Koliko se volite?

Blago onom tko rano poludi
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

01 Jun 2013, 19:27

Dobro, Emericzy pretjeruje. Kao i ti. :) Nadajmo se ipak da nije toj ženi rekao to ovako kao što nama kaže. Jer i meni, koja nisam osjetljiva poput tebe, to zvuči kao nepotrebna gruba iskrenost.


Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

01 Jun 2013, 19:41

ex anais » wrote:Ja bih voljela da mogu tako razmišljati. Ovo što Emericzy govori je meni grozno, odnosno grozna mi je pomisao da bi netko to mislio za mene, npr. :facepalm: :rofl: Nezrelo, znam, ali ne mogu si pomoći. Možda sam na babu, ona je strahovito tašta osoba i dan danas. Grozim se toga, znam da je površno, znam i da je daleko pametnije voditi se onim da ako već nisi bogomdan izgledom da si onda razviješ druge osobine, šarm, karakter, ne znam, ali eto, tako je kako je. Možda se s godinama ublaži.
Možda me nisi razumjela. A mislim ni Perzefonu.

Svejedno je jesi li bogomdan izgledom. Nitko te ionako ne doživljava objektivno.

A šarm, karakter itd treba ti bez obzira na izgled. Oni nisu protuotrov za 'loš' izgled, nego osnovne stvari. Temelj. Izgleda ako imaš, super. Ako nemaš, nema puno veze. A bez šarma i karaktera si... kaj?
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 19:41

Perzefona » wrote:Dobro, Emericzy pretjeruje. Kao i ti. :) Nadajmo se ipak da nije toj ženi rekao to ovako kao što nama kaže. Jer i meni, koja nisam osjetljiva poput tebe, to zvuči kao nepotrebna gruba iskrenost.
Istina. :o
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 19:42

Emericzy » wrote: Možda me nisi razumjela. A mislim ni Perzefonu.

Svejedno je jesi li bogomdan izgledom. Nitko te ionako ne doživljava objektivno.

A šarm, karakter itd treba ti bez obzira na izgled. Oni nisu protuotrov za 'loš' izgled, nego osnovne stvari. Temelj. Izgleda ako imaš, super. Ako nemaš, nema puno veze. A bez šarma i karaktera si... kaj?
Ma dobro, s tim se slažem. Samo, koji je onda protuotrov protiv površnosti? :zubo: Ne smatram se glupom, ali smatram da se opterećujem površnim stvarima više nego bi trebalo. Dakle, nije ni pamet protuotrov.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

01 Jun 2013, 19:45

Perzefona » wrote:Dobro, Emericzy pretjeruje. Kao i ti. :) Nadajmo se ipak da nije toj ženi rekao to ovako kao što nama kaže. Jer i meni, koja nisam osjetljiva poput tebe, to zvuči kao nepotrebna gruba iskrenost.
Ne pretjerujem.

Ne govorim te stvari jer je budalasto. Nema važnosti, a može povrijediti.

A ženi nisam ni trebao reći jer je, eto, lijepa. Ali, kad sam ju upoznao, nije mi to bilo važno. Išla mi je na živce. Mislio sam si "lijepa, ali dosadna i problematična". Uopće me nije privlačila.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 19:46

Emericzy » wrote: Ne pretjerujem.

Ne govorim te stvari jer je budalasto. Nema važnosti, a može povrijediti.

A ženi nisam ni trebao reći jer je, eto, lijepa. Ali, kad sam ju upoznao, nije mi to bilo važno. Išla mi je na živce. Mislio sam si "lijepa, ali dosadna i problematična". Uopće me nije privlačila.
Kojoj sad ženi? :zvrko: Zar nisi spominjao ružnu, a ne lijepu?
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

01 Jun 2013, 19:50

ex anais » wrote:
Ma dobro, s tim se slažem. Samo, koji je onda protuotrov protiv površnosti? :zubo: Ne smatram se glupom, ali smatram da se opterećujem površnim stvarima više nego bi trebalo. Dakle, nije ni pamet protuotrov.
Dok si svjesna te mane -- opterećivanja površnim stvarima -- sve je u redu. Frka je samo kad nisi svjesna.
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

01 Jun 2013, 19:53

Emericzy » wrote: Možda me nisi razumjela. A mislim ni Perzefonu.

Svejedno je jesi li bogomdan izgledom. Nitko te ionako ne doživljava objektivno.
Ovo je živa istina. Ovo je nevjerojatno koliko je istinito.

