Seksčet i ino

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

26 Jul 2012, 23:42

Prakticirate li ga? :kokice:

S poznatim ili nepoznatim ljudima? Posjećujete li stranice koje nude takve usluge? Imate li klona za čet na LjES-u? Imate li to naviku raditi s partnerom? IM, telefon, kamera, SMS...? Je li vam to smiješno, možete li ostati ozbiljni i napaljeni? Volite li to obavljati u miru i privatnosti ili u vrijeme, recimo, poslovnog sastanka? Jeste li suptilni ili vulgarni?

Ajde, oživite mi pdf :kokice:


User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

27 Jul 2012, 00:27

Almost Rosey » wrote:Prakticirate li ga? :kokice:
Valjda ćeš prva započeti sa nekakvim kratkim osvrtom na svoje gušte? Nije vrag da otvarač teme neće 'otvoriti' temu??
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Jul 2012, 09:33

Meni su i seksčet i fončet jako dosadni :kokice:
A nisu mi nažalost ni smiješni.

Dogode se spontani momenti kad može bit super. Al to su samo ti rijetki trenuci, neočekivani.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

27 Jul 2012, 10:49

Almost Rosey » wrote:Prakticirate li ga? :kokice:

S poznatim ili nepoznatim ljudima? Posjećujete li stranice koje nude takve usluge? Imate li klona za čet na LjES-u? Imate li to naviku raditi s partnerom? IM, telefon, kamera, SMS...? Je li vam to smiješno, možete li ostati ozbiljni i napaljeni? Volite li to obavljati u miru i privatnosti ili u vrijeme, recimo, poslovnog sastanka? Jeste li suptilni ili vulgarni?

Ajde, oživite mi pdf :kokice:
Puno si pitanja postavila odjednom... :D
Jednom sam se mailao s nepoznatom ženom, koju sam kasnije upoznao,ali nije to bio seks čet već više dumanje o nekim životnim situacijama koje te zateknu ili upadneš u njih. Zanimljivo je iskustvo dijeliti svoja intimna razmišljanja s nekim koga ne znaš, ali ga pomalo upoznaješ u virtuali i stječeš neko povjerenje. Cijelo vrijeme si zaštićen nekakvom anonimnošću i možeš oblikovati svijet i sebe kako želiš. No, upadanje u takve situacije mi nije bilo poznato prije toga.
Svakako je jedan od uzroka za takav način komunikacije i nekakava frustracija koju imaš, ako ga/ju imaš, sa svojim partnerom doma. Očito ljudi imaju potrebu stvarati paralelne svjetove sa alternativnim sobom i tako se predstavljati po svijetu. Izgleda mi da to ima veze s uzbuđenjem koje se iz toga rađa. :misli:
Valjda su zato i blind date stranice postale popularne u zadnje vrijeme. :ne zna:
Koliko je i zanimljivo imati neki nick ili paralelni život uz ovaj koji prikazuješ po svijetu, toliko mi je i čudno da se to realizira i proizvodi uzbuđenje koje može završiti tko zna kako. I dobro i loše.
Još jedna stvar je zanimljiva u takvoj vrsti komunikacije, a to je ispovjedaonica ili neki oblik psihoterapije s istomišljenikom ili nekim tko zna lijepo napisati ono što želiš čitati o sebi ili svojoj situaciji koja te ždere.
Forumi su bogom dani za naći ljude koji su u sličnim ili vrlo sličnim problemima, situacijama i okolnostima kao i ti. Vidi preljubnice, npr. ili cijeli ŽUD na fhr-u. Muško ženski svijet s hrpetinom, gotovo, identičnih emocionalnih bura i nevera. Žene koje su se nakon 20 godina ponovno zaljubile, ali ne u svog poznatog kaučara i bile u banani razmišljajući o sebi kao o problemu, a onda vide čitav svijet pripadnika istog plemena. Sjajno. I za utjehu i za razmjenu mišljenja s muškarcima i sa ženama...
Tu se može četati i mailati s novim frendovima koji te razumiju, a doma ne možeš svome ili svojoj zakonitom/oj reći niti riječ o tome. To je sada jedan tvoj svijet koji guraš i u kojem si siguran da te razumiju...Ne znam koliko njih pokuša te iste stvari proći sa zakonitim ili zakonitom? Vrlo malo, pretpostavljam. Strah od okoline i nerazumijevanja je velik...ogroman...
Pomislim kako te taj način života može zarobiti toliko da odeš i u svojevrsnu ovisnost kada relnost gubi bitku s ekranom i životom online. Isto mislim i o seksu, seks četu. Može biti napaljujući, ali mislim da to treba biti faza u životu ili dobro dozirana upotreba maila, sms-a...
I kad vidim kako se netko smješka dok naizmjence tipka i čita mislim kako upravo to radi. Flertuje online, dijeli komplimente, fantazije i oživljuje svoj paralelni svijet.
Sve u svemu, ja sam ti za dobro doziranje jer mislim kako realnost ne može ništa tako kvalitetno zamijeniti. Onima kojima virtuala to može i zamjenjuje stvarni život i osjetila ne zavidim. Mislim da imaju problem koji neće nikada ili će ga vrlo teško priznati. :)
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Jul 2012, 11:19

Čuj mene, ja napisala fončet :rofl:

Vidi se da sam iskusna :o

Karambole, tebe ću čitat kasnije. Na godišnjem :zubo:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

27 Jul 2012, 11:20

BoDerek » wrote:Čuj mene, ja napisala fončet :rofl:

Vidi se da sam iskusna :o

Karambole, tebe ću čitat kasnije. Na godišnjem :zubo:
a oli fončet ne postoji? :misli:
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Jul 2012, 11:21

fonseks :mudri:

Ok, sve si rekla :o
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

27 Jul 2012, 11:25

ja mislim da je karambol napiso puno pametnih stvari.
i ja bih tako, ali pretosatno mi je.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Jul 2012, 11:26

Aj prepričaj karambola ukratko, pliz.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

27 Jul 2012, 11:35

BoDerek » wrote:Aj prepričaj karambola ukratko, pliz.
pa ono, ko se jebe virtualno, jadna mu majka jer je to sve laž, obmana i paralelni svjetovi.
koji te priječu da bidneš di trebaš bit. u ovom, kakoćureć, horizontalnom svijetu, jel.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Jul 2012, 11:37

Odlično si to rekao, karambole. Slažem se i ja s tobom. :raspa:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Jul 2012, 11:46

Davno, davno, u nekoj dalekoj galaksiji, dok su se podaci još prenosili na disketama, a gugl nije bio svačiji prijatelj, otišla Leteća na chatove. Ne sjećam se točno koje, valjda na Yahooove (jel se to fakat piše sa tri o :misli:)

Muvam se tamo, sve mi se čini bezveno i priglupo, a onda mi uleti netko sa "do you wanna cybersex?".

Budući da se nikad nisam ševila s kiborgom, a horoskopski me znak tjera da sve probam barem jednom, napišem "sure, why not?"

I onda mi krene tip pisati da smo u autu, i on me hvata za sisu. Ja podignem majicu da je bolje primi. Jer jako volim kad me diraju za sise.

Ali ovoga puta ne osjećam ništa. Nula bodova. Razmišljam o tome jesam li možda postala frigidna.

Neka, kad sam već tu, uzimam njegov nabrekli ud i ručno ga obrađujem. Stavljam ga u usta. Nema nikakav okus, baš nikakav. Nit smrdi nit miriše. :ne zna:

Osjećam se depresivno, uzaludno i ono, baš jadno. Pitam se što mi to treba. Ali ne pišem o tome. Nije čovjek kriv. Problem je u meni.

Odjednom, pred automobilom se parkira prikolica u kojoj žive moja dva brata. Jedan me trpa u prikolicu, a drugi prilazi automobilu, s puškom u ruci.

Čujem 'klik'.

Veza je pukla.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Jul 2012, 12:05

Leteća » wrote:Odjednom, pred automobilom se parkira prikolica u kojoj žive moja dva brata. Jedan me trpa u prikolicu, a drugi prilazi automobilu, s puškom u ruci.

Čujem 'klik'.

Veza je pukla.
:rofl:

Saved by the klik :zubo:

Inače, čuj, nije bilo predigre, kako ti je moglo bit dobro? :o
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Jul 2012, 12:17

Hvatanje za sisu nije predigra? Ajme, živjela sam u zabludi. Još ako saznam da se 20cm ne stane u jednu ruku, svijet će mi se srušiti. :o
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Jul 2012, 12:23

Leteća » wrote:Hvatanje za sisu nije predigra? Ajme, živjela sam u zabludi. Još ako saznam da se 20cm ne stane u jednu ruku, svijet će mi se srušiti. :o
Šta da ti kažem, čovjek uči dok je živ :o

Ali čak i da hvatanje za sisu je predigra, postoji i predigra za predigru :rofl:
A vi ju niste imali :o
Ne, 'mala oš dat pičke' nije prepredigra :o
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Jul 2012, 12:27

Nisam znala. Bila sam cura iz prikolice. :(
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

27 Jul 2012, 13:52

karambol » wrote:
Vidi preljubnice, npr. ili cijeli ŽUD na fhr-u. Muško ženski svijet s hrpetinom, gotovo, identičnih emocionalnih bura i nevera. Žene koje su se nakon 20 godina ponovno zaljubile, ali ne u svog poznatog kaučara i bile u banani razmišljajući o sebi kao o problemu, a onda vide čitav svijet pripadnika istog plemena. Sjajno. I za utjehu i za razmjenu mišljenja s muškarcima i sa ženama...
Tu se može četati i mailati s novim frendovima koji te razumiju, a doma ne možeš svome ili svojoj zakonitom/oj reći niti riječ o tome. To je sada jedan tvoj svijet koji guraš i u kojem si siguran da te razumiju...Ne znam koliko njih pokuša te iste stvari proći sa zakonitim ili zakonitom? Vrlo malo, pretpostavljam. Strah od okoline i nerazumijevanja je velik...ogroman... :)
Pa...reci muzu a ako se ne mislis rastati da si zaljubljena samo ne u njega je vrlo kontraproduktivno. Koliko brakova se sacuvalo zahvaljujuci upravo ovoj diskreciji. :E
I ne vidim te koji se smjeskaju, citaju i pisu. Gdje vi takve vidite? :ne zna:


A na temu, ja ko i BoDerek.
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

27 Jul 2012, 18:55

karambol » wrote: I kad vidim kako se netko smješka dok naizmjence tipka i čita mislim kako upravo to radi. Flertuje online, dijeli komplimente, fantazije i oživljuje svoj paralelni svijet.
Znala sam se bome krajnje blesavo smješkati i tipkati pod stolom za vrijeme sjednica. Uh... kad se samo sjetim. :o
Meni to nije paralelni svijet. Sve je to isti svijet, jedan. Ako i jesu dva, meni nikako nisu paralelni, nego se prepliću i podjednako su stvarni i istiniti.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Jul 2012, 19:02

Ja se blesavo smješkam, a katkada i mahnitom tražim nešto pod stolom pokušavajući prikriti napadaje smijeha dok čitam ovaj forum. Je li to emocionalni seks? :misli:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

27 Jul 2012, 19:05

Pa ak ti je dobro, milo pri srcu i drugiim dijelovima tijela, valjda je. A da i nije, vrlo važno. :cerek:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Jul 2012, 19:07

Perzefona » wrote:Pa ak ti je dobro, milo pri srcu i drugiim dijelovima tijela, valjda je. A da i nije, vrlo važno. :cerek:
Moja disglupsija opet napada. Pročitala sam vrlo vlažno. :o
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

27 Jul 2012, 19:10

To je neka frojdovska omaška, rekla bih. :zubo:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Jul 2012, 19:13

Unda mi je prorokovao da ću se za par dana hvaliti svemirskim seksom.
Moglo bi se dogoditi da mi je konačno netko nešto pogodio. :cerek:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

27 Jul 2012, 19:15

Ja sam se već nekoliko puta laćala tatature da ga pitam horoskop. Al mi mrsko odat koliko sam stara, a bez toga on neće. Ne vjerujem ni slovca, dakako, al zabavno ga je čitat. Ako je tebi trefio, ja trčim k njemu po horoskop. :cerek:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

27 Jul 2012, 19:18

Leteća » wrote:Unda mi je prorokovao da ću se za par dana hvaliti svemirskim seksom.
Moglo bi se dogoditi da mi je konačno netko nešto pogodio. :cerek:
nisam ja nista prorokovao, niti sam pogadjao. niti se nudim. iako, sto se tice onog svemirkog, sta jes jes.. :hekla:

ja samo to rekao onako ovlas, za salu, ati se odmah toga zacamprala. jel vidis sta ti je motivacija, kolko coviku malo fali. a opet, sta su ti ljudi, sve shvate kako oni oce. i dobro je da je tako. a da kako drugacije, tj..dakuce. :D
Post Reply