Što radite kad ste bijesni ili kako se manje uzrujavati?

Blago onom tko rano poludi
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

14 Apr 2014, 23:42

Bara huda » wrote: Jel muska ili zenska persona? :ne zna:
Treba li personi jebanje biti ugoda ili neugoda? :ne zna:
Ženska. Mada, može i muška. Ma nije bitno to kako je njoj nego čisto je li uopće spada u rang pojebljivosti. :raspa:


User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

14 Apr 2014, 23:50

visekratni klon » wrote:
Ženska. Mada, može i muška. Ma nije bitno to kako je njoj nego čisto je li uopće spada u rang pojebljivosti. :raspa:
A muski ce ti rec....ne moze ona biti toliko ruzna koliko ja mogu bit pijan. :D

A sto te muci u vezi nje?
Izgled ili? :ne zna:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

14 Apr 2014, 23:56

Bara huda » wrote: A muski ce ti rec....ne moze ona biti toliko ruzna koliko ja mogu bit pijan. :D

A sto te muci u vezi nje?
Izgled ili? :ne zna:
Ma, ventiliram se, neću ništa keljit tute. Morat ću počet trčati il nešto, ubit će me susjed, herc će me strefit. Isijavam bijes. :mama:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

15 Apr 2014, 00:12

visekratni klon » wrote:
Ma, ventiliram se, neću ništa keljit tute. Morat ću počet trčati il nešto, ubit će me susjed, herc će me strefit. Isijavam bijes. :mama:
Ma ok, sto se tice ruznoce, ljudi jebu svasta tako da se tu nije nicemu za cudit. :D

A ovo sto tebe muci....susjed i okolnosti.....pa nema ti druge nego odommmmat dok ne budes u prilici za maknut se na drugo mjesto.
Stvarno ne znam kako bi se rijesio tvoj problem mirnog susjedstva obzirom da ni policija ne cini bogznasto.
To kao da si u zatvoru i zalis se sto ti cimer stalno prdi u a onaj u celiji do tebe glasno hrce.
:D
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

15 Apr 2014, 00:13

Bara huda » wrote: Ma ok, sto se tice ruznoce, ljudi jebu svasta tako da se tu nije nicemu za cudit. :D

A ovo sto tebe muci....susjed i okolnosti.....pa nema ti druge nego odommmmat dok ne budes u prilici za maknut se na drugo mjesto.
Stvarno ne znam kako bi se rijesio tvoj problem mirnog susjedstva obzirom da ni policija ne cini bogznasto.
To kao da si u zatvoru i zalis se sto ti cimer stalno prdi u a onaj u celiji do tebe glasno hrce.
:D
I osjećam se kao u zatvoru&ludnici. Policiju boli kurac. Dođu eventualno kad ovaj pusti glasnu glazbu, a sad je našao bolje načine da me jebe u mozak, a da nije u domeni policije.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

15 Apr 2014, 12:01

visekratni klon » wrote:
I osjećam se kao u zatvoru&ludnici. Policiju boli kurac. Dođu eventualno kad ovaj pusti glasnu glazbu, a sad je našao bolje načine da me jebe u mozak, a da nije u domeni policije.
A znas i sama....mos se maknut, mos oguglat i mos pizdit ovako dok treba. :(

Jednog dana ce i to biti proslost, neka ti to bude sunce na prozorcicu.
Samo treba docekat.
Malo pogurni stvari u tom smjeru, mozes ti to. :mirko:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

25 Oct 2014, 20:38

iznašao netko u međuvremenu nekakav pametan savjet? :cerekava:

osjećam srdžbu u kostima.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

31 Oct 2014, 16:59

Otkada sam ušao u zrelije godine, bijes više rješavam razbijanjem stvari nego spodoba.

Jebeš mu mater, jeftinije ispaden razbiti kompjutor ili telku nego neku nakupinu stanica nalik na ljudsko biće, jebem ti pravosuđe, da ti jebem...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

31 Oct 2014, 21:04

lijepo je vidjeti da mudrost uistinu dolazi s godinama. :)

sreća da izvrsno kontroliram impulse i što mi se gadi položiti svoje ručice na određene nakupine stanica nalik ljudskim bićima i određene vještice wannabe nalik ženama, u suprotnom im ne bi trebao kiropraktičar koliko bi im dobro namjestila kosti. :psihozec:
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

02 Nov 2014, 13:20

Ako ništa drugo, izvor bijesa lociran. :kava:
Sad kad nema susjeda, on je bio samo sporedan izvor.
Nije čudo da me se i online pijavice hvataju za svoje zadovoljstvo kad ne mogu ni irl riješiti stvar.
ali riješit ću je.
naravno, ne na netu. koji me samo dodatno uništi u onim trenucima kad nije zabavno skretanje misli.
Post Reply