Kriza srednjih godina ili sta?

Blago onom tko rano poludi
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Mar 2014, 20:39

Od zadnjeg vaganja, a to je bilo prije vise od 2 godine, sam se uprasija 14 kg. Dakle, sportski zivot 0 bodova (prije nesto aktivniji), sta god vidim jestivog bilo slanog-slatkog, trpam, okricem se za lipim damama (to sam i prije radija), sexa tu i tamo (ni blizu ka prije), pizdim o politici i hrvatsko-svijetskim problemima (prije sam o poslovnim)...Ma uglavnom, koji mi je ku.a? :ne zna:


visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

03 Mar 2014, 20:43

Konačno da se i neko muško ovdje s nama ispovijeda i kuka, a ne samo ruga i promatra. :lux: :lux: :lux:

Ontopik: Ništa što jedan motor ili ljubavnica ne mogu riješiti. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Mar 2014, 20:47

visekratni klon » wrote:Konačno da se i neko muško ovdje s nama ispovijeda i kuka, a ne samo ruga i promatra. :lux: :lux: :lux:

Ontopik: Ništa što jedan motor ili ljubavnica ne mogu riješiti. :zubo:
..ili jedna revolucija. :zubo:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

03 Mar 2014, 20:47

Ja mogu baždarit vage po sebi. :raspa:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

03 Mar 2014, 20:51

..a unda » wrote: ..ili jedna revolucija. :zubo:
Znala sam da ćeš se pojaviti u roku keks na temi. :rofl:

True dat. :mudri: :rofl:

Šta misliš da bi ga revolucija bolje digla nego ljubavnica? :zubo:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

03 Mar 2014, 20:57

gdje bi se smjestio na mohsovoj ljestvici?

ili to bolje da tvoju ženu pitamo... :raspa:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Mar 2014, 21:00

visekratni klon » wrote: Ontopik: Ništa što jedan motor ili ljubavnica ne mogu riješiti. :zubo:
:raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Mar 2014, 21:02

..a unda » wrote: ..ili jedna revolucija. :zubo:
:raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

03 Mar 2014, 21:06

Euklid » wrote: :raspa:
Šta rašpaš na revoluciju? Jesil je već? :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Mar 2014, 21:09

visekratni klon » wrote:Konačno da se i neko muško ovdje s nama ispovijeda i kuka, a ne samo ruga i promatra. :lux: :lux: :lux:

Ontopik: Ništa što jedan motor ili ljubavnica ne mogu riješiti. :zubo:
E jbga, za ljubavnicu triba i nesto kese imat, a linic sve uzeja, tako da sam uskracen :tuzni:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

03 Mar 2014, 21:10

miky0 » wrote:
E jbga, za ljubavnicu triba i nesto kese imat, a linic sve uzeja, tako da sam uskracen :tuzni:
I za to ti je Vlada kriva. :S :lol:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Mar 2014, 21:12

Splenda » wrote:gdje bi se smjestio na mohsovoj ljestvici?

ili to bolje da tvoju ženu pitamo... :raspa:
Bolje nju :crying: :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Mar 2014, 21:16

visekratni klon » wrote:
I za to ti je Vlada kriva. :S :lol:
Pa da kako! Umisto da u svojim najboljim godinama imam koju pozelim, ja se okricem za spizom i kolacima, od kauca do frizidera :facepalm:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

03 Mar 2014, 21:26

miky0 » wrote:
Pa da kako! Umisto da u svojim najboljim godinama imam koju pozelim, ja se okricem za spizom i kolacima, od kauca do frizidera :facepalm:
Ih, kao da je to samo tako, mnogo ih u tim "najboljim" nema ništa osim žene i frižidera, nisi sam u svojoj muci. :zubo:
Dobro je i dok se okrećeš za spizom i kolačima, da ne bi Linić i to srezao. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

04 Mar 2014, 11:05

visekratni klon » wrote:
Ih, kao da je to samo tako, mnogo ih u tim "najboljim" nema ništa osim žene i frižidera, nisi sam u svojoj muci. :zubo:
Dobro je i dok se okrećeš za spizom i kolačima, da ne bi Linić i to srezao. :zubo:
Ako mi je linic vec uskratija ljubavnicu, sigurno mu nije problem uskratit i kolace i frizidera :o
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

04 Mar 2014, 11:31

miky0 » wrote:
Bolje nju :crying: :rofl:
A vidi...gle... :zubo:

Nakon 25 godina braka, pogledao sam jednog dana svoju ženu i rekao:
- Draga, prije 25 godina imali smo jeftin stan, jeftin auto, spavali smo na kauču i gledali mali crno-bijeli TV, ponekad gladni, ali sam išao u krevet sa zgodnom dvadesetpetogodišnjom plavušom. Sada imamo lijepu kuću, 2 velika auta, veliki krevet i plazma TV, prejedam se tri puta na tjedan, a spavam s pedesetogodišnjakinjom. Čini mi se da tu nešto nije u redu.

Moja supruga je razumna žena. Rekla mi je lijepo da ponovo nađem sebi dvadesetpetogodišnju plavušu, a ona će se pobrinuti za to da ponovno živim u jeftinom stanu, vozim jeftin auto, spavam na kauču i da budem gladan.

:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

04 Mar 2014, 22:33

miky0 » wrote:Od zadnjeg vaganja, a to je bilo prije vise od 2 godine, sam se uprasija 14 kg. Dakle, sportski zivot 0 bodova (prije nesto aktivniji), sta god vidim jestivog bilo slanog-slatkog, trpam, okricem se za lipim damama (to sam i prije radija), sexa tu i tamo (ni blizu ka prije), pizdim o politici i hrvatsko-svijetskim problemima (prije sam o poslovnim)...Ma uglavnom, koji mi je ku.a? :ne zna:
A ono, uglavnom imaš sve što ti treba (obitelj, primanja, ovo ono ili tu i tamo :zubo:) i sad samo nađi neku formulu da se aktiviraš u smislu kila/povrata strasti u život/nečeg novog. Neki pokupe neke od onih fensi europskih ili američkih dijeta i onda se time bodre i upravljaju sobom. Ti programi koji su organizirani, koliko god zvučali glupi nekad, dobri su jer te potiču da se motiviraš i (polu)obvežeš na nešto pozitivno. Nedavno sam gledala ima neki program mislim da se zove 5+2, dva dana u tjednu ne radiš ono što te muči (recimo prejedaš se), a ostatak vremena radiš što hoćeš. Radiš si i zadatke//izazove koji traju po pola sata i koji ti rješavaju neuralgične točke (možda nešto što je inače loše organizirano, loše pospremljen prostor, odgađane stvari...).
.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

05 Mar 2014, 05:43

miky0 » wrote:
E jbga, za ljubavnicu triba i nesto kese imat, a linic sve uzeja, tako da sam uskracen :tuzni:
E miki, nesto se ti puno izvlacis na tog Linica. Ma ne moze bit da je samo on za sve kriv, pa i za to sta ti staris. :D
Uostalom, sta nije jebavanje uvik bilo zabava za sirotinju?

To samo ovaki stari ko muz i ja trebaju trosit pineze za zabavit se. :D

Meni se ovo sta pises o simptomima cini normalnim.
Pa nes valjda opet u pubertet i bit buntovnik sa i bez razloga? :ne zna:
:D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Mar 2014, 18:23

karambol » wrote:
A vidi...gle... :zubo:

Nakon 25 godina braka, pogledao sam jednog dana svoju ženu i rekao:
- Draga, prije 25 godina imali smo jeftin stan, jeftin auto, spavali smo na kauču i gledali mali crno-bijeli TV, ponekad gladni, ali sam išao u krevet sa zgodnom dvadesetpetogodišnjom plavušom. Sada imamo lijepu kuću, 2 velika auta, veliki krevet i plazma TV, prejedam se tri puta na tjedan, a spavam s pedesetogodišnjakinjom. Čini mi se da tu nešto nije u redu.

Moja supruga je razumna žena. Rekla mi je lijepo da ponovo nađem sebi dvadesetpetogodišnju plavušu, a ona će se pobrinuti za to da ponovno živim u jeftinom stanu, vozim jeftin auto, spavam na kauču i da budem gladan.

:zubo:
Bravo za pricu :top: samo sta bi zene u toj dobi trebale bit malo tolerantnije :cerek:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Mar 2014, 18:26

Whereabout » wrote:
A ono, uglavnom imaš sve što ti treba (obitelj, primanja, ovo ono ili tu i tamo :zubo:) i sad samo nađi neku formulu da se aktiviraš u smislu kila/povrata strasti u život/nečeg novog. Neki pokupe neke od onih fensi europskih ili američkih dijeta i onda se time bodre i upravljaju sobom. Ti programi koji su organizirani, koliko god zvučali glupi nekad, dobri su jer te potiču da se motiviraš i (polu)obvežeš na nešto pozitivno. Nedavno sam gledala ima neki program mislim da se zove 5+2, dva dana u tjednu ne radiš ono što te muči (recimo prejedaš se), a ostatak vremena radiš što hoćeš. Radiš si i zadatke//izazove koji traju po pola sata i koji ti rješavaju neuralgične točke (možda nešto što je inače loše organizirano, loše pospremljen prostor, odgađane stvari...).
Ja sam uzasno lijen za samog sebe. Ja mislim da sam najneodgovorniji lik za samog sebe od ikog na ovom svijetu :brukica: :brukica:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Mar 2014, 18:29

Bara huda » wrote: E miki, nesto se ti puno izvlacis na tog Linica. Ma ne moze bit da je samo on za sve kriv, pa i za to sta ti staris. :D
Uostalom, sta nije jebavanje uvik bilo zabava za sirotinju?

To samo ovaki stari ko muz i ja trebaju trosit pineze za zabavit se. :D

Meni se ovo sta pises o simptomima cini normalnim.
Pa nes valjda opet u pubertet i bit buntovnik sa i bez razloga? :ne zna:
:D
Aj ti reci danasnjim ljbavnicama da se jebu bez pokrica sa strane :cerek: mozda nekad, ali danas nisam bas siguran :ne zna:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

05 Mar 2014, 19:32

miky0 » wrote:
Aj ti reci danasnjim ljbavnicama da se jebu bez pokrica sa strane :cerek: mozda nekad, ali danas nisam bas siguran :ne zna:
Misliš da bi žene i u toj (mlađoj) dobi trebale biti malo tolerantnije? :)
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

06 Mar 2014, 04:15

miky0 » wrote:
Aj ti reci danasnjim ljbavnicama da se jebu bez pokrica sa strane :cerek: mozda nekad, ali danas nisam bas siguran :ne zna:
Pa trazi one bogate sta ce tebi placat za posal a ne da ti njih ....pokrivas. :ne zna:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

06 Mar 2014, 07:47

miky0 » wrote:
Aj ti reci danasnjim ljbavnicama da se jebu bez pokrica sa strane :cerek: mozda nekad, ali danas nisam bas siguran :ne zna:

Iz tvojih riječi ja čitam da tebi nije problem seks nego ljubav. To je u pravilu najteže samom sebi priznati.
Čim ti spominješ kesu i Linića u istoj rečenici s mogućom ljubavnicom, sebi si uskratio mogućnost zaljubljivanja. Mislim, ne treba crtat, ljubav je ljubav , ne kupuje se ni ne trži. Pa ti fino sebi utvaraš da bi ti neka kesa dobrodošla da kupiš nešto sa strane a u stvari ne bi dobio ništa. Sličan je obrazac s roditeljima koji previše rade pa djeci kupuju stvari kako bi im nadoknadili ljubav i nematerijalne vrijednosti . Ti to sad radiš sam sebi, a u nedostatku kese kako ti to zoveš, dobrodođu slatkiši ... kuiš slatko, slatki grijeh, zabranjeno je slatko i tako to...

To ja vako odoka, samo gledajući u svoju kuću :o
kurvanjski avatar, a
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Mar 2014, 23:10

Margarita » wrote: Misliš da bi žene i u toj (mlađoj) dobi trebale biti malo tolerantnije? :)
:misli:
Post Reply