Emocionalni seks - izmišljotina?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

04 Aug 2012, 10:22

I ameba se smoči
i srce joj skoči
kad amebac zna da sroči
prije nego ju naskoči


"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

04 Aug 2012, 10:27

Cool. Dvospolne amebe. To je za Nobela. Jes da je u malo u drugom području od očekivanog, al zato rima štima. :S
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

04 Aug 2012, 14:03

Najgore amebi je kad je suha
kad pseudopod muškog primjerka vrste
gura se bez veze, grubo, bez duha
u vakuole joj. Vlastite prste

bolje joj je onda željom i maštom
intersticijalnom vlagom natopit
pa protozoanski tango pod plaštom
sama plesat, a taj sirov muški kit

nek misli svoje. Leptiriće treba
(iako skroz sasvim metaforički)
za strast uzdrhtalu čak i ameba;
duši maženje prije nego pički.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Aug 2012, 18:22

..a unda » wrote:..a bas nije. nije tako.

malo vam je pojam slobode, ono, khm..slobodan. :zubo:

to bi bilo tako kad bi se sve gledalo kroz i na razini seksa. ustvari, to sto vi govorite, to je samo marketing, nagovaranje. i pokazivanje samilosti prema samom sebi. :zubo:
ne opravdanje radi toga sto se zeli u ovoj suznoj dolini zivjet stilom.. jebi, jedi, jedi, jebi, nego se i druge nagovara da budu takvi, je je onda trziste i ponuda veca. naime, pohota nije nista drugo nego potraznja, da se razumijemo. :raspa:

mislim, ono, nacelno nemam nista protiv toga da kazemo da nije uopce neka znacajna razlika izmedju ljudi i ameba, ali onda, ako se vec zeli, pustimo marketing i recimo sebi..ja sam ameba, ja sam ameba..a ne sebi tepat, ponasat cu se kao ameba, hodat cu kao ameba, mislit cu kao ameba, ali, jebiga, ipak sam ja profinjeno fincukasti estet, nu me.
mislim, estet cega? jedi jebi, jebi jedi? :zubo:
budimo malo fer, dosljedni, postujmo malo vise sebe i priznajmo da smo amebe. jedina nevolja ameba jest sto ih ne mos jebat, a nisu ni ukusne. :D
Amen. Sa kontradikcijom ili bez.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

04 Aug 2012, 19:34

Emericzy » wrote:Najgore amebi je kad je suha
kad pseudopod muškog primjerka vrste
gura se bez veze, grubo, bez duha
u vakuole joj. Vlastite prste

bolje joj je onda željom i maštom
intersticijalnom vlagom natopit
pa protozoanski tango pod plaštom
sama plesat, a taj sirov muški kit

nek misli svoje. Leptiriće treba
(iako skroz sasvim metaforički)
za strast uzdrhtalu čak i ameba;
duši maženje prije nego pički.
:rofl: :rofl: :rofl:
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

04 Aug 2012, 20:59

karambol » wrote: Ljudi bi trebali znati kad rade pizdariju i uglavnom znaju, ali misle kako ce uspjeti pizdariju zadrzati za sebe i da ce biti samo taj jedan put. Pa onda jos jednom i nikada vise, pa jos jednom i ....
Neki, pak, misle da je cinjenje pizdarije opravdano zbog necega. Vracanje duga, osveta ili jednostavno osjecaj leptirica...
Da, al svejedno ostaje to da znaju da su učinili pizdraiju. Inače ne bi lagali o tome. To doklen misle ić u racionalizaciji, u to ja nisam ulazila. Uostalom, to je individualno. I ktome još i promjenjivo tijekom života.
Dakle, emocionalni seks postoji?
Da prostiš, ja ti to vaik emocionalno radim. To ti je kad imaš emocija dok se jebaješ. (Bar je do juče bilo.) Generalno mislim da je to kod većine ljudi slučaj, i ne mora to bit ljubav prema osobi, more bit i ljubav prema seksu il svašta nešto.
Al onakvo objašnjenje kakvo je ponuđeno na početku nema veze s vezom. Dapače, ako takav termin uistinu i postoji (jezik pregrizli) zvuči mi ko da je neko:
a.) htio bit silno pametan, a omanuo
b.) zajebo u prijevodu

