subkultura ili?

O duhovnim i materijalnim dobrima
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

28 May 2012, 15:58

Morticia » wrote: Zašto?
Jesi li mislila da si neka egzotična životinja, ili? :zubo:
Svaka analiza mora uključivati majku. Hm, mama me stalno tjerala da se uspravno držim. Onda valjda da joj udovoljim nisam htjela ličiti na devu koja ima grbu. A deva ima dugačke trepavice da joj ne uđe pijesak. A možda sam htjela biti riba. Ko će ga znati. Ima li kokoš trepavice?


"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Tupelo
Posts: 2937
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

28 May 2012, 16:06

Margarita » wrote:Ima li kokoš trepavice?
Ima.
:konstruktivna forumašica:






O čemu je ova tema? :o
:mota padobran:
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
Lyla
Posts: 215
Joined: 07 May 2012, 23:18

28 May 2012, 19:17

ali » wrote:A što onda s jogom? Misliš da ni jedan zapadnjak ne može prakticirati, a da je ne svede na obično gimnasticiranje :ne zna:
Onaj koji uspije odradit svoje vježbanje s apsolutnim fokusom samo i isklučivo na dah i pokret tijekom cijelog vježbanja, može za sebe reć da je yogi. Dakle, onaj koji radi makar najosnovnije asane i cijelo vrijeme nijednom ne pomisli ni na što drugo osim na taj pokret i njegovu vezu s dahom je yogi. Tako kažu u Indiji. I onaj koji vježba jednom tjedno može bit osoba koja je zapravo potpuno u Jozi:D
Ergo, ima zapadnjaka.
Postoje u Indiji ljudi koji su uspjeli napravit sve moguće zapisane asane, a da nikad nisu postali yogiji jer nikad nisu oslobodili um od misli pri tom
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 May 2012, 22:30

Ze. » wrote:
Ja zato podržavam svakoga koga su oteli vanzemaljci! :o :rofl:
Mi tu...ali kaze se vanzemljaki, a ne vanzemaljci... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

31 May 2012, 07:26

Leteća » wrote:
Sad kad ovo čitam dođe mi da se i ja svrstam u vrrrletov Team Lizard. :zubo:

Recimo, onog rogatog bi rado zaposlila kao konobara u noćnom klubu, a ženu koja visi s kuke u trgovinu koja prodaje opremu za ekstremne sportove. Ne bih imala ništa protiv ni da mi kojekakve nakarade rade kao programeri ili grafičari.

Gledajući oko sebe, čini mi se da radne procese ne ometa toliko ekscesnost koliko tupost. Ukratko, između kandidata koji ima na čelu istetoviran kurac i onoga koji je glup ko kurac, odabrala bih prvog.
Krivo. Naime, čovjeka na šalteru ne upošljavaš radi sebe nego radi mušterija. Možeš ti biti na miru s istetoviranim kurcem, ali većinu mušterija će smetati. Da, naravno da puno ovisi i o konkretnom šalteru, ali ne možemo ovdje pisati marketinške studije. nešto moramo ostaviti i podrazumijevanju.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

31 May 2012, 10:00

Emericzy » wrote: Krivo. Naime, čovjeka na šalteru ne upošljavaš radi sebe nego radi mušterija. Možeš ti biti na miru s istetoviranim kurcem, ali većinu mušterija će smetati. Da, naravno da puno ovisi i o konkretnom šalteru, ali ne možemo ovdje pisati marketinške studije. nešto moramo ostaviti i podrazumijevanju.
Zašto braniš prototip dinaroidnog razmišljanja da je bolje imati bahatog kretena na šalteru koji izgleda normalno nego simpatičnog i spretnog momka koji izgleda kao mladunče veš mašine i stroja za pletenje?

Iako takva razmišljanja nisu vezana isključivo za brđane, malograđanština je jednako planinska.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

31 May 2012, 10:21

Mene zanima gdje ima šaltera s vidljivim penisom, da odem vidjeti bi li me smetala tetovaža.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

31 May 2012, 10:25

zeleni zub » wrote:Mene zanima gdje ima šaltera s vidljivim penisom, da odem vidjeti bi li me smetala tetovaža.

