Tolerancija: dokle to ide?

Blago onom tko rano poludi
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

26 Jul 2017, 08:54

Sad ću vam nešto priznati.

Ja sam, recimo, tolerantna osoba. Osim kad nisam. :)
Seksualna, spolna, vjerska opredjeljenost me nimalo ne dira. Ne dira me ni nacionalnost. Ni ljudska glupost iako sam tu ponekad na oprezu.

Međutim, vrlo sam sklona ispadima iz najbanilnih razloga. Na primjer ako neko voli Severinu. Tu ispaljujem. Neću se sad nabrijavati jer idem u more pa mi se žuri, ali budem objasnila ako se ko uključi sa zanimanjem.
Ili ako neko voli jela ispod peke. Popizdim na to. Koji kurac neko ima volit teletinu, isto to šizim. :facepalm:

A tetovaža? Bolje da ne počmem, trebat će mi terapija. U stanju sam oči iskopat neistomišljenicima oko tih banalnih tema, budem vrlo neugodna i sama sebi. Poslije se sramim.

Kako da iščupam tu potrebu da se dokazujem? Malo me sram sad, pa odo ja.


kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

26 Jul 2017, 09:35

Možda ćeš se u moru malo ohladiti. :ne zna:

Meni se živo fućka za sve, osim ako u to nisam na neki način upletena - poslovno, kad me se pita za mišljenje, u zajedničkom radu...
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

26 Jul 2017, 10:24

MmeTipfeler wrote:
26 Jul 2017, 09:35
Možda ćeš se u moru malo ohladiti. :ne zna:

Meni se živo fućka za sve, osim ako u to nisam na neki način upletena - poslovno, kad me se pita za mišljenje, u zajedničkom radu...
Naravno, tako i treba. Meni je na nekoj površini vrlo jasno da me se to ne treba ticati ali baš mi smeta, ta moja osobina da uvjeravam druge da su u kurcu jer jedu teletinu..pa još ako je ispod peke...a pri tom slušaju severinu a imaju tetovažu...Di da se sredim?



Možda ovdje netko zna kako se te stvari rješavaju dubinski...( neću quratz pa mi ne savjetujte dobru jebačinu jer nije u tom problem)
kurvanjski avatar, a
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

26 Jul 2017, 10:47

Donna Sole wrote:
26 Jul 2017, 10:24
Naravno, tako i treba. Meni je na nekoj površini vrlo jasno da me se to ne treba ticati ali baš mi smeta, ta moja osobina da uvjeravam druge da su u kurcu jer jedu teletinu..pa još ako je ispod peke...a pri tom slušaju severinu a imaju tetovažu...Di da se sredim?



Možda ovdje netko zna kako se te stvari rješavaju dubinski...( neću quratz pa mi ne savjetujte dobru jebačinu jer nije u tom problem)
:rofl: nemrem verovat!
očito su mi forumska iskustva šepava, kad me ovo - barem - zabavlja... ma i iznenađuje.
Ma, prvo što mi je palo na pamet, nekako iz vlastitog iskustva, je da te takve (gluposti, možemo li se složiti?) smetaju, jer te zapravo smeta nešto drugo, čime se baš nikako ne bi htjela baviti. Kao što umjesto učenja za ispit, mnoge cure krenu peglati i prati prozore...
S druge strane, neke od tih stvari koje te smetaju daju širu sliku o ljubitelju severine-teletine-tetovaže, pa te možda smeta taj aspekt - što si u društvu ljudi koji ti ne odgovaraju? (OK, priznajem, ne kužim ovo s teletinom :brukica: Ti si vegetarijanka? Pa kak onda voliš špek i kobaje?)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

26 Jul 2017, 11:10

NIsam vegetarijanka. Ne volim teletinu.

Sad ću počest s performansom, možda bolje dadnem uvid u to. :facepalm:



Neko kaže da voli teletinu. Ja onda pitam koji kurac ? Ko može volit meso bez ukusa? ( ja tako kažem jer teletina NEMA ukusa. NEMA. Nema nit mirisa nit išta. Nema. ) Onda taj kaže , ja volim a pogotovo ispod peke. O , jebla vas peka da vas jebla...koliko truda za meso koje nije nit kuhano nit pečeno. ( Ja inzistiram na reciprocitetu uloženog truda u pripremu i konačni ishod, a peka to nije jer se isti efekt ostigne i u običnoj pećnici u poklopljenoj posudi) Ali ne...oni tvrde da je peka peka...e, onda se ja nadovežem umjesto da umuknem i odjebem i njih i njihov ukus za hranu. Stvarno, što mene briga što oni to vole . Ja to ne jedem. Ali vrag mi ne da mira...

E, onda neko kaže kako je seve super whaaat? KOme To može bit super i po čemu? Po pameti? PO umjetničkom izražaju? Originalnosti? Po ljepoti ??mojne me batije...i eto verbalne agresije i mojeg crvenila u licu...


Tetovaža? Plačem kad se netko tetovira. Plačem. Ko da ga sahranjujem. KO da sam čula da umire od neizlječive bolesti. Žao mi tih ljudi. Žao. A onda kad moja kćer o tome afirmativno, onda ja šajem sve u ne tri nego tristotri iljade pičaka materinih i debilizam tetovaže...kome je idiotu to palo na pamet kao uljepšavanje... :o

Sori, tako to izgleda kad ja o tome...
Molila bih vas da sad ne pričamo o teletinii, sevi ili tetovažama nego o toleranciji..... toleranciji, pliz, kako da se sredim?


Koji je meni kuki?
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Jul 2017, 11:14

Nabavi vibrator. :zubeki:
Potpisi su za budale.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

26 Jul 2017, 11:18

jebi se
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

26 Jul 2017, 11:50

Stitch wrote:
26 Jul 2017, 11:14
Nabavi vibrator. :zubeki:
Donna Sole wrote:
26 Jul 2017, 11:18
jebi se
Nije li ovaj topik na krivom pdf-u? :raspa:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

26 Jul 2017, 12:03

:giggle: Nek se Paunović yebe na psiholigiji.
kurvanjski avatar, a
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

26 Jul 2017, 12:14

MmeTipfeler wrote:
26 Jul 2017, 11:50
Nije li ovaj topik na krivom pdf-u? :raspa:
Šta popravljaš, viš da je dobilo na dinamici! :zubo:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

26 Jul 2017, 16:24

Riona wrote:
26 Jul 2017, 12:14
Šta popravljaš, viš da je dobilo na dinamici! :zubo:
Mene su učili: ne popravljaj dok dobro ide. Samo sam pitala. :D
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

27 Jul 2017, 01:53

Donna Sole wrote:
26 Jul 2017, 11:10
NIsam vegetarijanka. Ne volim teletinu.

Sad ću počest s performansom, možda bolje dadnem uvid u to. :facepalm:



Neko kaže da voli teletinu. Ja onda pitam koji kurac ? Ko može volit meso bez ukusa? ( ja tako kažem jer teletina NEMA ukusa. NEMA. Nema nit mirisa nit išta. Nema. ) Onda taj kaže , ja volim a pogotovo ispod peke. O , jebla vas peka da vas jebla...koliko truda za meso koje nije nit kuhano nit pečeno. ( Ja inzistiram na reciprocitetu uloženog truda u pripremu i konačni ishod, a peka to nije jer se isti efekt ostigne i u običnoj pećnici u poklopljenoj posudi) Ali ne...oni tvrde da je peka peka...e, onda se ja nadovežem umjesto da umuknem i odjebem i njih i njihov ukus za hranu. Stvarno, što mene briga što oni to vole . Ja to ne jedem. Ali vrag mi ne da mira...

E, onda neko kaže kako je seve super whaaat? KOme To može bit super i po čemu? Po pameti? PO umjetničkom izražaju? Originalnosti? Po ljepoti ??mojne me batije...i eto verbalne agresije i mojeg crvenila u licu...


Tetovaža? Plačem kad se netko tetovira. Plačem. Ko da ga sahranjujem. KO da sam čula da umire od neizlječive bolesti. Žao mi tih ljudi. Žao. A onda kad moja kćer o tome afirmativno, onda ja šajem sve u ne tri nego tristotri iljade pičaka materinih i debilizam tetovaže...kome je idiotu to palo na pamet kao uljepšavanje... :o

Sori, tako to izgleda kad ja o tome...
Molila bih vas da sad ne pričamo o teletinii, sevi ili tetovažama nego o toleranciji..... toleranciji, pliz, kako da se sredim?


Koji je meni kuki?
Slušaj, Čilibaba, samo matora alkoholičarka kojoj je rakija govnara spržila usta & uho-grlo-nos može izjaviti da teletina nema okusa ni mirisa.

Al dobro, ti nemaš diplomu pa nemaš za kvalitetniji alkohol, a shvaćam i to da ti kad vidiš kako netko jede teletinu izgleda ko da jede tvoje vlastito dijete... :giggle:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

27 Jul 2017, 06:49

:facepalm:


Vježbam toleranciju. :S
kurvanjski avatar, a
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

27 Jul 2017, 08:28

@judolino
Ovako beskrajno gadan post se naprosto ne pise. Ispricaj se i smisli dovoljno uvjerljiv razlog da napises (o) nekome ovako nesto! Akutna lobotomija?
Nitko nije bezgrijesan, ali ti cesce od drugih imas nesto protiv covjecanstva, a narocito "prirucnih" pojedinaca. I izrazavas to vrlo nepristojno.

sent from T

User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Jul 2017, 09:22

Znala sam da će bit sranja čim se spomene teletina. Nećemo ovako nikad u Europu. :kava:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

27 Jul 2017, 09:47

Ne znam za to, ali čini mi se da nije tema o gastro ukusima.


Mislim da sam prvu stepenicu savladala i kanim zatomiti potrebu uvjeravanja sugovornika u svoja mišljenja. Nek radi ko što voli, ja više ne komentiram ičiji ukus.

Velim da vježbam.
kurvanjski avatar, a
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

27 Jul 2017, 09:55

Čili, želiš li da obrišem post? Kasno sam ga vidio, ispričavam se. Bavio sam se drugim stvarima.

Sve vas lijepo molim da pišete u duhu teme - tolerantno. :)
Stitch
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

27 Jul 2017, 10:13

admin wrote:
27 Jul 2017, 09:55
Čili, želiš li da obrišem post? Kasno sam ga vidio, ispričavam se. Bavio sam se drugim stvarima.

Sve vas lijepo molim da pišete u duhu teme - tolerantno. :)
Toleriram post. :mudri: :cool2:

Ti učini kako misliš da je pravilno a da se ne izazovu dodatne ( a ) nepotrebne reakcije. :five:
kurvanjski avatar, a
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

27 Jul 2017, 10:37

Ostavit ću ga, onda. Judolino je opomenut, a tvoju (i svačiju) toleranciju i strpljenje ubuduće nećemo ovako testirati. ;)
Stitch
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

27 Jul 2017, 14:37

Riona wrote:
27 Jul 2017, 08:28
@judolino
Ovako beskrajno gadan post se naprosto ne pise. Ispricaj se i smisli dovoljno uvjerljiv razlog da napises (o) nekome ovako nesto! Akutna lobotomija?
Nitko nije bezgrijesan, ali ti cesce od drugih imas nesto protiv covjecanstva, a narocito "prirucnih" pojedinaca. I izrazavas to vrlo nepristojno.

sent from T
Mama mi je mrtva, socijalnu radnicu nemam, u školu više ne idem... Hu d fak ar ju? :misli:

Ak ti se ne sviđa brutalna zajebancija, nemoj je čitati. Ni meni veliki dio postova uopće nije zanimljiv, ali nisam ti rekao da se zato umjesto forumom pozabaviš vezenjem goblena, ne?
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

27 Jul 2017, 14:44

judolino wrote:
27 Jul 2017, 14:37
Mama mi je mrtva, socijalnu radnicu nemam, u školu više ne idem... Hu d fak ar ju? :misli:

Ak ti se ne sviđa brutalna zajebancija, nemoj je čitati. Ni meni veliki dio postova uopće nije zanimljiv, ali nisam ti rekao da se zato umjesto forumom pozabaviš vezenjem goblena, ne?
Zabunio si se. ovo nipošto nije bila brutalna zajebancija, nego nevjerojatno vrijeđanje. Čak i da imaš nekakve teške račune s Donnom, ovo je javno mjesto. I ne, ekstremna nepristojnost nije duhovitost i iskazivanje nadmoćne inteligencije. Krivo su ti rekli.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

27 Jul 2017, 15:04

E, jesam li ti već reko da imaš super avatar?
User avatar
admin
Grand Master of the Jedi Order
Posts: 1770
Joined: 13 Oct 2016, 19:32
Been thanked: 2 times
Gender:

27 Jul 2017, 15:45

Judolino, ovdje već neko vrijeme nastojimo tu "brutalnu zajebanciju", tj. zločesto ili zlonamjerno trolanje i vrijeđanje, pretvoriti u zajebanciju između prijatelja koji se dobro poznaju. U kućnu, običnu zajebanciju. Jer naprosto nema smisla dopustiti da frca perje između desetak, petnaestak ljudi koji ovamo stalno dolaze. Loš dan ili loše raspoloženje pojedin(a)ca na Trkeljanju ima daleko veću težinu nego na Forumhaeru, gdje čovjek može birati s kim će se družiti i na kojem će podforumu pisati. Ili koga će izbjegavati. :)

Zato te molim da ublažiš izričaj. Ono o djetetu primjerice degutantno je, ne znam što ti je to trebalo. Zbog takvih sam stvari upozoravao i druge, nemoj misliti da si iznimka. Neukusan, odbojan sadržaj nikoga neće dovesti ni privući, dapače. A to nam je cilj i tomu smo sve podredili.

Napokon, to što si rekao Rioni vrijedi i za tebe: ako ti je forum dosadan, nemoj dolaziti. Bolje tako nego potpaljivati vatru i izazivati sukobe. Ako ti se baš toliko sviđa izigravati piromana, ako ne možeš drukčije - idi na Krstaricu, ispucaj se, ondje će taj pristup čak biti koristan. :rofl:
Stitch
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

27 Jul 2017, 18:03

Čilika, aj molim te reci, jel te uvrijedio moj post? Jesi li ga prijavila?
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

27 Jul 2017, 18:42

judolino wrote:
27 Jul 2017, 15:04
E, jesam li ti već reko da imaš super avatar?
Da, hvala.
Post Reply