o samoci..o usamljenosti.....you name it...

Blago onom tko rano poludi
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

11 Dec 2011, 23:35

ex_anais » wrote:Ne brini, Tea, i ja se teško oporavljam, a ne sjećam se Turaka. : starauduši:
Ama, kako stara u duši, jaooo!!! :tuctuc:

Osim toga, kad si vani, ne stojiš cijelu noć na duši i kasnije te ne boli duša nego noge i kičma. :mad: :D


User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

11 Dec 2011, 23:37

aisling » wrote: Imam. Al nisu mi pekari iz te pekare baš za sendvič :ne zna:

edit: idem po sir
Pa dobro, pekari, sad ne znam što bi ti.
Prije si spomenula da nemaš kruha doma, nisi rekla da bi htjela i pekare imati doma.
:D
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

11 Dec 2011, 23:38

Nije da sam usamljena, čak se katkad u vlastitoj vezi osjećam kao na kolodvoru. Ono, komad prtljage kojeg se tegli čas u ovom smjeru, čas u onom, a više-manje je pretežak i nedovoljno trendi pa ga se skriva po ćoškovima ili gurne nogom pod klupu. Sve se pitam zašto me se još nije negdje zaboravilo.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

11 Dec 2011, 23:39

@Tea,
Sjetila sam se onog posta na kauču gdje se obraćaš aisling i sad crkavam. :rofl:

A niš, tebe bole noge, a mene temperatura drži, Secret će pasti u ralje horoskopa. :tuzni:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

11 Dec 2011, 23:40

ElliQuinn » wrote:Nije da sam usamljena, čak se katkad u vlastitoj vezi osjećam kao na kolodvoru. Ono, komad prtljage kojeg se tegli čas u ovom smjeru, čas u onom, a više-manje je pretežak i nedovoljno trendi pa ga se skriva po ćoškovima ili gurne nogom pod klupu. Sve se pitam zašto me se još nije negdje zaboravilo.
Baz tebe ne bi znao kamo putuje, ni zašto.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

11 Dec 2011, 23:41

ElliQuinn » wrote:Nije da sam usamljena, čak se katkad u vlastitoj vezi osjećam kao na kolodvoru. Ono, komad prtljage kojeg se tegli čas u ovom smjeru, čas u onom, a više-manje je pretežak i nedovoljno trendi pa ga se skriva po ćoškovima ili gurne nogom pod klupu. Sve se pitam zašto me se još nije negdje zaboravilo.
Elli, ako ovo nije usamljeno i tužno, onda ne znam što je. Jbg, bit pod klupom dok netko na njoj sjedi, meni je to baš tužno zvuči.
Happy Easter!
User avatar
Secre@Me
Posts: 185
Joined: 11 Nov 2011, 11:23

11 Dec 2011, 23:43

ex_anais » wrote:@Tea,
Sjetila sam se onog posta na kauču gdje se obraćaš aisling i sad crkavam. :rofl:

A niš, tebe bole noge, a mene temperatura drži, Secret će pasti u ralje horoskopa. :tuzni:
vidim da mi je pametnije Image





:D
Hard to explain to someone who has no clue. It's a daily struggle being in pain or feeling sick on the inside while you look fine on the outside
User avatar
Secre@Me
Posts: 185
Joined: 11 Nov 2011, 11:23

11 Dec 2011, 23:44

aisling wrote: Elli, ako ovo nije usamljeno i tužno, onda ne znam što je. Jbg, bit pod klupom dok netko na njoj sjedi, meni je to baš tužno zvuči.
ElliQuinn » wrote:Nije da sam usamljena, čak se katkad u vlastitoj vezi osjećam kao na kolodvoru. Ono, komad prtljage kojeg se tegli čas u ovom smjeru, čas u onom, a više-manje je pretežak i nedovoljno trendi pa ga se skriva po ćoškovima ili gurne nogom pod klupu. Sve se pitam zašto me se još nije negdje zaboravilo.

To sam i ja htjela napisat..ali rekoh ne znam pricu..pa da se na izletim s gluposcu..
ali, da..zvuci tuzno, jako
Hard to explain to someone who has no clue. It's a daily struggle being in pain or feeling sick on the inside while you look fine on the outside
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

11 Dec 2011, 23:45

Ja ne znam što bih rekla pa glupavo šutim. Elli, :grli:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

11 Dec 2011, 23:49

ex_anais » wrote:@Tea,
Sjetila sam se onog posta na kauču gdje se obraćaš aisling i sad crkavam. :rofl:
:rofl:
Almost, Aisling, sve se to meni nešto pomiješalo. Sad sam gledala, nisu im ni avatari baš slični.
Ali u svoju obranu mogu reći da sam uspjela zapamtiti toliko da mi stil pisanja nije ličio na aisling i da mi je to bilo malo čudno. :D
A niš, tebe bole noge, a mene temperatura drži, Secret će pasti u ralje horoskopa. :tuzni:
Ja dobijem slom živaca kad imam temperaturu. Sve me kosti bole, mišići i oni za koje nisam znala da ih imam i općenito se osjećam bespomoćno. Uspijeva li ti snižavanje?

Sinoć me od stajanja zabolila kičma toliko da sam razmišljala kako bih popila ketonal, ali sam odlučila izdržati. :facepalm:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

11 Dec 2011, 23:49

Hvala na podršci, no istina je da ne znam jesam li u pravu ili jednostavno sve skupa jako krivo i predramatično doživljavam.


Sve mi se čini da sam dovoljno kvalificirana da zatražim uputnicu za plavi kauč. :D
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Secre@Me
Posts: 185
Joined: 11 Nov 2011, 11:23

11 Dec 2011, 23:52

ElliQuinn » wrote:Hvala na podršci, no istina je da ne znam jesam li u pravu ili jednostavno sve skupa jako krivo i predramatično doživljavam.


Sve mi se čini da sam dovoljno kvalificirana da zatražim uputnicu za plavi kauč. :D
Gle, dovoljno si u pravu kad si to primjetila i verbalizirala, bar tu...e sad...sta's s tim,eh, to vec ne znam
Hard to explain to someone who has no clue. It's a daily struggle being in pain or feeling sick on the inside while you look fine on the outside
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

11 Dec 2011, 23:52

ElliQuinn » wrote:Hvala na podršci, no istina je da ne znam jesam li u pravu ili jednostavno sve skupa jako krivo i predramatično doživljavam.


Sve mi se čini da sam dovoljno kvalificirana da zatražim uputnicu za plavi kauč. :D
Misliš da možeš naučiti doživljavati stvari na neki drugi način? I ako da, je li to onda Elli? :grli:
Happy Easter!
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

11 Dec 2011, 23:55

ElliQuinn » wrote:Nije da sam usamljena, čak se katkad u vlastitoj vezi osjećam kao na kolodvoru. Ono, komad prtljage kojeg se tegli čas u ovom smjeru, čas u onom, a više-manje je pretežak i nedovoljno trendi pa ga se skriva po ćoškovima ili gurne nogom pod klupu. Sve se pitam zašto me se još nije negdje zaboravilo.
Hmm, da, ja kao i ex, ne znam što bih rekla pa šutim.
Ali sad baš neću. Pretpostavljam da nisi to tu napisala da bismo šutili.
Margarita wrote: Baz tebe ne bi znao kamo putuje, ni zašto.
Malo osjećam nelagodu što ću ovo napisati, možda je pregrubo, ali neka onda otputuje, možda se neće znati vratiti pa se nećeš imati razloga osjećati tako kako se osjećaš.

Nema se što biti u pravu po pitanju osjećaja u nekom odnosu. Ili se dobro osjećaš ili ne.
Možda je ovo previše pojednostavljeno, nije baš da sam mjerilo ičega, ali eto, rekla sam pa šta bude.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

11 Dec 2011, 23:55

Tea Tree » wrote: :rofl:
Almost, Aisling, sve se to meni nešto pomiješalo. Sad sam gledala, nisu im ni avatari baš slični.
Ali u svoju obranu mogu reći da sam uspjela zapamtiti toliko da mi stil pisanja nije ličio na aisling i da mi je to bilo malo čudno. :D
Dobro, bilo bi prirodno da na plavom kauču ne zvuči kao ona. :xd:
Ja dobijem slom živaca kad imam temperaturu. Sve me kosti bole, mišići i oni za koje nisam znala da ih imam i općenito se osjećam bespomoćno. Uspijeva li ti snižavanje?
Zapravo, nemam što snižavati jer je 37 sa nešto. Dovoljno da budem malaksala, a premalo za ozbiljno nešto. Ma sinuse nikako izliječiti i onda mi svako toliko skoči. Tj. nadam se da je to. :xd:
Sinoć me od stajanja zabolila kičma toliko da sam razmišljala kako bih popila ketonal, ali sam odlučila izdržati. :facepalm:
Poše, lezi i ne diži se. A da, sutra je pon. Jebiga, ne trkeljaj nego spavaj. :xzubo:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

11 Dec 2011, 23:57

ElliQuinn » wrote:Hvala na podršci, no istina je da ne znam jesam li u pravu ili jednostavno sve skupa jako krivo i predramatično doživljavam.


Sve mi se čini da sam dovoljno kvalificirana da zatražim uputnicu za plavi kauč. :D
Ako reakcija i jest pretjerana ne znači da nije opravdana. Način doživljavanja nema veze s uzrokom reakcije nego s temperamentom.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

12 Dec 2011, 00:06

Secre@Me » wrote: Gle, dovoljno si u pravu kad si to primjetila i verbalizirala, bar tu...e sad...sta's s tim,eh, to vec ne znam
aisling wrote:Misliš da možeš naučiti doživljavati stvari na neki drugi način? I ako da, je li to onda Elli? :grli:
Tea Tree wrote:Nema se što biti u pravu po pitanju osjećaja u nekom odnosu. Ili se dobro osjećaš ili ne.
Možda je ovo previše pojednostavljeno, nije baš da sam mjerilo ičega, ali eto, rekla sam pa šta bude.
Štono kažu, kad u ruci imaš čekić, sve ti izgleda kao čavao. Ako se ja osjećam kao prtljaga, može li on bilo što učiniti a da to ne potvrdi moj osjećaj? Na žalost, ne može. Tako je svejedno jesam li opsesivno ljubomorna, pa ga proganjam jer umišljam da ima ljubavnicu ili imam neki drugi problem, pa mu govorim da se ponaša kao da me nema. K tome, nije ni on u nekoj super fazi trenutačno, a ja sasvim sigurno nisam, umorna sam.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

12 Dec 2011, 00:09

Koliko je bitno tko je kriv kad stvar završi tako da ni jedno nije sretno?
Happy Easter!
User avatar
Secre@Me
Posts: 185
Joined: 11 Nov 2011, 11:23

12 Dec 2011, 00:12

Zapravo , bar trenutno, nije ni bitno tko je "kriv" il nije...ono sta zvoni(meni) na alarm je taj Ellin feeling da je k'o prtljaga.
i ne stoji da on tu nemoze nista, naravno da moze , svasta, pod uvjetom da zna sta se desava u tebi, kako se ti osjecas..jer ako se "skrivas" iza umora,e jebiga..telepata nije nitko,zar ne?
Hard to explain to someone who has no clue. It's a daily struggle being in pain or feeling sick on the inside while you look fine on the outside
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

12 Dec 2011, 00:12

ElliQuinn » wrote:



K tome, nije ni on u nekoj super fazi trenutačno, a ja sasvim sigurno nisam, umorna sam.
Kad ste zadnji put bili u super fazi, oboje?
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 00:14

Elli, znaš šta? Ja b se zaderala. Navodno tako bolje čuju. Pa ko živ ko mrtav.

Ne sviđa mi se kad je neko tužan, a ovaj drugi ni ne primjeti da je tužan. Pih.
štaćetiočikadjihnekoristiš :mad:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

12 Dec 2011, 00:16

Margarita » wrote: Kad ste zadnji put bili u super fazi, oboje?
Ljetos, na godišnjem.

P. S.
nina williams » wrote:Elli, znaš šta? Ja b se zaderala. Navodno tako bolje čuju. Pa ko živ ko mrtav.
Ne ide ti to meni. Na kraju uvijek ispadne da je prema jadnoj meni veći zločinac od Hitlera i Staljina skupa. :zubo:
Last edited by ElliQuinn on 12 Dec 2011, 00:21, edited 1 time in total.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

12 Dec 2011, 00:21

ElliQuinn » wrote: Ljetos, na godišnjem.
Uzmi godišnji. Ako bude dobro, previše ste si obaveza natrndačili na vrat. Ako ne bude dobro, natrndačili ste ih namjerno da zakamuflirate veći problem.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

12 Dec 2011, 00:24

Margarita » wrote: Uzmi godišnji. Ako bude dobro, previše ste si obaveza natrndačili na vrat. Ako ne bude dobro, natrndačili ste ih namjerno da zakamuflirate veći problem.
Ovo ću primijeniti. Imam osam dana koje mogu iskoristiti.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 00:45

ElliQuinn » wrote: Ovo ću primijeniti. Imam osam dana koje mogu iskoristiti.
..osam dana koji su promijenili svijet. :xzubo:

ovo sto govori margarita je bzvze. dijelom. :raspa:

uvijek vam je bilo i bit ce vam tako. takve ste, stas sad..a ne zelite sebi priznat.. :xlux:

:xd:
Post Reply