Sretno Valentinovo...

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

14 Feb 2013, 13:13

lijepo. baš lijepo, Margareta
mogla bi te s čilijem meni :cerek:
mislim, priča je i dalje lijepa i ako ne dobijem te ljute


kurvanjski avatar, a
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

14 Feb 2013, 13:38

Chilimama » wrote:lijepo. baš lijepo, Margareta
mogla bi te s čilijem meni :cerek:
mislim, priča je i dalje lijepa i ako ne dobijem te ljute
Podijelit ćemo.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

14 Feb 2013, 13:39

Margarita » wrote:Neću pričati ljubavne viceve! Danas neću uopće spomenuti ljubav, baš neću, eto! Neću kupiti čokoladna srca, ni crvene mašne. Neću čak pisati ni ljubavne pjesme. Umijesit ću fritule. Tebi s bademima, od cimeta, limuna i mištrala mirišljave. Sebi slane, sa sirom, sezamom i smrvljenim čili papričicama. Jezik će me peckati ali, zbilja, neću spominjati ljubav. Otvorit ću butelje vina. Tebi bijelo, ohlađeno, desertno. Sebi suho, taninski crno. Usta će mi biti trpka ali ih neću zasladiti sladunjavom ljubavnom pričom. Onda ćemo ići do susjednog kvarta preko livade. Neću čizmama u snijegu pisati imena ni cvrkutati o romantičnoj bijeloj noći. Bit će mi hladno za prste pa ću ruku zgurati u tvoj džep. Onu u kojoj ne držim pljugu. Imam majicu kratkih rukava i proljetnu jaknu, uvijek sam pogrešno odjevena, i cvokotat ću zubima. Ali, ozbiljno neću, najozbiljnije, ni zucnuti o ljubavi.
..ok. ok, primijetili smo naglaseno nespominjanje ljubavi.

mogla si barem onaj jedan vic..cuda, mujo, cuda.. :cheer:

meni se cini da je ovo zenski dan. i to kic zenski dan. uostalom, ko je bio taj valentin? forsira se da je bio svecenik, a eto nije..bio je vojnik. ok, mozda se poslije zasvecenio.
ukratko, bario je na uniformu. eto. i koke su padale na tu uniformu, eto.
i kud bas od svih imena..valentin? ..vrijedni, jaki, mocni valentin. ono, potentan, jel.
da sve bude jos zanimljivije, kud bas depaganizirani sveti valentin, ma taman tu na luperkalije kad se slavilo seksualno sazrijevanje..dozrijevanje, a taj luperkul nije nista drugo nego pan.
da, da, upravo taj pan kojeg se povezuje od sumarstva do svjetlarstva, satiricar koji je izgledom najvise slicio isto na onoga nosaca svjetla koji pade, a bijase lijep.

dakle, od te veljace ili februarija, ciscenja, pa i seksom, ima logike, kad se vidjelo da je to idealan mjesec jer i macki mjaucu ferbruarima te se gonjaju s mackama, onda se to paniziralo, dioniziralo, maskariziralo, e da bi to postao dan zaljubljenih i satir se preodjenu u potentnog, obdarenog valjda, valentina, koji eto, postade i svetim, dekapitacijom kako kazu jer je nesto, neznam, vjencao kad nije trebalo ili tako nesto ili kao vojnik se vjencao kad nije trebalo, a kako se ona zvala, to niko vise ne zna.

ono, sve naopako, sve. ili svo naopako. ili kako bi grci rekli..pas, pasa, pan.. e, pan, pan, to, to nas zanima, dobro primjetiste.

dakle i ukuratko (nije greska), ovo je zenski blagdan i mogli bismo ga nazvat..ceznja za seksom. dan ceznje za seksom.
i, eto, jasno mi je da se od seksa moze napravit biznis i da se seksom moze napravit biznis, ali, brate, da se od ceznje za seksom moze napravit biznis, e to mi je malo kinki. tj ne malo kinki, nego puno kinki, toliko kinki da je taj luperkul, luperkalije, dionizijalije ono, normalna cestita pohota, bez ikakvih cici mici, srceka, bunceka..-

eto i ja sam danas dobio glineno srceko. u de ema. :o redovno idem u de ema. imam i bodove. miljun bodova. najveci mi je gust tamo ic na onaj televizor gledat kolko imam bodova. :o
i danas mi dadu srceko. svaki kupac dobije..srceko. a ja to udmah u usta..mislio da se jede, da je od, jel, necega, nesto, neka cokolada, keks..
a ova na blagajni se smije, kazem ja njoj..a mislio sam da kad dajete srce da se to moze nekako i ne znam..nesto napravit s njim, sta cu ja sad s ovom glinom tvrdom? pa dajte nekome. kome cu dat..nekom ko jede te gline, plastike, sta li je..?
eto, sta ja tu mogu, ako vam se cezne, ceznite..slavite vi valentinovo, slavite, a luperkul u sumi. :ne zna:

