Kad je ona starija

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Sep 2012, 14:36

Morticia » wrote:
Oh, da, uvjerenja sam da je ovaj klinjo postao megapopularan u školi kad se pročulo da u 6. osnovne jebe ovog gabora od 40 kuka. :facepalm: :facepalm:

Daj, vrlete, trebao bi shvatiti da su tvoji vlažni, pubertetski snovi nešto što bi u određenoj dobi trebalo prerasti.

Ništa ja tu ne ponormaljujem, tvrdim i tvrdit ću uvijek- žena od 45 koja se želi jebati s klincem od 13 NIJE ZDRAVA U GLAVI.
Štoviše, i opasna je za okolinu.
Ali ja sam ih prerastao, ne bih niti slučajno bio sa ženom od 41 godinu, iako sam duplo stariji od ovog dječačića.

Ali i dalje znam da milfače koje napadaju dječarce vrlo neopasne za te iste dječarce, samo će steći iskustvo da manje bez veze burgijaju po svojim vršnjakinjama, a više rade ozbiljan posao i da vi fino svršavate za promjenu.

Tebe smeta kaj tog malog jebe neka babetina od 41 godinu, a to kaj će za godinu dana biti dovoljno star da ga ubijaju po Afganistanima je skroz u redu. Ako je dovoljno star za smrt, dovoljno je star i za život i za jebanje, pa i za imanje djece.

Uostalom, pitaj Emericzija, on ima direktna iskustva, paš' vidit' da si u krivu. :o


Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Sep 2012, 14:40

Zašto misliš da je meni normalno da dijete od 18 godina nastrada ikako, kamoli zbog tuđih suludih ideja i koristi?

Vidiš, ja mislim suprotno.
Mislim da je za klinca od 13 uistinu jako štetno da bude sa ženom od 41.

Emer, ako se ne varam nije imao trinaest godina kad je bio sa toliko starijom ženom nego dvadesetak.
I također, nije se oženio za nju i s njom dobio dijete, kad je imao 16.

Ali sve to i dalje ne mijenja činjenicu da je osoba od 41 koja se spetlja i "zaljubi" u klinju od 13- poremećena.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Sep 2012, 14:51

Morticia » wrote:Zašto misliš da je meni normalno da dijete od 18 godina nastrada ikako, kamoli zbog tuđih suludih ideja i koristi?

Vidiš, ja mislim suprotno.
Mislim da je za klinca od 13 uistinu jako štetno da bude sa ženom od 41.

Emer, ako se ne varam nije imao trinaest godina kad je bio sa toliko starijom ženom nego dvadesetak.
I također, nije se oženio za nju i s njom dobio dijete, kad je imao 16.

Ali sve to i dalje ne mijenja činjenicu da je osoba od 41 koja se spetlja i "zaljubi" u klinju od 13- poremećena.
Da je poremećena, bila bi u ludnici. Stari Grci su smatrali da je za mladog dječaka vrlo dobro da ga seksualno i drugačije obrazuje viđeniji gospodin. Jedini problem je što ova gospođa nije viđenija. A s druge strane, nije ukusno suditi o ukusima.

Dakle nije poremećena, nego čudna. Bolje da jebe djecu, nego da se ne pere. Ovako djeca uživaju, a onako bi tramvaj smrdio.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Sep 2012, 14:58

Mislim da se ti i ja trebamo složiti da se nikad nećemo složiti oko ove teme.

To smo trebali zaključiti još ono prije par godina kad smo se kod mene doma, uz ne znam koliko alkohola, poklali oko toga da li je normalno da odrasli ljudi jebu sedmogodišnjakinje. :o

Ali samo ako one to ŽELE, naravno. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Sep 2012, 15:18

vrrrlet » wrote: Prosječna žena od 40 godina je punašna ženka s natruhama propale seksualnosti. .
:rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

05 Sep 2012, 15:40

Pročitala sam "propupale seksualnosti". :cerek:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Post Reply