Boja

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Jan 2013, 00:43

ex anais » wrote:
Čuj, prvo ste se hrvali na Politici, a onda tu na ovoj temi propituješ njegovu temu da ti je on malo bolje pojasni, vučeš ga za rukav, kako bi jedan mudri forumaš rekao e, Emericzy, poke, poke, e, čuj, daj ti meni reci o čemu ti ovo, poke, poke, daj Emericzy objasni mi boju spolovila, poke poke.

:ne zna:
:rofl:

.. a da mi malo odemo na psihokauc, a? :kokice:

:D


User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

23 Jan 2013, 01:36

..a unda » wrote:..karambole, mali oftopicic.. kraj onog tvog linka, ima jos linkica, ja kliknuo na ovaj..nisam ovo do sad vidio..



:rofl: :rofl:
Ovo je najbolji post na temi :S :rofl: :rofl:

Treba gledat više puta zaredom :rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

23 Jan 2013, 07:01

ex anais » wrote:
Da si proglasio skoro pa sve muškarce glupima? :kokice:
Eto. Vidiš da je bilo jednostavno.

Dobro, ne baš ono glupima, ali...

Većina (i muškaraca i žena) jednostavno nije sklona razmišljanju vlastitom glavom. Umjesto toga, dešperatno se drži gotovih obrazaca ponuđenih od navodnih autoriteta -- roditelja, starijih prijatelja, najglasnijih osoba u društvu, učitelja, popa, predsjednika...
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

23 Jan 2013, 07:03

ex anais » wrote:
Pa nisam sigurna da bi nas Emericzy sve izdržao. :misli:
Ni ja. Sve ne bih. Je l' može najprije pametne? Po mogućnosti jedna po jedna? Dobro, hajde, dvije po dvije.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

23 Jan 2013, 10:20

Mujo i Fata vodili ljubav, pa poslije razgovaraju:
'Mujo moj, kakve ti žene više voliš - lijepe ili pametne?'
'Mujo se zamisli, pa odgovara: 'Fato, ne volim ti ja ni lijepe ni pametne - ja volim samo tebe!'

:D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Jan 2013, 10:22

..bil mujo bio radje glup ili celav?

pa glup..kaze mujo.

..a zasto?

..pa manje se vidi. :cheer:
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

12 Mar 2013, 09:00

Ovo je jedan od onih topica na kojima se starudija prisjeća mladosti kad su žene imale Schwarzwald u međupreponlju? Užas! Žene - da, i vi ružne čuče na trkeljanjima - uklanjajte dlakovlje, ne slušajte propagandu!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Mar 2013, 10:37

tema je više o bojanju :D
jel bojaš? :kokice:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

12 Mar 2013, 10:44

Pješčana » wrote:jel bojaš? :kokice:
makar za uskrs? :kokice:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Mar 2013, 10:46

BoDerek » wrote: makar za uskrs? :kokice:
:rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

12 Mar 2013, 11:38

Pješčana » wrote:tema je više o bojanju :D
jel bojaš? :kokice:
Ma ne, nemam još sijede.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

13 Mar 2013, 07:20

Gazda » wrote: Ma ne, nemam još sijede.
Ja imam, ali dame kažu da su šarmantne. A bojao ne bih ni da su grozne. Dovoljno mi je bilo jedno iskustvo iz rane mladosti kad sam ih zalio kolonjskom vodom da ljepše mirišu...

Isusekriste, onaj crtić s Pticom trkačicom i kojotom, to je nula prema onome kako sam ja jurio po stanu i vrištao. Imao sam osjećaj da sam zalio koncentriranom solnom kiselinom.

Od tada nikakvoj kemiji ne dam da se približi obiteljskom nakitu.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

13 Mar 2013, 11:03

Emericzy » wrote: Ja imam, ali dame kažu da su šarmantne. A bojao ne bih ni da su grozne. Dovoljno mi je bilo jedno iskustvo iz rane mladosti kad sam ih zalio kolonjskom vodom da ljepše mirišu...

Isusekriste, onaj crtić s Pticom trkačicom i kojotom, to je nula prema onome kako sam ja jurio po stanu i vrištao. Imao sam osjećaj da sam zalio koncentriranom solnom kiselinom.

Od tada nikakvoj kemiji ne dam da se približi obiteljskom nakitu.

:peshe:

ah, mi muškarci... :zubo: :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

13 Mar 2013, 11:12

karambol » wrote:

:peshe:

ah, mi muškarci... :zubo: :zubo:
Jedan moj kolega je kupio jednom bijelu maskaru za kosu ( :confused: ) i farbao par dlaka iznad uva za zreliji i muževniji luk :o :facepalm:

To kad je u modi bio Goran Višnjić :zecorolleyes:
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

13 Mar 2013, 12:41

BoDerek » wrote: Jedan moj kolega je kupio jednom bijelu maskaru za kosu ( :confused: ) i farbao par dlaka iznad uva za zreliji i muževniji luk :o :facepalm:

To kad je u modi bio Goran Višnjić :zecorolleyes:
Di ti radiš jebate :S :rofl: :rofl:
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

13 Mar 2013, 12:51

Emericzy » wrote:Isusekriste, onaj crtić s Pticom trkačicom i kojotom, to je nula prema onome kako sam ja jurio po stanu i vrištao. Imao sam osjećaj da sam zalio koncentriranom solnom kiselinom.

Od tada nikakvoj kemiji ne dam da se približi obiteljskom nakitu.
Nedavno sam na Fejsu linkao recenzije Veeta za muškarce na Amazonu. Bilo je krajnje nepristojno čitati to na poslu; pišao sam od smijeha.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

13 Mar 2013, 12:53

ali » wrote: Di ti radiš jebate :S :rofl: :rofl:
:lol:

Nije di, nego s kim :S
Šta da kažem, krvavo sam zarađivala za kruv :zubo: :o
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

14 Mar 2013, 21:46

Lastan » wrote: Nedavno sam na Fejsu linkao recenzije Veeta za muškarce na Amazonu. Bilo je krajnje nepristojno čitati to na poslu; pišao sam od smijeha.
Ja sam citala doma pa sam mogla pustiti suzama na volju da cure. Malo su mi ometale citanje, ali je vrijedilo. :D
Zao mi decki, ali da nisu to prosli, ne bi me nasmijali svojim opisima.
Predobro. :S
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

15 Mar 2013, 15:58

Bara huda » wrote: Ja sam citala doma pa sam mogla pustiti suzama na volju da cure. Malo su mi ometale citanje, ali je vrijedilo. :D
Zao mi decki, ali da nisu to prosli, ne bi me nasmijali svojim opisima.
Predobro. :S
Eh, da. Inače, nakon što me par dugačkih i detaljnih nasmijao do suza, preko ruba me gurnuo jedan kratak i jednostavan:
Excellent product. Most prisoners confessed within five minutes of the first application. Can recommend.

Yours,
Ali Muhabarakah,
Secret Police, Damascus

Mat u jednom potezu. :D
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

18 Mar 2013, 13:30

A i recenzije pičkoboje su zanimljive. :cerek:
For a long time I have felt my sex lust decreasing, much due to the fact that my wife is getting older and lesser attractive for each year.
One of my biggest concerns has been the unattractive gray colour which her labia has attained during recent years. It simply isn't pleasing to the eye anymore.
We've tried all sorts of things to spice it up, from car batteries and buttplugs, to whips and strap-ons, all to no avail.
In hindsight most of these things were just silly, since they didn't get to the root of the problem, which of course was her labia.

And getting to the root of the problem is exactly what this product does! It has revitalized our sex life completely. Now having intercourse doesn't feel as much like necrophilia anymore, but rather brings back sweet memories of having sex with 16 year old Croatian prostitutes, much like I used to do during the war!
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

18 Mar 2013, 17:42

Lastan » wrote: Eh, da. Inače, nakon što me par dugačkih i detaljnih nasmijao do suza, preko ruba me gurnuo jedan kratak i jednostavan:

Mat u jednom potezu. :D
Genijalno! :rofl:
Genitalno? :misli:
Leteća wrote:A i recenzije pičkoboje su zanimljive. :cerek:

Ma, jebeš budalu!
Dok je nama fergazera i širajzla kurac ćeš farbat, a ne pičku! :mudri:
Post Reply