:cheer:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Feb 2013, 13:45

da se mene pita
jab' baniro undu na 1 dan :raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

14 Feb 2013, 13:52

..a unda » wrote: ..ok. ok, primijetili smo naglaseno nespominjanje ljubavi.


dakle, od te veljace ili februarija, ciscenja, pa i seksom,
dakle i ukuratko (nije greska), ovo je zenski blagdan i mogli bismo ga nazvat..ceznja za seksom. dan ceznje za seksom.
i, eto, jasno mi je da se od seksa moze napravit biznis i da se seksom moze napravit biznis, ali, brate, da se od ceznje za seksom moze napravit biznis, e to mi je malo kinki. tj ne malo kinki, nego puno kinki, toliko kinki da je taj luperkul, luperkalije, dionizijalije ono, normalna cestita pohota, bez ikakvih cici mici, srceka, bunceka..-


eto, sta ja tu mogu, ako vam se cezne, ceznite..slavite vi valentinovo, slavite, a luperkul u sumi. :ne zna:

:cheer:
sad kužim što sam danas sva nekako ...živahnija :o oću nešto, ne znam što bi..oću a ne znam di bi..a skim bi to ne bi pa eto..pravim kolače :o
bez jaja :o
a i bez cukra
bez masnoće
čisto zdravlje :cerek:
kurvanjski avatar, a
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

14 Feb 2013, 13:54

Euklid » wrote:da se mene pita
jab' baniro undu na 1 dan :raspa:
I ja isto :raspa:
Da milijun bodova na deem kartici, bože bože :madkava:

Rekla bih mu zašto je to tako, al pregrist ću jezik.
hint: muško od krave :o
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

14 Feb 2013, 14:00

BoDerek » wrote:
I ja isto :raspa:
Da milijun bodova na deem kartici, bože bože :madkava:

Rekla bih mu zašto je to tako, al pregrist ću jezik.
hint: muško od krave :o
a di cu mackama uzet sa jest, di? :gaah: tamo je najjeftinije, a jel ti znas kolko one mogu izist? :gaah:

one skupljaju bodove u de ema, a ja jedem pastetu od prekjucer. i sto je najgore..i nju mi oce izist.. :gaah:

:D
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

14 Feb 2013, 14:02

..a unda » wrote: ..ok. ok, primijetili smo naglaseno nespominjanje ljubavi.

mogla si barem onaj jedan vic..cuda, mujo, cuda.. :cheer:
Žali se Mujo Hasi:
"Jučer sam došo kući i zateko Fatu u krevetu s Japancem!"
"I?!?"
"Što i? Ništa, otkud ja znam japanski?!"
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

14 Feb 2013, 14:03

Margarita » wrote:
Žali se Mujo Hasi:
"Jučer sam došo kući i zateko Fatu u krevetu s Japancem!"
"I?!?"
"Što i? Ništa, otkud ja znam japanski?!"
:D

vidis da mozes kad oces.. :D
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

14 Feb 2013, 14:11

..a unda » wrote: :D

vidis da mozes kad oces.. :D
Ma to je o sekesu. Al, ajd, saću ljubavni.

Skupi se društvo lovaca u stanu jednog od njih i pričaju "svoje priče". Prvi priča domaćin.
Idem vam ja u šumu i šećem, kad ugledam jelena kapitalca. Mislim si zakaj nisam uzel pušku, sad bi ga upucal.
Ali ja imam običnu zračnicu i mislim si, pa nema veze idem probati. I pogodim ga u oko i on padne mrtav.
Uzmem ga i dignem mu noge na ramena..... ( u tom trenutku mu pozvoni zvonce na ulazu.) Dečki samo da vidim ko je,
pa bum vam nastavil. (bili su dečki koji ostavljaju reklamni materijal).
Vrati se domaćin i pita : Gdje sam ono stal ?
Noge na ramena, veli jedan.
E da. I karam ti ja, karam....
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

