Mračna strana?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

28 Mar 2012, 12:58

karambol » wrote:
Puštat će mu nove stvari Petra Graše...??? :ne zna:
Neeeeeeeeeee

Na to bih reagirao kao Rade Pendrek na Mozarta. :rofl:


User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

28 Mar 2012, 13:10

karambol » wrote:
Bilo ih je nekoliko i još se pojavljuju sljedbenici. Bilo je i samohvale i hvaljenja gospođe ljubavnice njegovim vještinama.

di kako treba, pazi dijete, donosi novce kući, ne tuče, ne pije...ispunjava i bračne dužnosti tj. ševi po rasporedu i ne loše, ali je DOSADAN nakon 15-20 godina braka, ne? D
Dobro pa koja je to tema?! Bila sam kuhana i pecena na ZUD-u al ovo je novo.

Boldano, nemojmo se zavaravati. :zubo:
. Bi li, da se ne jebavaju svi unakrsno, preživio monogamni oblik veze u većem postotku? Bi li trud uložen u osvajanje nekoga drugog bio koristan kad bi ga primjenio na svom zakonitom partneru?
To sam ja nedavno pitala Em-a. Kad je rekao da treba znati odrzati zanimljivost u braku sve te godine. Pa sam ga pitala jel mozda zanimljivije bilo u braku bas zato jer se razonodio sa strane.
To na stranu, neki brakovi i opstaju bas zahvaljujuci preljubu. :E
Naravno neotkrivenom.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 13:43

ombia » wrote:
Dobro pa koja je to tema?! Bila sam kuhana i pecena na ZUD-u al ovo je novo.

Boldano, nemojmo se zavaravati. :zubo:




To sam ja nedavno pitala Em-a. Kad je rekao da treba znati odrzati zanimljivost u braku sve te godine. Pa sam ga pitala jel mozda zanimljivije bilo u braku bas zato jer se razonodio sa strane.
To na stranu, neki brakovi i opstaju bas zahvaljujuci preljubu. :E
Naravno neotkrivenom.
Jesi. Čitao sam. No, to nisu tipovi koji uletavaju - ošsejebavat - spikom već su mudrice, tzv. muškarci osvajači. Znam jednoga. Onda sam ih počeo drugačije čitati...pa mislim kako sam ih našao još, iako je temeljni poriv većine muškaraca koji se javljaju - umočiti ga, u konačnici... Neki su spretniji, a neki ostaju zauvijek na virtuali.

Hm, zanimljivo...je, ima i toga (boldano), ali mi se čini rijetko...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 13:45

Ja ću riknut. :rofl: :rofl:

Znači, stvarno postoje frajeri koji krstare po forumu tražeći očajne kućanice za pokoji fuk na nekom jebodromu? :rofl: :rofl: :rofl:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

28 Mar 2012, 13:50

Morticia » wrote:Ja ću riknut. :rofl: :rofl:

Znači, stvarno postoje frajeri koji krstare po forumu tražeći očajne kućanice za pokoji fuk na nekom jebodromu? :rofl: :rofl: :rofl:
Čemu čudnja? Osoba koja nema kriterija može vrlo lako doći do seksa na forumu.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

28 Mar 2012, 13:51

Morticia » wrote:Ja ću riknut. :rofl: :rofl:

Znači, stvarno postoje frajeri koji krstare po forumu tražeći očajne kućanice za pokoji fuk na nekom jebodromu? :rofl: :rofl: :rofl:
Kak ti znaš da je na jebodromu? Možda je u Esplanadi.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 13:52

Gazda » wrote: Kak ti znaš da je na jebodromu? Možda je u Esplanadi.
Pa ako je s tobom onda jedino možda ako ona plati. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 13:53

vrrrlet » wrote:
Čemu čudnja? Osoba koja nema kriterija može vrlo lako doći do seksa na forumu.
Pa jasno mi je, da.
Ali svejedno, zar nije onda lakše otići na Smokvu, nego trošit vrijeme i prosipat riječi po forumu? :misli:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

28 Mar 2012, 13:54

Morticia » wrote:
Pa ako je s tobom onda jedino možda ako ona plati. :zubo:
Isuse, naravno da nisam mislio na sebe. Htio sam ti ukazati na to što, možda, propuštaš :rofl:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 13:54

Morticia » wrote:Ja ću riknut. :rofl: :rofl:

Znači, stvarno postoje frajeri koji krstare po forumu tražeći očajne kućanice za pokoji fuk na nekom jebodromu? :rofl: :rofl: :rofl:
Da. Ne samo očajne već one koje su tužne jer im muževi doma nit smrde nit mirišu, one kojima je dosadno i hormoni luduju, a one traže nekoga tko će im začiniti život, da se osjete poželjne, lijepe, žive na koncu konca... I gotovo u pravilu javljaše mu se samo na PM, a onda ide komunikacija mailom, telefon i poziv na kavu....pa zavođenje, nakon prve "prijateljske" faze pune razumijevanja i laskanja, pričanja svega onoga što žele čuti...zatim strastvene poruke i diskretni pozivi na seks s puno epiteta upućenim njenim dijelovima tijela...na koncu, poziv u neka 4 zida, jer on više ne može trpjeti tu požudu, vulkan strasti i želi, manijakalno želi, samo nju...i samo nju...
Traje koliko traje, zavisno od njene zaluđenosti njim.
Ukratko, to je, eto, u formi izvješća njegovo izlaganje... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

28 Mar 2012, 13:54

vrrrlet » wrote:
Čemu čudnja? Osoba koja nema kriterija može vrlo lako doći do seksa na forumu.
čemu ograničavanje na forume? :D
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

28 Mar 2012, 13:54

karambol » wrote:
J

Hm, zanimljivo...je, ima i toga (boldano), ali mi se čini rijetko...
Ima i ne malo. Ucini "nepodnosljiv" brak podnosljivim za one koji se nemaju muda ili zelje rastati.

Ajd pliiiiiiz sapni ime lika na pp.
Iako ako pikira na kucanice, nikad me osloviti nece.

Mimo toga, jedan forumas je ne tajno nego javno potrosio dobar dio forumasica s jdne teme. Al to fakat nije bila tajna.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 13:55

Gazda » wrote: Isuse, naravno da nisam mislio na sebe. Htio sam ti ukazati na to što, možda, propuštaš :rofl:
Ja mogu biti sve, al' nikad od mene kućanice. :tuzni:
Peglu nisam uključila 2 godine. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

28 Mar 2012, 13:56

karambol » wrote:
Da. Ne samo očajne već one koje su tužne jer im muževi doma nit smrde nit mirišu, one kojima je dosadno i hormoni luduju, a one traže nekoga tko će im začiniti život, da se osjete poželjne, lijepe, žive na koncu konca... I gotovo u pravilu javljaše mu se samo na PM, a onda ide komunikacija mailom, telefon i poziv na kavu....pa zavođenje, nakon prve "prijateljske" faze pune razumijevanja i laskanja, pričanja svega onoga što žele čuti...zatim strastvene poruke i diskretni pozivi na seks s puno epiteta upućenim njenim dijelovima tijela...na koncu, poziv u neka 4 zida, jer on više ne može trpjeti tu požudu, vulkan strasti i želi, manijakalno želi, samo nju...i samo nju...
Traje koliko traje, zavisno od njene zaluđenosti njim.
Ukratko, to je, eto, u formi izvješća njegovo izlaganje... :zubo:
Znas previse informacija. Da nisi ti taj? :raspa:

edit: Morticia pa ni prosjecna kucanica ne pegla, gleda tv, surfa i krade bogu... :no:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 13:58

karambol » wrote:Ukratko, to je, eto, u formi izvješća njegovo izlaganje... :zubo:
:facepalm: :rofl: :rofl:

Ne znam zašto, prvo što mi je palo na pamet nakon ovog opisa je slika olinjalog lešinara. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 13:59

ombia » wrote:

Znas previse informacija. Da nisi ti taj? :raspa:

edit: Morticia pa ni prosjecna kucanica ne pegla, gleda tv, surfa i krade bogu... :no:
Ne, nisam. Nemam ja kapacitete za takve "pothvate"...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

28 Mar 2012, 14:01

jel' potjeh taj o kojem pricate? mora da je potjeh!!! :hekla:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 14:02

*jezebel* » wrote:jel' potjeh taj o kojem pricate? mora da je potjeh!!! :hekla:
Potjeh nije olinjali lešinar. :durica:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

28 Mar 2012, 14:02

Morticia » wrote: Ja mogu biti sve, al' nikad od mene kućanice. :tuzni:
Peglu nisam uključila 2 godine. :o
Već ti je gospođa centrifugalni džozluci rekla - prava kućanica leži na kauču s pljugom i bulji u teve..da actually čisti i pegla, ne bi joj pizdarije padale na pamet :kava:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 14:05

Nikad ne ležim na kauču s pljugom u gubici, a ni tv ne gledam. :zubo:

Nego, stvarno, zar nije lakše otić na Smokvu? :ne zna:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 14:26

Morticia » wrote:Nikad ne ležim na kauču s pljugom u gubici, a ni tv ne gledam. :zubo:

Nego, stvarno, zar nije lakše otić na Smokvu? :ne zna:
Najlakše je platiti i jebati, ali gdje je tu izazov za pravog lovca?? :D
Ovako možeš pokazati i dokazati svoju intelektualnu i fizičku sposobnost, staviti sve na test i likovati u svakoj pobjedi... Igra. Čitao je, vjerujem, ovo http://igniss.blog.hr/ jer je puno teorija i citata koje sam čuo upravo tu.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 14:28

Kako to misliš- platiti? :misli:
Pa ne moraš ništa platiti ako nađeš partnericu za seks na smokvi. :ne zna:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 14:32

Morticia » wrote:Kako to misliš- platiti? :misli:
Pa ne moraš ništa platiti ako nađeš partnericu za seks na smokvi. :ne zna:
Najlakše je platiti i ševiti, mislio sam na klasični oblik pružanja usluge u prostitucijskoj djelatnosti. Na smokvi moraš otvoriti račun, tipkati, i kajjaznam što sve još i gubiti vrijeme, na koncu. Imati izbor itd....
Mislio sam na samu lakoću procesa kojim se dolazi do snošaja ili čega već... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

28 Mar 2012, 14:41

Morticia » wrote:Nikad ne ležim na kauču s pljugom u gubici, a ni tv ne gledam. :zubo:

Nego, stvarno, zar nije lakše otić na Smokvu? :ne zna:
Pa i izjasnila si se da NISI prava kucanica. Tak da nitko ne bi ni pomislio da to radis.
Kao sto je gospon zelim se ogrebati za snosaj plus pivu napisao.
edit: jos cekam pm :o
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 14:45

karambol » wrote:
Najlakše je platiti i ševiti, mislio sam na klasični oblik pružanja usluge u prostitucijskoj djelatnosti. Na smokvi moraš otvoriti račun, tipkati, i kajjaznam što sve još i gubiti vrijeme, na koncu. Imati izbor itd....
Mislio sam na samu lakoću procesa kojim se dolazi do snošaja ili čega već... :D
Pa to ti i govorim, na smokvi je to sto puta lakše nego na forumu.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Post Reply