O pjevačima i skandalima

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

20 Sep 2011, 11:00

S obzirom da kod nas skandala ima ko pljeve, vjerujem da vas je većina čula kako je iz zakopanih računa iščitano kako su mnogi pjevači pjevali za hdz na crno.
e sad, mene zanima milsite li da će njihova karijera krenuti nekom drugom putanjom?
ok, Žak je krenuo internacionalno, za njega ne znam, ali Prljavo Kazalište, Škoro i slični, koji s jedne strane pjevaju o sirotinji hrvatskoj, pred istom, dok s druge strane primaju velike pare i ne daju porez državi.
mislite li da će ljudi zaključiti da im krivi ljude ime dozivaju i da se sami lupaju petama odsad nadalje?
Last edited by Pješčana on 20 Sep 2011, 12:27, edited 1 time in total.


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

20 Sep 2011, 11:26

Pješčana wrote:mislite li da će ljudi zaključiti da im krivi ljude ime dozivaju i da se sami lupaju petama odsad nadalje?
da je svekoliko pučanstvo u stanju išta zaključiti, već odavno bi se počeli baviti defenestracijama i dekapitacijama
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

20 Sep 2011, 11:48

Pješčana wrote:Prljavo Kazalište, Škoro i slični, koji s jedne strane pjevaju o sirotinji hrvatskoj, pred istom, dok s druge strane primaju velike pare i daju porez državi.
Da barem daju porez državi, bilo bi to nešto. No lova iz crnih fondova, isplaćena na ruke, nije oporezovana.
mislite li da će ljudi zaključiti da im krivi ljude ime dozivaju i da se sami lupaju petama odsad nadalje?
Tupson je i dan-danas najveći domoljubni pjevač; eno Srbi u Vukovaru negoduju zbog njegova koncerta, a branitelji viču da jel oni ne smiju u svojoj državi slaviti svoju pobjedu. A primio je pola milijuna čega god samo da ne bi pjevao ni za jednu stranku. Na ruke, bez poreza.

Ljudi koji još slušaju takve ne bi uspjeli doći do takva zaključka sve da zaključak dođe do njih i sâm im se izrecitira u uho.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

20 Sep 2011, 12:27

greška, ispravljeno :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
esmerallda
Posts: 81
Joined: 18 Sep 2011, 15:55

21 Sep 2011, 19:37

Pjescana wrote: mislite li da će ljudi zaključiti da im krivi ljude ime dozivaju i da se sami lupaju petama odsad nadalje?
mislim da popularnost tih izvodjaca nece biti dovedena u pitanje.
U Irskoj je mala skupina prosvjednika protestirala radi grupe U2 koja u svojoj domovini ne placa porez, a na festivalu im se radovalo sto tisuca ljudi.
Ista stvar se povlacila u medijima za poznate sportase koji nisu nista manje popularni nakon napisa u novinama, pa nema razloga da se na glazbenike gleda drugacije.
Uostalom ne znam bas puno obicnih ljudi koji ponekad nisu zaradili neku kunu u fusu, pa cemu bi isti osudili svoje omiljene bandove koji cine nesto slicno.
Post Reply