Psihokauč - upomoć!!!!

Blago onom tko rano poludi
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

26 Aug 2014, 13:05

Nenia Salonitana » wrote: možda dovoljno da ne zakoljete nekoga. :kava:

jadna majka ljudima oko vas.
...kaže ona koja je svaki dan na rubu da ne zakolje nekog :cerek: :zubo:


User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

26 Aug 2014, 18:20

Nenia Salonitana wrote:od pušača su jedino gori oni pušači koji si tepaju da nisu ovisnici, i da im je nakon višegodišnjeg pljuganja kutije i pol dnevno dovoljno 3 cigarete dnevno. :D
možda dovoljno da ne zakoljete nekoga. :kava:

jadna majka ljudima oko vas.
Oni koji kolju nekoga zbog manjka nikotina jako dobro znaju da im nije dovoljno 3 dnevno i takvi to nikad i ne kažu. :D
A i to klanje je urbana legenda, negdje u rangu s klanjem u PMS-u. "Kolješ" jer imaš opravdanje/objašnjenje.

Meni je pri manjku nikotina zadnja stvar na pameti klanje. Više me hvata neka tuga, osjećaj besmisla i tako to. :zubo: Tako mi je zadnjih dana. Ono, okej, neću ja klat i načelno mi je tih mojih petnaestak sasvim dosta, ali da bi mi život bio ljepši s još par, a bi, jebiga. Hvata me sjeta kad skužim da imam pravo na još jednu ili dvije. I ide mi se leć, jer šta ću budna na ovome svijetu. Onda me pak hvata panika šta ako recimo ne mogu zaspati, pa mi nije na raspolaganju uobičajena metoda - digni se jedan zapalit i pišat, pa možda zaspiš. Pa se mislim da li da si ostavim jedan za rezervu, al opet, ko će sve mislit unaprijed... Tužno je to. :zecocry:

Beau, evo me na petom. :kava:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

26 Aug 2014, 19:07

Ja isto nikad nisam zivcana kad mi fali cigara. Cudi me to za mene, moram rec :confused:

Zek'ce, ovako kad malo pusis, jelda kako je svaka fina?
Da sam bar jedna od takvih pusaca koji to mogu.

Nikako da se vratim u normalu i pusim samo e-cig.
Svaki dan barem jednu zdimim. Sto nije problem.
Problem je sto ostatak dana mastam kako bih rado jos koju.
Ne kuzim zasto se sad ne mogu naviknut, a ispocetka je bilo tako lako.

:gaah:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

26 Aug 2014, 20:07

Beau wrote:Ja isto nikad nisam zivcana kad mi fali cigara. Cudi me to za mene, moram rec :confused:

Zek'ce, ovako kad malo pusis, jelda kako je svaka fina?
Da sam bar jedna od takvih pusaca koji to mogu.

Nikako da se vratim u normalu i pusim samo e-cig.
Svaki dan barem jednu zdimim. Sto nije problem.
Problem je sto ostatak dana mastam kako bih rado jos koju.
Ne kuzim zasto se sad ne mogu naviknut, a ispocetka je bilo tako lako.

:gaah:
Ijuuuu, da fina. :klopa: :zubo:
Meni zapravo to moje smanjenje i nije toliki problem, mnijem, naprosto zato što sam već bila u fazama kad nisam bila u prilici pušiti više i nisam primjećivala da mi fali. Dok sam radila, pušila bih taman ovoliko negdje jer nisam izlazila na čik-pauze. I onda naprosto tijekom dana ne bih bila u prilici, a kad bih došla s posla, nisam teoretski imala vremena toliko popušiti, pa bi se to onda svelo na nekakvih petnaestak. I to mi je bilo taman. Sad sam dokonija i duvan mi je stalno dostupan i nemam više nikakve rutine. Pa sam opet bila zabrazdila na nekakvih 25-30. A znam da mi toliko nije nužno i da od tog broja nekoliko popušim iz čiste dokonosti i nerazmišljanja. E zato sam sad odlučila biti svjesna svake koju popušim, a ne tu sumanuto posezati za tabakerom kad mi se sprdne. Zasad je sasvim okej, jedino je zajeb to razmišljanje i brojanje, tlaka je to. Prestanak mi još nije opcija, jebiga. Previše ja to volim, ne bu išlo. A mislim da me se ni na strujne štapiće neće dati nagovoriti, preglup mi je koncept tog cuclanja plastike, ne mogu si pomoći. :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Aug 2014, 20:38

