Introverti

Blago onom tko rano poludi
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

16 Nov 2011, 20:13

Može se naravno puno toga još napraviti. Nisam još razgovarao s njom, čini se da čekam nekakav povod pa da otvorim ovu temu. Nisam ni ja idealna osoba za ovakve razgovore kao dodatni problemčić, osjećam nelagodu.


User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

16 Nov 2011, 22:46

Potjeh » wrote:Nije Rim sagrađen u jednom danu ali, prilično smo sigurni da smo vidjeli nekakav osmijeh. :)
Samo... ako vidi da se trudiš oko nje da uspostavi neku socijalnu interakciju, mogla bi to protumačiti na pogrešan način. Vjeruj, ne želiš takav razvoj situacije. A opet, jasno mi je da je komplicirano imati crnu ovcu u timu. Sretno :)
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

18 Nov 2011, 14:49

:gaah: Ljut sam!!! :gaah:

Prije dva tjedna sam ju 'posudio' kolegici jer me je ova preklinjala da joj ustupim par ljudi zbog rokova. Jučer sam tu kolegicu podsjetio da je 'vrati' na sastanku kojeg smo imali i ova se obrecne na mene da ju je 'vratila' prije desetak dana tj. da ju je trebala samo dva dana.

Kolegica nije očito smatrala shodnim da mi javi a ova je uredno posljednjih desetak dana radila - ništa. Naime, otišao sam do nje i jednostavno je pitao čime se bavi da bi me dočekala izjava da ima još nešto za tu kolegicu odraditi ali je kao, slobodna uskoro. :facepalm: Kako je potrošila svoje radno vrijeme ne usudim se ni pomisliti.

Izblamirah se na tom sastanku, izblamirah se na ovom topicu. :gaah: Neka ga netko baci u koš za smeće...
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

18 Nov 2011, 15:31

Potjeh » wrote:

Izblamirah se na tom sastanku, izblamirah se na ovom topicu. :gaah: Neka ga netko baci u koš za smeće...
Nisi se izblamirao. Samo si pokazao rijetke ljudske kavalitete. :)
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

26 Jan 2012, 16:02

Ono što je Ashtaroth ponudio u linku:

Meni odgovara 11 simptoma!? :confused: Ima još par njih za kojih nisam sigurna da li sam to ja ili ne.


Trebam li ovo reći svojoj psihijatrici jer mi je diagnosticiran poremečaj u ponašanju i... nešto s emocijama? J eli to isto autizam?
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
Post Reply