Ko živ, ko mrtav

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

30 Nov 2011, 09:50

Ni u jednoj smrti nema ničeg lijepog.
Pogotovo ako te nađu tek kad procuriš susjedu u stan.


MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

30 Nov 2011, 09:55

Tupelo » wrote:
Jedan moj prijatelj se odlučio za takav kraj. Našli su ga tek kad je počeo curiti susjedima u stan.
Nema ništa lijepoga u tome.

Jebalo vas romantiziranje droza, da vas jebalo romantiziranje droza.
Ne ide tebe. Govorim općenito.
Ma ok je, kužim, sori.
Ali me zapravo i zanima kakva je to smrt. Mislim ako im toliko paše ta droga, koliko paše previše te iste droge. Za bijelu smrt kažu da je ok - kao da spavaš.

Vratimo se na konje rađe :facepalm:
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

30 Nov 2011, 10:01

Morticia » wrote:Ni u jednoj smrti nema ničeg lijepog.
Onome tko umire, lijepa je ona smrt koja znači izbavljenje od patnje.

Nije me strah smrti - strah me nemoći, parazitske ovisnosti o drugima i od polaganoga, bolnog umiranja.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Nov 2011, 10:06

ja imam tetu koja pokušava umrijeti valjda zadnjih 15 godina. a nikako da ju dragi Bog uzme k sebi.
i svaki put pokreće tu temu kad se čujemo na mob, da sam ja nedavno počela sudjelovati u razgovoru s nekim idejama, ili sama krenem prva s "pa da, ti ionako nećeš još dugo", pa se zbuni i ušuti
a monologe o tome da joj je dosta( kužim ja nju, i je jo dosta, ima 81 godinu) i da barem umre je u biti dost lako prekinuti temom o nemoći, ležanju u krevetu dok se netko drugi brine o njoj.
na to se diže s kauča i ide na napraviti sok, složiti neš za prigrist i najrađe bi valjda zavjese išla prat jer može to još ona, nije za baciti...
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

30 Nov 2011, 10:09

Lord Byron » wrote: Onome tko umire, lijepa je ona smrt koja znači izbavljenje od patnje.
Moguće da si u pravu.
Međutim, kad se sjetim nekih koji su odlazili u teškim patnjama i svejedno su se tako grčevito držali i borili za život... Ne znam, više u ništa nisam sigurna.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

30 Nov 2011, 10:15

BoDerek » wrote:Vidiš, zlatni šut. Možda je to lijepa smrt...Trebalo bi nabavit jednu overdozu i nosit sa sobom za kad zagusti..
Navodno nije. Polusvjestan si, a ovo te umrtvi, pa prestanu šljakati neke vitalne funkcije, i onda polusvjestan umireš. A utapljanje je navodno skroz ok, iako si tu skroz svjestan. :ne zna:
Morticia » wrote:Ni u jednoj smrti nema ničeg lijepog.
Pa ne znam baš. Meni je jako drago kad umre par kila škampi.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

30 Nov 2011, 10:16

:facepalm: :rofl:

Istina. :mudri:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Nov 2011, 10:18

zar nije smrzavanje, kao, lijep način umiranja? mozak šiba krive informacije, umiriš se, haluciniraš i odeš?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

30 Nov 2011, 10:23

Nemam ni četvrt stoljeća zaboga Image

Ne razmišljam, ali isto bih da me spale (gledala sam previše Bonesa).
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Nov 2011, 10:29

zašto je spaljivanje toliko popularnije? ako si živ, živ goriš :ne zna:
vas čak nije strah smrti, nego ideje da se misli da ste mrtvi,a vi živi.

mene zanima kako je preko .
očekujem da će mi napokon neke stvari biti jasnije.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

30 Nov 2011, 10:36

Pješčana » wrote:očekujem da će mi napokon neke stvari biti jasnije.
hoćeš li nam javiti? :D
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

30 Nov 2011, 10:39

Pješčana » wrote:zašto je spaljivanje toliko popularnije? ako si živ, živ goriš :ne zna:
vas čak nije strah smrti, nego ideje da se misli da ste mrtvi,a vi živi.

mene zanima kako je preko .
očekujem da će mi napokon neke stvari biti jasnije.
Kako rekoh, gledala sam previše Bonesa :xzubo:
Uz to, ćaća mi je u zadnjih par godina iskrcao oveliku količinu novca na razne kerefeke za tuđe umiranje, a kad pomislim koliko sam droge i malih crnaca da mi čiste mogla kupit za te novce... :vrle:

Kremiranje je jeftinije, a meni je svejedno, ne vjerujem da će išta biti nakon smrti. Jedino ne bih voljela najebat u prometu ili biti nekom na teret, molim da me se tad eutanazira :o
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Nov 2011, 10:41

baja » wrote: hoćeš li nam javiti? :D
:zubo:
lijepo kako pretpostavljaš da ću ja prva preseliti.
no, želiš li ti zaista da javljam situaciju ako odem prva?
onak, pojavim ti se ogledalu dok se umivaš i kad digneš glavu od lavaboa ja ti stojim iza leđa?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

30 Nov 2011, 10:42

A.P. » wrote:Nemam ni četvrt stoljeća zaboga Image

Ne razmišljam, ali isto bih da me spale (gledala sam previše Bonesa).
Kakve to veze ima? Umiru i bebe, zašto ne bi i ti? Mladost nije garancija.
Pješčana wrote:zašto je spaljivanje toliko popularnije? ako si živ, živ goriš :ne zna:
vas čak nije strah smrti, nego ideje da se misli da ste mrtvi,a vi živi.

mene zanima kako je preko .
očekujem da će mi napokon neke stvari biti jasnije.
Prednost spaljivanja je manji volumen korisnika. Ali pošto mi nismo Kina niti Manhattan, nije nam nužno štediti na prostoru.
Meni su kosturi interesantniji od prašine, te se stoga neću spaliti. Treba misliti na iskopavanja budućih generacija, dajmo im elemenata, glupo je da iskopavaju prašinu.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

30 Nov 2011, 10:43

vrrrlet » wrote:
Kakve to veze ima? Umiru i bebe, zašto ne bi i ti? Mladost nije garancija.
Jest :durica:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

30 Nov 2011, 10:53

A.P. » wrote:
Kako rekoh, gledala sam previše Bonesa :xzubo:
Uz to, ćaća mi je u zadnjih par godina iskrcao oveliku količinu novca na razne kerefeke za tuđe umiranje, a kad pomislim koliko sam droge i malih crnaca da mi čiste mogla kupit za te novce... :vrle:
Zašto malih crnaca da ti čiste? :ne zna: Zašto ne velikih crnaca da ti prljaju?
A.P. » wrote:
Kremiranje je jeftinije, a meni je svejedno, ne vjerujem da će išta biti nakon smrti. Jedino ne bih voljela najebat u prometu ili biti nekom na teret, molim da me se tad eutanazira :o
Mnijem da i nepokretna žena može koristiti zajednici. Ako je 100% oduzeta, nije nesposobna za rad. Uvijek će biti fetišista na oduzetost, kao i ljudi nesposobnih za kopulaciju bez da ju plate.

Gdje ima volje, ima i načina. Svatko može pridonijeti boljitku.
A.P. » wrote:
Jest :durica:
Ok, jest. :rolleyes: Ali otkriti ću ti drugu tajnu: ti više nisi mlada. :no: :zubo:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

30 Nov 2011, 10:58

Ne razmisljam nesto o smrti. Ne otkad sam bila toliko bolesna da su me vec svi vidjeli s druge strane.
Jedina koja se tad jos imala snage boriti sam bila ja sama.
I boljelo je vidjeti u ocima dragih ljudi kako se oprastaju vec s tobom i kako ih boli, a pokusavaju sakriti to sve.

Otkad imam zivotinjice, rekoh svojima da ih moraju adoptirati ako me eto sutra udari auto. Plac i tuga, sto ja uopce spominjem te odurne teme.
Pa bolje da spomenem nego da zavrse u azilu jer nisam spomenula.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

30 Nov 2011, 10:58

vrrrlet » wrote: Zašto malih crnaca da ti čiste? :ne zna: Zašto ne velikih crnaca da ti prljaju?
:rofl: :facepalm:

vrrrlet » wrote:Ok, jest. :rolleyes: Ali otkriti ću ti drugu tajnu: ti više nisi mlada. :no: :zubo:
U jelly? :xraspa:
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

30 Nov 2011, 11:48

Rekla sam sad Onome da hoću da me se kremira kad umrem i da onda on prospe pepeo po Stapu na Velebitu.

On: A šta ti Marjan nije dovoljno dobar. I kako ću ja uopće doći do tog tvog Stapa? Moraš li me i mrtva maltretirat. :rolleyes:
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

30 Nov 2011, 11:54

Pješčana » wrote: :zubo:
lijepo kako pretpostavljaš da ću ja prva preseliti.
:xo:
onak, pojavim ti se ogledalu dok se umivaš i kad digneš glavu od lavaboa ja ti stojim iza leđa?
ej bok, da pristavim kavu? :zubo:
Ajvi wrote:Moraš li me i mrtva maltretirat
:cerek:
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

30 Nov 2011, 12:07

BoDerek » wrote: Hau jes nou. Ne bih se uzdala u ovo, Lastane. Rađe se ti pripremi na najgore...
I kad si planiraš skratit muke? Čim čuješ dijagnozu ili kad počne bol? I kolika bol, postoje odlični lijekovi za to. I droze bogami. Bit će jako teško odabrati svečani momenat.
Nisam glup da se samoubijem čim čujem dijagnozu. Takvu dijagnozu valja i potvrditi. :D

No kad bi krenulo najgore, kad bih bio siguran da će mi biti samo lošije, prekinuo bih to.
Lord Byron » wrote: Onome tko umire, lijepa je ona smrt koja znači izbavljenje od patnje.

Nije me strah smrti - strah me nemoći, parazitske ovisnosti o drugima i od polaganoga, bolnog umiranja.
Upravo to.

Legaliziraju li u dogledno vrijeme eutanaziju, barem se neću morati brinuti oko izbora trenutka: moći će to legalno netko učiniti za mene ako ja ne budem sâm mogao.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

30 Nov 2011, 12:27

Lastan » wrote: moći će to legalno netko učiniti za mene ako ja ne budem sâm mogao.[/color]
Ovo je jako zajebano. Taj netko.
Happy Easter!
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

30 Nov 2011, 12:30

Ne znam, zajebana je to stvar. Osobno sam vidjela primjer gdje je osoba umirala u teškim mukama, ali je do zadnjeg trena htjela živjeti. Ali da, toga me najviše strah, pomisli da se doslovce raspadam i da mi nitko neće prikratiti muke. A strah me i smrti same. Jebeno.
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

30 Nov 2011, 12:37

aisling » wrote: Ovo je jako zajebano. Taj netko.
Ako je eutanazija legalna, nije toliko zajebano. Zajebano je ako je ilegalna.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Nov 2011, 12:40

Švicarska nije daleko.
tamo se može.

ili, ako te straj da će taj netko drugi biti krivično gonjen, plati hitmana. svi sretni
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply