :rofl:
Prst u guzicu i prc prc hahhahaha :rofl:

O boze, ovo je vise za plakat..


visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

18 Feb 2014, 20:37

Beau » wrote:Procitala sam uvodni post i gusim se :rofl:
Prst u guzicu i prc prc hahhahaha :rofl:

O boze, ovo je vise za plakat..
A nisi vidjela post di je lupa kurcem u čelo? Ne serem.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

18 Feb 2014, 20:38

visekratni klon wrote:
A nisi vidjela post di je lupa kurcem u čelo? Ne serem.
Hahha jesam, kad gledaju film, jel to. To je u uvodnom zapravo. Gura joj ga pod nos :rofl:

Moram procitat cijelu temu :rofl:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

18 Feb 2014, 20:40

Beau » wrote: Hahha jesam, kad gledaju film, jel to. To je u uvodnom zapravo. Gura joj ga pod nos :rofl:

Moram procitat cijelu temu :rofl:
Ima još post di baš kaže da je lupa o čelo. Pa su joj savjetovali da ga truje nekim kapima, ja sam u jednom trenu crkla pa mi bilo neugodno jer mi žao žene. Baš smijat-plakat situacija.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

18 Feb 2014, 20:40

visekratni klon » wrote:Uklapa se, bome. Da prč prč. Ne zna čovjek bil se smijao il plakao od te teme. :zubo:
Prc prc...Jebote, steta sta je nisam vidija na pocetku, a ne sad kad je prodlo miljun stranica, al bi posivija :facepalm:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

18 Feb 2014, 20:43

Stvarno autorici skidam kapu za temu. Ja je ne bi moga bolju zatrolat :cerek:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

19 Feb 2014, 11:00

Beau » wrote:Bidna zena :(
Sve žene su bidne. :ne zna:


A i muškarci... :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Feb 2014, 11:25

nodens » wrote:
Sve žene su bidne. :ne zna:


A i muškarci... :rofl:
Sta ti velis na mlacenje bidne zene kurcom bidnog muskarca po celu?
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

19 Feb 2014, 12:40

Nemam komentara :ne zna: :rofl:

Što da kažem o tome? :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Feb 2014, 13:04

nodens » wrote:Nemam komentara :ne zna: :rofl:

Što da kažem o tome? :misli:
Pa sta ja znan, npr.jeli ti to drustveno prihvatljivo ponasanje? Npr.za sud RH, prst u supak jest.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Feb 2014, 13:20

najjače mi je što na temi ima komentara kako bi trebala bit sretna što ima takvog muža :D :facepalm:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Feb 2014, 13:36

Beau » wrote:najjače mi je što na temi ima komentara kako bi trebala bit sretna što ima takvog muža :D :facepalm:
Tvoj tebe na pocetku braka nije mlatija njeznikom :misli: :ne zna: :zubo:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Feb 2014, 14:00

miky0 » wrote:
Tvoj tebe na pocetku braka nije mlatija njeznikom :misli: :ne zna: :zubo:
:rofl:

znaš šta. ni inače mi ne treba puno da popizdim (kad sam među bližnjima), al da mi netko radi ovo šta je opisala ta ženska, postala bi jako jako agresivna :mad:

bilo bi zanimljivo vidit kako bi se takav jedan dasa proveo da me tako 'zašlata' dok sam u kuhinji među tećama i tavama. i noževima :o
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Feb 2014, 14:14

Beau » wrote: :rofl:

znaš šta. ni inače mi ne treba puno da popizdim (kad sam među bližnjima), al da mi netko radi ovo šta je opisala ta ženska, postala bi jako jako agresivna :mad:

bilo bi zanimljivo vidit kako bi se takav jedan dasa proveo da me tako 'zašlata' dok sam u kuhinji među tećama i tavama. i noževima :o
Briga mene :lol: ko da cu ja bit u toj kuzini :giggle: ali nikad se nezna :misli:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

19 Feb 2014, 14:25

Beau » wrote:najjače mi je što na temi ima komentara kako bi trebala bit sretna što ima takvog muža :D :facepalm:
A čemu zapravo služi bilo kakav 'muž'? :misli:

:rofl:

Nejasno mi je što žene zapravo hoće od 'muževa'. Što ima napeto u tome da te isti lik stalno jebe, svejedno jel romantično ili neromantično. Zar nije interesantnije ako se šara malo? :misli:

Pa valjda i 'romantika' s vremenom dosadi? :o :misli:

Beau » wrote::rofl:

znaš šta. ni inače mi ne treba puno da popizdim (kad sam među bližnjima), al da mi netko radi ovo šta je opisala ta ženska, postala bi jako jako agresivna :mad:

bilo bi zanimljivo vidit kako bi se takav jedan dasa proveo da me tako 'zašlata' dok sam u kuhinji među tećama i tavama. i noževima :o
A možeš kao prvo zamislit da se uopće udaš za takvog dasu? :misli: Pa ako bi se udala, valjda ne bi imala protiv da te zašlata i u kuhinji. :rofl:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Feb 2014, 14:26

miky0 » wrote:
Briga mene :lol:
pa nisam se tebi ni prijetila :mad:

nisam nikom, samo naglas razmišljam :hekla:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Feb 2014, 14:33

Beau » wrote: pa nisam se tebi ni prijetila :mad:

nisam nikom, samo naglas razmišljam :hekla:
Ma to malo trolam zbog napetosti u ariji :cerek:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Feb 2014, 14:34

nodens » wrote:
A čemu zapravo služi bilo kakav 'muž'? :misli:

:rofl:

Nejasno mi je što žene zapravo hoće od 'muževa'. Što ima napeto u tome da te isti lik stalno jebe, svejedno jel romantično ili neromantično. Zar nije interesantnije ako se šara malo? :misli:

Pa valjda i 'romantika' s vremenom dosadi? :o :misli:




A možeš kao prvo zamislit da se uopće udaš za takvog dasu? :misli: Pa ako bi se udala, valjda ne bi imala protiv da te zašlata i u kuhinji. :rofl:
:rofl: ajme umrijet ću.

pa nemam ništa generalno protiv povremenog zašlaćivanja u kuhinji. govorim o otoj seljačini.
znači da se nešto takvo konstantno ponavlja iz dana u dan. i ne samo to, nego da je ta vrsta fizičkog kontakta jedina koja postoji u braku. auu :o

a za takvoga se ne bih udala. volim vjerovat u to.
al recimo, da u braku dođe do nagle promjene u ponašanju. nije važno zbog čega, tumora na mozgu. ni tada ne bih imala previše suosjećanja :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Feb 2014, 14:36

Beau » wrote: :rofl: ajme umrijet ću.

pa nemam ništa generalno protiv povremenog zašlaćivanja u kuhinji. govorim o otoj seljačini.
znači da se nešto takvo konstantno ponavlja iz dana u dan. i ne samo to, nego da je ta vrsta fizičkog kontakta jedina koja postoji u braku. auu :o

a za takvoga se ne bih udala. volim vjerovat u to.
al recimo, da u braku dođe do nagle promjene u ponašanju. nije važno zbog čega, tumora na mozgu. ni tada ne bih imala previše suosjećanja :rofl:
Davno sam reka da ste vi zene djavli :E
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Feb 2014, 14:42

miky0 » wrote:
Davno sam reka da ste vi zene djavli :E
ae, vi zato niste. ma kakvi :kokice:

inače, nodens, preskočila sam prvi dio posta i pitanja o mužu.
nemam muža i oduvijek sam se plašila same te ideje :o
pa se neću ni pačat :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Feb 2014, 14:46

Beau » wrote: ae, vi zato niste. ma kakvi :kokice:

inače, nodens, preskočila sam prvi dio posta i pitanja o mužu.
nemam muža i oduvijek sam se plašila same te ideje :o
pa se neću ni pačat :zubo:
Bolje, jer bi ga masakrirala :giggle:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

19 Feb 2014, 14:53

Beau » wrote: :rofl: ajme umrijet ću.

pa nemam ništa generalno protiv povremenog zašlaćivanja u kuhinji. govorim o otoj seljačini.
znači da se nešto takvo konstantno ponavlja iz dana u dan. i ne samo to, nego da je ta vrsta fizičkog kontakta jedina koja postoji u braku. auu :o
Ae, ali to su tvoji prerogativi... (baš volim ovu riječ 'prerogativi', tak fancy zvuči :zubo: :rofl: samo gledam gdje da je puknem, onako kao usput)

Ako se ta ženska ipak udala za njega - morti joj je baš takav lik 'par'? :zubo:

Beau » wrote:a za takvoga se ne bih udala. volim vjerovat u to.
al recimo, da u braku dođe do nagle promjene u ponašanju. nije važno zbog čega, tumora na mozgu. ni tada ne bih imala previše suosjećanja :rofl:
Voliš 'vjerovat' u to? :misli: A o kome još ovisi za koga ćeš se udati nego o tebi? Znači hoćeš reći da ti je malo ipak konfliktno? Jer evo, meni govno nije nimalo konfliktno i ne moram 'vjerovati' da ga nikad neću jesti za ručak - siguran sam u to da neću. :rofl: Prema tome, takav lik osim što je sirovina, ima svejedno bar nekakvu privlačnost, jer da nema - onda bi bio nešto kao 'govno' i ne bi bilo razloga da kažeš 'volim vjerovati da ne bih'. :rofl: (Nego bi rekla nešto tipa 'nema teoretske šanse pod kapom nebeskom da se za takvog udam' :rofl: )
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Feb 2014, 14:58

nikad ne govorim nikad. čisto da ne zacopram, iz praznovjerja, kuiš.
inače ne mogu zamislit šta bi mi se trebalo dogodit da jednog takvog poželim kraj sebe 'do kraja života'

vjerojatno je i ta sirotica mislila da se nikad ne bi za takvog udala. pa nu.

u temi je rekla da je prije braka bio bolji. iz računice.
sad kad je postala 'njegova' malo se opustio.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

19 Feb 2014, 15:03

Beau » wrote:nikad ne govorim nikad. čisto da ne zacopram, iz praznovjerja, kuiš.
inače ne mogu zamislit šta bi mi se trebalo dogodit da jednog takvog poželim kraj sebe 'do kraja života'
A misliš da je brak 'do kraja života'? Kako neobično. :o :cerek: Je li moguće dan danas vjerovati u to, do kraja života. Koji točno razlog bi bio da do kraja života LOL? Je li to neki psihološki, emotivni, duhovno-religiozni, transcendentalni razlog? :misli:

Trebalo bi brakove sklapat onako kao i moderne dinamične poslove - na 9 mjeseci, pa onda dalje eventualno produživat, ako postoji interes obje strane. :zubo: Je l' da kako romantično. :rofl: Sav sam se raznježio od te ideje... zamisli scenu, primiče se kraj 9. mjeseca, a mužić/ženica sramežljivo priupita.... draga/dragi... što misliš... bi li bilo previše pitat... ovaaaaj.... da mi to produžimo za još 9 mjeseci? :o :o :rofl:

Beau » wrote:u temi je rekla da je prije braka bio boji. iz računice.
sad kad je postala 'njegova' malo se opustio.
Pa to se redovno događa i sa ženama; prije braka se dotjeruju, paze na liniju itd itd i onda kad 'ćope' muža - onda laganini nabace 47 kilograma. :raspa: :rofl:
Post Reply