Tolerancija i Dan tolerancije

O duhovnim i materijalnim dobrima
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

18 Nov 2016, 08:00

Jel ti vidiš koliko sam ja tolerantna? Čak i onima koji ne zaslužuju toleranciju i diraju se u naše slobode...

A takvi navedeni NE ZASLUŽUJU toleranciju i eto nas opet n apočetku. Postajemo sudionici .

jbg


kurvanjski avatar, a
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

18 Nov 2016, 09:00

Chilimama wrote:Jel ti vidiš koliko sam ja tolerantna? Čak i onima koji ne zaslužuju toleranciju i diraju se u naše slobode...

A takvi navedeni NE ZASLUŽUJU toleranciju i eto nas opet n apočetku. Postajemo sudionici .

jbg
Kamo sreće da se diraju... bili bi manje nervozni. Sumnjivi su mi ti asketski tipovi - Hićo je bio vegetarijanac, a onaj Gruzijac nije imao karitasovog miša za zaklat. Ako sebi ne istoleriraš sitne poroke, kako ćeš drugima?
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

18 Nov 2016, 09:38

O, ne brini za moje sitne poroke. Nisu ni tako sitni. Borim se s njima ko s lavovima. I ne očekujem toleranciju svoje okoline ukoliko se moji poroci diraju u njihove slobode .

Vjerujem da su nam zakoni od kurca i toleranciju ter demokraciju su prilagodili anarhiji pa nam svaka šuša vozi, rađa djecu , ima ženu i pravo glasa. I još štošta.
Otvara teme o toleranciji na forumu.


Asketizam nema veze s tolerancijom. Ne znam koliko se Hitlerovo vegetarijanstvo može pripisati asketizmu. Staljin uopće nije asketirao ni na koji način. I nisam sigurna da im se nešto toleriralo. Ne znam koliko to ide s tolerancijom iz uvodnog posta. Možda ide, ne slijedim misao forumaša.
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

18 Nov 2016, 11:58

Chilimama wrote:O, ne brini za moje sitne poroke. Nisu ni tako sitni. Borim se s njima ko s lavovima. I ne očekujem toleranciju svoje okoline ukoliko se moji poroci diraju u njihove slobode .

Vjerujem da su nam zakoni od kurca i toleranciju ter demokraciju su prilagodili anarhiji pa nam svaka šuša vozi, rađa djecu , ima ženu i pravo glasa. I još štošta.
Otvara teme o toleranciji na forumu.
Zakoni su nan od kurtsa (a i kad baljaju zaobilaze se ili nakaradno interpretiraju) jer sno jedno ninikrijsko i u suštini klijentelističko društbo (kao uostalon i bećina zapadnih nazobidenokratzija) koje za razliku od sličnih nanje uspješno prikriba sboju trulost˛ Zato što je nobats ultinatibni tsilj i jedino srebstbo da se ostbare sba proklanirana i reklanirana ljudska praba˛ Jebote¸ nenreš ni unret bez značajnih finantsijskih izdataka˛
Chilimama wrote:Asketizam nema veze s tolerancijom. Ne znam koliko se Hitlerovo vegetarijanstvo može pripisati asketizmu. Staljin uopće nije asketirao ni na koji način. I nisam sigurna da im se nešto toleriralo. Ne znam koliko to ide s tolerancijom iz uvodnog posta. Možda ide, ne slijedim misao forumaša.
Rekao bih da se Leteća nalo našalila šireći nisao bodilju razgobora¸ :D

Slazen se s tbojon ranijon idejon da i tolerantsiju treba zasluziri (ja bih rekao zabrijediti) sbojin ponašanjen¸ ergo ljudina zbilja treba nekakab sudats Dredd stajati nad glabana da ih lupa po ušina i nesniljeno kaznjaba jer se zbilja katkad ponašaju kao stoka¸ koliko god to politički nekorektno izgledalo - ali baš sbe bez razlike¸ jer ona nalo krupnijeg zuba u obakbon društbu ne dobiba bičen po goloj˛
I slazen se da je nerealno očekibati da će oni koji ne toleriraju blastite "poroke" tolerirati tuđe različitosti¸ A nana se često sano pričinjaba da su askete oni koji su usredotočeni na drugačije tsiljebe od nas sanih¸ Tako ni Hitler ni Staljin nisu baš patili za fensi oblekon (za razliku od Dučea retsino)¸ ali su boljeli da in se grade hranobi i da ih se obozaba¸ boljeli su neograničenu noć˛ Ruku na srtse¸ tko to nebi bolio¸ zelja za društbenon doninatsijon nan je tijekon ebolutsije ugrađena¸ ali bećina ljudi nena znanja snage bolje zelutsa ni nogućnosti da to ostbari¸ osin ako su sotsiopate do kotsena¸ I tak onda belika bećina ostaje obitsni "nali" ljudi¸ neki postaju pop-zbijezde¸ a neki krbabi diktatori˛

Iz perspektibe ebolutsijske psihologije¸ tolerantsija nije nista drugo nego nalazenje natsina za drustbenu suradnju sa sbrhon opstanka (i raznnazanja narabno) neđu indibiduana koje nenogu drugina nanetnuti sboju doninatsiju˛ I za očekibati je da se u nnogoljudnin zajednitsana takbo ponašanje prepozna kao najprofitabilnije¸ gdje bi došli da se na sbakon koraku pobijeno zbog sbake sitnitse˛

Joj iden bitsiklina poprabit¸ pa da bidiš Ćilinana kaj je tolerantsija u pronetu :D


# uputa za dešifriranje #
- "c" je katkad "ts"
- "m" je katkad "n"
- "v" je katkad "l" a katkad "b" :zubo:
- "z" je katkad "ž"
- "," je "¸"
- "." je "˛"

jel jasno? :D
Last edited by haram on 18 Nov 2016, 12:24, edited 3 times in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

18 Nov 2016, 12:14

Leteća wrote:Kamo sreće da se diraju... bili bi manje nervozni. Sumnjivi su mi ti asketski tipovi - Hićo je bio vegetarijanac, a onaj Gruzijac nije imao karitasovog miša za zaklat. Ako sebi ne istoleriraš sitne poroke, kako ćeš drugima?
A je¸ da su sboju energiju drugatsije preusnjerabali¸ ko zna kako bi sbe zabršilo :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

18 Nov 2016, 13:16

Chilimama wrote:O, ne brini za moje sitne poroke. Nisu ni tako sitni. Borim se s njima ko s lavovima.
Jel ovako?

Image

Ja svoje unutarnje mačketine moram redovito hranit. Inače postanu nervozne. I netolerantne.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Post Reply