Pored toliko riječi-od ašikovanja via-barenje-snubljenje-udvaranje-upucavanje do zavođenja (jer ti su nam izrazi do juče bili sasvim dobri za opis upravo onog o čemu se na početku priča), uz još mnoštvo ovdje nenavedenih stanica na kojima taj vlak staje, baš smo morali smislit taj emocionalni seks.
Ono, baš fali takav jedan termin...ma nije čak ni tolko da fali, al unosi nešto novo, originalno...možda ne baš da unosi, a možda nije ni tolko originalno...al, ako ništa drugo, definitivno dodro zvuči...
...sve dok ne počneš razmišljat o značenju samom. :zubo:
Ovo iz teksta da 'sami sebe smirujete' odnosi se na osjecaj krivnje, odnosno, cinjenja pizdarije koju ne priznajes kao pizdariju vec je tumacis kao obicno dopisivanje unatoc uzbudjenju koje ti tijelo proizvodi kao da je osoba s tobom, fizicki prisutna, u istoj sobi, a ne u zici i na ekranu...
Ja. I ko što rekoh, mislim da takvima nisu sve ovce na broju. Bar je jedna zabludjela. (Pri čemu je nebitno dal bludi il je u zabludi.)

Gara, ziher, vaik je čudna bila. :rolleyes:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

04 Aug 2012, 22:07

..a unda » wrote:
:rofl: :S
Da. :D
Mislim da se niste dobro razumjeli. Ja bih rekla da unda nije govorio o marketingu kojim se netko reklamira osobi suprotnog spola, kako bi je šarmirao, osvojio itd.
Marketing o kojem je ovdje bilo riječi bi bio širenje te ideje među što većim brojem ljudi:
..a unda » wrote:...ustvari, to sto vi govorite, to je samo marketing, nagovaranje. i pokazivanje samilosti prema samom sebi. :zubo:
ne opravdanje radi toga sto se zeli u ovoj suznoj dolini zivjet stilom.. jebi, jedi, jedi, jebi, nego se i druge nagovara da budu takvi, je je onda trziste i ponuda veca. naime, pohota nije nista drugo nego potraznja, da se razumijemo. :raspa: ...
Ako ja nisam nešto krivo skužila. :ne zna:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Aug 2012, 09:16

Kakvo sirenje ideje, sta, ko? :o

Ne sirim ja nista, nisam sekta. :durica:

Samo kazem, znam kako sam se osjecala dok je trajala ta moja virtualna avantura.
Jednako zivo i jednako sve kao da je bilo uzivo, a ne putem tipkovnica. :ne zna:
Ustvari, kod mene je bio slucaj da sam se osjecala i zivlje, kao nikad do tad.
A sam Bog zna da sam do tad imala iskustva i sa "zivim", ne samo "virtualnim" muskarcima. :zubo:

I sad jbga, sto ja drugo mogu rec' nego da itekako razumijem tu "izvedenicu i izmisljotinu" koja se naziva emocionalni seks.
Dozivjela sam, osjetila. :ne zna:

Mislim, moze netko to nazvati i "navrh brda vrba mrda", meni tako svejedno, ne opterecujem se nazivima i definicijama neceg sto me cinilo ili cini sretnom.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Aug 2012, 09:19

potpisujem...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

05 Aug 2012, 09:38

Morticia » wrote:Kakvo sirenje ideje, sta, ko? :o

Ne sirim ja nista, nisam sekta. :durica:

Samo kazem, znam kako sam se osjecala dok je trajala ta moja virtualna avantura.
Jednako zivo i jednako sve kao da je bilo uzivo, a ne putem tipkovnica. :ne zna:
Ustvari, kod mene je bio slucaj da sam se osjecala i zivlje, kao nikad do tad.
A sam Bog zna da sam do tad imala iskustva i sa "zivim", ne samo "virtualnim" muskarcima. :zubo:

I sad jbga, sto ja drugo mogu rec' nego da itekako razumijem tu "izvedenicu i izmisljotinu" koja se naziva emocionalni seks.
Dozivjela sam, osjetila. :ne zna:

Mislim, moze netko to nazvati i "navrh brda vrba mrda", meni tako svejedno, ne opterecujem se nazivima i definicijama neceg sto me cinilo ili cini sretnom.
Eto. Ne mogu ne složiti se s ovim.

I 'virtualni' i 'realni' svijet jednako su pravi. Ali jesu različiti. I samo su komponente sveukupnog pravog svijeta. Svaki od njih pokazuje jedan, svoj aspekt stvarnosti.

Idealno je ako možeš doći do toga da ti jedan upotpunjuje drugoga.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Aug 2012, 09:54

Ne znam, mozda ljude buni sam taj "naziv" koji u sebi sadrzi rijec seks, a zna se, kao, sto seks uistinu jest.
Pa dobro, mozemo mi to nazvati i emocionalnom vezom, odnosom.

Medjutim, ono sto znam jest da se itekako i u takvoj, emocionalnoj, platonskoj i nekonzumiranoj :zubo: vezi moze pojaviti osjecaj zelje, strasti, cak i pohote.
Vrlo slican, ako ne i isti ili cak intenzivniji od onog koji je covjek sposoban osjetiti u RL-u.
Masta je tu uistinu snazan cimbenik, naravno, ali nije li i u "stvarnoj, oci u oci" vezi, na pocetku? :ne zna: :zubo:

Mislim, ne poznajem nikog tko se nije zaljubio u svojevrsnu iluziju, bez obzira na koji nacin je taj odnos zapoceo.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

05 Aug 2012, 11:48

Morticia » wrote:ne poznajem nikog tko se nije zaljubio u svojevrsnu iluziju, bez obzira na koji nacin je taj odnos zapoceo.
Bingo!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Aug 2012, 19:01

Emericzy » wrote: Eto. Ne mogu ne složiti se s ovim.
..eto na. mozes, mozes, ali neces. kazi necu..ja necu, to je moja volja i takav sam kakav sam, a ne..ovo ono, je ne mogu, a eto, htio bih mozda, a mozda i ne bih, ali u svakom slucaju ne mogu, a ako ne mogu, onda nemam odgovornost, a dao sam sve od sebe i..sta cu, ne mogu. :ne zna:

budi posten, kazi necu, necu se slozit, sve cu vas pojebat, sve..:klopa:

:zubo:
I 'virtualni' i 'realni' svijet jednako su pravi. Ali jesu različiti. I samo su komponente sveukupnog pravog svijeta. Svaki od njih pokazuje jedan, svoj aspekt stvarnosti.

Idealno je ako možeš doći do toga da ti jedan upotpunjuje drugoga.
:zvrko:

sa je ovo? nerealno jest realno, ali nije, sto znaci da je i upravo stoga sto jest realno znaci da nije realno i nema realnog bez nerealnog, a kamoli bez irealnog, sve je realnost, sto upravo znaci da nista nije realnost i sve u svemu, drugarce i drugovi, jebi ga, situacija je slozena..

mislim, na cemu si ti? cvajgelt, berba 2012.? :zubo:

:D
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

05 Aug 2012, 19:09

..a unda » wrote:
budi posten, kazi necu, necu se slozit, sve cu vas pojebat, sve..:klopa:
Ma nisi skužio, on ti je onaj poštar, kurac mu je oštar, bješte žene (ili nemojte? :misli: ) bit ćete jebene. :trio:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Aug 2012, 19:14

Tea Tree » wrote: Ma nisi skužio, on ti je onaj poštar, kurac mu je oštar, bješte žene (ili nemojte? :misli: ) bit ćete jebene. :trio:
a bil ti od emericija pobjegla ovakvog, a? ..a? :mig: ma koja bi to od njega pobjegla?

aj, priznaj, kad se ovako decentno necka tako da one preuzmu inicijativu, a? on se kao ne moze slozit. realno, nerealno, gle mjesecina zvijezde romantika, ca smo na ovom svitu, a bil ti skinula gace pa cemo se dogovorit da je to nerealno. a dogovor je dogovor..medj javom i medj snom..

