Traženje bana radi "odmora od foruma"?

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Mar 2019, 08:33

Primijetih čudan fenomen, glup iz moje perspektive - traženje bana da se osoba malo "odmori od foruma". Ne ovdje nego drugdje, ovdje se ljudi dovoljno odmaraju i bez toga. :D

Vama je to normalno? Savršeno je razumno da osoba ne dolazi na forum zato što je tako odlučila nego od administracije mora tražiti da je prisilno udalji? Jer meni nije, odlazio sam dovoljno puta s brojnih foruma, katkad na nekoliko mjeseci, katkad na nekoliko godina. Nikad mi nije trebao poseban poticaj. :cerek:


Potpisi su za budale.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Mar 2019, 09:30

Ček' koji je ono popularni izraz za to? Drama kraljice?
I ja sam se nadurio kad su me spucali s Psihologije (iz moderatorske pristranosti i nesposobnosti procesuiranja pročitanog naravno) pa sam tražio permaban, što su mi sa zadovoljstvom uslišili :cerek:
Ne znam, valjda je pomodno danas to da imaš neke kao jake ovisnosti ili loše navike od kojih trebaš pomoć da se oslobodiš.
Ili da pokažeš koliko ti taj forum znači, ali te previše zajebajeju, pa nek im bude žao što odlaziš :zubo:

You wound, like Parthians, while you fly,
and kill with a retreating eye.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

21 Mar 2019, 09:34

:ne zna:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

21 Mar 2019, 11:02

haram wrote:
21 Mar 2019, 09:30
Ili da pokažeš koliko ti taj forum znači, ali te previše zajebajeju, pa nek im bude žao što odlaziš :zubo:
Tako nekako. Odnosno... hajde me primijetite... zašto nitko ne obraća pažnju na mene... eto, odoh ja. :cerek:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Mar 2019, 11:56

haram wrote:
21 Mar 2019, 09:30
Ne znam, valjda je pomodno danas to da imaš neke kao jake ovisnosti ili loše navike od kojih trebaš pomoć da se oslobodiš.
Dobro, ako je ovisnost posrijedi - to čak razumijem. Ljudi se zakvače za razne stvari - igre, Facebook, telefonski seks... Zašto ne bi i za forume? :D

No ako je riječ o traženju pozornosti, ono: odlazim, ali molite me da ostanem - neka odjebu s tim, pustit ću ih bez ikakvih problema. Puna mi je kapa pasivnih agresivaca koji se zbog nečega dure. Odrastite, napokon! :o
Potpisi su za budale.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Mar 2019, 19:30

Ljudi će uvijek biti velika djeca. Ponekad je to dobro, ponekad baš i nije. :ne zna:
Mene najviše sekira maliciozna glupost.
what we've got here is failure to communicate
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

21 Mar 2019, 19:46

Ja sam tražila kad sam trebala učit. :zubo: Jebiga, forum je ogroman usisavač vremena, a kad se nakačiš, nije svakome lako samo prestati pratiti rasprave u kojima sudjeluješ i ne odgovoriti onom tamo koji je upravo izrekao glupost. :raspa:
Sad mi je to glupo, ali tad mi je imalo smisla.
Odem kad me više ništa ne zanima niti veže na nekom mjestu i tad nema te sile koja bi me vratila. No dok si zakačen, teško se sam iskontrolirat. Nekome. Nekome je lako.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Mar 2019, 21:20

Eks wrote:
21 Mar 2019, 19:46
Ja sam tražila kad sam trebala učit. :zubo:
Je li pomoglo? Ili si našla nešto drugo? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
scarletlemur
atomski zdesna!
Posts: 488
Joined: 10 Nov 2011, 20:52
Been thanked: 14 times

30 Aug 2019, 10:45

Ovo i mene zanima :)
Imala sam, valjda, tu srecu da sve banove sama zaradim, pa nisam ni dospjela u situaciju samoinicijativnog trazenja ih. Ipak, poznavajuc sebe, tesko da bi me forum, izlozenost virtuali opcenito, toliko ovisno odsutnom od zivota ucinili da je jedina mjera zastite od forum-patogena, terapeutska zabrana pristupa.
Eskapizam je zajebana stvar; rezultati kakvi pruzaju porazavajuce zakljucke o broju 'novoovisnika' upozoravaju na onu staru, a cesto zanemarenu - kljucno- umjerenost.
Koji su to hormoni(srece??) koji otpustaju se tijekom stimulacije virtualom...ja ocito nikad necu doznati, pa bi me bas veselilo cuti one kojima koristenje drustvenih mreza say... pozitivno utjece na kvalitetu zivota... do mjere da se - suoceni sa obavezama iz stvarnosti- na zahtjev baniraju.

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

30 Aug 2019, 13:39

Društvene mreže ni izbliza nisu zabavne kao forumi. Morali bi prilično preurediti i unaprijediti grupe na Facebooku da preuzmu njihovu ulogu, pri čemu mislim na preglednost, citiranje i raznovrsnost tema. Opet, stav je subjektivan, dopuštam mogućnost da je komu draže lijepiti fotke nego iznositi mišljenje i raspravljati. Riječi su moja furka, a ne slike i memovi. Facebook ima svojih draži, no forumi su svemir za sebe. I drago mi je što pridonosim težnji ili želji da ne iščeznu kao medij. :)
Potpisi su za budale.
Post Reply