Teški ljudi za teška vremena

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
Zmaj021

Teški ljudi za teška vremena

Post by Zmaj021 » 28 Oct 2017, 05:10

ili koji kuki već n-ti put ista priča..

nije bilo (domaćeg) foruma, irc kanala i sl. na kojem sam duže bio, a na kojem se nisu ponavljali isti scenariji kao i ovdje prije par dana, mjeseci ili godina.
dakle, ekipa se skupi, funkcioniše neko vrijeme i onda se lagano raspičkara. a zašto?

jesmo li toliko sjebani da ne možemo komunicirati s minimumom dostojanstva? jel to?

zar se ne kuži da konflikt dvoje ljudi nužno povlači i idiotsku situaciju za sve ljude iz bliže im okoline? samoživost, jelde. može se? pa ok, može se.
..tako i djeca u pješčaniku. kad nekom dopizdi igra sjebe sve oko sebe. :D

malo digniteta, apelujem, eto..

seronje svih zemalja - jebte se :D

miky0
Site Leader

Post by miky0 » 28 Oct 2017, 08:24

Zna se kako to ide...sto manji kurac -veci ego ;)

Nek mi dame oproste na izrazavanju, molim :)

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 28 Oct 2017, 09:13

Odlična ti je tema, Zmaju, vidiš da možeš. ;) Ali nije stvar u teškim vremenima. I kad su dobra, postoje ljudi koje stalno opravdavaš riječima "ma dobar je on" ili "ma dobra je ona" unatoč tomu što stalno izvode neke pizdarije zbog kojih ti druženje s njima ostavlja gorak okus u ustima. Jebeš takve ljude, to su osobe koje jednostavno moraš ukloniti iz svoga kruga. Jer će te razumijevanje za njih dovesti do toga da izgubiš sve ostale.

A i pitanje je, uostalom, je li to razumijevanje linija manjeg otpora ili vrlina. Katkad šutiš jer ne želiš razjebati društvo. Paradoks je što to društvo vidi što i ti, misli što i ti - ali svi su se odlučili za pristup "ne talasaj", radi mira u kući. No prije ili poslije zajedničko racionaliziranje tipa "ma dobar je on" mora puknuti. Vrč ide na vodu dok se ne razbije, je li. :raspa:

Potpisi su za budale.

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 28 Oct 2017, 21:11

stič, ovlasti su u tvojim rukama, odgovornost je na tebi. bez sry, nastupaš s pozicije sile olako, a to nije dobro ma kako ti se opravdanim činilo.
(da ne ulazim u to može li takav nastup ikad biti dobar)
Stitch wrote:
28 Oct 2017, 09:13
Odlična ti je tema, Zmaju, vidiš da možeš. ;) Ali nije stvar u teškim vremenima. I kad su dobra, postoje ljudi koje stalno opravdavaš riječima "ma dobar je on" ili "ma dobra je ona" unatoč tomu što stalno izvode neke pizdarije zbog kojih ti druženje s njima ostavlja gorak okus u ustima. Jebeš takve ljude, to su osobe koje jednostavno moraš ukloniti iz svoga kruga. Jer će te razumijevanje za njih dovesti do toga da izgubiš sve ostale.
opravdavanje koga mi se čini promašenim u startu. koja je to pozicija za takav pristup?
valjda smo dovoljno matori da možemo pristojno iskomunicirati šta mislimo da jebe, ili jednostavno prihvatiti eventualne mane, ispade, drugih.
A i pitanje je, uostalom, je li to razumijevanje linija manjeg otpora ili vrlina. Katkad šutiš jer ne želiš razjebati društvo. Paradoks je što to društvo vidi što i ti, misli što i ti - ali svi su se odlučili za pristup "ne talasaj", radi mira u kući. No prije ili poslije zajedničko racionaliziranje tipa "ma dobar je on" mora puknuti. Vrč ide na vodu dok se ne razbije, je li. :raspa:
šta je razumijevanje? šutnja zbog mira u kući? ..pa na kraju pljas. nije to dobar put, jasno.
razumijevanje bi bilo kuženje da smo svi ovdje defakto s ptsp-om, s tim što traumatiziranje ne prestaje. to je realnost, pa sad kojim ćemo putem..

ne ćutim zbog mira u kući, očito, a reagovao sam i nedavno (u vezi ndh teme), samo putem pp. otud i ona tema od gospođe madam; i dalje nemam stav o tome.. muka mi je takvo šta i čitat, a kamoli dijelit i ovaj mali prostor s takvim ljudima, al to je već moj lični problem.

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 28 Oct 2017, 22:48

Zmaj021 wrote:
28 Oct 2017, 21:11
stič, ovlasti su u tvojim rukama, odgovornost je na tebi. bez sry, nastupaš s pozicije sile olako, a to nije dobro ma kako ti se opravdanim činilo.
Olako? Gledajući posljednji slučaj, mogao bih se složiti s tobom. Gledajući posljednjih osam mjeseci, koliko traje natezanje s Judolinom, ne bih. Tražilica radi, nismo mi Forum.hr, slobodno provjeri i njegove i moje postove. Ban je zbog raznih uvreda upućenih Didi, Mikiju, Čiliki, da ne nabrajam, mogao dobiti najmanje pet puta. Najmanje. Možda ne permu koju je dobio sada, ali ban sigurno jest. Nije mi žao što ovdje više neće pisati. Ako išta mrzim, onda su to vječno pijani internetski nasilnici koji misle da je cijeli svijet njihova lokalna birtija. I tako se ponašaju. A Judolino to neupitno jest.
Zmaj021 wrote:
opravdavanje koga mi se čini promašenim u startu. koja je to pozicija za takav pristup?
valjda smo dovoljno matori da možemo pristojno iskomunicirati šta mislimo da jebe, ili jednostavno prihvatiti eventualne mane, ispade, drugih.
Bio sam dovoljno puta i strpljiv i pristojan. Ponavljam, čitaj malo postove. Odavde je već previše ljudi zbog njega otišlo. Ili se zbog njega nije htjelo vratiti. Pa ni zaviriti na obnovljeni forum. Ako hoćeš, poslat ću ti popis.

Rekao sam svojedobno dolje, na moderatorskom, da se uopće neću čuditi kad me "padobranci" počnu prozivati zbog određenih postupaka. A ti to - ne ljuti se - jesi. Nisi primijetio da vlada drukčije ozračje otkako nema pičkaranja koje su neki uveli kao zaštitni znak? Ja jesam. I to mi je dovoljno.

Opet, sve to ne znači da nisam za raspravu. Diskutiramo, zar ne? Možda jesi neupućen, no nisi nebitan. Nemoj me pogrešno shvatiti. Niti misliti da govorim svisoka. Ne govorim. Pišem izravno i jasno, bez uljepšavanja. Ali poteze promišljam - i razgovaram o njima s drugima.
Zmaj021 wrote:
šta je razumijevanje? šutnja zbog mira u kući? ..pa na kraju pljas. nije to dobar put, jasno.
razumijevanje bi bilo kuženje da smo svi ovdje defakto s ptsp-om, s tim što traumatiziranje ne prestaje. to je realnost, pa sad kojim ćemo putem..
Otkad je Trkeljanje socijalna i medicinska ustanova? Nemoj biti smiješan. Tko treba pomoć, neka je zatraži. Od mjerodavnih. Tko treba pomoć a "liječi" je virtualnim iskaljivanjem na drugima, može popušiti ban. I jedino to.

Potpisi su za budale.

ElliQuinn
Felis nebulosa

Post by ElliQuinn » 28 Oct 2017, 23:05

Nevezano nužno za povod, mene općenito žulja to očekivanje da tešku osobu prepoznamo kao tešku i da joj jadnoj izlazimo u susret, makar radi općeg mira i manjeg talasanja. Kako to da teške osobe nikada nemaju potrebu drugima izaći u susret? Eventualno jednom u sto godina jednoj osobi izađu u susret i onda to bude krunski dokaz da su ipak dobre, ali jednom ti teškoj osobi ne izađi u susret i odmah si ovakav i onakav, i to je rastrubljeno posvuda. Zašto bih se ja prostrla kao otirač i tješila se racionalizacijom "to radim jer sam dobra (bolja?) osoba"? Energija koju mi oduzme teška osoba jest energija koju neću imati da se javim dragim i dobrim ljudima u svome životu.

Nije to zdrav odnos, da se od uvijek istih ljudi očekuje vječita susretljivost i da im se još zamjera kad im se dogodi kap koja je prelila čašu. Ne znam da li zajednica iscrpi sve zalihe razumijevanja na uvijek iste zahtjevne osobe, pa onda ne može izaći u susret nijednom drugom svome članu ili je jednostavno riječ o tome da svi izbjegavaju neugodne situacije, a ako netko nastupi dovoljno neugodno od početka, izbjeći će sva sučeljavanja i vlastitu odgovornost.

Vezano za povod: ljudi imaju obrasce ponašanja. Mjeseci i godine na forumu dovoljna su informacija da znaš što možeš od njih očekivati i kakvi su. Vrijeđanje i omalovažanje nisu iskrenost i otvorenost, jednostavno nisu. To može posvjedočiti svatko tko je preživio pristranog profesora, mobbing na poslu, toksičnog roditelja ili lošu vezu.

Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 00:30

Stitch wrote:
28 Oct 2017, 22:48
Olako? Gledajući posljednji slučaj, mogao bih se složiti s tobom. Gledajući posljednjih osam mjeseci, koliko traje natezanje s Judolinom, ne bih. Tražilica radi, nismo mi Forum.hr, slobodno provjeri i njegove i moje postove. Ban je zbog raznih uvreda upućenih Didi, Mikiju, Čiliki, da ne nabrajam, mogao dobiti najmanje pet puta. Najmanje. Možda ne permu koju je dobio sada, ali ban sigurno jest. Nije mi žao što ovdje više neće pisati. Ako išta mrzim, onda su to vječno pijani internetski nasilnici koji misle da je cijeli svijet njihova lokalna birtija. I tako se ponašaju. A Judolino to neupitno jest.

Bio sam dovoljno puta i strpljiv i pristojan. Ponavljam, čitaj malo postove. Odavde je već previše ljudi zbog njega otišlo. Ili se zbog njega nije htjelo vratiti. Pa ni zaviriti na obnovljeni forum. Ako hoćeš, poslat ću ti popis.

Rekao sam svojedobno dolje, na moderatorskom, da se uopće neću čuditi kad me "padobranci" počnu prozivati zbog određenih postupaka. A ti to - ne ljuti se - jesi. Nisi primijetio da vlada drukčije ozračje otkako nema pičkaranja koje su neki uveli kao zaštitni znak? Ja jesam. I to mi je dovoljno.

Opet, sve to ne znači da nisam za raspravu. Diskutiramo, zar ne? Možda jesi neupućen, no nisi nebitan. Nemoj me pogrešno shvatiti. Niti misliti da govorim svisoka. Ne govorim. Pišem izravno i jasno, bez uljepšavanja. Ali poteze promišljam - i razgovaram o njima s drugima.

Otkad je Trkeljanje socijalna i medicinska ustanova? Nemoj biti smiješan. Tko treba pomoć, neka je zatraži. Od mjerodavnih. Tko treba pomoć a "liječi" je virtualnim iskaljivanjem na drugima, može popušiti ban. I jedino to.
da ne parčam..

padobranac jesam, možda bi se bolje reklo kampanjac. no, nebitno.
fakat jeste da nisam bio svjedokom svim judinim ispadima, no nekim jesam pa imam određenu sliku. trpiti nečija govna je besmisleno, ali ostaje pitanje postavljanja prema čovjeku kad je u govnar modu. dakle, vidio sam govna, a vidio sam i isprike.
privatno, isprike mi ne trebaju. treba mi promjena na bolje (ili micanje iz okoline) i sve je ok.
da sam ja mod vjerovatno bih ga trajno liferovao i ranije.. ali poslije par smirenih i drugarskih razgovora, i ako nema napretka, jel.
..a možda bi i pomogla tema naziva kutak za pijani trenutak. :D

ok, ti si prso u datom trenutku i jebga. nije to problem. mimo te situacije i dalje mislim da se (ponekad) postavljaš s pozicije sile, a to nije dobro. možda je to u 0.2% slučajeva, ne mogu znati, ali moje je kad već pišem da pišem šta mislim. može i tema o tome.. nastupi s pozicije sile. :D (u dobrom duhu)

socijalna i medicinska ustanova..
sad, šta je trkelj.. mislim da kruto to posmatraš. sjeti se samo silnih litanija, grintanja, prekomjerne zeze i sličnog. ne moš reć da nisu imali terapeutsko dejstvo. ipak je trkelj svojevrstan azil. :D

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 29 Oct 2017, 00:47

Zmaj021 wrote:
29 Oct 2017, 00:30
padobranac jesam, možda bi se bolje reklo kampanjac. no, nebitno.
fakat jeste da nisam bio svjedokom svim judinim ispadima, no nekim jesam pa imam određenu sliku. trpiti nečija govna je besmisleno, ali ostaje pitanje postavljanja prema čovjeku kad je u govnar modu. dakle, vidio sam govna, a vidio sam i isprike.
privatno, isprike mi ne trebaju. treba mi promjena na bolje (ili micanje iz okoline) i sve je ok.
da sam ja mod vjerovatno bih ga trajno liferovao i ranije.. ali poslije par smirenih i drugarskih razgovora, i ako nema napretka, jel.
..a možda bi i pomogla tema naziva kutak za pijani trenutak. :D
Stvari su se nepovratno promijenile Judolinovom i Letećinom smjenom s funkcije globalnih moderatora u veljači ove godine. Tema o tome nalazi se u Arhivu. Pročitaj je, ilustrativna je. Ne bih rekao da je ikakav dogovor bio moguć, barem na obostrano zadovoljstvo. Ali ne bih se više njima ni bavio, da ti budem iskren. To je za mene stvar prošlosti. Em ne volim da mi tko prijeti, em je posrijedi kazneno djelo. Time će se dalje baviti institucije, policija i njegov provajder. Osobno, ne bih se kladio da će tako brzo osvanuti ovdje čak i da mu uklonim ban.
Zmaj021 wrote:
ok, ti si prso u datom trenutku i jebga. nije to problem. mimo te situacije i dalje mislim da se (ponekad) postavljaš s pozicije sile, a to nije dobro. možda je to u 0.2% slučajeva, ne mogu znati, ali moje je kad već pišem da pišem šta mislim. može i tema o tome.. nastupi s pozicije sile. :D (u dobrom duhu)
Ne tvrdim da sam idealan ili bezgrešan, daleko od toga. Ali svi ljudi prema kojima sam se kao moderator postavio ultimativno, doslovno svi, imali su svoju rundu razgovora i pregovora. Bilo javno, bilo porukama ili mejlom. I to lako mogu dokazati. S baniranim članovima redovito komuniciramo Didi i ja. Pa i s nebaniranima.
Zmaj021 wrote:
sad, šta je trkelj.. mislim da kruto to posmatraš. sjeti se samo silnih litanija, grintanja, prekomjerne zeze i sličnog. ne moš reć da nisu imali terapeutsko dejstvo. ipak je trkelj svojevrstan azil. :D
To je bilo nekad. Došlo je novo doba. No o tom potom. Još nije vrijeme za pokazivanje karata, strpi se malo.

Potpisi su za budale.

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 01:38

ElliQuinn wrote:
28 Oct 2017, 23:05
Nevezano nužno za povod, mene općenito žulja to očekivanje da tešku osobu prepoznamo kao tešku i da joj jadnoj izlazimo u susret, makar radi općeg mira i manjeg talasanja. Kako to da teške osobe nikada nemaju potrebu drugima izaći u susret? Eventualno jednom u sto godina jednoj osobi izađu u susret i onda to bude krunski dokaz da su ipak dobre, ali jednom ti teškoj osobi ne izađi u susret i odmah si ovakav i onakav, i to je rastrubljeno posvuda. Zašto bih se ja prostrla kao otirač i tješila se racionalizacijom "to radim jer sam dobra (bolja?) osoba"? Energija koju mi oduzme teška osoba jest energija koju neću imati da se javim dragim i dobrim ljudima u svome životu.