Ma jebeš tetovažu. Ako si zgodna, pokažem ti ja penis. Jedino moram nabaviti šalter negdje.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

31 May 2012, 10:38

Skroz si uslužan, ja bih te zaposlila na šalteru.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

31 May 2012, 10:39

vrrrlet » wrote: Jedino moram nabaviti šalter negdje.
mislim da bi se svi odazvali na akciju "dajmo mu šalter" :o
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

31 May 2012, 10:43

zeleni zub » wrote:Skroz si uslužan, ja bih te zaposlila na šalteru.
Ali ja bih ti rekao "dođite sutra" i da si ružna, a ako si lijepa, pogotovo.
baja wrote: mislim da bi se svi odazvali na akciju "dajmo mu šalter" :o
Dajmo mu šalter. :rofl:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

31 May 2012, 10:51

vrrrlet » wrote:
Ali ja bih ti rekao "dođite sutra" i da si ružna, a ako si lijepa, pogotovo.
Ne volim takvu enigmatiku, iako pola čari dolazi u iščekivanju.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

31 May 2012, 10:52

baja » wrote: mislim da bi se svi odazvali na akciju "dajmo mu šalter" :o

Nemojmo biti kao današnja djeca, njima za igru restorana treba plastična kuhinja s miele aparatima.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

31 May 2012, 11:47

zeleni zub » wrote:

Nemojmo biti kao današnja djeca, njima za igru restorana treba plastična kuhinja s miele aparatima.
pa dobro, improvizirat ćemo mu šalter .... od nekog prirodnog matrijala, nećemo plastiku :zubo:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

31 May 2012, 11:52

Emericzy » wrote: Krivo. Naime, čovjeka na šalteru ne upošljavaš radi sebe nego radi mušterija. Možeš ti biti na miru s istetoviranim kurcem, ali većinu mušterija će smetati. Da, naravno da puno ovisi i o konkretnom šalteru, ali ne možemo ovdje pisati marketinške studije. nešto moramo ostaviti i podrazumijevanju.
Ima puno radnih mjesta koja nisu na šalteru. Recimo, policajac.
Uzme kapu pa je natakne na kurac. :kava:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

31 May 2012, 11:53

Leteća » wrote:
Ima puno radnih mjesta koja nisu na šalteru. Recimo, policajac.
Uzme kapu pa je natakne na kurac. :kava:
To je kontakt policajac... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

01 Jun 2012, 10:13

Evo, našao sam mjesto gdje bi na šalteru i/ili blagajni ovi gušteri i rogati vrlo lijepo pasali. Možda bi im bilo i ugodno raditi među svojima.

http://www.peopleofwalmart.com/

User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

01 Jun 2012, 11:10

Emericzy » wrote:Evo, našao sam mjesto gdje bi na šalteru i/ili blagajni ovi gušteri i rogati vrlo lijepo pasali. Možda bi im bilo i ugodno raditi među svojima.

http://www.peopleofwalmart.com/

:facepalm: A nama su Jadranko i Modni Mačak frikovi :zubo: uvijek može još, još još gore
kurvanjski avatar, a
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

01 Jun 2012, 13:07

Emericzy » wrote:Evo, našao sam mjesto gdje bi na šalteru i/ili blagajni ovi gušteri i rogati vrlo lijepo pasali. Možda bi im bilo i ugodno raditi među svojima.

http://www.peopleofwalmart.com/

Podjebavaš bezveze. Gušteri se s osobitom pažnjom odnose prema svom tijelu, za razliku od ovih ljudi koji su skroz zapušteni. Već se po tome razlikuju od ove debele svinjčadi. To što ti i ja ne razumijemo gušterizaciju nije razlog da ju izjednačavamo s potpunom indolencijom.

