Koliko ste ljubomorni...

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

14 Jun 2013, 13:06

Lastan » wrote: Ne znam koliko se uopće može govoriti o osjećanju nečega bez razloga. Sve osjećamo s razlogom; pitanje je samo koliko su ti razlozi smisleni.
Pa dobro, da.
Ali kad ti razlozi nisu smisleni onda je čovjek, po meni, malo kuku. :zubo:


MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

14 Jun 2013, 13:10

Morticia » wrote:
Pa dobro, da.
Ali kad ti razlozi nisu smisleni onda je čovjek, po meni, malo kuku. :zubo:
Pa, onda sam ja uvijek malo kuku. Ne samo zbog ljubomore. Mnogo toga što osjećam ima besmislene razloge.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

14 Jun 2013, 13:12

Imao tko kakvih nuspojava? :misli: :D
Ja sam imao dvije:
a) nesanica
b) somnambulističko šetanje, najčešće za vrijeme radnog vremena, dok ne skužim da me ljudi čudno gledaju :zubo:
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

14 Jun 2013, 13:19

Morticia » wrote:
Pa dobro, da.
Ali kad ti razlozi nisu smisleni onda je čovjek, po meni, malo kuku. :zubo:
A to je samo jedan tipfeler od toga da bude malo kuki. :raspa:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

14 Jun 2013, 16:55

Bara huda » wrote: :nogica:
Fala, fala. :cerek: Iako, dekomodiranje koje prati sprovedbu mojih ideja obično ne odiše srećom. :zubo:
Alaj, pa ovo je skroz opterećujuće. Kolko dugo te stvari traju?

Imam pitanje za vas koji osjetite to zeru češće...ko je vama krivac? Partener(ica) il taj neko treći il oboje? Mislim, na kog usmjeravate tu ljutnju iz ljubomore?
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

14 Jun 2013, 16:56

Bara huda » wrote:
Nina, ti si to dobro izbalansirala u sebi, evala ti caci i materi. :)
A i tebi, pogotovo kad te citam na hobijima. :D
Citala sam nekad tvoje putesestvije od mijenjanja gumice na pipi renovacije stana i mogu samo reci....sretan onaj ko te ima. :)
:nogica:
Fala, fala. :cerek: Iako, dekomodiranje koje prati sprovedbu mojih ideja obično ne odiše srećom. :zubo:
Pero wrote:Imao tko kakvih nuspojava? :misli: :D
Ja sam imao dvije:
a) nesanica
b) somnambulističko šetanje, najčešće za vrijeme radnog vremena, dok ne skužim da me ljudi čudno gledaju :zubo:
Alaj, pa ovo je skroz opterećujuće. Kolko dugo te stvari traju?

Imam pitanje za vas koji osjetite to zeru češće...ko je vama krivac? Partener(ica) il taj neko treći il oboje? Mislim, na kog usmjeravate tu ljutnju iz ljubomore?
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

14 Jun 2013, 17:23

nina williams » wrote: Alaj, pa ovo je skroz opterećujuće. Kolko dugo te stvari traju?
Koji mjesec. :zubo:
nina williams » wrote: Imam pitanje za vas koji osjetite to zeru češće...ko je vama krivac? Partener(ica) il taj neko treći il oboje? Mislim, na kog usmjeravate tu ljutnju iz ljubomore?
Osjetio samo jednom. Krivac sam naravno ja. Nema ljutnje. :D
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

14 Jun 2013, 18:01

Pero » wrote: Koji mjesec. :zubo:

Osjetio samo jednom. Krivac sam naravno ja. Nema ljutnje. :D
Aj dobro, bar nije trajno stanje. Mislim, vjerojatno ni ovo nije lako, al bar prođe. Znadem jedne ljudove gdje je muški čoek ljubomoran već 40 godina. :zubo: Svi se već sprdaju na tu foru, ponekad čak i on. Al uglavnom mu nije svejedno.
Doduše, on je generalno nako ljubomoran na sve muške koji mu gledaju ženu. I stalno joj govori koja joj je suknja/haljina prekratka. Ona to doživljava uglavnom na način 'na jedno uvo uđe, na drugo izađe', al ponekad joj i dopizdi pa se odnosi zategnu. Čudna neka dinamika odnosa, iako ponekad generira želju za osvetom, generalno u njizi to funkcionira. On negdje u sebi zna da ona nije od onih koje bi švrljale, a ona je svjesna da on sebi ne more pomoć oko prigovaranja.
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

14 Jun 2013, 23:55

nina williams » wrote:
Alaj, pa ovo je skroz opterećujuće. Kolko dugo te stvari traju?

Imam pitanje za vas koji osjetite to zeru češće...ko je vama krivac? Partener(ica) il taj neko treći il oboje? Mislim, na kog usmjeravate tu ljutnju iz ljubomore?
Sama sam si kriva što sam tako birala. Treći mi ne može biti kriv. Na koju foru?

Partner mi je kriv ako mi laže. Inače nije. Kako ćeš čovjeku zamjeriti što želi nekog drugog? Kao da to radi namjerno.

Ma ne znam.

Mislim da bih trebala ići na nekakav tečaj priznavanja, a zatim i zdravog pokazivanja ljubomore. Za slučaj da mi se opet desi, nedajbog.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

14 Jun 2013, 23:59

Pero » wrote:Imao tko kakvih nuspojava? :misli: :D
Ja sam imao dvije:
a) nesanica
b) somnambulističko šetanje, najčešće za vrijeme radnog vremena, dok ne skužim da me ljudi čudno gledaju :zubo:
to nisu nuspojave. tu su muspojave.. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Jun 2013, 00:08

Perzefona » wrote: Ma ne znam.
..
..a oces znat. i onda odas po kuci i pitas..zasto..zasto? :kokice:

:D
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

15 Jun 2013, 17:19

Perzefona » wrote: Sama sam si kriva što sam tako birala. Treći mi ne može biti kriv. Na koju foru?

Partner mi je kriv ako mi laže. Inače nije. Kako ćeš čovjeku zamjeriti što želi nekog drugog? Kao da to radi namjerno.

Ma ne znam.

Mislim da bih trebala ići na nekakav tečaj priznavanja, a zatim i zdravog pokazivanja ljubomore. Za slučaj da mi se opet desi, nedajbog.
Ma da, ali ima slučajeva i kad ne želi. A ovo drugo čeljade opet ljubomorno. Nako, recimo, na sve koji gledaju njegovog partnera dulje od sekunde. Mislim, ne može sad taj kojeg se gleda baš sve gledatelje želit. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Jun 2013, 18:35

Nimalo nisam ljubomoran,i ne znam jeli to normalno...ali u prvom braku jesam bio,vajda zato taj brak i nije uspija :ne zna:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

28 Nov 2013, 21:38

'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

30 Nov 2013, 01:04

Hoće ti reć da je svtko ljubomoran ako dirneš u pravu žicu, to sam ti ja mogla napisati bez horoskopa :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

30 Nov 2013, 09:46

a moj znak je k tome ljubomorniji od svih ostalih... :mama:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Ne bastard kao Tarr
Posts: 103
Joined: 11 Mar 2014, 18:52
Location: Terra Menelausa Catiline Scarve-Scaevole koji je potukao Catargu Aulusa

15 Mar 2014, 16:43

Ljubomora me zna gnjaviti.Zna.. :tuzni:
Čuvaj se senjske ruke
Post Reply