Mračna strana?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

27 Mar 2012, 23:20

ombia » wrote: A na prijateljicu ne trosis nis od ovog sto bi potrosio na zenu?
Ne. Prijateljici kažeš da ti donese neš za jest, ili kolu, ili cigarete, ili nešto. :D


ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

27 Mar 2012, 23:58

nodens » wrote:A ovo s vezanjem nisam ja najtanji, nego eventualno evolucijska psihologija. Nije da ja vjerujem 100% evolucijskoj psihologiji, što se mene tiče to je možda i gomila pizdarija, no zvuči nekak' logično, a na to sam slab. Evo recimo pročitaj ovaj pasus... i ono, razmatraj. :ne zna:
Nodenše, pokušaj da razgovaraš sa mnom kao ja s tobom. Mogu i ja na sve teme da odgovorim linkovima, ali ne želim. Želim tvoje lično mišljenje, ok?
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

28 Mar 2012, 02:30

karambol » wrote: Osim toga, na onom forumu, citao sam i svjedocio nekim dobro isprofiliranim lovcima na usamljene i tuzne zene koji vrlo spretno i vjesto pisu i predstavljaju se kao iberliberali po svim stavovima, ljubavnici samo takvi, sucutni i puni razumijevanja, a najbolje znaju kako se bezbolno moze biti u dosadnom braku i imati njega za ljubavnika. Gotovo pa daju garanciju na diskreciju. Vazno je samo nekoj skinuti gacice i sebi dokazati koji su jebaci. I znam neke osobe, zenske, koje su se i zaljubile u njega s foruma, iako je mnogima to SF.
Ovo je odlično! :rofl:
Ček, samo mi nije jasno, jel' tih lovaca više ili je to neki jedan u kojeg su se te neke zaljubile?

Daj detalja malo, ovo je stvarno zabavno. :rofl:

A, što im kaže, zašto bi se uopće bilo u dosadnom braku?
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 08:53

Tea Tree » wrote: Ovo je odlično! :rofl:
Ček, samo mi nije jasno, jel' tih lovaca više ili je to neki jedan u kojeg su se te neke zaljubile?

Daj detalja malo, ovo je stvarno zabavno. :rofl:

A, što im kaže, zašto bi se uopće bilo u dosadnom braku?
Bilo ih je nekoliko i još se pojavljuju sljedbenici. Bilo je i samohvale i hvaljenja gospođe ljubavnice njegovim vještinama. A zašto bi ostale u dosadnom braku? Zato jer im tamo, zapravo, i nije tako loše. Čist društveni status, muž je podnošljiv ili čak dobar, malčice predvidljiv i dosadan, ali sve ostalo radi kako treba, pazi dijete, donosi novce kući, ne tuče, ne pije...ispunjava i bračne dužnosti tj. ševi po rasporedu i ne loše, ali je DOSADAN nakon 15-20 godina braka, ne?
Ovo što gospodin Faca nudi su leptirići, razumijevanje, slušanje, seks, a kao garanciju da neće tražiti više nudi svoju zakonitu vezu do koje mu je stalo, ali, eto, malo začiniti život, oplemeniti ga novim poznanstvima, novim sokovima...što je tu loše?? :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 08:55

Gazda » wrote: Na forumu Image
Imaš neki obrazac koji trebaju ispuniti za stjecanje tog statusa? :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

28 Mar 2012, 09:16

blackcoffee » wrote:Nodenše, pokušaj da razgovaraš sa mnom kao ja s tobom. Mogu i ja na sve teme da odgovorim linkovima, ali ne želim. Želim tvoje lično mišljenje, ok?
Jbt, jedan jedini link sam poslao, i to samo iz razloga što se si začudila nečemu što sam samo preuzeo iz evolucijske psihologije. Da ja sad tebi to 'argumentiram' tako što ti ukratko izložim evolucijsku psihologiju? To više ne bi bio argument, nego poduka. A poduka nije besplatna... doduše, budući da ja nisam materijalist, naknada za poduku što se mene tiče može biti i u naturi. :rofl:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 09:16

karambol » wrote:
Imaš neki obrazac koji trebaju ispuniti za stjecanje tog statusa? :zubo:
SS. :o :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

28 Mar 2012, 09:47

kuki » wrote:Ne. Prijateljici kažeš da ti donese neš za jest, ili kolu, ili cigarete, ili nešto. :D
:top:
karambol » wrote: Imaš neki obrazac koji trebaju ispuniti za stjecanje tog statusa? :zubo:
već je odgovoreno:
Morticia » wrote: SS. :o :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 09:47

Morticia » wrote:
SS. :o :zubo:
To sam skuzio, ali to je,valjda, tek otvaranje vrata, a onda ide ispunjavanje obrasca s pitanjima i afinitetima... Jebote, pa onda, moguce je, i on jedan od tih lovaca samo s prosirenom ponudom. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

28 Mar 2012, 10:15

nodens » wrote:
Mužjak lava isto ima samo jedan penis, a ipak nekoliko lavica u 'obitelji'. Ergo, argument ti je zakurac, vrrrrletu moj. :zubo:
Ti živiš s lavovima? Ajde kaži Grrroargh.
blackcoffee » wrote: Niko me još nije varao (ima vremena), ali sam kao i autor teme dosta čitala forumske ispovesti, od kojih je zapravo sve i počelo. Čovek po navici sve svodi na sebe, pa su takvi i naši odgovori (ja bih ovo, ja bih ono, ja sam uradio ovako...).

