Ekološka osviještenost prosječnog trkeljaša

Vrt, priroda, ekologija... - sve što raste, i treba da raste
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

13 Mar 2014, 12:52

Chilimama » wrote:Ne znam di ovo ide al sam se negdje morala doć kurćit pa reko, evo mjesta za moju priču :cerek:
Jutros pri čišćenju mriže koja je bajdvej bila puna ježinaca , volaka i samo tri sipe , nađem ja konjica :cerek: :love: Sve me neka tuga napala kad sam ga ugledala i kao idem ga stavit bar da se suši kad osjetim ga, ko da daje znakove života...I tako se ja uputim doli do mora da ga vratim kad on ništa...Ma ne možeš mi sad uginit, opet ja njega u ruku kad on opet trza se..a-ha , sad ja njega ispustim malo dublje a on potone...ajme, što sad...U toj dubini ne mogu ga dohvatit da se ne smočim i ja ne budi lijena skinem trenrku i nako u gaćicama uđem i uspjem ga uhvatit..vidim ja , oće neće, brzo doma po kupaći i suhu robu i vratim se s njim u većem siću, ulijem mora i malo ga nadražujem po leđnoj peraji... i tako, mic po mic, zapliva on, ja ga spustim u more, u travu i eno ga...otišao doma mami , seki braći djeci...

Nadam se da vam se svidjelo ...




edit: da bar znam slike s mobitela skinit pa keljit, možda bi se i vidila ta životinjica
Jako lijepo :S

Ti si ribarica? :misli: :ne zna:


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

13 Mar 2014, 13:13

Chilimama » wrote:Ne znam di ovo ide al sam se negdje morala doć kurćit pa reko, evo mjesta za moju priču :cerek:
Jutros pri čišćenju mriže koja je bajdvej bila puna ježinaca , volaka i samo tri sipe , nađem ja konjica :cerek: :love: Sve me neka tuga napala kad sam ga ugledala i kao idem ga stavit bar da se suši kad osjetim ga, ko da daje znakove života...I tako se ja uputim doli do mora da ga vratim kad on ništa...Ma ne možeš mi sad uginit, opet ja njega u ruku kad on opet trza se..a-ha , sad ja njega ispustim malo dublje a on potone...ajme, što sad...U toj dubini ne mogu ga dohvatit da se ne smočim i ja ne budi lijena skinem trenrku i nako u gaćicama uđem i uspjem ga uhvatit..vidim ja , oće neće, brzo doma po kupaći i suhu robu i vratim se s njim u većem siću, ulijem mora i malo ga nadražujem po leđnoj peraji... i tako, mic po mic, zapliva on, ja ga spustim u more, u travu i eno ga...otišao doma mami , seki braći djeci...

Nadam se da vam se svidjelo ...




edit: da bar znam slike s mobitela skinit pa keljit, možda bi se i vidila ta životinjica

Chili - anđeo morskih konjića. :cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

13 Mar 2014, 16:13

:cerek: :cerek: :cerek:

Neka je preživio. Ja spašavam leptire od mačke - ima ih običaj loviti i jesti. I baš jučer sam gledala video o ljudima koji spašavaju životinje s cesata i inače.

Inače i pljoštim tetrapake.

Ima jedna ironična stvar - onaj Ekoflor koji je postao poznat po ovrhama u Hrvata :serek:, kad bismo usporedili taj podatak o prisilnim naplatama s recimo današnjom pokrivenošću Hrvatske ciljanim selektiranjem otpada ili još nekim ekološkim faktorom. :kava:
.
Post Reply