Koliko trpite - tema o samokontroli

Blago onom tko rano poludi
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

23 Mar 2017, 14:20

Mislim na RL. Na netu je to drugacije, pretpostavljam da smo uglavnom hrabriji.
Ali kad vas netko iz okoline bocka pomalo. Dobri ste si, ali svako malo dolazi neka sala na vas racum, ne ona zdrava, nego pomalo zlobna. Pa sitni prigovori. Pa zasto to ovako, a trebalo bi onako? Ja znam bolje. Tvoje nije dovoljno dobro.... Znate sto mislim.

Koliko vam treba da osobu koja vam je donekle draga posaljete u pizdu materinu? Radite li to na fini nacin? Vracate li istom mjerom? Ili niste fini, pa ga/ju bas posaljete tamo... jel?


User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

23 Mar 2017, 16:02

Uglavnom to uopće ne dopuštam, osim ako je u pitanju dobra lova, ali to mi nikad nisu ponudili. :D

Ako je u pitanju nesporazum, očekujem da se to riješi pristojnim razgovorom, a ako se netko tko bi mi možda mogao postati drag upusti u takvo ponašanje, prestane mi biti drag i ubrzo više nemamo nikakve međusobne veze. Imala sam donedavno samo jedan slučaj u kojem sam dopustila da sitno podjebavanje nešto dulje traje: nemam opravdanja za to, osim što sam se s tom osobom rijetko viđala uživo jer ne živimo u istom gradu, ali smo bile u kontaktu preko neta. Sada je i to iza mene, nadam se - zauvijek.
User avatar
superkrkan
nataknjivać i mislijoc
Posts: 514
Joined: 15 Dec 2016, 00:31

23 Mar 2017, 19:57

MmeTipfeler wrote:
23 Mar 2017, 16:02
Uglavnom to uopće ne dopuštam, osim ako je u pitanju dobra lova, ali to mi nikad nisu ponudili. :D
a kolko love tražiš :misli:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

23 Mar 2017, 20:17

superkrkan wrote:
23 Mar 2017, 19:57
a kolko love tražiš :misli:
Ovisi. Važan je omjer. :mig:
User avatar
gđa Karambol
Posts: 404
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

23 Mar 2017, 21:17

AliceInMess wrote:
23 Mar 2017, 14:20
Koliko vam treba da osobu koja vam je donekle draga posaljete u pizdu materinu? Radite li to na fini nacin? Vracate li istom mjerom? Ili niste fini, pa ga/ju bas posaljete tamo... jel?
Uopće nisam dobra u tome, imam hrpu skrupula. Trpim predugo, ne znam vratiti. U trenutku kad kap prelijeva čašu ili puknem ili se udaljavam od te osobe.
User avatar
AliceInMess
Posts: 670
Joined: 22 Feb 2017, 18:13
Location: Berkshire
Been thanked: 1 time

23 Mar 2017, 22:19

gđa Karambol wrote:
23 Mar 2017, 21:17
Uopće nisam dobra u tome, imam hrpu skrupula. Trpim predugo, ne znam vratiti. U trenutku kad kap prelijeva čašu ili puknem ili se udaljavam od te osobe.
I ja tako nekako. Bas mrzim konflikte. Zapravo, ako se radi o osobi koja mi je bliska, reci cu sto mislim na lijep nacin. Ako nije blislka osoba, udaljit cu se. U mom slucaju, radi se o jednoj, nazovimo suradnici. S kojoj moram suradjivati svaki drugi tjedan ponedjeljkom i cetvrtkom. I bas me gleda s visoka, podcjenjuje i patronizira. Ne mogu tu suradnju izbjeci nikako. Sreca da nije cesto, ali dan prije vec osjecam gorcinu i mucninu :visi:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

24 Mar 2017, 09:05


AliceInMess wrote:
I ja tako nekako. Bas mrzim konflikte. Zapravo, ako se radi o osobi koja mi je bliska, reci cu sto mislim na lijep nacin. Ako nije blislka osoba, udaljit cu se. U mom slucaju, radi se o jednoj, nazovimo suradnici. S kojoj moram suradjivati svaki drugi tjedan ponedjeljkom i cetvrtkom. I bas me gleda s visoka, podcjenjuje i patronizira. Ne mogu tu suradnju izbjeci nikako. Sreca da nije cesto, ali dan prije vec osjecam gorcinu i mucninu :visi:
Ne mozes utjecati na to da drugi ljudi ne budu pizde. Pa je glupo da se ti radi toga uzrujavas, sta ne?

Ja s takvim stvarima nemam bas nikih problema. Ako se netko, po mojim mjerilima, ponasa kretenski, to zaista nije moj problem i uopce mi ne ostavlja los osjecaj. Prokomentirat cu za sebe naglas 'koja glupacetina' i to je to. U razgovoru joj pokazati da mi nije ok kolko to vec okolnosti dozvoljavaju i na nacin koji mi odgovara.
Nisam konfliktna osoba i ne volim raditi neugodne situacije cak ni ljudima koji mi nisu dragi. Ali sam inace temperamentna i dosta energicna, pa nisam uvijek najuljudnija. I ako je netko seronja, nekako cu mu vec dat do znanja da ga ne jebem pol posto :D

Lose se osjecam jedino ako ja nesto sjebem. Al u pravilu nisam stroga ni prema sebi ni prema drugima. Imam dosta razumijevanja za necije musice.

Osobno su mi najlaksi i meni najprirodniji odnosi gdje se mozemo slat u pizdu materinu bez da to nepovoljno utjece na daljnji odnos :giggle:
Stajaznam, pa raspizdjenost i ljutnja su tolko normalni osjecaji da ne vidim razloga da ih pretjerano peglamo s bliskim ljudima.

S ljudima koji ne podnose malo zesci izricaj, a to se osjeti, ne mora mi se naglasavat, sam blaga i njima cu na ljepsi nacin reci sto mi smeta :ne zna:

Ugl, ne osjecam da ista trpim. Samokontrola mi radi kad god je to potrebno, a kad nije, rado je se rijesim na pet minuta :cerek: :E
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

24 Mar 2017, 09:52

Uuuu, kvikiji su tako hot. :zubo:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

24 Mar 2017, 09:59

Inace, zanimljiva mi je tema o samokontroli, ljutnji, odnosima. Zanima me sta druge ljude najbrze izbaci iz cipela i kako se to manifestira :cerekava:

Kod mene ono sta je sigurno da ce me raspizditi je, pod jedan, kad u gorljivoj raspravi sugovornik vrlo neposteno raspravlja. Tad se totalno razjarim :ckzubo:
I pod dva, kad mi netko kasni! Isuse, kako ja to lose podnosim. Nakon dvije minute se zvijer vec pocinje buditi. Nakon pet, arghhhhghmljjj psovacina, nakon deset sam smrtno uvrijedjena i kujem paklenu osvetu :kava:

User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

24 Mar 2017, 10:01

Šabović Adis wrote:Uuuu, kvikiji su tako hot. :zubo:
O jebote jel ovdje svaka tema mora zavrsit na seksu :rofl: :gaah:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

24 Mar 2017, 10:10

Beau wrote:
24 Mar 2017, 10:01
O jebote jel ovdje svaka tema mora zavrsit na seksu :rofl: :gaah:
Uuuu, jesti kratak...fitilj. :zubo:
Ovaj, nisam ja kriv što je Frojd bio u pravu - sa'sam se izvadio. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

24 Mar 2017, 10:28


Šabović Adis wrote:
Uuuu, jesti kratak...fitilj. :zubo:
:
Ma strah i trepet sam :zubo:

Na forumu nemam kratak fitilj. Tu sam vrlo blaga. :trep:


User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

24 Mar 2017, 10:37

Beau wrote:
24 Mar 2017, 10:28
Ma strah i trepet sam :zubo:

Na forumu nemam kratak fitilj. Tu sam vrlo blaga. :trep:
Ja sam ti sušta suprotost.
Nepravedno sam baniran, a štaš'... :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
gđa Karambol
Posts: 404
Joined: 20 Jun 2013, 08:44

24 Mar 2017, 11:36

AliceInMess wrote:
23 Mar 2017, 22:19
I ja tako nekako. Bas mrzim konflikte. Zapravo, ako se radi o osobi koja mi je bliska, reci cu sto mislim na lijep nacin. Ako nije blislka osoba, udaljit cu se. U mom slucaju, radi se o jednoj, nazovimo suradnici. S kojoj moram suradjivati svaki drugi tjedan ponedjeljkom i cetvrtkom. I bas me gleda s visoka, podcjenjuje i patronizira. Ne mogu tu suradnju izbjeci nikako. Sreca da nije cesto, ali dan prije vec osjecam gorcinu i mucninu :visi:
Naravno, pokušaš prvo ljubazno; ukažeš, objasniš, u čudu gledaš, zaključiš da ne mogu svi biti isti, da mora biti i ljudi s ograničenjima ( :giggle: ), ponovno objasniš. Nakon nekoliko puta ti već ponestane strpljenja.
Voljela bih ponekad biti Karambol - onako velik, da mi kosa padne preko čela, da ih mrko pogledam i se svi, u trenutku, sjete njegove priče kako je u JNA čupao žice iz radija jer su puštali "Mali mrav, mali mrav" pa odustanu od daljnjeg ulaženja u intimni prostor.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Mar 2017, 13:45

Ne trpim ništa. I nikoga. :D
Potpisi su za budale.
Post Reply