A kada smo kod toga, visoka moda je jednako nakaradna kao i gušterolikost, po apsolutno svim kriterijima. Kasapljenje tijela i jedno i drugo, liči na kurac koji je upao u mikser, s tom razlikom da visoka moda čak nije ni zanimljiva za gledanje. Čak i dok su žene na pistama ličile na nešto, bolje je bilo gledati umjetničko klizanje.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

01 Jun 2012, 13:15

Ja kod tih ofarbanih i izbušenih cijenim iskrenost i samokritiku.
Odmah znaš da je budaletina pa se ne možeš neugodno iznenadit.
A ja takve ne bi zaposlio ni u noćnoj smjeni rudnika mrkog ugljena gdje ih nitko ne bi mogao vidjeti. Iz jednostavnog razloga kaj nemrem manijaku povjeriti nikakvu odgovornost. Rodila ga majka manje-više lijepog, a vidi što je od sebe uradio. Tko zna što može uraditi sredstvima za proizvodnju ili drugima.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

01 Jun 2012, 13:45

judolino » wrote:Ja kod tih ofarbanih i izbušenih cijenim iskrenost i samokritiku.
Odmah znaš da je budaletina pa se ne možeš neugodno iznenadit.
A ja takve ne bi zaposlio ni u noćnoj smjeni rudnika mrkog ugljena gdje ih nitko ne bi mogao vidjeti. Iz jednostavnog razloga kaj nemrem manijaku povjeriti nikakvu odgovornost. Rodila ga majka manje-više lijepog, a vidi što je od sebe uradio. Tko zna što može uraditi sredstvima za proizvodnju ili drugima.
Da. Zamisli da ispirsa gume službenog automobila ili istetovira portira na spavanju.

Daj odjebi. Po čemu je on manje debilan od neke koja ima 300 pari štikli? Kako za nju znaš da ti neće na spavanju staviti štiklu u guzicu ili nešto?

A tek ovi što si gomilaju nekretnine i gotovinu? Nije te njih više strah nego guštera?
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

01 Jun 2012, 14:05

Nekako sam uvjerenja da ljudi gušteri i oni tetovirani i ispirsani (malo žešće od uobičajenog) zaziru od poslova u državnim firmama ili radu s "običnim" ljudima...Oni žive u svom svijetu a pretpostavljam da i zarađuju nekom "umjetničkim" djelatnošću... Nekako ne mogu zamisliti da bi oni radili "što bilo"...
Ionako se kreću samo u svojim krugovima, među alternativcima ili tako nešto...Tako da se ne morate bojati za izbor u vašim poduzećima ili da ćete naići na kojeg na šaletru u pošti ili da će vam jedan od njih predavati djeci vjeronauk...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

01 Jun 2012, 14:09

Chilimama » wrote:Tako da se ne morate bojati za izbor u vašim poduzećima ili da ćete naići na kojeg na šaletru u pošti ili da će vam jedan od njih predavati djeci vjeronauk...
A gdje ćeš veće subkulture od svećeničke. One halje, kape, plaštevi, lanci i ostala skalamerija. I sad takav može pred narod a jadničak spirsani ne može na šalter.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

01 Jun 2012, 14:35

Chilimama » wrote:Nekako sam uvjerenja da ljudi gušteri i oni tetovirani i ispirsani (malo žešće od uobičajenog) zaziru od poslova u državnim firmama ili radu s "običnim" ljudima...Oni žive u svom svijetu a pretpostavljam da i zarađuju nekom "umjetničkim" djelatnošću... Nekako ne mogu zamisliti da bi oni radili "što bilo"...
Ionako se kreću samo u svojim krugovima, među alternativcima ili tako nešto...Tako da se ne morate bojati za izbor u vašim poduzećima ili da ćete naići na kojeg na šaletru u pošti ili da će vam jedan od njih predavati djeci vjeronauk...
Naravno. Ali ovo je tema na kojoj demonstriramo svoju toleranciju i političku korektnost. Nešto kao frikoprajd. :koka: :agrosex: :tulum:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

01 Jun 2012, 14:46

Margarita » wrote: A gdje ćeš veće subkulture od svećeničke. One halje, kape, plaštevi, lanci i ostala skalamerija. I sad takav može pred narod a jadničak spirsani ne može na šalter.
Pa takav može pred onaj narod koji ga takvim prihvaća na mjesti gdje je to "uniforma" , protokol... Svećenici ne nose one halje po ulici nego samo na misi. Što govori u prilog tome da su i oni kao i gušteri među svojima svoji...U biti , pirsingirani i tetovirani se pače jednako kreću posvuda..ne zanima ih zgražanje okoline jer da misle na to , ne bi se uređivali. Jednako tako i gušteri. Oni se furaju na svoje...
kurvanjski avatar, a
Post Reply