Zekoslawa wrote: A mislim da me se ni na strujne štapiće neće dati nagovoriti, preglup mi je koncept tog cuclanja plastike, ne mogu si pomoći. :D
Ah, žene. Mogu biti intimne s komadom plastike s četiri brzine na kojem piše "Panasonic" i "Made in China" - ali i to ima granice, je li. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Aug 2014, 14:08

Zekoslawa wrote: Ijuuuu, da fina. :klopa: :zubo:
Meni zapravo to moje smanjenje i nije toliki problem, mnijem, naprosto zato što sam već bila u fazama kad nisam bila u prilici pušiti više i nisam primjećivala da mi fali. Dok sam radila, pušila bih taman ovoliko negdje jer nisam izlazila na čik-pauze. I onda naprosto tijekom dana ne bih bila u prilici, a kad bih došla s posla, nisam teoretski imala vremena toliko popušiti, pa bi se to onda svelo na nekakvih petnaestak. I to mi je bilo taman. Sad sam dokonija i duvan mi je stalno dostupan i nemam više nikakve rutine. Pa sam opet bila zabrazdila na nekakvih 25-30. A znam da mi toliko nije nužno i da od tog broja nekoliko popušim iz čiste dokonosti i nerazmišljanja. E zato sam sad odlučila biti svjesna svake koju popušim, a ne tu sumanuto posezati za tabakerom kad mi se sprdne. Zasad je sasvim okej, jedino je zajeb to razmišljanje i brojanje, tlaka je to. Prestanak mi još nije opcija, jebiga. Previše ja to volim, ne bu išlo. A mislim da me se ni na strujne štapiće neće dati nagovoriti, preglup mi je koncept tog cuclanja plastike, ne mogu si pomoći. :D
nikad nisam uspjela bit na do 15 cigara dnevno (osim tjedan dana u životu, davno još, kad sam se trudila i brojala ovako kao ti sad :o ).
ni kad sam radila po 12-15 sati na dan. uvijek sam pronašla načina i vremena za popušit barem kutiju :ne zna:

- danas nisam još nijednu pravu zapalila. ni neću :hekla:
(ah, šta mi to vrijedi kad za vikend opet putujem u dalmejšu, a tamo ću naravno popizdit :rolleyes: )
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Aug 2014, 14:09

Beau wrote: ...kaže ona koja je svaki dan na rubu da ne zakolje nekog :cerek: :zubo:
pretjeruješ. brutalno premlaćivanje bi bilo i više nego dovoljno. :psihozec:

bitna je razlika, oni su u tom stanju zbog manjka(vosti) karaktera ja sam u tom stanju zbog viška karaktera(nejebica). da sam manje karakterna manje bi i pizdila, ako zbog ničeg drugog- zato jer bi manje bila doma.

izluđuje me to što se u nizu zadnjih godina stalno nešto gradi/renovira u blizini. jedni su imali kulture pa nisu nabijali u 7 ujutro, ali su zato nabijali od početka 3. do kraja 10. mjeseca. :cerekava:
košnju trave da ne spominjem. đubre ju da bolje raste i onda umjesto da uživaju u toj travi,kose ju 2 puta tjedno. nema tog smajlića.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Aug 2014, 14:13

Zekoslawa wrote: Oni koji kolju nekoga zbog manjka nikotina jako dobro znaju da im nije dovoljno 3 dnevno i takvi to nikad i ne kažu. :D
A i to klanje je urbana legenda, negdje u rangu s klanjem u PMS-u. "Kolješ" jer imaš opravdanje/objašnjenje.

Meni je pri manjku nikotina zadnja stvar na pameti klanje. Više me hvata neka tuga, osjećaj besmisla i tako to. :zubo: Tako mi je zadnjih dana. Ono, okej, neću ja klat i načelno mi je tih mojih petnaestak sasvim dosta, ali da bi mi život bio ljepši s još par, a bi, jebiga. Hvata me sjeta kad skužim da imam pravo na još jednu ili dvije. I ide mi se leć, jer šta ću budna na ovome svijetu. Onda me pak hvata panika šta ako recimo ne mogu zaspati, pa mi nije na raspolaganju uobičajena metoda - digni se jedan zapalit i pišat, pa možda zaspiš. Pa se mislim da li da si ostavim jedan za rezervu, al opet, ko će sve mislit unaprijed... Tužno je to. :zecocry:

Beau, evo me na petom. :kava:
meni je tako kad odlučim skinuti 2-3 kile nakupljene preko zime.

smanjivanje ne pomaže. radije neću pojesti ništa slatkoga nego jedan ili dva keksića. to me samo nadraži.
čak i vježbati radije, ali kad jedem čokoladu, e pa onda ću pojest ko čovjek, 2 reda najmanje. :o
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Aug 2014, 14:22

Nenia Salonitana wrote:
bitna je razlika, oni su u tom stanju zbog manjka(vosti) karaktera ja sam u tom stanju zbog viška karaktera(nejebica). da sam manje karakterna manje bi i pizdila, ako zbog ničeg drugog- zato jer bi manje bila doma.
nisam sigurna da razumijem, al ako ti tako kažeš... :misli:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

27 Aug 2014, 20:38

Zekoslawa wrote:Baro, kako ide? Evo ja već tri dana smanjujem. :xlux: Prekjučer sam 12, jučer 15, danas sam tek 4. Još nisam počela gristi i nitko nije stradao. :xlux:
Stalo je. :brukica: :facepalm:

Jebemu, tri sam tjedna nepusenja bacila niz rijeku. :bonk:

Bilo je otprilike kako sam i pretpostavljala.
Amerika nije pogodno mjesto za pusace i inace, a kad nemas vlastiti dom i rutinu nego se selis iz mjesta u mjesto nakon 1-4 dana, onda pogotovo.Uz to sam bila 24 sata pod nadzorom mojih najmilijih sto je dodatno otezavalo gust.

Doma se sve stubokom promijenilo.
Sokolovi su se razbjezali po sobama ili s drustvom, muz otisao po mamuta, a ja ostala sama sa otvorenom kutijom pljuga od prije. Pa sam isla zapalit jednu da vidim kako to smrdi i kako je odvratan osjecaj pusenja na zracna pluca. I stvarno jest, ta prva.
Nije ni druga bogznasto, ali ide lakse. Tek je treca bila pristojna a dalje je islo samo od sebe.
No nije da sam se olako predavala, mucila sam se minimalnom kolicinom od 3,4,5 cigareta na dan, pa neki dan nisam uopce, pa drugi vise, pa sam se nasla s frendicom na pivi, tamo me krenulo i pivo i pljuga.
Onda me oprao osjecaj griznje savjesti i kako sam glupa i slab karakter i koji kurac mi to sve skupa treba.
Onda smo muz i ja isli na produljeni vikend u Amsterdam. Pa opet nisam bila u prilici pusti. Cigarete, jelte. :D
U pon sam se vracala sama doma i kupila jos u Amsterdamu na aerodromu kutiju (btw 6 € :facepalm: ) i racunala da cu je stuci taj dan i onda se prepusit pa ce mi biti zlo i necu vise htjeti. Tako je i bilo pa jucer nisam pusila. Ali nisam sigurna da li je to od toga ili zato jer nisam imala pljuge.
Danas sam isla predvecer u ducan i pokleknula po ne znam koji put. :brukica:
Eto, to bi bilo ukratko kako se ja patim.
Ispast ce stvarno da kad zensko nema razloga za patnju, ona si ga stvori.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

27 Aug 2014, 21:05

Zekoslawa wrote: . Više me hvata neka tuga, osjećaj besmisla i tako to. :zubo:
Eto, to je to!
Bas tuga i besmisao.
I istovremeno osjecaj srama i vlastite gluposti ako mi je cigareta jedina radost i smisao.
Mada znam da nije jedina, da bi me puno drugih stvari vise rastuzilo da mi se dogode, ali stvar je da mi se, bogu fala, za sad te druge stvari ne dogadjaju. A prestati pusiti i uskratit se za osjecaj i obicaj koji sam imala u svakodnevnom zivotu mi je sad prisutan. Valjda mi se zato cini tako intenzivan.

Iako sam na razumnom nivou svjesna da je sve to u mojoj glavi, da je potreban samo klik koji bi doveo do toga da cigareta postane nesto fuj i bljak (sto ona ustvari i jest, ti Karambole suti ili priznaj :D ), ali onaj emocionalno-psiholoski moment me jebe. :gaah:

A opet, toliki ljudi su nepusaci, puno njih je prestalo i sretni su i zadovoljni i nista im ne fali. Ok, pljuga im ne fali. :D
I onda si mislim....pa zasto ja ne bih mogla tako? :ne zna:
Tako mi je zadnjih dana. Ono, okej, neću ja klat i načelno mi je tih mojih petnaestak sasvim dosta, ali da bi mi život bio ljepši s još par, a bi, jebiga. Hvata me sjeta kad skužim da imam pravo na još jednu ili dvije. I ide mi se leć, jer šta ću budna na ovome svijetu. Onda me pak hvata panika šta ako recimo ne mogu zaspati, pa mi nije na raspolaganju uobičajena metoda - digni se jedan zapalit i pišat, pa možda zaspiš. Pa se mislim da li da si ostavim jedan za rezervu, al opet, ko će sve mislit unaprijed... Tužno je to. :zecocry:

Beau, evo me na petom. :kava:
Eh zekice, ovo tvoje je skoro i veca jebada. I tuga.
Nesto ko u onom vicu kad je Mujo psu rezao rep malo po malo da ga manje boli. :D

Sta si odredila kolicinu koju smijes zdimit na dan?
Ja bih ovo rijesila tako da ako je bas frka po noci, da popusim koju od sutra. Pa onda preko dana malo razvuces ono sta ti je ostalo. Ali znas da su ti to privremena rjesenja, nema tu spasa dok ne stavis glavu na panj.
Pa ko prezivi, pricat ce. :D
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

27 Aug 2014, 21:09

Beau wrote: nisam sigurna da razumijem, al ako ti tako kažeš... :misli:
Ja mislim da razumijem. :misli:
Misli da je seks dobra metoda za odvracanje misli od pusenja.
Cigareta, jelte. :D
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Aug 2014, 21:14

Bara huda wrote: muz otisao po mamuta
nešto šifrirano. želim li znati što to znači? :D
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

27 Aug 2014, 21:47

Nenia Salonitana wrote:
nešto šifrirano. želim li znati što to znači? :D
Ha, kakva sifra? :confused: :ne zna:
Familija oce jest, sta je tu sifrirano? :ne zna:
Mislis da se cijeli zivot zivi od ljubavi?
Nakon 30 godina zajednistva i prozdrljive mladuncadi u naponu snage?
:rofl:

Znas kako kazu za djecu?
Mala djeca traze puno vremena i malo para, velika malo vremena i puno para.
Prosla sam obje faze i samo mogu potvrdit da je istina. :D
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

28 Aug 2014, 09:10

Nenia Salonitana wrote:
nešto šifrirano. želim li znati što to znači? :D
Otišo čoek na poso.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

01 Sep 2014, 21:47

kako neklonuti duhom kad znaš što te čeka? kad zamišljam idućih 6-9 mjeseci, nema skoro ničega čemu bi se mogla veseliti.

ovo nije ono depresivno crnilo. ovo je realno. znam što me čeka. mogu ja to izdržati, ali mi se sere pri samoj pomisli, a veće promjene na bolje neće biti dok ne zatvorim to poglavlje.

prijatelji me ne dižu nit su me ikada dizali. čak i odmažu moglo bi se reći. ja kao mačka, sama svoje rane zaližem. :rofl:
zapravo, uopće nemam potrebu za jadanjem njima/ikome. jedino ono što mi može pomoći je distrakcija. nezdravima ne smijem pribjegavati, alkohol, droge i to, vidim po odnosu s hranom da nemam mjeru :rofl:

znam što ćete reći, penisić bi bio zgodna, zdrava distrakcija. :zecorolleyes:
oženjene karati ne mogu, dobro je astrolog predvidio, javili se neki, na oženjeni kurac uvijek stignem (s)pasti, nije ovo sada toliko dno.
a prema nekome tko nije đubre mislim da nije fer, jer sam u fazi kad bi mi odgovaralo da dođem kod nekoga, dofuram čips i grickalice, gledamo neku mutavu seriju na televiziji, padne seks, ili ne padne. o faksu me ne pitaj. kako mi je doma me ne pitaj. ne pitaj me o ničemu najbolje. :zubo:
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

08 Sep 2014, 11:37

Kako mozes znati kakvi ce ti biti iduci mjeseci? Ja nemam pojma kakav ce mi iduci tjedan biti :ne zna:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

08 Sep 2014, 17:49

Éowyn wrote:Kako mozes znati kakvi ce ti biti iduci mjeseci? Ja nemam pojma kakav ce mi iduci tjedan biti :ne zna:
dovoljno mi je da znam kakve ću spodobe sretati i biti prisiljena gledati. :mama: :puke:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

08 Sep 2014, 17:49

ljudske nule.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

09 Sep 2014, 12:18

Nenia Salonitana wrote:
dovoljno mi je da znam kakve ću spodobe sretati i biti prisiljena gledati. :mama: :puke:
:grli:

Ja sam se preporodila otkad ne radim. Zadnjih mjeseci mi je toliko bilo svejedno sta ce si tko tamo misliti o meni da sam na posao dolazila kao beskucnik. Jednom sam cak dosla u hlacama od pidzame, ali to je bilo slucajno :zubo:

Mozda upoznas nekog super :zubo:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Sep 2014, 12:20

Éowyn wrote:
:grli:

Ja sam se preporodila otkad ne radim. Zadnjih mjeseci mi je toliko bilo svejedno sta ce si tko tamo misliti o meni da sam na posao dolazila kao beskucnik. Jednom sam cak dosla u hlacama od pidzame, ali to je bilo slucajno :zubo:

Mozda upoznas nekog super :zubo:
Bome, tebe upoznat je pravi izazaov :zubo: :D :cerek:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 Sep 2014, 18:00

Éowyn wrote:
:grli:

Ja sam se preporodila otkad ne radim. Zadnjih mjeseci mi je toliko bilo svejedno sta ce si tko tamo misliti o meni da sam na posao dolazila kao beskucnik. Jednom sam cak dosla u hlacama od pidzame, ali to je bilo slucajno :zubo:

Mozda upoznas nekog super :zubo:
:grli:

drago mi je da si ih se riješila.
hlače od pidžame mogu proći pod donji dio trenirke. :o

naupoznavala sam se ja svačeg u ove 4 godine. :facepalm: kolegice koje te namjerno neće potpisati kad je neki grupni penisić, a znaju da se ta nakarada od ustanove svela na grozničavo brojenje koliko si odsjedao, i da ne možeš na ispit bez odgljivarenja određenog postotka na monotonoj nastavi.

srećom, nedavno sam upoznala osobu koja mrzi tu ustanovu još više od mene. :bliss:
nisam vjerovala da je to moguće. :rofl:
definitivno ima potencijala postati jedina prijateljica koju sam stekla u te 4 godine. :ex:

_____________

mislim da mi se stres fizički manifestira. samo što sam bila na faksu nakratko nedavno... ciklus mi se poremetio. vidjet ću koliko će kasniti.

da ne spominjem da mi je frizerka lani našla sijedu kosu. :horor:

možete pretpostaviti kakav leksik se nalazi u spoileru, da vas ne trujem svojom negativom, a meni je prijeko potrebno kao ispušni ventil:[spoiler]hvala, ustanovo, okotu smrdljiva ogavna prokleta usrana dvolična pokondirena, uzročniku nepotrebnog oksidativnog stresa u mom životu. :puke:[/spoiler]
ne moram spomenuti da čim se maknem od faksa, praznici, nema potrebe za farbanjem. :cerek:
na cirkus doma sam razvila imunitet, od toga mi ne izbijaju sijede. :kava:
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

10 Sep 2014, 18:52

A nisi se mogla.negdje prebaciti? Jedna studentica s posla ide na.tvoj faks i najodvratnija je.osoba koju sam imala.nesrecu upoznati. Ako.su svi takvi, potpuno te razumijem.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 Sep 2014, 22:21

nakon što sam im uplatila sve školarine da odem bez diplome, e ne budu.... to doživjeli :zubo:

spoiler je kulturan, link iz doba dok je pervan još bio duhovit. :zubo:
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=TYIBDqJ6bUM[/spoiler]

imala sam jedan (tje)dan kad sam se opako ustajala na lijevu nogu...pitala sam jednog prof. priznali bi mi predmete na većim sranjima od mog faksa, na državnom jok (koji isto nije neka sreća). taman dok bi se raspitala i za sigurno provjerila vratio bi se meni moj divan škorpionski prkos, vratio se i prije. :E


bivša kolegica s posla studira redovno ili uz rad? sad bi te najradije pitala da mi u pm šibneš ime. :ckzubo:

ima jedan dio takvih. recimo, jedna čak i glasom siktaća zmijurina. u čemu je stvar.kao i u srednjoj, grupice se stvaraju. :D mišljenje jedne postaje mišljenje svih. ja nemam problema s tim da sam autsajder tako da nisam imala potrebu ikome se naguravati i dodvoravati se jer bi valjda bio red da se družimo :misli: , jer smo ista grupa....nasreću/nažalost imam zdravu dozu samopouzdanja i kurcobolje.

jedan divan fino odgojen dečko je otišao odmah na kraju 1. semestra,(ne) pitam se zašto. :rofl:
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

12 Sep 2014, 01:39

Poslala sam ti, ali poruka stoji u outboxu. Mislim da me ignoriras :tuzni:
Desire makes slaves out of kings.
Post Reply