Introverti, ekstroverti i osobni prostor

Blago onom tko rano poludi
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:05

Grljenje. Danas na putu do posla rasplakala sam se jer sam znala da ću morati ljubiti i grliti ljude koje ne želim. A dala bi bubreg za onaj jedan zagrljaj. The zagrljaj.

Mislim, skockam se ja. Dođem na posao, izgrlim i izljubim sve koje treba, nabacim smješak i odradim sve što treba. Bar onaj nužni dio. Održavam privid normalnog života još uvijek prilično uspješno. Sigurna sam da me smatraju čudakinjom jer izbjegavam cuge nakon posla i slična druškanja. A i slabo dijelim intimu i slabo se zanimam za njihovu intimu. Dosadni su, jebiga. I nezanimljivi. I ne bi me podnijeli.

Volim forumsko grljenje, doduše. :)
Dragi ste :grli:

Eowyn, nije nikakva utjeha. Tuđa tuga ne pomaže.

Iako, u jednom razgovoru jesam došla do toga da meni nedostaju ljudi, ali ne ljudi kao ljudi, nego njihovo trebanje mene. Kad bi mi nedostajali ljudi kao ljudi to bi se lako riješilo. Ovo je malo sjebanije.

I ždere me zavist. I onda me ždere to što me ždere zavist. Spirala ko u priči. Ne sviđam si se :blabla:

I peče me savjest. Zbog ispisanog ovdje. jer kad se ljudi ovako istresu onda natovare drugim ljudima osjećaj da nešto moraju napraviti. Na kraju ni pomognem sebi, ni drugima, samo sijem negativu. Rado bi nešto drugo. Al nema, jbg.
Last edited by aisling on 27 Dec 2012, 23:09, edited 1 time in total.


Happy Easter!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Dec 2012, 23:06

aisling, ja bih tebe sad posjela sebi za stol, ne bih te grlila ni išta. samo bih ti natočila nešto. :grli:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:08

I da. Jedna važna stvar.

Euklide, nije istina da su svi na internetu sjebani i da je bivanje na internetsima dokaz sjebanosti. Forumarim, dakle sjeban sam je glupost.

Ljudi ovdje dođu i sretni i tužni. Ima ih itekako sretnih. I dobro je da je tako.
Happy Easter!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

27 Dec 2012, 23:13

aisling » wrote:. Što god da netko odgovori bit će mi neugodno.
..
:no:
..jer kad se ljudi ovako istresu onda natovare drugim ljudima osjećaj da nešto moraju napraviti..
:koka:

:agrosex:

:no:
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:14

Shit!

Netko je trebao reći da sam glupa i da koji kurac zajebavam. Judolino, pas mater, sad ne znaš doć i ispičkarat me :mad: :dijana:

Mrzim kad ste svi ovako cmoljavo dragi, a ja ne znam što da radim s tim.
Last edited by aisling on 27 Dec 2012, 23:15, edited 1 time in total.
Happy Easter!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

27 Dec 2012, 23:15

Aaaa, dobro da znam,

ja mislio da smo svi trknuti :rofl:

Daj mi nabroji dvoje s trkeljanja a da su sretni i normalni...

:giggle:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

27 Dec 2012, 23:15

aisling » wrote:Shit!

Netko je trebao reći da sam glupa i da koji kurac zajebavam. Judolino, pas mater, sad ne znaš doć i ispičkarat me :mad: :dijana:

Mrzim kad ste svi ovako cmoljavo dragi, a ja ne znam što da radim s tim.

:samar:

:no:


:D
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:16

Euklid » wrote:Aaaa, dobro da znam,

ja mislio da smo svi trknuti :rofl:

Daj mi nabroji dvoje s trkeljanja a da su sretni i normalni...

:giggle:
Pa ja ovdje ni ne poznajem nikog, osim površno.

Zašto misliš da su svi sjebani? Ili misliš da sjebanima pomaže ako misle da su svi sjebani? :confused:
Happy Easter!
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:17

..a unda » wrote:

:samar:

:no:


:D
Nisi uvjerljiv :kava:
Happy Easter!
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

27 Dec 2012, 23:18

aisling » wrote: Oni koji su mi dostupni i koji bi se družili sa mnom mi nakon određenog vremena postanu teški ili tek samo nezanimljivi.
Naravno.
Nisam u stanju prihvatiti ljude u kompletu. U dobru i zlu ne ide, bezuvjetna ljubav mi je stran pojam.
Normalno.
I znam da negdje griješim.
Nikako.
Želim ljude koji će biti tu bez truda i uz koje ću ja biti bez truda. A takvih nema.
Ima.
I bilo mi je bed ispisivat ovakve stvari na forumu - lažem, i dalje mi je bed, jer kad jednom priznaš da si sam skroz sjeban i u kurcu onda ko da gubiš svaki kredibilitet za soljenje pameti drugima.
Bezveze.
Zajebano je kad se prepoznaš s one druge strane.
Još zajebanije s one navodno prave strane.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

27 Dec 2012, 23:19

Pješčana » wrote:aisling, ja bih tebe sad posjela sebi za stol, ne bih te grlila ni išta. samo bih ti natočila nešto. :grli:
Citas mi misli. Al' ne samo to, vec ih i brze od mene napises....
:cerek:
Draga aisling, evo ti jos jedan :grli:

Meni je bas ok da si sve ovo rekla kaj si rekla.
I nije to unosenje nikakve negative, a jok....

To je donosenje normale.

:top: .....ha? ..... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

27 Dec 2012, 23:19

aisling » wrote:Shit!

Netko je trebao reći da sam glupa i da koji kurac zajebavam. Judolino, pas mater, sad ne znaš doć i ispičkarat me :mad: :dijana:

Mrzim kad ste svi ovako cmoljavo dragi, a ja ne znam što da radim s tim.
Ja sam ti rekla da me podsjećaš na mene. I onda si ti trebala zaključiti da sam baš super i normalna :gaah:

:zubo:

Zezam se. Ono što sam htjela reći je da imam jednakih problema kao i ti, ali uopće nisam nesretna. Meni moja asocijalnost ne predstavlja neki veliki problem :ne zna:

Mislim da nisi sjebana, samo si u lošoj fazi.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:24

Ako ništa drugo danas sam shvatila da sam podvojena ličnost.

S jedne strane attention drolja, s druge strane mizantropčina. Koliko mi je trebalo sve to ispisat, i koliko mi je valjda trebala i ta pažnja koju sad tu imam i koja mi paše, toliko bih rado da se maknemo negdje drugdje kao da se ovo sve nije dogodilo i da pričate o... ne znam... horoskopu.
Happy Easter!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

27 Dec 2012, 23:24

aisling » wrote:Zašto misliš da su svi sjebani? Ili misliš da sjebanima pomaže ako misle da su svi sjebani? :confused:
Život nas je sjebao.

Zato jer je život nepravedan.
Ne ispunjava želje.

A i kad ih ispunjava onda se javljaju nove, još veće želje, glad je ljudska neutaživa.

Svi hoćemo nešto a ne znamo ni sami što. I onda kad to dobijemo sretni smo samo trenutak, dva.

I vrtimo se u krug. Odnosno stojimo na mjestu.

Zato piskaramo na forumu da zaboravimo kako nas je život sjebao.

Ili poput judolina odemo u birtiju i nalijemo se ko konji.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Dec 2012, 23:24

aisling ( a i eowyn, kad smo kod toga), ne mislim da si sjebana/e. mislim da je ovo zahtjevno doba koje previše traži od ljudi, i dođe čovjeku dosta jer ne može hendlati sve. život postaje zajebana stvar. nepotrebno je sebe svrstavat u ladice, samo zato jer se promatraš naspram ljudi koji te okružuju :ne zna:
zato ti i paše ovdje provoditi vrijeme, jer smo ti sličniji po nekim stvarima.
nisi zbog toga čudna ni sjebana ni išta. možda si iskrenija od mase ljudi koji nikad neće imati muda to verbalizirati
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

27 Dec 2012, 23:25

..kolko jos postova treba proc ovaj topik do seks tuzbalica? :kokice:

:D
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

27 Dec 2012, 23:26

aisling » wrote:Ako ništa drugo danas sam shvatila da sam podvojena ličnost.

S jedne strane attention drolja, s druge strane mizantropčina. Koliko mi je trebalo sve to ispisat, i koliko mi je valjda trebala i ta pažnja koju sad tu imam i koja mi paše, toliko bih rado da se maknemo negdje drugdje kao da se ovo sve nije dogodilo i da pričate o... ne znam... horoskopu.
Daj ti meni napiši datum rođenja pa ću ti sve objasniti što te muči :zubo:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:27

..a unda » wrote:..kolko jos postova treba proc ovaj topik do seks tuzbalica? :kokice:

:D
Mogo si to lijepo odmah napisat. Je, nejebica me pere :rofl:
Happy Easter!
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:28

Éowyn » wrote:
Daj ti meni napiši datum rođenja pa ću ti sve objasniti što te muči :zubo:
Moram li i vjerovat u to da funkcionira? :zubo:
Happy Easter!
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

27 Dec 2012, 23:29

aisling » wrote: Moram li i vjerovat u to da funkcionira? :zubo:
Možeš se praviti da vjeruješ :zubo: To mi je sasvim dovoljno.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

27 Dec 2012, 23:30

..a unda » wrote:..kolko jos postova treba proc ovaj topik do seks tuzbalica? :kokice:

:D
E, tebe se ceka... Jedino ti mozes pomoci s nekim horoskopom ili odvuci spiku u neku susjednu galaksiju....
Barem do alfe centauri....
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

27 Dec 2012, 23:31

Éowyn » wrote:
Možeš se praviti da vjeruješ :zubo: To mi je sasvim dovoljno.
Nema problema. Zamislit ću da si mi radna kolegica :raspa:
Happy Easter!
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

27 Dec 2012, 23:34

aisling » wrote: Mogo si to lijepo odmah napisat. Je, nejebica me pere :rofl:
Aupisku...sve je opet seks.... :zubo:

Milanovici o seksu, Jovanovici o seksu, Bozanic o seksu, raja isto tako, sve novine svakako i onda jos i tu...o cemu? O seksu...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

27 Dec 2012, 23:34

Pješčana » wrote:aisling ( a i eowyn, kad smo kod toga), ne mislim da si sjebana/e. mislim da je ovo zahtjevno doba koje previše traži od ljudi, i dođe čovjeku dosta jer ne može hendlati sve. život postaje zajebana stvar. nepotrebno je sebe svrstavat u ladice, samo zato jer se promatraš naspram ljudi koji te okružuju :ne zna:
zato ti i paše ovdje provoditi vrijeme, jer smo ti sličniji po nekim stvarima.
nisi zbog toga čudna ni sjebana ni išta. možda si iskrenija od mase ljudi koji nikad neće imati muda to verbalizirati
koje doba? mislis na ova blagdanska doba ili na dvajstprvo stoljece?

baj d vej, danas vidim one velike plakate uz cestu i stalno citam..financijske blagdane, financijske blagdane..i nista mi nije jasno..koji financijski blagdani, sta? ok, dogodine cu valjda citat blagajne blagdana.. :D

covjek moze hendlat sve sto zeli. samo, treba se pitat..sto sve zeli. ako je dovoljno iskren prema sebi, na kraju se ispostavi da se ustvari malo toga uopce ima za hendlat. :D

zivot je uvijek bio zajebana stvar, pa sta..

inace, u ovom kratkom postu si napisala dva puta..sjebana, jednom si napisala.. zajebana i jednom..muda.

jel ima jedan psihoanaliticar da napravi domaci rad? :kokice:

a lijepo sam ja pitao koliko ce jos proc postova da se razrijesi taj implicitni gordijski cvor.. :raspa:

:D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

27 Dec 2012, 23:36

aisling » wrote: Mogo si to lijepo odmah napisat. Je, nejebica me pere :rofl:
iako tako zvuci, nisam bas tako i na to mislio i ne bas samo na tebe. pricao sam o tuzbalicama. prejednostavno se pokusavas izvuc.. :kokice:

:D
Post Reply