Flavie Flament ili Freud će živjeti vječno

Blago onom tko rano poludi
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

28 Nov 2016, 05:02



what we've got here is failure to communicate
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

28 Nov 2016, 13:10

haram wrote:Nisi li ti bila mizogina ranije?
Pomalo. Sve dok mi felix nije počeo slati PM-ove sa svojih klonova. :)
Sad sam feministača.
:usama:

haram wrote:A šta se tiče teme:
Očito je dotični fotograf osjećao erotsku privlačnost prema pubertetskim djevojčicama.
Jel mu se to može uzet za zlo? Naravno da može, mora, i treba, ak je zloupotrebljavao za svoje zadovoljstvo ne obazirući se na tuđe emocije i instinkte.

A jel ste čuli za Lolitu? Mislite li da je to baš skroz fikcionalni karakter?


Gnjusan, debelo precijen roman. Da, curice znaju biti zavodljive, osobito ako imaju borderline. Koji je pak najčešće izazvan ranijim traumama. Iskorištavanje nečije sjebanosti po meni je krajnje dno. :flop:

Inače, nisam sigurna radi li se tu o privlačnosti ili o strahu od odraslih žena. U oba slučaja preporuka je ista - idi bre pa se leči. :madkava:
Hroboatos wrote:Ne znam, to su teške teme.....
Davno sam nešto povezano s tim pokrenuo drugdje, no otišlo je u drugom smjeru.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=550379
U konačnici- to je dio ljudske prirode, kod oba spola. Sjetimo se najčešćih fantazija. To su teška pitanja ...
Sad sam tek otvorila link. Bolje da nisam.

Instrumentalizacija žrtava u političke, kvazipovjesničarske svrhe? Da, svakodnevno drkam na to. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

28 Nov 2016, 17:58

Uh izgleda da san sinoć nešto postao na kriboj teni :brukica:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

28 Nov 2016, 18:41

Leteća wrote:Gnjusan, debelo precijen roman.
Sano san filn gledao¸ čini ni se da na okej način razrađuje tu tenu¸ nisan prinijetio ništa gnjusno˛
Leteća wrote:Da, curice znaju biti zavodljive, osobito ako imaju borderline. Koji je pak najčešće izazvan ranijim traumama. Iskorištavanje nečije sjebanosti po meni je krajnje dno. :flop:
Fiju¸ pričaj ni o tone :rolleyes:
Nislin¸ bio san sudionik toliko bizarne situatsije da očina nisan nogao da bjerujen˛ A pokušao san utjetsati¸ pa je sana zrtba kojoj san pokušao ponoći projitsirala na nene kribitsu seksualnog predatora¸ kojega je idealizirala˛ Tek nakon toga san shbatio koliko neki ljudi nogu biti sjebani u glabi˛
Leteća wrote:Inače, nisam sigurna radi li se tu o privlačnosti ili o strahu od odraslih žena. U oba slučaja preporuka je ista - idi bre pa se leči. :madkava:
Hehe¸ niko se ne boji laba koji je tano daleko u dzungli
Leteća wrote:Sad sam tek otvorila link. Bolje da nisam.

Instrumentalizacija žrtava u političke, kvazipovjesničarske svrhe? Da, svakodnevno drkam na to. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Pa i tu je neka psihoza na djelu :kokice:
what we've got here is failure to communicate
Post Reply