7 vrsta ljudi

Blago onom tko rano poludi
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

20 Aug 2015, 14:16

Vidiš da nije bilo uzaludno čitanje onih članaka, ja sad znam da ženu mogu da razbuktim ako je cmoknem u ključnu kost. Ako nastavim da čitam naučiću sigurno i koje su ključnije kosti za razbuktavanje žene od ključne kosti.


User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

20 Aug 2015, 14:33

Eto. Ali pazi da ne pretjeraš sa čitanjem. Mogao bi postati žena.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

20 Aug 2015, 14:57

Savremeni muškarac mora uvijek biti u kontaktu sa svojom ženskom stranom Leteća. Vidi se da ti samo preletiš preko tih članaka, uopšte se ne udubljuješ.

10 osobina koje muškarca čine savršenim http://stil.kurir.rs/sta-zene-zaista-ze ... anak-20468

7 osobina koje muškarca čine frajerom http://www.esquire.rs/muSki-svet/7-osob ... e-frajerom

10 koraka za povećavanje seksualne moći, organskim putem http://www.esquire.rs/muSki-svet/poveca ... h-gluposti

Putovanje u najudaljenije EROTIČKE djelove ljudske podsvijesti, seks sa strancem, sa uzbudljivom fotkom stranca http://zena.blic.rs/Sex/22412/Interpret ... a-to-znaci Slika stranca je stvarno, priznaj da bi ga rasčerupala kao kokošku Leteća
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

21 Aug 2015, 14:00

ostruznicagornja » wrote: Vidi se da ti samo preletiš preko tih članaka, uopšte se ne udubljuješ.
Što misliš, odakle mi nick? :raspa:

Nego, da si frajer po mojoj kategoriji sad bi me s nogu oborio elokventnim esejem o trolanju, na temi koju svi godinama zaobilaze ko da je kužna.

https://trkeljanje.com/viewtopic.php?f=10&t=1612
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

21 Aug 2015, 14:54

Pa znaš da sam se pitao odakle nik.
Nego, da si frajer po mojoj kategoriji sad bi me s nogu oborio elokventnim esejem o trolanju, na temi koju svi godinama zaobilaze ko da je kužna.
Ovim potvrdjuješ ono što je Alfred rekao u zadovoljnoj.hr, da je potrebno da čovjek bude elokventan da bi oborio ženu s nogu. Što se mene tiče
otvoren sam za sve predloge i teme Leteća, u to možeš da budeš sigurna. Uopšte nisam siguran da znam šta je trolanje i o čemu se tu radi ali sigurno sam frajer po tvojoj volji nemoj da te pokoleba ako ispadne da ne znam o tome, mogu o nečemu drugom. Sad ću da pročitam ovo izgleda interesantno, vidim da ova cura ima veliki problem, a ja ako mogu da pomognem, uradiću to, neću joj ni dinara uzeti.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Aug 2015, 15:00

Pa ja ću da otkačim... :lol:
what we've got here is failure to communicate
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

22 Aug 2015, 10:09

Leteća diskutovao sam elokventno na ovu temu trolanja što te fascinira u onom tredu, možemo li sad o stresu, mene zanima da li osjećaš da imaš problem sa stresom u životu?
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

11 Oct 2015, 14:25

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/raja- ... ak-1971377

Ovo sam pričao ranije u ovom tredu, podsjetio me ovaj naslov u Kuriru na ovu diskusiju. Ovo boldovano je otprilike suma sumarum toga što sam i ja htio da kažem sa onim komentarom na manifest o profesorima: RAJA RODIĆ: Nije Farma najgledanija zato što postoji Kurir, već što ne postoji Politika!
Ono jeste da bizarno zvuči kad to kaže ovaj čovjek za koga vele da je osnivač Kurira ali bih se složio skoro do slova sa ovim što je Raja rekao. Ovo što veli za gospodju Smajlović da se bavi formom a ne suštinom je tačno i za dosta drugih ljudi u Srbiji koji sebe smatraju nekom intelektualnom elitom zemlje. Kao i profesorica o kojoj sam govorio prije, opterećuju se dokazivanjem da su oni bolji i ljepši i civilizovaniji i potentiji i sve drugo bolje i više nego Pink i Kurir i sve to. Taj prag Pinka i Kurira i toga zaista nije teško preskočiti u bilo kojem pogledu to će se složiti svako ko je samo jednom vidio Sasu Popovića na Pinku ili pročitao bilo šta u Kuriru, ali eto sad kad smo utvrdili da je to tako, i pošto to svi znamo, zaista nema potrebe da se o tome kukuriče od jutra do sjutra i važnije je onda da pričamo o tome kakav to sadržaj Politika nudi nekome ko želi da svoje vrijeme smislenije potroši od gledanja Farme. Ova pitanja o 60 miliona duga Politike i velikim platama i svemu tome. I što veli čovjek da pokažeš neke rezultate svoga rada za koje si plaćen a ne da cviliš kako si neshvaćen u ovom crnom svijetu. Ovaj uvodnik koji je napisala Smajlovićeva koji je isprovocirao odgovor osnivača Kurira je naslovljen List pristojne Srbije http://www.pravda.rs/2015/10/09/list-pristojne-srbije/. Kako to samo smiješno slično zvuči priči drugarice profesorice o kojoj sam prije govorio i njenom manifestu. Kukuriku kukurikuuu kookkooo daaa kookoo da ja sam profesor VI STE PROFESORI! vi ste pristojni oni su nepristojni, oni što bi po čitavi dan gledali Farmu i vole da znaju ko ga je kome stavio i zaplete koji nastaju posle kao rezultat opštenja i sve to.
Nije sad da bi to što se piše u Politici ili tačnije o čemu se ne piše napravilo neku ogromnu promjenu u društvu ali dobro je ako svako doda svoj kamenčić na stranu što veli Smajlovićeva pristojnog, na stranu dobrih manira, lijepog znanja pa da to pretegne u odnosu na stranu na kojoj su ovi nadrealni likovi iz ove ozloglašene Farme i ozloglašenog Pinka. To da o listu čiji si glavni urednik govoriš kao o pristojnom i to sve, antipodu nepristojnog oličenog u Kuriru nisu neki maniri. Drugim riječima ja sam taj koji kreira pristojno a nepristojni su oni tamo. To nije samo snobovština nego je smiješno hvalisanje i čovjek koji je urednik takvog lista bi trebao da pusti druge da ocjenjuju njegovu pristojnost. Ovako to izgleda više što vele rugala se sova sjenici da ima veliku glavu. Zato bolje da se priča o tvrrrrdim faktima, je li Politika toliko dužna, je li joj imovina pod hipotekom, jesu li plate gigantske i ko to finansira ako to više niko ne čita. Da se razgovara o tome, mora se o novcu pričati jer se uglavnom oko tih mrčenih para sve vrti, pa neka nije neka pristojna tema, pristojnije je od ovih propovijedi o pristojnosti sigurno, naročito ako je to hipokrizija iza koje stoje masne i nezaradjene plate. Ja ne znam je li tako kako veli ovaj čovjek, ali znam da bih volio da znam je li to tako.
Kad je u pitanju pristojnost na ovom namučenom Balkanu, ja mislim da bi moj stav u tom pogledu čovjek mogao nazvati antropološkim pesimizmom. Ja bar mislim tako. I ovo o uglednim listovima i intelektualcima i to sve, to je bogami sve mućni pa prospi. To ne znam koliko je uopšte moguće kod nas uprijeti prstom na neki medij i reći e ovo je sad ugledno i intelektualno i to sve. Više sam mišljenja da to ugledno i intelektualno ni u medijima ni na drugim mjestima kod nas nije rodilo, ono kao kukuruz kad ne rodi nego korov neka. Pa tako godinama.
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

14 Oct 2015, 11:30

A ovo me slatko nasmijalo života mi. Sad u ovom sukobu Kurira i Politike koji se vodi oko zapišavanja teritorije, oko čega bi drugoga bilo, u Kuriru vele da direktorka Politike, ovog Ljiljaninog pristojnog lista, prima zaista pristojnu platu od otprilike 12 000 evra mjesečno, kad se ovi dinari pretvore u pare. Pare su iz budžeta naravno, i kad su pomnožili 70 mjeseci otkad je Mira direktor sa 12 hiljada ispalo je da je od 2009e ova pristojnost koštala 800 000 evra para iz poreza, i to je samo jedan pristojni, a ima čitav list, sa Ljiljanom na čelu.
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

19 Oct 2015, 16:04

Pa ne znam je li mi sad zvuči gore ovo Ljiljanino klasifikovanje pristojnih i nepristojnih u Srbiji ili ovaj Marićev odgovor na njenu prozivku:
Glavni urednik TV Hepi Milomir Marić, odgovarajući na prozivku urednice Politike Ljiljane Smajlović da je „otkrio najnižu stepenicu rijalitija, a izdaje se za novinara“, kaže da danas više istine ima u rijalitijima nego u Politici.

"Poznato je da je Ljiljana Smajlović bez duha. Mi smo uvek u Beogradu bili slobodnog duha i šarma, bili smo nepokoreni, a ona je svojevremeno donela provincijalni duh tamnog vilajeta. I uprkos tome je bolje plivala od nas koji smo i dalje ostali „sumnjiva lica“, kaže Marić.
Moj brate. Mi smo sad u Beogradu slobodnog duha i šarma a ovi iz Sarajeva su provincijalci koji dobro plivaju. Jebote. Okovana svijest u zlatnom izdanju.
Post Reply