Nemam ni alternativno iskustvo, ne cveta mi bog zna kako, ali nisam varala. Kao što rekoh, svi se oslanjaju/mo na forumske ispovesti...Ni karambol nije čuo preljubnika koji kaže "uh jebote, na mračnoj sam strani" :facepalm:

Otvori temu. :D
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

28 Mar 2012, 10:21

vrrrlet » wrote:Ti živiš s lavovima? Ajde kaži Grrroargh.
Ne živim s lavovima, samo ti pokazujem koliko smisla ima argument da imaš 'samo jedan kurac'. :ne zna:

I taj jedan može naizmjenično opsluživati više njih, bez ikakvog problema. Recimo, ako je libido Franje Miličevića 48, a libido svake od njegove 4 žene oko 16, onda je taj njihov aranžman perfect match, zar ne. :rofl:

Kako god okreneš, teško da tvoja ideja monogamije nije proizlašla iz civilizacijskih normi. A ako se to tvoje 'promišljanje' svodi na to da si prebrojao koliko imaš 'organa', pa to povezao s činjenicom da i žena ima samo jedan 'onaj' organ i onda rekao 'heureka! zato smo monogamni!' - onda jebiga. :rofl:
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

28 Mar 2012, 10:26

karambol » wrote: To sam skuzio, ali to je,valjda, tek otvaranje vrata, a onda ide ispunjavanje obrasca s pitanjima i afinitetima... Jebote, pa onda, moguce je, i on jedan od tih lovaca samo s prosirenom ponudom. :zubo:
Za tečaj komunikacije s forumašicama, obratiti se na PM. Samo ovaj mjesec - akcijska cijena!
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 10:29

Gazda » wrote:
Za tečaj komunikacije s forumašicama, obratiti se na PM. Samo ovaj mjesec - akcijska cijena!
:facepalm: :rofl:

Zavadi pa vladaj. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 11:09

Gazda » wrote:
Za tečaj komunikacije s forumašicama, obratiti se na PM. Samo ovaj mjesec - akcijska cijena!
Garancija uspješnosti? Neke reference? Ne bih htio biti f.n. pa baciti lovu u bunar, ne? Nego koje su osnovne smjernice, koji se cilj postiže završetkom tečaja??
:D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

28 Mar 2012, 11:26

nodens » wrote:
Ne živim s lavovima, samo ti pokazujem koliko smisla ima argument da imaš 'samo jedan kurac'. :ne zna:

I taj jedan može naizmjenično opsluživati više njih, bez ikakvog problema. Recimo, ako je libido Franje Miličevića 48, a libido svake od njegove 4 žene oko 16, onda je taj njihov aranžman perfect match, zar ne. :rofl:

Kako god okreneš, teško da tvoja ideja monogamije nije proizlašla iz civilizacijskih normi. A ako se to tvoje 'promišljanje' svodi na to da si prebrojao koliko imaš 'organa', pa to povezao s činjenicom da i žena ima samo jedan 'onaj' organ i onda rekao 'heureka! zato smo monogamni!' - onda jebiga. :rofl:
Budalo, kada bi jedan frajer imao više žena, toliko koliko on žena ima, toliko bi bilo isfrustriranih frajera koji moraju jebati koze. Onda bi oni napravili navijački klub, pa gostovanja, na kraju bi se pobili, i eto ti svjetski rat.

Nego Nodenše, bi li ti htio/mogao biti jedan od muževa neke hipotetske šeikice? Recimo Ponedjeljko?
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

28 Mar 2012, 11:31

vrrrlet » wrote: Budalo, kada bi jedan frajer imao više žena, toliko koliko on žena ima, toliko bi bilo isfrustriranih frajera koji moraju jebati koze. Onda bi oni napravili navijački klub, pa gostovanja, na kraju bi se pobili, i eto ti svjetski rat.

Nego Nodenše, bi li ti htio/mogao biti jedan od muževa neke hipotetske šeikice? Recimo Ponedjeljko?
Pa, kao da si sad svi frajeri unakrsno ne jebavaju žene, jedino što svaki frajer misli da BAŠ NJEMU nitko drugi ne jebava ženu. Tak da i ova teorija pada u vodu.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

28 Mar 2012, 11:38

vrrrlet » wrote:Budalo, kada bi jedan frajer imao više žena, toliko koliko on žena ima, toliko bi bilo isfrustriranih frajera koji moraju jebati koze. Onda bi oni napravili navijački klub, pa gostovanja, na kraju bi se pobili, i eto ti svjetski rat.
Gle gle, slične nekakve ideje su se i meni vrtjele po glavi, osim što sam ja došao do zaključka da je to de facto neizbježno, tj. da se ne može zaobići klasičnom serijskom tzv. monogamijom. :zubo:

vrrrlet » wrote:Nego Nodenše, bi li ti htio/mogao biti jedan od muževa neke hipotetske šeikice? Recimo Ponedjeljko?
Ne bih. :ne zna: Mislim, kako suvišno pitanje. :rofl: Osim što je besmisleno to mene pitati s obzirom na ono što sam već ranije napisao - po zaključcima evolucijske psihologije bespredmetno je uspoređivati poliginiju i poliandriju; to su dva posve različita fenomena koji veze nemaju jedan s drugim.