:D :D
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

05 Aug 2012, 19:28

..a unda » wrote: a bil ti od emericija pobjegla ovakvog, a? ..a? :mig: ma koja bi to od njega pobjegla?
Ma kakvo bježanje, to samo slučajno pjesma takva. :zubo:
aj, priznaj, kad se ovako decentno necka tako da one preuzmu inicijativu, a? on se kao ne moze slozit. realno, nerealno, gle mjesecina zvijezde romantika, ca smo na ovom svitu, a bil ti skinula gace pa cemo se dogovorit da je to nerealno. a dogovor je dogovor..medj javom i medj snom..

:D :D
Samo ja uvijek nosim na sebi po 5-6 pari gaća (i još toliko nosim u torbi) pa bih vidjela kako se stvari razvijaju.
I sve zavisi koliko bi se on mogao složiti ili ne složiti (a u lošim sam odnosima s romantikom), možda bih skinula koje gaće, a možda bismo se dogovorili da još koje obučem. :cheer:
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

05 Aug 2012, 20:23

..a unda » wrote:budi posten, kazi necu, necu se slozit, sve cu vas pojebat, sve..:klopa:
Ma neću. Neću tebe i bok.
sa je ovo? nerealno jest realno, ali nije, sto znaci da je i upravo stoga sto jest realno znaci da nije realno i nema realnog bez nerealnog, a kamoli bez irealnog, sve je realnost, sto upravo znaci da nista nije realnost i sve u svemu, drugarce i drugovi, jebi ga, situacija je slozena..

mislim, na cemu si ti? cvajgelt, berba 2012.?
2008.

(Inače, ako mogu birati, onda sam na dami. Ili je dama na meni.)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Aug 2012, 20:26

Tea Tree wrote:

Samo ja uvijek nosim na sebi po 5-6 pari gaća (i još toliko nosim u torbi):
pa dobro, zasto pobogu?
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Aug 2012, 21:56

..a unda » wrote:
..eto na. mozes, mozes, ali neces. kazi necu..ja necu, to je moja volja i takav sam kakav sam, a ne..ovo ono, je ne mogu, a eto, htio bih mozda, a mozda i ne bih, ali u svakom slucaju ne mogu, a ako ne mogu, onda nemam odgovornost, a dao sam sve od sebe i..sta cu, ne mogu. :ne zna:

budi posten, kazi necu, necu se slozit, sve cu vas pojebat, sve..:klopa: :D
:rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 17:23

Emericzy » wrote: Eto. Ne mogu ne složiti se s ovim.

I 'virtualni' i 'realni' svijet jednako su pravi. Ali jesu različiti. I samo su komponente sveukupnog pravog svijeta. Svaki od njih pokazuje jedan, svoj aspekt stvarnosti.

Idealno je ako možeš doći do toga da ti jedan upotpunjuje drugoga.
Morticia wrote:Ne znam, mozda ljude buni sam taj "naziv" koji u sebi sadrzi rijec seks, a zna se, kao, sto seks uistinu jest.
Pa dobro, mozemo mi to nazvati i emocionalnom vezom, odnosom.

Medjutim, ono sto znam jest da se itekako i u takvoj, emocionalnoj, platonskoj i nekonzumiranoj :zubo: vezi moze pojaviti osjecaj zelje, strasti, cak i pohote.
Vrlo slican, ako ne i isti ili cak intenzivniji od onog koji je covjek sposoban osjetiti u RL-u.
Masta je tu uistinu snazan cimbenik, naravno, ali nije li i u "stvarnoj, oci u oci" vezi, na pocetku? :ne zna: :zubo:

Mislim, ne poznajem nikog tko se nije zaljubio u svojevrsnu iluziju, bez obzira na koji nacin je taj odnos zapoceo.
Pa može se čoek i tako zaljubit, to niko ne spori.
Al šta se sad tu prave da su otkrili toplu vodu?
Do prije 50-ak godina ljudi se se udvarali drugim ljudima upravo na takav način. Pisanjem pisama.
Jedina je razlika što je pošta sporija od neta.

Prvi avti su išli oko 15 km/h. To što danas bez jebemti idu preko 300 ne znači da ih zovemo emocionalno seksajući samovozi.


Konzumerizam zlog kapitalizma, to je to. :mad: Ajmo smislit fensi naziv za problem koji postoji odavno (prevara), ziher ćemo ga uspjet dobro naplatit. Već vidim beskonačne varijacije naslova knjiga za samopomoć...
Jebaji ga, kad zvuči spektakularno, mora da i jest.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Aug 2012, 17:44

nina williams » wrote:

Konzumerizam zlog kapitalizma, to je to. :mad: Ajmo smislit fensi naziv za problem koji postoji odavno (prevara), ziher ćemo ga uspjet dobro naplatit. Već vidim beskonačne varijacije naslova knjiga za samopomoć...
Jebaji ga, kad zvuči spektakularno, mora da i jest.
E, o tome se radi. Smišljanje novih naziva za izmišljene ili iz konteksta izvučene stvari ne bi li netko uzeo neku lovicu na svemu tome. Npr. prvu lovu uzmu "istraživači" takvih pojava koji pojavu osmisle, imenuju pa proučavaju neobičnim ili čudnim metodama koje nemaju veze s pameću, a zatim te rezultate uzmu neki geniji koji ih u javnosti prezentiraju kao novu pošast ili "bolest" pa predaju štafetu u ruke nekome tko će organizirati tečajeve samopomioći ili proizvođaču tableta koje rješavaju iznjedrene "probleme" i "devijacije" modernog doba... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Aug 2012, 17:45

nina williams » wrote:

Pa može se čoek i tako zaljubit, to niko ne spori.
Al šta se sad tu prave da su otkrili toplu vodu?
Do prije 50-ak godina ljudi se se udvarali drugim ljudima upravo na takav način. Pisanjem pisama.
Jedina je razlika što je pošta sporija od neta.

Prvi avti su išli oko 15 km/h. To što danas bez jebemti idu preko 300 ne znači da ih zovemo emocionalno seksajući samovozi.


Konzumerizam zlog kapitalizma, to je to. :mad: Ajmo smislit fensi naziv za problem koji postoji odavno (prevara), ziher ćemo ga uspjet dobro naplatit. Već vidim beskonačne varijacije naslova knjiga za samopomoć...
Jebaji ga, kad zvuči spektakularno, mora da i jest.

..kad svi govore eto, onda cu i ja rec..eto. eto kako ga nina lijepo zavitla dva, tri puta i onda ga tresne o pod. nema tu piskit cu, kakit cu, iluzija realnosti i emocije racionalnosti i racionalne emocijonalnosti. evo, tu je, tresnuto o pod, pa sad vi pricajte di sam bija sutra. :kokice:

:D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

27 Sep 2012, 16:21

Ova knjiga baš govori o nečem čime se bavi ovaj topic, tj. (ne)mogućnosti pretakanja virtualne romanse u pravu.

Nemojte je samo pročitat u jednom dahu jer onda je bezze, nego onak, svaki treći dan po malo, otprilike kako ide ''radnja''.


''Pišite mi, Emmi.
Pisanje je poput ljubljenja, samo bez usnica.
Pisanje je ljubljenje glavom.''
'if you fall, i'll be there' (floor)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Oct 2012, 12:50

Euklid » wrote:Ova knjiga baš govori o nečem čime se bavi ovaj topic, tj. (ne)mogućnosti pretakanja virtualne romanse u pravu.

Nemojte je samo pročitat u jednom dahu jer onda je bezze, nego onak, svaki treći dan po malo, otprilike kako ide ''radnja''.


''Pišite mi, Emmi.
Pisanje je poput ljubljenja, samo bez usnica.
Pisanje je ljubljenje glavom.''
Bilo je fora dok nisu došli do seksa, onda sam ih izgubio. :zubo: I nekak su mi previše hmmmm.... histerični, oboje. LOL.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

15 Oct 2012, 12:57

Taj zlocesti sex uvijek sve pokvari...
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply