Konačno sam dobila na lutriji

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
Eks

Konačno sam dobila na lutriji

Post by Eks » 24 Dec 2018, 12:21

Clickbait.
No da, ima smisla. Konačno sam dobila na lutriji obično uslikuju žene kad konačno lažljivo preljubničko cvijeće ostavi omraženu i bude samo njihovo nakon svih poniženja, peripetija, situacija u kojima se pokazao da je sazdan od savitljive usrane gume, ne od kralješaka, usamljenih noći, gaženja srca i bezbroj neželjenih piercinga na istom, strepnji od STD-a, trudnoće s onim za kojeg znaju da je obično... cvijeće, šokova, prevrata "ostavio sam je ovaj put zaista" (hint: nije) i onda kad proračunato govance konačno iz neke svoje računice zaključi da se može s jedne lijane prebaciti na drugu jer će ga druga možda bolje nahraniti pažnjom ili čim god što mu u tom trenu života treba, ona, načekana, izvarana, zgažena i pljunuta tisuću puta, shvati to kao dokaz ni manje ni više nego ljubavi, one prave, filmske, romaneskne, one o kojoj treba svjedočiti kao što preobraćeni vjernici svjedoče o jedinom presvetom Isusu kojeg su se domogli nakon desetljeća života u grijehu. Kao što herbalifeovci svjedoče o čudesnom zdravlju kojeg su spoznali nakon par shakeova.

Kao da je samo bilo bitno da se ostavi omražena suparnica, da se pobijedi na natjecanju, kao da će osvojeno govno odjednom postati cvijetak. Zaboravi se tad što je sve beskičmenjak priredio, zaboravi se da nije samo dosadašnju djevojku/ženu tretirao kao smeće (jer ona to u očima ljubavnice zaslužuje) nego je i tu svoju navodnu pravu ljubav tretirao kao smeće. I tretirat će je i dalje, ako ne odmah, onda kad se stvari ustale i liše početnog zanosa.

U ovo ne brojim one priče gdje se netko zaljubi u drugu i onda to čisto i pošteno riješi čim prije moguće i ne jebe na obje strane uz lejm izlike. To je nešto drugo i to se vrlo brzo zna.

Negdje od 23-e sam se nagledala tih primjera žena koje puše gornju spiku. I nikad mi neće biti jasno. Ja sam suočena s govnima u životu nekako ipak znala da su govna, možda ne kojeg razmjera, ali slutila sam. Jedino me moglo šokirati koliko nisko mogu otići. No ne i činjenica da su govna. No neke jednostavno to ne mogu procesirati. Da je netko jednostavno govno. Da to što je sad službeno govno ne znači da je odjednom cvijetak. I pritom čak ne mislim na onaj klišej (iako uistinu često bude istinit) "varao je nju, varat će tebe" nego na niz poniženja koje joj je priuštio tijekom zabranjene veze. Na to što još nijednom nisam čula da je netko nekog tijekom te sapunice tretirao ljudski.

Na kraju se ispostavi jedna od tri situacije. On se vrati bivšoj i sjedi na obje stolice i dalje. Ostane s novom igračkom, bivšom ljubavnicom, i nađe novu treću, a ova se krene ponašati kao omražena zakonita koju je toliko mrzila. Ili joj bude i vjeran, ali jednostavno se ispostavi da nije bilo vrijedno boriti se za takvog čovjeka. Nije tu stvar u samom preljubu koliko u cijelom sklopu sitnih omalovažavajućih radnji koje ga prate. Koje pokazuju da govance voli jedino sebe.

I sama sam bila glupača i miješala se svojim mišljenjem svaki put kad me se pitalo za savjet no nekako ili sam ispala kučka koja nekom zavidi na sreći ili sam ispala budala što i dalje ponavljam "ne, nije pravi" jer time tratim i svoju energiju na nečiju bolesnu situaciju u kojoj zapravo mazohistički uživa. Obično se na kraju povučem iz takvih užasa no nakupilo mi se tijekom godina, možda ja privlačim takve situacije da uvijek slušam neke bolesne priče, a možda je to toliko ukorijenjeno i zaista je svaka druga žena bez trunke samopoštovanja. Ne znam. Svakom se desi jedno sranje, no ono što mene tu začuđuje je ta ratobornost i pravovjernost i potreba da se od govna prikaže pita i svi su neprijatelji koji pitu i dalje vide onim što jest- govnom.

Kako tumačite taj fenomen?

I da, moram priznati, da sam s godinama postala jebeni moralist, jednostavno više nemam želudac za takve bolesne drame. Što dalje od mene. I iskustvo me poučilo da žene koje toliko mrze sebe su ti obično u stanju napraviti najgnjusnije stvari, a to bome ne želim pored sebe. Nije pravilo, ali obično tako bude. Ukoliko zvučim frustrirano to je zato što sam nedavno opet slušala takvu priču i idući put ću idućoj s tom pričom jednostavno sve ovo istresti u lice. Točno ovako. Marš. :D

MmeTipfeler
Katica za sve

Post by MmeTipfeler » 24 Dec 2018, 13:03

Uffff... A ja mislila da konačno imamo milijarderku na forumu. Ili bar milijunašicu. :crying:

Nema veze. Neka si se ti nama javila. Mi ćemo te voljeti i kada svi drugi odu. :)

Kad piješ, ne piši po forumu; kad pišeš po forumu, ne pij!

Eks

Post by Eks » 24 Dec 2018, 13:27

:rofl:

Ne igram loto. :D

Nisu još svi otišli, ali hvala. :D

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 26 Dec 2018, 09:09

Da ne čitam - jesi se poševila? Ako jesi, čestitam. Ako nisi, čestitam dvaput. :D

Potpisi su za budale.

Eks

Post by Eks » 26 Dec 2018, 18:33

Stitch wrote:
26 Dec 2018, 09:09
Da ne čitam - jesi se poševila? Ako jesi, čestitam. Ako nisi, čestitam dvaput. :D
I bolje. :raspa: Hvala. :hekla:

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 27 Dec 2018, 17:06

Dvaput je da te utješim. Čisto kako ne bi pomislila da sam protiv seksa prije mraka. Tj. braka. :D

Potpisi su za budale.

haram
persona non grata

Post by haram » 30 Dec 2018, 13:15

Eks wrote:
24 Dec 2018, 12:21
... a možda je to toliko ukorijenjeno i zaista je svaka druga žena bez trunke samopoštovanja. Ne znam. Svakom se desi jedno sranje, no ono što mene tu začuđuje je ta ratobornost i pravovjernost i potreba da se od govna prikaže pita i svi su neprijatelji koji pitu i dalje vide onim što jest- govnom.

Kako tumačite taj fenomen?

I da, moram priznati, da sam s godinama postala jebeni moralist, jednostavno više nemam želudac za takve bolesne drame. Što dalje od mene. I iskustvo me poučilo da žene koje toliko mrze sebe su ti obično u stanju napraviti najgnjusnije stvari, a to bome ne želim pored sebe. Nije pravilo, ali obično tako bude. Ukoliko zvučim frustrirano to je zato što sam nedavno opet slušala takvu priču i idući put ću idućoj s tom pričom jednostavno sve ovo istresti u lice. Točno ovako. Marš. :D
Dobardan. Stič reče da sam ja mizogeni šovinist radi mojih frustracija.
:kava:

what we've got here is failure to communicate

Eks

Post by Eks » 30 Dec 2018, 17:01

haram wrote:
30 Dec 2018, 13:15
Ja sam frustrirana od slušanja tuđih patologija. Nije da ih nemam i sama i da nisam i sama druge gnjavila u nekim periodima, ali nekako imam potrebu očistiti život u smislu da mi se više takve stvari ne ponavljaju. Da ako nekom trubim godinu dana bespotrebne savjete, da ne dobijem ili demonizaciju mene i mojih savjeta (koji nisu ovako grubi kako sam ovdje napisala, dapače) ili da ne moram nekog odjebat jer mi nakon svega opet tuli da je on jedan jedini i osjećam se kao da savjetujem žrtvu štokolmskog sindroma. Zapravo uopće više ne želim odnose koji se svode jedino i isključivo na savjetovanje jer to nije prijateljstvo nego psihoterapija. Iako sam ih počistila iz života, bojim se da će mi se to ponavljati. S muškim je prijateljima puno ugodnije i žalosno je što to moram reći.
Doduše, i ja sam kriva, ne znam postaviti granice. I ne želim nekog povrijediti. Što je glupo jer ako ti dok imaš pun kusur ozbiljnih problema, a dešavalo se, ozbilnijih od nekog tamo kurčića, netko cvili kako nije dobio sms, pitaš se čemu takav odnos uopće. I ja sam znala i dejtati stoku i zabrijati pa pričati o tome no smeta mi kad to postane tema bez kraja i kad netko pati, a ja samo gledam i ne mogu ništa. I slušam pokvarenu ploču iz dana u dan.
Btw, ovo nije akutni problem, više eto, inventura nekakva.
Općenito sam očistila život od sve suvišne drame, ne čitam i ne pišem više na toksičnim mjestima, družim se s ljudima koji mi odgovaraju, ali eto, ima još taj dio mene koji privlači ljude koji su ovisnici o nesretnim odnosima. :gaah: I da se razumijemo, nije to ono "svi nekad posrnemo" nego priča bez kraja, beskrajni problem, uvijek nekako netko zapili o nekom s kim je godinama u bolesnom odnosu. :visi: I ako kažem da ode na terapiju, "to je za bolesne".

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 31 Dec 2018, 15:28

haram wrote:
30 Dec 2018, 13:15
Ne, ne - Stitch je tvoje prosere nazvao mizoginima i šovinističkima, što ne znači nužno da si ti mizogini šovinist. Postoji razlika. ;)

Em voliš trolati, em moraš biti drukčiji, em si sigurno bio povrijeđen - mnoštvo je razloga za takvu sliku. Zato ne bih otprve potezao pitanje karaktera. :E

Potpisi su za budale.

Bara huda

Post by Bara huda » 11 Jan 2019, 14:15

Nemam sto pametno reci na temu osim u stilu Gunfa....ako ti se slusa, slusaj, ako ne, onda nemoj. :D
Utjesno je sto ce to s godinama proci i kad budes 80, nece te frendice vise gnjaviti s time.
Fokus ce se prebaciti na nesto drugo, kao npr. kakva joj je bila stolica ujutro. :zubo:

Htjela sam ti samo reci da mi te drago vidjeti i cuti da si dobro. :) :five: