o samoci..o usamljenosti.....you name it...

Blago onom tko rano poludi
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 00:56

Undo, nježan si ko traktor.


User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:02

nina williams » wrote:Undo, nježan si ko traktor.
..aj, freza, prije.. :xzubo:

sta sad? sve ima svoju cijenu. ako je to tako, onda treba preuzet inicijativu i zaduzit se jos vise..kad ce ako nece sad? :xd: :xd:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 01:16

Pa čini mi se da trenutno važe da li joj cijena odgovara. Može ona na konačnu odluku nadoć i sama, ne trebaš je napast dok se premišlja kako dalje.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Dec 2011, 01:18

nina williams » wrote:Pa čini mi se da trenutno važe da li joj cijena odgovara. Može ona na konačnu odluku nadoć i sama, ne trebaš je napast dok se premišlja kako dalje.
Nemoj ga shvaćati tako ozbiljno. :xd:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 01:23

ex_anais » wrote:
Nemoj ga shvaćati tako ozbiljno. :xd:
Ma nije problem u meni (ja ga opće ne shvaćam ozbiljno :zubo: ), neg kako bi ga ona mogla mogla shvatit. Kad si u osjetljivijem stanju, znaš se i zajebat oko tuđih riječi/stavova.
Pa te pogodi i ono što inače ne bi, ono čemu bi se i smijala.
A i lekcije tipa 'ko ti kriv' nisu najnježnije što ti se može desit.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Dec 2011, 01:29

nina williams » wrote: Ma nije problem u meni (ja ga opće ne shvaćam ozbiljno :zubo: ), neg kako bi ga ona mogla mogla shvatit. Kad si u osjetljivijem stanju, znaš se i zajebat oko tuđih riječi/stavova.
Pa te pogodi i ono što inače ne bi, ono čemu bi se i smijala.
A i lekcije tipa 'ko ti kriv' nisu najnježnije što ti se može desit.
To stoji.

Muškarci. :xrolleyes:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:30

nina williams » wrote:Pa čini mi se da trenutno važe da li joj cijena odgovara. Može ona na konačnu odluku nadoć i sama, ne trebaš je napast dok se premišlja kako dalje.
..sta ce vagat? ..sad je nasla vagat? odvagala je ona odavno, cak i prije.. :xd:

vidis da je recesija, i to gadna. nije dobro vrijeme za rizik, nego za pokrit se usima i mumljat.. onaj ko ima malo, imat ce jos manje, ako ne bude pazio..ili cak i ako bude pazio, jebiga. :xd:

di si ti vidila da je ja napadam? ..i koje to konacne odluke? nigdje nisam vidio da se radi o konacnim odlukama. a koje su to nekonace?
sta sad..kufer amo, kufer tamo. sta fali kuferima? mozda oce bit kao iz onog es efa, jel pracet ono s onim kuferom, kovcegom sta trci.. :xd:

stvarno drame, a od nicega.. :xd:
Last edited by ..a unda on 12 Dec 2011, 01:40, edited 1 time in total.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:31

ex_anais » wrote:
Nemoj ga shvaćati tako ozbiljno. :xd:
eto. vidis kako sam te naucio. mozes ti kad oces. :xzubo:

ali, sebe ne treba shvacat previse ozbiljno, onda sve bude zercu ljepse. a i bolje.. :xd:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

12 Dec 2011, 01:33

ex_anais » wrote:
To stoji.

Muškarci. :xrolleyes:
O, ne!
U nekim težim životnim situacijama će bilo kome bolje pomoći taj "grublji, muški" stav nego nježniji ženski pristup, tipa :grli:
Ovo se ne odnosi nužno na Elli, može na bilo koju situaciju.

U situaciji u kojem je netko rastrgan, neodlučan, osjeća se jako down, puno više će pomoći neka "muška" noga u guzicu, kao pokretač za izlaz iz te situacije, početak rješavanja sranja nego tješenje.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Dec 2011, 01:33

..a unda » wrote: ..sta ce vagat? ..sad je nasla vagat? odvagala je ona odavno, cak i prije.. :xd:

vidis da je recesija, i to gadna. nije dobro vrijeme rizik, nego za pokrit se usima i mumljat.. onaj ko ima malo, imat ce jos manje, ako ne bude pazio..ili cak i ako bude pazio, jebiga. :xd:

di si ti vidila da je ja napadam? ..i koje to konacne odluke? nigdje nisam vidio da se radi o konacnim odlukama. a koje su to nekonace?
sta sad..kufer amo, kufer tamo. sta fali kuferima? mozda oce bit kao iz onog es efa, jel pracet ono s onim kuferom, kovcegom sta trci.. :xd:

stvarno drame, a od nicega.. :xd:
Ma sve što ću ti reć je da pročitaš moj predhodni post. :durica:











I da je to kovčeg/škrinja od drveta mudre kruške. :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:38

nina williams » wrote: Ma nije problem u meni (ja ga opće ne shvaćam ozbiljno :zubo: ), neg kako bi ga ona mogla mogla shvatit. Kad si u osjetljivijem stanju, znaš se i zajebat oko tuđih riječi/stavova.
Pa te pogodi i ono što inače ne bi, ono čemu bi se i smijala.
A i lekcije tipa 'ko ti kriv' nisu najnježnije što ti se može desit.
..ma nisam ja rekao..ko ti je kriv. samo kazem da se uopce ne radi o krivici. radi se samo o padu energije ili uspavanosti nekoj, inerciji. zato, malo valja protrest zab ramena, ustipnut je, pljesnut po guzici..sta, mozda se naljuti, odreagira, vrati nazad..i, to je dobro, za cirkulaciju, a i ostalo, uf.. :xd:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:39

nina williams » wrote: Ma sve što ću ti reć je da pročitaš moj predhodni post. :durica:
...

I da je to kovčeg/škrinja od drveta mudre kruške. :rofl:
..ma, procitao i to prije nego sto si ga napisala.. :xzubo:

..e to, to, ta skrinja, od mudre kruske.. :xlux:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

12 Dec 2011, 01:40

..a unda » wrote: zato, malo valja protrest zab ramena, ustipnut je, pljesnut po guzici..sta, mozda se naljuti, odreagira, vrati nazad..i, to je dobro, za cirkulaciju, a i ostalo, uf.. :xd:
Eto, to je taj "muški" pristup, koji je puno efektniji nego ženski - :grli:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Dec 2011, 01:41

Tea Tree » wrote: O, ne!
U nekim težim životnim situacijama će bilo kome bolje pomoći taj "grublji, muški" stav nego nježniji ženski pristup, tipa :grli:
Ovo se ne odnosi nužno na Elli, može na bilo koju situaciju.

U situaciji u kojem je netko rastrgan, neodlučan, osjeća se jako down, puno više će pomoći neka "muška" noga u guzicu, kao pokretač za izlaz iz te situacije, početak rješavanja sranja nego tješenje.
Unda se samo pravi. On više ima ženski stav. :xzubo: I zna napisati lijepe stvari kad hoće i kad se potrudi. :xd:

Ja ne volim nogom u guzicu. Doduše, ovisi. Ako nije pregrubo. :xne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:45

Tea Tree » wrote:
Eto, to je taj "muški" pristup, koji je puno efektniji nego ženski - :grli:
..pa jelda. sta ijedna ima od toga..cmi, cmi? naravno, govorim o neekstremnim situacijama. njoj sad treba samo jedan kvalitetan pogled koji ce je..ne znam sta...ono, skinut? :xzubo:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

12 Dec 2011, 01:46

ex_anais » wrote:
Unda se samo pravi. On više ima ženski stav. :xzubo: I zna napisati lijepe stvari kad hoće i kad se potrudi. :xd:

Ja ne volim nogom u guzicu. Doduše, ovisi. Ako nije pregrubo. :xne zna:
Pa nije da ...a unda ili bilo koji muškarac ne znaju napisati, misliti, izgovoriti, lijepe stvari.
Samo je pitanje procjene trenutka u kojem ćeš krenuti s tim lijepim stvarima, a kad je nekome potrebna noga u guzicu.
Ne moraš ti voliti nogu u guzicu i može ti se učiniti i pregrubo ako si u nekoj lošoj fazi. Ali praksa je pokazala da je učinkovitija :mig: pri izvlačenju iz loših faza.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:47

ex_anais » wrote:
Unda se samo pravi. On više ima ženski stav. :xzubo: I zna napisati lijepe stvari kad hoće i kad se potrudi. :xd:

Ja ne volim nogom u guzicu. Doduše, ovisi. Ako nije pregrubo. :xne zna:
..ti znas sta ja imam. :xrolleyes: ..ne meci se u me, kad se ja ne stvaljam u te.. :xzubo:

ovo ostalo necu komentirat. :raspa:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

12 Dec 2011, 01:50

..a unda » wrote: ..pa jelda. sta ijedna ima od toga..cmi, cmi? naravno, govorim o neekstremnim situacijama. njoj sad treba samo jedan kvalitetan pogled koji ce je..ne znam sta...ono, skinut? :xzubo:
Možda i skinut. Zavisi od trenutka. :xzubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:50

Tea Tree » wrote: ...a unda ili bilo koji muškarac ...
..ah, zene. jos je dobro dok nas ovako nazivaju, dok nisu direktnije.. :xlux: :raspa:

:xd:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Dec 2011, 01:51

..a unda » wrote: ..ti znas sta ja imam. :xrolleyes: ..ne meci se u me, kad se ja ne stvaljam u te.. :xzubo:
:facepalm:

Neću ni ja komentirati. :facepalm:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:52

Tea Tree » wrote: Možda i skinut. Zavisi od trenutka. :xzubo:
..pa mozda, ne znam..onako, sam rekao, za primjer. nije bitno sto, bitno je da ona zna sto je to i da se radi toga osjeca..ne znam..bolje, pozeljnije, sretnije..ne znam, aj ti reci, ti znas. :xd:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Dec 2011, 01:53

Tea Tree » wrote: Pa nije da ...a unda ili bilo koji muškarac ne znaju napisati, misliti, izgovoriti, lijepe stvari.
Samo je pitanje procjene trenutka u kojem ćeš krenuti s tim lijepim stvarima, a kad je nekome potrebna noga u guzicu.
Ne moraš ti voliti nogu u guzicu i može ti se učiniti i pregrubo ako si u nekoj lošoj fazi. Ali praksa je pokazala da je učinkovitija :mig: pri izvlačenju iz loših faza.
Možda zato što sućut i tješenje potencira dramu, a ovo je skretanje pozornosti ili obrušavanje na problem.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:53

ex_anais » wrote:
:facepalm:

Neću ni ja komentirati. :facepalm:
kako ces komentirat kad nemas sta komentirat. tvoj post je bio za modro zuti psihokauc, ne moj.. :xzubo:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

12 Dec 2011, 01:54

..a unda » wrote: kako ces komentirat kad nemas sta komentirat. tvoj post je bio za modro zuti psihokaouc, ne moj.. :xzubo:
Ne, ne, moj post je bio sasvim ok, empatičan, a onda si ti napisao to svoje perverzno. :facepalm:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

12 Dec 2011, 01:56

ex_anais » wrote:
Ne, ne, moj post je bio sasvim ok, empatičan, a onda si ti napisao to svoje perverzno. :facepalm:
:rofl:

da, autoempatican. :xd:

perverzno? vidim ja da je tebi vlaska zemlja nepoznata..:zivili:
Post Reply