14 Feb 2013, 14:12

..a unda » wrote:
a di cu mackama uzet sa jest, di? :gaah: tamo je najjeftinije, a jel ti znas kolko one mogu izist? :gaah:

one skupljaju bodove u de ema, a ja jedem pastetu od prekjucer. i sto je najgore..i nju mi oce izist.. :gaah:

:D
Nu ga, nu ga, rogat li je :o


:rofl:

Neću više materemi :cerek:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

14 Feb 2013, 17:34

Margarita :cerek: mislim, priča, ne vic. :D

Unda, :rofl: :rofl: jebote, de-em :rofl: unda ide u deema :rofl: unda ima bodove tamo. unda provjerava bodove na onom ekraniću. unda ima ljubičastu karticu :rofl: :rofl:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

14 Feb 2013, 21:09

Undo, bila sam do DM-a, ali nisam dobila srce. Mislim, nisam ništa ni kupila, ali isto su mi mogli dati. Eto, eto, ni DM mi više ne daje srčeka. :tuzni:

I sretoh mnoštvo mladića koji nose cvjetiće, u celofanu doduše :rolleyes:, ali božemoj, uzela bih ja i to celofansko, ne bih se bunila. Ali nema, nema za me nikakvih cvjetića ni srčeka. :tuzni:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

14 Feb 2013, 21:12

Nisu ni meni dali. Ne samo to nego nisu imali ni knjižicu s bodovima pa sam morala u drugi dm.

Čak i unda dobiva, a mi ne. :crying:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

14 Feb 2013, 21:15

ex anais » wrote:Nisu ni meni dali. Ne samo to nego nisu imali ni knjižicu s bodovima pa sam morala u drugi dm.

Čak i unda dobiva, a mi ne. :crying:
Pa kad je unda tamo svaki dan. :cerek:

Ne mogu reći, dobri su ljudi, uvijek nešto daju. Evo nisam još ni onaj poklon-bon od rođendana potrošila, moram i to. I stvarno mi je milo doć u njih, šta je je, ali mogli su mi na današnji dan štogod dati. Mislim, ako ja ne izgledam očajno i željno, onda kvragu. :zubo:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

14 Feb 2013, 21:18

Zekoslawa » wrote: Pa kad je unda tamo svaki dan. :cerek:

Ne mogu reći, dobri su ljudi, uvijek nešto daju. Evo nisam još ni onaj poklon-bon od rođendana potrošila, moram i to. I stvarno mi je milo doć u njih, šta je je, ali mogli su mi na današnji dan štogod dati. Mislim, ako ja ne izgledam očajno i željno, onda kvragu. :zubo:
A štaš. :tuzni:

Još sam bacila na pare na sranje gdje me OPET nisu objavili. :tuzni:
Blah..

Šta tebe tamo poklanjaju za rođendan? :eek:
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

14 Feb 2013, 21:21

Ja sam dobila jedinstvenu priliku da radim 11 sati danas :cerek:

To mi je drugi po redu najdrazi poklon za Valentinovo. Najdrazi sam dobila prosle godine :zubo: Zvali su me iz Vinogradske da mi kazu da su mi pomaknuli termin za EEG. Provela sam Valentinovo sa zicama zakacenim na glavu. Jos sam se doma morala vracati tramvajem, a kosa mi je bila strsala u zrak i bila puna nekog ljepljivog gela. Sudeci po odmicanju ljudi od mene i cudnim pogledima, izgledala sam kao da sam bila na elektrosokovima.

Treci po redu najdrazi poklon mi je pad na vozackom. Po treci put :tuzni:

Uvijek sam obiljezavala Valentinovo na poseban nacin :cerek:
Desire makes slaves out of kings.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

14 Feb 2013, 21:22

You win.

:grli:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

14 Feb 2013, 21:23

ex anais » wrote:
A štaš. :tuzni:

Još sam bacila na pare na sranje gdje me OPET nisu objavili. :tuzni:
Blah..

Šta tebe tamo poklanjaju za rođendan? :eek:
Šta, ti si tila da izađeš u godinšnjaku DM-a kako stalno kupuješ pituru za kosu i trake za brke i tako to? :D

Je, bogami, dobijem uvijek za rođendan onaj jedan bon za popust na proizvod po svom izboru. Ne mogu reći, dobri su ljudi. Svaka im čast. A inače mi šalju svako malo nešto s popustima, sviđam to.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

14 Feb 2013, 21:24

Éowyn » wrote:Ja sam dobila jedinstvenu priliku da radim 11 sati danas :cerek:

To mi je drugi po redu najdrazi poklon za Valentinovo. Najdrazi sam dobila prosle godine :zubo: Zvali su me iz Vinogradske da mi kazu da su mi pomaknuli termin za EEG. Provela sam Valentinovo sa zicama zakacenim na glavu. Jos sam se doma morala vracati tramvajem, a kosa mi je bila strsala u zrak i bila puna nekog ljepljivog gela. Sudeci po odmicanju ljudi od mene i cudnim pogledima, izgledala sam kao da sam bila na elektrosokovima.

