Tanka crta između urednosti i OKP-a

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

18 Dec 2011, 22:16

ombia » wrote: Image
Lijepo mi izgledaju prostori koje si stavila, ali samo mi je samo ovo donekle prihvatljivo kao radni stol :top: Za radit na kompu, treba biti duboka površina radne ploče, dosta mjesta za noge i prilagođena visina.


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

18 Dec 2011, 22:20

Imati prozor uz stol s računalom rijetko kad može biti dobro rješenje, jer ništa ne vidiš kad je sunčano. Jasno, možeš navući rolete, ali čemu onda prozor? :zubo:
Potpisi su za budale.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

18 Dec 2011, 23:05

Hekatonhir » wrote:Imati prozor uz stol s računalom rijetko kad može biti dobro rješenje, jer ništa ne vidiš kad je sunčano. Jasno, možeš navući rolete, ali čemu onda prozor? :zubo:
Za oblacne dane. :zubo: Kojih je vecina nazalost.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Dec 2011, 08:47

Mi u stanu imamo mjesto predviđeno za ugradbeni ormar koji još nismo stavili, a jedva čekam.
Mislim da će mi to olakšati život i čišćenje za barem 100 puta. :o
Također, jako, jako patim za jednom (barem maleckom) špajzicom, al' u stanu od 68 kvadrata nema mjesta za to, nažalost. :tuzni:
Da, vjerujem da su ogromni, prostrani ormari spas i tajna urednih stanova. Mi samo za robu i cipele imamo jedva mjesta. :(
Knjige mi, kao i Silajn, stoje po vrećicama i plastičnim kutijama (na ormaru u spavaćoj sobi). :(


Trenutno mi nešto zafrkava internet pa ne mogu komentirati slike jer ih ne vidim. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Dec 2011, 09:15

Sad malo gledam slike koje je stavila ombia.

Neću kometirati estetski dio, o ukusima se ne raspravlja, jel' :zubo:, al' moram primjetiti da mi većina toga djeluje jako neudobno i nefunkcionalno.
Pogotovo ovaj dio s računalima. :xne zna:

Meni se sviđa urednost, al' kao što sam već napisala na početku ne volim te muzejske, ledene stanove.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

19 Dec 2011, 09:52

blue » wrote:
Lijepo mi izgledaju prostori koje si stavila, ali samo mi je samo ovo donekle prihvatljivo kao radni stol :top:
nije ni ovaj baš neko rješenje jer visi na pantama (ili kako li se već zove ono što drži vrata) tako da bi se vjerojatno rasuo da se čo'ek pošteno nasloni na njega :D
postoji i jednostavnija opcija za male prostore; pričvrstiti radnu površinu na zid tako da visi kad nije potrebana, a za rad se digne pomoću pokretne noge

inače, meni ormari nisu jasni; puno ekonomičnije i estetski dopadljivije je uzidavati ih
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Dec 2011, 09:57

Morticia » wrote:ne volim te muzejske, ledene stanove.
Niti ja, sterilno djeluju.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Dec 2011, 10:15

BoDerek » wrote: Niti ja, sterilno djeluju.
A ja bas to volim. :cerek:

Morticia da imate uzidanu, ugradbenu spajzu, znaci ne naknadno stavljenu kao ormar pa i ugradbeni, nego umjesto ajmo reci nekog zida :zubo: itekako bi stala u 68 kvadrata. Meni je stala i u puno manji stan. I ugradbena spajza i ugradbena garderoba u hodniku. Stan je time prakticki dobio vrijednosti za jos 10 kvadrata. :s
Jos je ugradbena psjaza isla i sa balkona jedna prakticki neprimjetna vrata (iskoristili zid jel), tu mi je stajalo cuda stvari.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Dec 2011, 10:17

Ma znam, možda bi se i mogla negdje ugurati, imamo veliku kuhinju, al' to zahtijeva poprilične radove za koje trenutno nemamo love.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Dec 2011, 10:52

Morticia » wrote:Ma znam, možda bi se i mogla negdje ugurati, imamo veliku kuhinju, al' to zahtijeva poprilične radove za koje trenutno nemamo love.
Da. Zelim ti reci da kvadrati nisu problem, u te vase kvadrate zapravo svasta stane :) , problem je sto je to moglo lako biti napravljeno kod gradnje zgrade, sad vec teze i skuplje.

Mene su isto za stan vase velicine pitali gdje su mi ormari, jer ta vrata u te "komorice" nisu bila ni vidljiva, tako su dobro izvedena, bila su dio zida u hodniku.
Post Reply