Utjeha, što bi to bilo ?

Blago onom tko rano poludi
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

22 Apr 2014, 22:23

Večeras sam bila u gradu nekim sitnim poslom i pauk mi je digao auto. Sve ok, prvo sam zvala policiju nek provjere jel to to ili da prijavim krađu , pa vele je to je to , uzeli pa trč po nj...
I tko, idem ja po auto, nemalo razočarana brzinom službe po tom pitanju a kad ih zoveš nema ih niotkud; kad se događaju krađe nema nikog ; kad nedstaju ljudi, djeca , žene, opet su nekako vezani ograničenjiima i ne mogu baš sve spasit...
ma dobro, život je lijep ako ti pauk uzme auto...bolje nego da je pauk lijep dok ti auto uzme život... i tako ja to smislim i sjetim se mojih dječaka i još jedne priče koju ću im jednom pričati dok se budemo družili...Nije li pauk zanimljiva epizodica u ovoj priči koju pričam ovih dana...


Nadam se da vidite poantu... :mudri:


kurvanjski avatar, a
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

22 Apr 2014, 22:30

chilli :grli:


Image
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

23 Apr 2014, 06:11

Chili, ti mi se činiš kao sjajna osoba. :grli:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

19 Nov 2015, 20:07

Južnjačka Utjeha.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

14 Oct 2016, 12:10

Veliš ti, kad je utjeha onda nek bude južnjačka.
Nisam to pila ali sam film pogledala i mogu reći ne tješi nimalo.


Ma treba li utjeha uopće komu? Kako mene tješe, bolje da ne tješe.
Što je utjeha, opet pitam, kad nije južnjačka, no..
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Oct 2016, 21:30

Neznam što bih ti pametno rekao, svatko ima svoje muke i tješi se na svoj način.
Pa, utjeha može bit i stoička, ono kad se nakon još jednog premlaćivanja od strane pokvarenog gada zvanog život iznova podigneš, otreseš prašinu, ispljuneš krv kroz krezube okrvavljene desni, namjestiš polomljene kosti, i uspraviš očekujući novu rundu.
Cyrano jednom reče nešto u stilu da je lud onaj tko se bori da pobjedi, nego je pravo zadovoljstvo borba protiv nedaća sama. Samo lako je to njemu bilo govoriti, kada ga nitko nije mogao pobijediti u mačevanju :D
Ali šta kada je i zadnja borba izgubljena, kada više nema nade, kada se više ne vidi nikakav smisao... možda si na takvu utjehu mislila?

Možda bi ovo bio film za tebe, Ćili ;)
what we've got here is failure to communicate
Post Reply