Zaštita nicka i djela

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

16 Nov 2011, 22:34

Često mi je znalo pasti na pamet da je netko negdje nekome nešto rekao o meni, jer previše puta sam na forumu (onom, a još malo ću i tu :zubo:) imala dojam da se o meni zna nešto što ni ja sama ne znam.
Znala sam pomisliti da me netko zamijenio s nekim, da misli da sam netko drugi tj. i netko drugi...
Uglavnom temeljim to samo na nekom mom feelingu, nemam baš neki dokaz, mada su jednom na temi neke forumašice međusobno iskomentirale moj post kao da sam ja već pisala na temi ali pod drugim nickom (moderatorskim čak :xd: ).

Ponekad osjetim neobičan animozitet od strane nekog nicka s kojim nemam nikakve veze.
Nemoguće je da me ne voli "eto tako, bezveze", zato jer mu se ne sviđam a nije me ni upoznao. Vjerojatnije je da me zamijenio sa nekim :xne zna:
(Mislim, da me upoznao, znala bih zašto me ne voli :rofl: )


User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

16 Nov 2011, 23:03

Ne bih rekao da je napad znak osobnog animoziteta. Uvijek sam najviše volio napasti, zbog ideja s kojima se ne slažem, nickove koje ne poznajem. Vidiš nepoznati nick, napisao je nešto s čime se ne slažeš, and you go for the kill. Tako nastaju neka od najdivnijih forumaških neprijateljstava. :mudri:

Eh divni dani obitavanja na forumu na kojemu ne poznaješ svakoga. :E Hekatonhire, bogati, dovedi više tog svježeg mesa da ga otjeramo. :usama:
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

16 Nov 2011, 23:27

schmokljan » wrote: Vidiš nepoznati nick, napisao je nešto s čime se ne slažeš, and you go for the kill. Tako nastaju neka od najdivnijih forumaških neprijateljstava. :mudri:
Ma ne to :gaah:, to bi značilo da se "poznamo".
Nego onako....ničim izazvano :ne zna:

E da, zna mi se desiti i da kad sam ozbiljna ljudi misle da zajebavam (možda je problem samo u stavovima :xzubo: ili pak u tome što sam par puta zajebavala a neki su shvatili ozbiljno :xne zna: ).
Kako god, to mi zna smetati jer mislim da mi nitko ne bi ni pokušavao pomoći da otvorim, recimo neku help temu tipa Bacit ću se kroz prozor od očaja, pomozite.
Žalosno.

Ne znam sad više što je Byron htio da pišemo na temi, ali evo...mislim da je moj forumski image dosta daleko od onog kojeg mislim da ostavljam. Zahvaljujući tuđim lažima ili mojem nemuštom artikuliranju sebe - dalo bi se razgovarati, ali sigurna sam da ima u priči i nekih pogrešnih zaključaka.
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

12 Dec 2011, 21:58

Nitko se ne bavi mojim nickom i njegovim djelom, mogu radit što želim. :xlux:

Odavno, u nekoj forumskoj igraoni di je bila opcija za upisat komentar rezultata, netko je napisao Mrzim Belilowsky! :o
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

12 Dec 2011, 22:12

schmokljan » wrote:Hekatonhire, bogati, dovedi više tog svježeg mesa da ga otjeramo. :usama:
Baš. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

12 Dec 2011, 22:31

Da, nakon ovog danas ću se prestati šaliti.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

13 Dec 2011, 13:57

schmokljan » wrote:
Eh divni dani obitavanja na forumu na kojemu ne poznaješ svakoga. :E Hekatonhire, bogati, dovedi više tog svježeg mesa da ga otjeramo. :usama:
Više mesa za djecu! :usama:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

13 Dec 2011, 21:52

Lord Byron » wrote:Ia

Profiliranje tih naših (alter?)ega nalik je nekoj Marini - curetku koji se sprema za izlazak: onako, obuče grudnjak koji malo podiže ciceke, šos dovoljno dug da se ne vidi onaj kilogram viška u bedrima, na oči stavi mrvicu viška "onoga nečeg što već žene stavljaju na oči" da bi Marko vidio kako su te oči duboke i lijepe... Onako, lagani fotošop, ali bez kopipejstanja tuđih dijelova tijela.

I onda Marina na nekom zidu ugleda grafit "Marina ima male cice, stavlja umetke u grudnjak".

E, sad: jasno je Marini da "oni koji trebaju" ili već znaju :cerek: ili će pravovremeno doznati kako stvari doista stoje s tim cicama - a opet, nekako joj bude krivo.

Pustimo mi Marinu, pustimo (ako baš moramo :() i njene cice - tako se nekako osjećam i sa svojim međumrežnim identitetom (s onim drugim "među..." se sasvim dobro osjećam, hvala što niste pitali :D).

Uz sve očekivane "preozbiljno shvaćaš forum(e)", "to je sve samo virtuala", "to sve tvom nepostojećem nicku pišu drugi nepostojeći nickovi" rečenice i slična relativiziranja, čovjeka ipak zasmeta kad pročita laž o svojim "malim cicama i umetcima". Pustimo sad motive, potrebu, porive koji ljude tjeraju na laži i izmišljanja (iako mi je i to jako zanimljiva tema), pišem o nečemu drugom: koliko vas smetaju laži o vašem nicku (bold za one kojima se ne daju čitati plahte :D)? Dakle, ne nečije nevoljenje tog nicka, pa čak niti nečije vrijeđanje tog nicka - nego baš laži.

Mene, eto, smetaju. Radim na onom "kilogramu viška", ali umetci mi definitivno nikad nisu trebali :rofl:.
Kud bas tako seksisticki primjer, al ajde. :zubo: I sad me zanima sto si to o sebi procitao. :E

Smetaju me. A dolaze od naoko tako finih i ne bi ja nikad ljudi. Takvi i jesu najgori u svojoj osrednjosti.
Ali svaki popularan forumas valjda mora kroz to, to dodje kao nuspojava. Kao i vlastiti trol kojeg sam dobila a koji se razbacao zahvaljujuci direktnoj podrsci moderatora. Cak i kad su forumasi sa teme zahtjevaju akciju tj. sankciju.
Onda taj trol bude baniran od strane admina i malo poslije toga na istoj temi opet bez reagiranja moderatora (pardon reakcija moda je bila uzimanje kokica) prolazi ista shema i provlace se neki podaci koje je samo mod mogao znati.
No kakav forum takvi i modovi eto.
Smeta, smeta me kad lažu. Jer sam isti čojk uođe i u tzv RL.
Obične uvrede ono - kako koja, ali za puno njih razumijem otkud, pa me ne bodu toliko, il me bodu jako baš zato što su istinite :zubo: , ali laži me smetaju.
Nažalost, ovdje vrijedi ko i u tzv RL - ako se ideš branit ispaneš papak i daš pažnju i energiju onima koji ionako samo to čekaju. Demantiranje je beskorisno - ljudi vjeruju u ono u što žele vjerovati
Amen. Em sto ima budala a jos trositi vrijeme na njih. :xzubo:
Ali postoje i one sive zone gdje laž nije tako očita i može se nadograditi na istinu koju oni znaju o meni i to mi izrazito smeta.
Upravo to.

Kad netko nesto zabrije, nema tu pomoci. Na pocetku mog pisanja na onom forumu sam pisala puno na Prevarenima, kao jel ona druga strana. I tad sam na tjednoj bazi dobivala pm-ove gdje su zene 200% bile sigurne da sam ja ljubavnica njihovih muzeva.
To sto cak ni ne zivim u istoj drzavi gdje i ti muzevi nije nista pomagalo.
imala dojam da se o meni zna nešto što ni ja sama ne znam.
Aha.

Nego m.za ako ne pitam previse, koji ti je nick tamo bio?

Voljela bih o ovoj temi imati stav kao slafko, ali eto jos nisam stigla do tog nivoa.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

14 Dec 2011, 11:22

ex_anais » wrote:Kad nickom predstavljaš sebe onda te i uvrede i laži pogode kao "prave".
To je točno. Ako si iza nicka stvarno ti, a ne neka konstrukcija, ponekad nije lako.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

18 Dec 2011, 01:43

Mislim da o meni nitko ništa ne laže, da, zaista imam takve sise. :cerek:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

18 Dec 2011, 22:28

ombia » wrote:
Nego m.za ako ne pitam previse, koji ti je nick tamo bio?
Zašto te to zanima :xne zna:
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

19 Dec 2011, 12:01

kuki » wrote:Mislim da o meni nitko ništa ne laže, da, zaista imam takve sise. :cerek:
Pics or it didn’t happen. :kava:
Nica
Posts: 2189
Joined: 21 Sep 2011, 10:19

19 Dec 2011, 12:03

Lastan » wrote: Pics or it didn’t happen. :kava:
Mogu li ja biti svjedok? Ne laže. :o
Groupie :cerek:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 Dec 2011, 13:05

slafko » wrote: Da, znam. Jako dobro znam. Na fhr-u sam obojan kao trol (ne znam ulazim li u najnoviju Edge kategoriju supertrola) i kao netko tko vrijeđa i zajebava ljude. I to od tih istih ljudi koji mi sami daju tone i tone materijala da ih trolam i zajebavam. Škvadra koja je dovoljno inteligentna da to skuži, dovoljno inteligentna da nema očite rupe u logici i nije licemjerna je izuzeta od mog trolanja.

Ha, ja sam megatrol! :mirko: :rocky:
Dobil sam pet glavi za megatrolanje kad sam napisao Casiu da navija za HDZ jer se boji smanjenja penzije. Jebote, dirno sam u lik i djelo narodnog heroja!
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Dec 2011, 13:10

Tko ti je to tako milostivo udijelio? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Dec 2011, 13:13

judolino » wrote: Ha, ja sam megatrol! :mirko: :rocky:
Dobil sam pet glavi za megatrolanje kad sam napisao Casiu da navija za HDZ jer se boji smanjenja penzije. Jebote, dirno sam u lik i djelo narodnog heroja!
Oh Casio, proslavio se i na Interijerima. :zubo: On kaze svako malo mijenja zavjese, najskuplje dabome i svako malo novi namjestaj, samo sto se isti ekipi nije svidio, cak ni kad je po sugestijama obojao zid drugacije.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 Dec 2011, 13:19

kuki » wrote:Mislim da o meni nitko ništa ne laže, da, zaista imam takve sise. :cerek:
Sise su tvoje čupave i plave...
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 Dec 2011, 13:22

Hekatonhir » wrote:Tko ti je to tako milostivo udijelio? :D
Bivši Sith apprentice, a sadašnji Sith master, Darth Strile.
A ovaj šupak u mom potpisu mi je nakeljio još sto, pa poslije uklonio.

Najbolje mi je kad narodne heroje brane oni koji od rata nisu vidjeli ni r. Zapravo - to je i logično.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 Dec 2011, 13:28

ombia » wrote:
Oh Casio, proslavio se i na Interijerima. :zubo: On kaze svako malo mijenja zavjese, najskuplje dabome i svako malo novi namjestaj, samo sto se isti ekipi nije svidio, cak ni kad je po sugestijama obojao zid drugacije.
A ti blesavi judolino prevodi za siću glupe knjige i uplaćuj u državni proračun.
Pa opet se ne bih mijenjao s njim, jebo ga sav namještaj svijeta da ga jebo!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Dec 2011, 13:35

judolino » wrote: A ti blesavi judolino prevodi za siću glupe knjige i uplaćuj u državni proračun.
Pa opet se ne bih mijenjao s njim, jebo ga sav namještaj svijeta da ga jebo!
Ni ja. Cak si je napravio klonove i onda branio njima svoj stav na ta da dam Interijerima :rofl:
Post Reply