Fejsbučko licemjerje: online preuređivanje osobnosti

Blago onom tko rano poludi
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

21 Jan 2015, 02:07

Ma daj, biži, je da me nervira nemilo, ali nije mi toliko mrska da bih je bacila undi u ralje. :D

Kažem, nije ni za rugati se, u tome i jest problem. Em se jedva poznajemo, em je nekako bidna poludeficitarna, pa nemam srca podjebavati. A hajdati je ne mogu jer mi vjera ne dopušta. :gaah:


User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

21 Jan 2015, 02:22

Zekoslawa » wrote:Ma daj, biži, je da me nervira nemilo, ali nije mi toliko mrska da bih je bacila undi u ralje. :D

Kažem, nije ni za rugati se, u tome i jest problem. Em se jedva poznajemo, em je nekako bidna poludeficitarna, pa nemam srca podjebavati. A hajdati je ne mogu jer mi vjera ne dopušta. :gaah:
promjeni vjeru :zubeki:

nadji neku gdje je jedna od zapovjedi "hajdaj one koji te nerviraju na fesju" :zubo:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

21 Jan 2015, 08:38

imate frlo napet fejpukovski šifot


ja i nemam baš


al, kad smo tu da se i ja pofalim
stižu mi opet oni pozivi u grupu koja u statuse meće "misteriozne" riječi koji , navodno, izluđuju neupućene
od prošle godine ide naziv voća koje određuje bračni/nebračni/željeno ubračeni/ željenorazvrgnuti status ljubavne veze
e, ako ti to ne ide na šifce , vjeruj da bi statusi tvoje frendice trebali u tom slučaju bit limunada

prije par godine se mećalo boja grudnjaka
pa sad ti ludi na mudroslovlja
a kao, to sve u svrhu potpore oboljelim ženama od karcinoma dojke :facepalm:
kurvanjski avatar, a
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

21 Jan 2015, 12:06

nemam ti ja nikakav fejsbukovski zivot cili

imam samo jedan lazni profiil za povremeno lurkanje, za koji je kriva elma :zubo: ali ni njega nisam odavno koristio
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

21 Jan 2015, 12:24

ovi naši trkeljaši imaju svi jedan pravi i bar jedan lažni profil iako ja ne berem u čem je kvaka s tim lažnim

čemu im lažni služe? da se sreću na fejsu s imenima s foruma? pa za to imaju forum :ne zna:
al ja ti nisam bistra za to
kurvanjski avatar, a
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

21 Jan 2015, 13:12

Chilimama » wrote: od prošle godine ide naziv voća koje određuje bračni/nebračni/željeno ubračeni/ željenorazvrgnuti status ljubavne veze
Ke? :rofl: Ja nemam takve prijatelje :tuzni:
Daj malo više o tome :kokice:


Samo sam jednu osobu stavila na mute, nemam ništa protiv nje pa mi je bilo glupo unfriendat, ali bilo mi je i previše Isusa u mojem news feedu, pa sam makla statuse. Ne volim misionarenje. U izjavi - "Isus je ušao i obogatio moj život. Želim da isto tako obogati i vama" trebala je stat na prvoj rečenici.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

21 Jan 2015, 20:02

blue » wrote: Ke? :rofl: Ja nemam takve prijatelje :tuzni:
Daj malo više o tome :kokice:

A što reći
Priča ti počinje u inboxu. Dobiješ naputak da se u znak potpore oboljelima od raka dojke stavi na status zagonetna riječ. Sad je ( mislim da ovo duže traje :facepalm: ) u điru voćže. Razno. A svako od tog voća ozbnačava tvoj ljubavni status. Zapamtila sam samo da je limun želim biti slobodna, a imaš slijed tipa udana, razvedena, komplicirano, želi ozbiljnu vezu i slične piozdarije. I sad eto, staviš voće i to je kao misterija koju pogađaju oni koji ne kuže ..moš mislit koga briga za voćne salate fejsbuka.
A davnije je bilo da staviš boju grudnjaka pa se dalo pročitat onako iz čista mira bijela roza crna ili štaveć su žene mećale.. :facepalm:

dokon pop i jariće krsti...
kurvanjski avatar, a
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

22 Jan 2015, 03:22

Chilimama » wrote:

A što reći
Priča ti počinje u inboxu. Dobiješ naputak da se u znak potpore oboljelima od raka dojke stavi na status zagonetna riječ. Sad je ( mislim da ovo duže traje :facepalm: ) u điru voćže. Razno. A svako od tog voća ozbnačava tvoj ljubavni status. Zapamtila sam samo da je limun želim biti slobodna, a imaš slijed tipa udana, razvedena, komplicirano, želi ozbiljnu vezu i slične piozdarije. I sad eto, staviš voće i to je kao misterija koju pogađaju oni koji ne kuže ..moš mislit koga briga za voćne salate fejsbuka.
A davnije je bilo da staviš boju grudnjaka pa se dalo pročitat onako iz čista mira bijela roza crna ili štaveć su žene mećale.. :facepalm:

dokon pop i jariće krsti...
:rofl: :rofl:
sad mi je jos draze sto nemam to :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

22 Jan 2015, 14:40

Ajooj :rofl:

Ok, nisam to vidjela niti skužila tajanstvene riječi po statusima :rofl:




Koraba


Točkasto


Oker


:zecohop:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

22 Jan 2015, 14:49

Koraba - razvedena traži vezu (stara koka dobra juha)
Točkasto - udana (ospice)
Oker - komplicirano (usrano)
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

23 Jan 2015, 00:18

Zekoslawa » wrote:Uglavnom, svakodnevno objavi jedno šest mudrosernih statusa, u stilu "Java će ti pare ako nisi čovik"
Ne mogu se prestati smijati ovome otkad sam pročitala. :rofl: Nisam ništa napisala ovdje, jer šta ću napisat, ali mi je ovo presmiješno. Čak se sjetim toga svaki dan više puta.
Smiješno bi bilo i da je đava, ali tek java. :S :rofl:
Sad nakon nekoliko dana mogu nešto i napisati na temu. Ne briši je i ne hajdaj nego nam prenosi komentare. Bit će tu još svega. :D
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

23 Jan 2015, 01:08

Ma nije ona bidna tako napisala, to sam ja parafrazirala. Ovo je bio izvornik. :zubo:

Image

Imaš ti pravo, sad ću vam svaki dan prenositi po jedno mudroserstvo. Da mi ne idete kroz život nepripremljeni. :xlux:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Jan 2015, 02:03

..a sta ako i nemas slove i nisi covik? :kokice: ..sta je onda bolje? :kokice:

..a sve. :D
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

24 Jan 2015, 00:54

Ajaaao Zeko, malo sam razočarana. :tuzni: Mislila sam da možda čak postoji neka fejsbuk grupa koja se tako zove, to java.
Svejedno ti prenosi, imam osjećaj da je zanimljivo. Mogla bi se od svake takve otvoriti po jedna tema, ovako kako nam je unda dao hint. :zubo:

Dakle, šta da radi onaj tko nema para i nije čovik?
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

25 Jan 2015, 00:52

Margarita » wrote:Koraba - razvedena traži vezu (stara koka dobra juha)
Točkasto - udana (ospice)
Oker - komplicirano (usrano)
Ta sam :rofl:
Zekoslawa wrote: Imaš ti pravo, sad ću vam svaki dan prenositi po jedno mudroserstvo. Da mi ne idete kroz život nepripremljeni. :xlux:
Podržavam :cheer: Šteta bi bilo propustit takvu priliku :zubo:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

25 Jan 2015, 01:30

Margarita » wrote:Koraba - razvedena traži vezu (stara koka dobra juha)
Točkasto - udana (ospice)
Oker - komplicirano (usrano)
Iti si to sama ubrala o cemu se radi?
Respect! :S

Inace, ne znam di je to bilo na trkelju, rasprava o tvom niku..... ali mene bi tvoj nik podsjetio na koktel a ne na picu. :alkos samo takav:
Doduse, ja sam prvi Margaritha cocktail pila u USA u nekom predgradju Chicaga, u bircu-reatoranu gdje nas je vodio lokalac koji je tvrdio da je najbolji Margaritha koktel upravo tamo.
Sa maslinama punjenim pljesnivim sirom.
Da, to je bio najbolji dio koktela.
Ostalo me satralo.
Prebrzo. :D
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

25 Jan 2015, 13:41

Nisam niš ubrala nego se igrala asocijacija.
Nemam fejspuk pa mi čak dođe žao što sam pošteđena pametnih izreka. ☺
A Margaritu sam pokupila od Bulgakova.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
Post Reply