Introverti, ekstroverti i osobni prostor

Blago onom tko rano poludi
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

07 Dec 2012, 12:47

Euklid » wrote: Samo se ti tješi. :bicedobro:

Mi koji smo te upoznali jako dobro znamo koliko si abnormalan. :rofl:
Mrš. :madkava:
Euklid wrote:ti se smiješ a meni se plače :crying:

Mislin da je to u pitanju. :rofl:


Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

07 Dec 2012, 17:40

Leteća » wrote:Vot d fak iz Ivan Zak? :misli:
:ne zna: Nisam se usudila pitati. Možda unda zna :zubo:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

07 Dec 2012, 17:59

:kokice: :eto vraga skok na skok..:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

07 Dec 2012, 18:01

Éowyn » wrote:
:ne zna: Nisam se usudila pitati. Možda unda zna :zubo:
znam. ivan zak zan ruso. ima i onaj zan zak houdek. ima toga, ima..

a nije bas da si ti neki cutolog. znas ti razlajat kad oces, a? :D

e, jesam li pricao kad je jedna forumasica dovela klince. naravno, ja sam pricao s klincima. nakon pola sata, sat..mozda vise :zubo:, klinci su mi rekli..sad sam zaboravio citat, ali ovako je nesto islo.. a jel ti mos molim te malo sutit.. :p :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

07 Dec 2012, 18:16

Leteća » wrote:Ja sam idealni kanditat za svjetioničara. Ozbiljno.

Nakon svakog druženja, koliko god ono ugodno bilo, treba mi par dana za oporavak, a na svim testovima introverzije/ekstraverzije dobivam sumanute rezultate.

Ipak, mogu klepetati i blebetati koliko god treba. Skužila sam da je to puno lakše nego odgovarati na pitanja tipa "zašto šutiš".
nisu ni svjetionici ono sto su bili.

ali, slazem se s ovim dijelom da je lakse klepetat..da ne kazem..srat. :zubo: jednostavno sto vise klepetas , manja je mogucnost da te neko nesto pita. izmedju izbora..gle ovog srala i odgovarat na pitanja i zapitkivanja, biram bit sralo. :D
srecom, kad je vece drustvo, uvijek ili barem uglavnom se nadje neko zanimljivije i vece sralo od mene. kad se ne nadje, jebiga, treba preuzet tu odgovornost, zagrist metak i men gat du du vot men gat tu du.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

07 Dec 2012, 18:19

karambol » wrote:

Aaaaa...sad je već jasnije zašto se nisi javljala danima nakon trkeljaškog druženja u tzv. Travnjoli... :cerek:
da je meni znat sto je bilo nakon onog prvog, sad vec legendarnog..rekao bih mitskog trkelj mitinga prije negdje godinu dana..jel tada bilo?

sta je to tamo bilo.. ne znam..placam veceru ako ce mi neko detaljno prepricat. :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

07 Dec 2012, 19:05

..a unda » wrote: nisu ni svjetionici ono sto su bili.

kad se ne nadje, jebiga, treba preuzet tu odgovornost, zagrist metak i men gat du du vot men gat tu du.. :D

:S :S :S
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

11 Dec 2012, 15:56

..a unda » wrote: nisu ni svjetionici ono sto su bili.

ali, slazem se s ovim dijelom da je lakse klepetat..da ne kazem..srat. :zubo: jednostavno sto vise klepetas , manja je mogucnost da te neko nesto pita. izmedju izbora..gle ovog srala i odgovarat na pitanja i zapitkivanja, biram bit sralo. :D
srecom, kad je vece drustvo, uvijek ili barem uglavnom se nadje neko zanimljivije i vece sralo od mene. kad se ne nadje, jebiga, treba preuzet tu odgovornost, zagrist metak i men gat du du vot men gat tu du.. :D
:rofl:

S obzirom da su ti postovi poduži :zubo: baš me zanima jesi li i u razgovoru toliko temeljit :misli:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

27 Dec 2012, 19:37

mene interesira na kolikoj udaljenosti fizičkog osobnog prostora obično držite ljude? :D
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

27 Dec 2012, 19:39

*Splenda* » wrote:mene interesira na kolikoj udaljenosti fizičkog osobnog prostora obično držite ljude? :D
Što više, to bolje. :zubo:
Nikakva dirkanja, badanja po ramenu ili koljenu, nikakva bockanja prstom, gurkanja ramenom i ini atavizmi. :usama:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

27 Dec 2012, 20:00

Zec pa povucen - naravno :zubo:

Fizicka distanca ovisi o ljudu, od udaljenosti na metar barem :azdaja: do vrlo blizu :cerek: Inace tko mi je drag - gurkam, bockam, grlim, tapsam, ljubim; nitko se jos nije zalio, valjda su se navikli :E
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

27 Dec 2012, 20:02

Ja ne volim baš da me ljudi grle i ljude. Nisam baš obožavatelj fizičkog kontakta :ne zna:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

27 Dec 2012, 20:14

ovako..kad me vide moje macke i macci, ono kad skuze da ih ocu gnjetit, nastane prava panika strka. pobjegnu, sakriju se od mene, nigdje nikoga. ne razumijem.. :ne zna:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

27 Dec 2012, 20:20

Vjezbaj na ljudima :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

27 Dec 2012, 20:34

Éowyn » wrote:Ja ne volim baš da me ljudi grle i ljude.
Jao, tipfeler baš na nezgodnom mjestu.

Čudna je ta podsvijest...

:giggle:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

27 Dec 2012, 20:47

Euklid » wrote: Jao, tipfeler baš na nezgodnom mjestu.

Čudna je ta podsvijest...

:giggle:
:rofl:

Da se ispravim, ne volim da me ljudi s kojima nisam ni u kakvom odnosu seksualne prirode ljube i grle. Osim ako nismo baš jako bliski prijatelji, a niti onda ne prečesto. Jednom godišnje je sasvim prihvatljivo :raspa:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

27 Dec 2012, 20:48

blue » wrote:Zec pa povucen - naravno :zubo:

Fizicka distanca ovisi o ljudu, od udaljenosti na metar barem :azdaja: do vrlo blizu :cerek: Inace tko mi je drag - gurkam, bockam, grlim, tapsam, ljubim; nitko se jos nije zalio, valjda su se navikli :E
Nastojat ću svim silama da ti ne budem draga. :zubo:
Božemesačuvaj tih pećinarskih činova. :trk:

:zubo:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

27 Dec 2012, 20:49

Éowyn » wrote:
:rofl:

Da se ispravim, ne volim da me ljudi s kojima nisam ni u kakvom odnosu seksualne prirode ljube i grle. Osim ako nismo baš jako bliski prijatelji, a niti onda ne prečesto. Jednom godišnje je sasvim prihvatljivo :raspa:
Rođendan, Božić, Nova godina. I to je previše. :kava:

Eventualno izvanredni događaji - diplome, vjenčanja, rođenja djece... :zubo:
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

27 Dec 2012, 20:58

Zekoslawa » wrote: Rođendan, Božić, Nova godina. I to je previše. :kava:

Eventualno izvanredni događaji - diplome, vjenčanja, rođenja djece... :zubo:
Božić i Nova godina odjednom, da ne bih još morala dva puta :eek:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 21:20

Ne družim se. Uopće. S nikim. Osim kad moram.

Oni s kojima bih se družila su mi nedostupni, tj. ne poznajem ih. Oni koji su mi dostupni i koji bi se družili sa mnom mi nakon određenog vremena postanu teški ili tek samo nezanimljivi.

Nemam nikog. Od poznatih nikog ni ne želim. A očajnički mi nedostaje ljudi i normalnog života. I počelo je boljet. Jako.

Nije oduvijek tako bilo. Bila sam netko tko ima ogromno društvo, puno prijatelja, stalno neke kave, izleti, druženja. I onda su počeli otpadati jedan po jedan, počeli su me smetati. Nešto što misle, nešto su napravili, nešto su rekli, način na koji su se ponijeli prema nekom drugom. Nisam u stanju prihvatiti ljude u kompletu. U dobru i zlu ne ide, bezuvjetna ljubav mi je stran pojam.

I znam da negdje griješim. I znam da to tako ne bi trebalo biti. Samo još uvijek ne znam na koji način se preodgojiti, jer fejkanje ne ide.

Sutra oko sebe mogu skupiti cijelo društvo. Nije mi problem steći prijatelje. Sve znam, kako, što. Ja to društvo ne želim. Ne na taj način. Želim ljude, neke nepoznate, nepostojeće, posebne. Želim ljude koji će biti tu bez truda i uz koje ću ja biti bez truda. A takvih nema.

I onda na Badnjak skužim da na poslu nitko ne naručuje ručak jer se svi žure doma na nešto fino. I svi imaju neki plan, dogovor. Zivkaju se, dogovaraju. Žure negdje, žure nekome. Pa odem do dućana i kupim smrznuta dva pohana pileća šnicla i gotove francuske za 10kn. I uzmem dvije boce vina nadajuć se da ću tako prespavat bar dan i pol. I onda se ne uspijem napit jer ne mogu gutat. I već neko vrijeme ne mogu zaspat prije 2, a budem se u 6. I imam puno vremena u kojem mi užasno nedostaju ljudi. Živi ljudi.

Pa si dam posla, pa radim, učim, hodam, vozim bicikl. Pa danima nisam u stanju pročitati slova. Pa se tjeram jesti, al ne osjećam razliku između pečenih jaja i kolača. Pa se natjeram na bicikl, pa mi bude još gore jer mi nije bilo ništa bolje. I ne mogu prestati plakati tjednima. Za nekim ljudima koje ne poznajem, za nekim životom koji sam sjebala i dalje ga uredno sjebajem. Srećom, mrak pada dovoljno rano da ne moram skrivat glavu od prolaznika.

Ne znam s ljudima. Ne znam ih voljeti. Ne znam živjeti s njima. I jako mi to fali. Čini mi se ko da stalno čekam nešto, neki stvarni život, silazak sa stand bya. Ko da sam se u jednom trenutku stavila na čekanje i sad se stalno ponavlja please continue to hold.

I bilo mi je bed ispisivat ovakve stvari na forumu - lažem, i dalje mi je bed, jer kad jednom priznaš da si sam skroz sjeban i u kurcu onda ko da gubiš svaki kredibilitet za soljenje pameti drugima. A to mi je ipak još drago, i čak i ne mislim da solim pamet, nego da je ono što drugima pišem nešto što ima smisla. Samo što tako nešto ne znam sebi ispisati.


Zajebano je kad se prepoznaš s one druge strane. Kad čitaš o ljudima koji šire negativnu energiju, pa se prepoznaš. Kad čitaš o ljudima koji crpe tuđu energiju, pa se prepoznaš. Kad čitaš o emocionalnim invalidima, pa se prepoznaš. To je poprilično sranje. Iako ne znam kakve veze ima s temom, al kad već serem, nek bude obilno.

Ne želim ljudima zlo. To što ih ne znam voljeti, ne znači da ih mrzim. Samo se ne znam vezati. Ili tako nešto.

Možda pobrišem ovo. :severina:
Jer zapravo ne znam zašto je napisano. Što god da netko odgovori bit će mi neugodno. Istina je da već danima vrištim negativom kroz postove, al svejedno. Ne znam. Trebalo mi je to negdje ispisat. Ne znam zašto. Bacit to u svemir pa nek se svemir s tim jebe. Meni je već dosta.
Happy Easter!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

27 Dec 2012, 21:30

A šta misliš da smo mi ovdje jer smo super kul i super sretni?

Svi smo sjebani, svako na svoj način i pomažemo si glupim piskaranjem.

Zavolimo te virtualne spodobe i ugodno nam je ponekad čavrljat s njima neopterećen bilo kakvim društvenim normama i normativima.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

27 Dec 2012, 21:36

Ovo je posebno za Zeca i Eowyin - :grli:
:unda: mizantropi jedni :durica:


Ovaj za aisling, makar virtualni :grli: i bez zajebancije :)

Osim na ovom forumu :p koliko sam primjetila, ljude zagrljaji vesele, isto kao i Jaegermeister :ne zna:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

27 Dec 2012, 22:25

aisling....

:grli:

Ha? Sam dobar?
Gle...
:top:

Ti si skroz vudrena i to je dobro. Naj se sekirati...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

27 Dec 2012, 22:48

Aisling - meni ovo što pišeš zvuči jako poznato.

Počela sam pisati već sto puta i jednostavno ne znam što bih točno htjela reći. Jako me podsjećaš na mene. Pretpostavljam da i nije neka utjeha :misli:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

27 Dec 2012, 22:53

Aisling... :grli:

Oćemo se nas dvije družiti? Obećavam ti da neću tražiti da me bezuvjetno voliš, niti ti isto nudim. :zubo:

Blue, prste k sebi :horor: :D
Post Reply