U svakom slučaju, to što ja ne bih, kakve to veze ima? One žene od Franje Miličevića očito dokazuju da 'takvih' žena definitivno ima, već negdje. :ne zna: Znači, samo treba strpljivo tražiti. :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 11:44

Gazda » wrote: Pa, kao da si sad svi frajeri unakrsno ne jebavaju žene, jedino što svaki frajer misli da BAŠ NJEMU nitko drugi ne jebava ženu. Tak da i ova teorija pada u vodu.
:rofl: :rofl: :rofl:
Kako jasno sažeto. Čestitam!
No, tu je i pitanje... Bi li, da se ne jebavaju svi unakrsno, preživio monogamni oblik veze u većem postotku? Bi li trud uložen u osvajanje nekoga drugog bio koristan kad bi ga primjenio na svom zakonitom partneru?
Znam, nije zabavno, ali pitam, čisto teorije radi...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

28 Mar 2012, 11:46

Gazda » wrote: Pa, kao da si sad svi frajeri unakrsno ne jebavaju žene, jedino što svaki frajer misli da BAŠ NJEMU nitko drugi ne jebava ženu. Tak da i ova teorija pada u vodu.
Ne budi okrutan, uništavaš mu monogamne viteške fantazije. :zubo:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

28 Mar 2012, 12:03

Gazda » wrote: Pa, kao da si sad svi frajeri unakrsno ne jebavaju žene, jedino što svaki frajer misli da BAŠ NJEMU nitko drugi ne jebava ženu. Tak da i ova teorija pada u vodu.
Pričamo o hipotetskom društvu, gdje je sakrament ženidbe svet, a ne o kurvarluku.

I ružno od tebe što sve muškarcima nazivaš glupima. Neki znaju da se njihova žena jebe s drugima, neki čak to i potiču.
nodens » wrote:
Gle gle, slične nekakve ideje su se i meni vrtjele po glavi, osim što sam ja došao do zaključka da je to de facto neizbježno, tj. da se ne može zaobići klasičnom serijskom tzv. monogamijom. :zubo:




Ne bih. :ne zna: Mislim, kako suvišno pitanje. :rofl: Osim što je besmisleno to mene pitati s obzirom na ono što sam već ranije napisao - po zaključcima evolucijske psihologije bespredmetno je uspoređivati poliginiju i poliandriju; to su dva posve različita fenomena koji veze nemaju jedan s drugim.

U svakom slučaju, to što ja ne bih, kakve to veze ima? One žene od Franje Miličevića očito dokazuju da 'takvih' žena definitivno ima, već negdje. :ne zna: Znači, samo treba strpljivo tražiti. :zubo:
Ljudi, ja ću prijeći na mračnu stranu i ubiti Nodensa.
nodens wrote:
Ne budi okrutan, uništavaš mu monogamne viteške fantazije. :zubo:
O ne, uništio mi je lak na konju ključevima! :gaah:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 12:08

vrrrlet » wrote:
Ljudi, ja ću prijeći na mračnu stranu i ubiti Nodensa.
:rofl: :rofl: :rofl:
Da, djeluje on tako na ljude. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

28 Mar 2012, 12:23

vrrrlet » wrote:
Ljudi, ja ću prijeći na mračnu stranu i ubiti Nodensa.
:rofl:

samo da te podsjetim, na mračnoj strani se ljudi seksaju
kako si ga misliJo ubit? :o
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

28 Mar 2012, 12:35

baja » wrote: :rofl:

samo da te podsjetim, na mračnoj strani se ljudi seksaju
kako si ga misliJo ubit? :o
tako da nodens pobijedi na fotografskom natjecaju.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 12:40

baja » wrote: :rofl:

samo da te podsjetim, na mračnoj strani se ljudi seksaju
kako si ga misliJo ubit? :o
Puštat će mu nove stvari Petra Graše...??? :ne zna:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

28 Mar 2012, 12:54

baja » wrote: :rofl:

samo da te podsjetim, na mračnoj strani se ljudi seksaju
kako si ga misliJo ubit? :o
Jebat ga u mozak? A joj, to ne smijem, onda neće umrijeti nevin. Puštat ću mu Cecu dok ne umre.
karambol » wrote:
Puštat će mu nove stvari Petra Graše...??? :ne zna:
Ili Petra. A taj je još živ? Zašto se ne ugledaju u Tošu, taj je znao što sa svojim životom.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Post Reply