Tko želi moderirati Trkeljanje?

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

11 Jun 2020, 21:57

Promijenio sam boju da se ne moram svaki put prelogirati kako bih došao do proširenih opcija i ovlasti, ali to nije glavna vijest. Glavna je vijest da želim uključiti što više forumaša u rad Trkeljanja. Ako tkogod od vas ima volje moderirati forum, neka to ovdje kaže. No to podrazumijeva i redovito dolaženje, trud i rad. Nukac je idealan primjer. Ne možete dobiti moderatorske ovlasti pa se na Trkeljanju pojaviti svake prijestupne. Ili nestati bez ikakva objašnjenja. ;)

Turisti su također kandidati, ponuda vrijedi i za njih. Tako će profitirati obje strane - oni će proširiti vidike, a ova će mala zajednica postati aktivnija, zanimljivija, atraktivnija... :cool2:


Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

14 Jun 2020, 00:58

Što je, svi junaci nikom ponikoše? Nije vrag da se bojite posla, nema za to razloga. Nvnk, ako ne računam Nukca, ti si jedini provirio van i pišeš na nekoliko podforuma, a ne samo na Turizmu. Zanima li te štogod određeno? :)

Što se djevojaka tiče, jako mi se sviđa stil i pristup Nine, Marisol, Kali... Želim vas, cure! Vjerujem da nisam jedini - i dobro da je tako. Kad se oslobodite obaveza, slobodno mi se javite, nestrpljivo vas čekam. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

16 Jun 2020, 18:34

da san se i mislija javit nebi bija kadar :)
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

17 Jun 2020, 21:37

Zašto, Quarče? :misli:
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

17 Jun 2020, 23:49

Mala mu je satnica, honorar je kod mene hono.rar. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
scarletlemur
atomski zdesna!
Posts: 488
Joined: 10 Nov 2011, 20:52
Been thanked: 14 times

28 Oct 2020, 12:00

Ja ne razaznajem boje, bar ne ove koje krase moderatore i bar ne s tapatalka.
Meni ste- što bi se ono reklo- svi isti :cerek:

Pohvaljujem Nukca, zbilja je predan, a kako me još nikad nije opomenuo, kaznio nit, pitam se - čemu uopće moderator služi?
Iz prijašnjih iskustava, s nekih drugih foruma, rekla bi da je uloga moderatora odstraniti s foruma sve neistomišljenike i kritičare, a ovdje sve neki fin i pristojan svijet. Pa šta će ti onda moderatori Stiču? :ne zna:

Imaš li još koga osim Nukca na ne-platnom spisku pa da ih zazoveš kako bismo u ozračju tolerancije nastavili poštivati međusobne razlike u razmišljanju i forum-djelovanju. Ono, party za ekipu :tulum:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Oct 2020, 12:41

scarletlemur wrote:
28 Oct 2020, 12:00
Iz prijašnjih iskustava, s nekih drugih foruma, rekla bi da je uloga moderatora odstraniti s foruma sve neistomišljenike i kritičare, a ovdje sve neki fin i pristojan svijet. Pa šta će ti onda moderatori Stiču? :ne zna:
Moderator ne uklanja neistomišljenike nego upravlja nekim skupom, to je bit moderiranja. A upravljati znači poticati raspravu. Započeti razgovor ili skrenuti ga u željenome smjeru. Stvar nije u kažnjavanju, nikada nije ni bila.

Što će mi moderatori? Ne bi bilo loše na svakom podforumu imati nekoga tko bi kreativno pridonosio razvoju Trkeljanja, a ne da sve ovisi o nama dvojici.
Potpisi su za budale.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

28 Oct 2020, 13:55

Isto tako sam nekako razmišljao da uloga moderatora nije kažnjavanje, već poticanje ljudi na diskusije.

Naravno da postoje neke tabu teme ili ideje.
Recimo kod mene ne pale teorije zavjere, anti-vaxing, zemlja je ravna ploča, korona ne postoji i druge gluposti. Promicanje takvih ideja na turizmu je zabranjeno.
User avatar
scarletlemur
atomski zdesna!
Posts: 488
Joined: 10 Nov 2011, 20:52
Been thanked: 14 times

28 Oct 2020, 14:45

Nukac wrote:Recimo kod mene ne pale teorije zavjere, anti-vaxing, zemlja je ravna ploča, korona ne postoji i druge gluposti. Promicanje takvih ideja na turizmu je zabranjeno.
Drago mi je to čuti :trep:

Stič, jel ti se javio kakav entuzijast da preuzme i oživi i ostale pdf-ove osim turizma?
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Oct 2020, 14:50

Nukac wrote:
28 Oct 2020, 13:55
Recimo kod mene ne pale teorije zavjere, anti-vaxing, zemlja je ravna ploča, korona ne postoji i druge gluposti. Promicanje takvih ideja na turizmu je zabranjeno.
Imamo podforum za to. :D
scarletlemur wrote:
28 Oct 2020, 14:45
Stič, jel ti se javio kakav entuzijast da preuzme i oživi i ostale pdf-ove osim turizma?
Bilo je naznaka, ali zasad ništa od toga, ljudi su navodno prezauzeti.

Hoćeš ti? ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
scarletlemur
atomski zdesna!
Posts: 488
Joined: 10 Nov 2011, 20:52
Been thanked: 14 times

28 Oct 2020, 16:23

Ne BiH. Ja nikako nisam materijal za moderatora, više mi leži pravljenje haosa neg uspostava reda :)
Da se dvoje dohvate vrijeđat, ja bi im prije otvorila ring-temu u kojoj se mogu kvalitetno šamarat- navijajuć spektakl u kojem bi i publika sudjelovala, neg što bi obojenim slovima prijetila kartoniranjem :trep:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Oct 2020, 18:23

Aha, ti si virtualna Harley Quinn. :cerek:
Potpisi su za budale.
Post Reply