Uređivanje okolice zgrade

Vrt, priroda, ekologija... - sve što raste, i treba da raste
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

04 Jan 2019, 00:49

Uređivanje i čišćenje okolice zgrade u nas razmjerno često organiziraju. Kad imam vremena, pridružim se vrijednim susjedima pa pometemo terasu nad garažama i skloništem, pokupimo smeće, uredimo zelene površine... Nisam od onih koji sade cvijeće, pogotovo pred zgradom paradajz ne bih posadio, ali tko voli, nek izvoli. :rofl: Nisam ni od onih koji prigovaraju kada drugi hoće raditi. :zubo:

Ima li i kod vas takvih akcija? Tko preuzima inicijativu, vi ili komšije? ;)


Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

04 Jan 2019, 07:20

Što da ti kažem? Više ne živim u zgradi, a ni vlastiti vrtić ne da mi se održavati. Naslušala sam se priča o paradajzu i svemu što bih tu mogla uzgajati plus vjerojatno pustiti i koju kokicu da trčkara okolo. :cerek:

No sjećam se kako je to izgledalo dok sam živjela u zgradi, konkretno - uređivanja zajedničkog dvorišta. Uglavnom se pekao roštilj i pilo pivo. :raspa:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

04 Jan 2019, 09:52

MmeTipfeler wrote:
04 Jan 2019, 07:20
No sjećam se kako je to izgledalo dok sam živjela u zgradi, konkretno - uređivanja zajedničkog dvorišta. Uglavnom se pekao roštilj i pilo pivo. :raspa:
Ima toga i kod mene. No kada počne roštiljanje i druženje, obično velim da imam posla - i uteknem. :zubo:
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

04 Jan 2019, 10:35

Stitch wrote:
04 Jan 2019, 09:52
Ima toga i kod mene. No kada počne roštiljanje i druženje, obično velim da imam posla - i uteknem. :zubo:
Pa to sam i ja napravila. Poanta je u tome da se otprilike sat vremena dogovaralo otkuda će se početi, pola sata tobože nešto radilo, onda je jedan sat prošao u raspravi je li trebalo raditi ovako ili onako, a ostatak dana... :rolleyes:
Post Reply