Znaš ono, ex, već je ušlo u viceve, kad muž ne primijeti ženinu frizuru? To često frustrira. Al nekad je tako divno moći se na to osloniti. Ja ponekad računam s tim da on neće primijetiti moj bad hair day. I ne primijeti. :cerek:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

01 Jun 2013, 19:53

ex anais » wrote:
Kojoj sad ženi? :zvrko: Zar nisi spominjao ružnu, a ne lijepu?
Čitaj pažljivije. :) Napisao sam da je "jedna" bila takva. Nisam u životu imao samo jednu. Ne, žena mi je baš vrlo lijepa.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 19:58

Perzefona » wrote: Ovo je živa istina. Ovo je nevjerojatno koliko je istinito.

Znaš ono, ex, već je ušlo u viceve, kad muž ne primijeti ženinu frizuru? To često frustrira. Al nekad je tako divno moći se na to osloniti. Ja ponekad računam s tim da on neće primijetiti moj bad hair day. I ne primijeti. :cerek:
:rofl:

Ja previše čitam forume gdje svi sve primijete. :tuzni: :zubo:
Emericzy wrote: Čitaj pažljivije. :) Napisao sam da je "jedna" bila takva. Nisam u životu imao samo jednu. Ne, žena mi je baš vrlo lijepa.
Shvatila sam da odgovaraš Perzefoni na ono da toj ženi nisi rekao, a ne da pričaš o svojoj ženi. Nema veze.
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

01 Jun 2013, 20:16

ex anais » wrote:
:rofl:

Ja previše čitam forume gdje svi sve primijete. :tuzni: :zubo:
Ne bih sad htjela kog uvrijediti, ali imam jednu predrasudicu, generalizacijicu čak. :o

Naime, kojeg god muškarca znam, a koji se kuži u modu, kozmetiku, primjećuje detalje, ukratko, zna što je celulit :zubo: , svaki je takav jako gejast i pičkast i nemuževan i ne privlače ga žene naročito.

Štono reče jedan moj stari prijatelj u zajebanciji: žena bez celulita je kao štrudla bez štauba. :rofl:

Uglavnom, meni je sumnjiv svaki koji zna što znači što je maskara, da karikiram.

A to nisam primjetila samo kod partnera. Moj stariji sin jednom je došao sav sluđen iz neke parfimerije kamo ga je cura odvela. Bio je skroz opčinjen svim tim proizvodima, količinom i raznovrsnošću i, po njemu, beskorisnošću svih tih malih paketića i bočica. Iako je i moja kupaonca krcata. I iimpresioniran što se njegova cura tamo izvrsno snalazi. Zaključio je u maniri iskusnog muškaraca da su žene munjene. :rofl:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 21:36

Sad sam se zapitala je li i moja sklonost ka tim malo feminiziranijim tipovima oblik nevoljenja sebe. :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2013, 21:43

Perzefona » wrote:..

Naime, kojeg god muškarca znam, a koji se kuži u modu, kozmetiku, primjećuje detalje,..
..taj sam.. :cerek: :cheer:

, svaki je takav jako gejast i pičkast i nemuževan i ne privlače ga žene naročito. ..

..zasto ne citam recenicu do kraja.. zasto..zasto? :bonk: :bonk: :gaah: :facepalm:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 21:44

Ti se kužiš u kozmetiku? :facepalm: Daj me nemoj. Ti biće ne znaš ni što je trepavica.
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

01 Jun 2013, 21:49

Ma ne kuži se, pusti ga.

E, da, i ti koji se nimalo ne kuže, uvjereni su da se kuže. :D Pitala sam tako sina, koji me uvjeravo da je jako perceptivan, što mu je cura jutros nosila. Ne da nije znao boje, nego nije znao ni je li imala suknju ili hlače. I onda se jako naljutio na mene. :rofl:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

01 Jun 2013, 21:50

Moje iskustvo nije takvo. Mislim, treba se kužiti u moju modu i moju kozmetiku (i rado mi ih kupovati) ali ne i primjenjivati takve bezvezarije na sebi.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2013, 21:51

ex anais » wrote:Ti se kužiš u kozmetiku? :facepalm: Daj me nemoj. Ti biće ne znaš ni što je trepavica.
..kako ne znam. imam duge trepke.. :zecotrep:

sve znam.. :kokice:
..imamo, sminku..pa imamo puder, jel..pa imamo, ono..za oci, pa imamo onda, imamooo..sminku, ima i lak za nokte i to u vise boja, imamo sampon, imamo, onu neku cetkicu, meku, tvrdu, pa imamo zrcalca, pa imamo parfeme, imaju i kreme neke za ovo i ono, onda imamo i sminku i tako.. ima puno toga, sve znam.. ne znam jel halteri i samostojece spadaju u kozmetiku, ali zasto ne bi spadale..tj ne zasto ne pi spadale same od sebe, nego, ono, bile dio kozmetike.. :kokice:
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

01 Jun 2013, 21:52

To je drugo. I zove se dresura. Može se to s njima postić. :D

edit: uletio mi Unda sa svojim znanjem. :rofl: Ovo je odgovor Margariti.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 21:53

Perzefona » wrote:Ma ne kuži se, pusti ga.

E, da, i ti koji se nimalo ne kuže, uvjereni su da se kuže. :D Pitala sam tako sina, koji me uvjeravo da je jako perceptivan, što mu je cura jutros nosila. Ne da nije znao boje, nego nije znao ni je li imala suknju ili hlače. I onda se jako naljutio na mene. :rofl:
:rofl: :rofl:

..a unda wrote: ..kako ne znam. imam duge trepke.. :zecotrep:

sve znam.. :kokice:
..imamo, sminku..pa imamo puder, jel..pa imamo, ono..za oci, pa imamo onda, imamooo..sminku, ima i lak za nokte i to u vise boja, imamo sampon, imamo, onu neku cetkicu, meku, tvrdu, pa imamo zrcalca, pa imamo parfeme, imaju i kreme neke za ovo i ono, onda imamo i sminku i tako.. ima puno toga, sve znam.. ne znam jel halteri i samostojece spadaju u kozmetiku, ali zasto ne bi spadale..tj ne zasto ne pi spadale same od sebe, nego, ono, bile dio kozmetike.. :kokice:

Mrzim kad muškarci imaju duge trepavice. :tuzni: :ljupomorna: Iako vjerojatno lažeš.

Ono za oči, jel? :rofl: Sjajilo? :kokice: I lak za usta. :cheer:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2013, 21:58

ex anais » wrote:

Mrzim kad muškarci imaju duge trepavice. :tuzni: :ljupomorna: Iako vjerojatno lažeš.

Ono za oči, jel? :rofl: Sjajilo? :kokice: I lak za usta. :cheer:
sta ja znam sta ti mrzis, ja ti samo govorim da znam sta si me pitala. i ne lazem.

pa da, ono za oci, ima vise toga..e, ima i sjajilo, ima i ona olovka..kako se zove..retring? svasta ima. ima i lak za usta, svarckop moj krestavi stajling to moze izdrazati..tako se zove taj lak.. :kokice:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 21:59

..a unda » wrote: sta ja znam sta ti mrzis, ja ti samo govorim da znam sta si me pitala. i ne lazem.

pa da, ono za oci, ima vise toga..e, ima i sjajilo, ima i ona olovka..kako se zove..retring? svasta ima. ima i lak za usta, svarckop moj krestavi stajling to moze izdrazati..tako se zove taj lak.. :kokice:
:rofl: :rofl:

Jesi probao kad što od toga?
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

01 Jun 2013, 21:59

ex anais » wrote:
:rofl: :rofl:

Jesi probao kad što od toga?
..sve. :kokice:

doslovno sve.. :kokice:
Last edited by ..a unda on 01 Jun 2013, 22:00, edited 1 time in total.
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

01 Jun 2013, 22:00

Isuse, kako sam se ja napsovala zbog te kreštave koze. Kad god bih zakunjala uz TV, ta bi me kreštalica trgnula do sna i skoro prouzročila srčani udar. Prokleta bila! Ajme, šta sam ja znala izgovoriti tada.... :facepalm:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 22:00

..a unda » wrote:
..sve. :kokice:
Nisi izlazio do dućana tako, slučajno?

Kud je ova tema pošla. :facepalm:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

01 Jun 2013, 22:01

Perzefona » wrote:Isuse, kako sam se ja napsovala zbog te kreštave koze. Kad god bih zakunjala uz TV, ta bi me kreštalica trgnula do sna i skoro prouzročila srčani udar. Prokleta bila! Ajme, šta sam ja znala izgovoriti tada.... :facepalm:
Koja to?
Post Reply