Treci po redu najdrazi poklon mi je pad na vozackom. Po treci put :tuzni:

Uvijek sam obiljezavala Valentinovo na poseban nacin :cerek:
Uf... :S :S

Sad mi neugodno šta sam uopće išla biti jadna na današnji dan. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

14 Feb 2013, 21:26

Zekoslawa » wrote: Šta, ti si tila da izađeš u godinšnjaku DM-a kako stalno kupuješ pituru za kosu i trake za brke i tako to? :D

Je, bogami, dobijem uvijek za rođendan onaj jedan bon za popust na proizvod po svom izboru. Ne mogu reći, dobri su ljudi. Svaka im čast. A inače mi šalju svako malo nešto s popustima, sviđam to.
Meni se ne sjete rođendana, nisu mi ni pravu karticu poslali nego nosim onu mekanu poderanu. :tuzni:

Moram se farbat, kupila sam farbu samo još moram pregovarati sa sobom da neću umrijet od alergije i tako. Prokleta crna kronika, prokleta. Nikad se više neću farbati u miru. :gaah:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

14 Feb 2013, 21:30

ex anais » wrote:
Meni se ne sjete rođendana, nisu mi ni pravu karticu poslali nego nosim onu mekanu poderanu. :tuzni:

Moram se farbat, kupila sam farbu samo još moram pregovarati sa sobom da neću umrijet od alergije i tako. Prokleta crna kronika, prokleta. Nikad se više neću farbati u miru. :gaah:
Pa pokati, šta im ne kažeš da oš pravu karticu. Moraš biti proaktivna, vako ko unda. :zubo:

Šta, opet je nekome izgorilo tjeme od L'Oreala? I meni se događalo, ne čudi me. :D Syoss je zakon, ništa me više ne svrbi, ne peče i nisu mi sve jastučnice crne. Mislim da dobro pokrije sijede, ne znam. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

14 Feb 2013, 21:42

Zekoslawa » wrote: Pa pokati, šta im ne kažeš da oš pravu karticu. Moraš biti proaktivna, vako ko unda. :zubo:

Šta, opet je nekome izgorilo tjeme od L'Oreala? I meni se događalo, ne čudi me. :D Syoss je zakon, ništa me više ne svrbi, ne peče i nisu mi sve jastučnice crne. Mislim da dobro pokrije sijede, ne znam. :D
Pa jesam pa su mi rekli da je to trebalo bit poslano na adresu pa mi se više nije dalo. Morat ću to razjasnit.

Ma nije opet nego otprije pamtim neke slučajeve. Ali upamtila sam da je Garnier bio, čokoladni neki, otad kupujem samo Pallette, jes da su najeftiniji, ali ne smrde kao L'oreal, nisu tako žestoki.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

14 Feb 2013, 22:31

ja sam u DM-u dobila kišobran.
ne danas, danas nisam ni bila tamo
nikad ne gledam bodove koliko skupim, ali me podsjete cure pa mi za neke bodove daju torbu. :cerek: stoje u autu za veću kupovinu špeceraja , kako vi velite
skupila sam već pristojan broj, a jedna mi služi za plažu
ne znam što će mi kad mi je more ispred kuće :ne zna:
kurvanjski avatar, a
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

14 Feb 2013, 22:58

Valentinovo je krasan praznik.!
Moze i dan. :lux:
Kaze se da se pticeki zene na taj dan.
O mackama moze unda rec koju, koliko sam shvatila, on se tu snalazi ka riba u vodi.

Na taj su se dan djeca rano budila i dizala iz kreveta i reklo im se da trebaju bosi trcat do lese i onda budu dobili crvene cizmice. :lux:
Sto i jesu, kad su se vratili doma u toplu kuhinju.. :D

Sve one koje je sjebala komercijalizacija....a sta sad....danak vremenu u kojem se zivi.
Bolje imat zahod sa tekucom vodom i malo patit sta nemas mira u doba valentinova, nego ic na sekret vani i brisat se golubom.
Ili se ni ne brisat. :D
Post Reply