Nije to zdrav odnos, da se od uvijek istih ljudi očekuje vječita susretljivost i da im se još zamjera kad im se dogodi kap koja je prelila čašu. Ne znam da li zajednica iscrpi sve zalihe razumijevanja na uvijek iste zahtjevne osobe, pa onda ne može izaći u susret nijednom drugom svome članu ili je jednostavno riječ o tome da svi izbjegavaju neugodne situacije, a ako netko nastupi dovoljno neugodno od početka, izbjeći će sva sučeljavanja i vlastitu odgovornost.
eli, teške osobe zaobilazim bez problema. tako i zadržavam mir. boli me kuki za tuđe zamjerke na tu temu. u nekim slučajevima moje jeste da probam nešto učiniti, pružiti od sebe, ali postoji mjera. nit sam svakom kadar pomoć, nit su mi resursi beskrajni, dapače. u bilo kom smislu.

naći se drugome je naprosto ljudski. ne hrane me takve stvari, niti me pogađa uzaludno bačena energija ili šta već. samo valja biti svjestan da stvar dugo ne može trajati.
Vezano za povod: ljudi imaju obrasce ponašanja. Mjeseci i godine na forumu dovoljna su informacija da znaš što možeš od njih očekivati i kakvi su. Vrijeđanje i omalovažanje nisu iskrenost i otvorenost, jednostavno nisu. To može posvjedočiti svatko tko je preživio pristranog profesora, mobbing na poslu, toksičnog roditelja ili lošu vezu.
već napisah da bih ja to davno riješio. :D
ovako ispada da je neko prihvaćen, a zapravo nije, ili da se nešto promijenilo, a zapravo nije. mala smo zajednica, kakva-takva, pa sam možda i budalasto očekivao da ste bar vi tu malo prisniji, malo upućeniji jedni na druge.. pa na dalje.

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 01:44

stiče, dozvoli, krut si. :D

sve može i drugačije.. ljepše, lepršavije, a efikasnije.

(nemoj da eli pitam) :D :D

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 29 Oct 2017, 02:01

Krut sam iz tvoje perspektive, zato što ne znaš što namjeravam. Elli zna, zato me i brani. ;)

Mene nimalo nije briga što je Trkeljanje bilo. Zašto i bi, zatekao sam ga u prilično jadnom stanju. Ako je to referentna točka, na ovaj forum uopće nisam trebao gubiti vrijeme. A gubim ga, svakodnevno, već više od godinu dana. I ne samo ja, tu su Didi, Miki, Nukac i drugi, koji se silno trude da ga ožive i osvježe. Svaka im čast, ponosim se što sam dio toga društva. Imamo i rezultate, trebalo nam je samo osam mjeseci da dosegnemo cijelu prošlogodišnju posjećenost i čitanost. A to nešto znači, zar ne? :cerek:

Potpisi su za budale.

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 02:06

još i progovaraš za nju..

sad više nemam dileme. :D

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 02:10

ček, ček.. kako to ti s referentnom tačkom.. analitičan si, kažeš. :D

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 29 Oct 2017, 02:10

Zmaj021 wrote:
29 Oct 2017, 02:06
još i progovaraš za nju..

sad više nemam dileme. :D
Ti si jedan najobičniji trolerski pizdek. :D

A to mjesto pripada Šaboviću, morat ćete se potući za naslov. :rofl:

Potpisi su za budale.

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 02:15

Stitch wrote:
29 Oct 2017, 02:10

slabo si ti upratio ko je ovdje stariji po nekim pitanjima. :D

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 02:22

..a sa šabom već dogovaram neke ćevape u perajama. vidjećemo ko će se prvi povuć. :D :D

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 29 Oct 2017, 02:01

Zmaj021 wrote:
29 Oct 2017, 02:22
..a sa šabom već dogovaram neke ćevape u perajama. vidjećemo ko će se prvi povuć. :D :D
Ćevape? Mislio sam da najviše voli burek s ribom. :E

Potpisi su za budale.

miky0
Site Leader

Post by miky0 » 29 Oct 2017, 07:15

Zmaj021 wrote:
Stich moze upotrebljavat silu kad je u poziciji da istu koristi. I ima moju punu potporu za ucinjeno, jer mi je pun kurac njegovih i njenih prijetnji. Prijetnja je dovoljan razlog odstranjivanja iz zajednice pa makar to bio forum.
Zmaj021 wrote:
Ima tome par mjeseci, rekao sam im (njima dvoje asocijalnima) da ovo nije medicinska ustanova, niti smo im mi terapija. Postoje medicinske ustanove i postoje lijekovi. :kava:

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 10:06

miky0 wrote:
29 Oct 2017, 07:15
Stich moze upotrebljavat silu kad je u poziciji da istu koristi. I ima moju punu potporu za ucinjeno, jer mi je pun kurac njegovih i njenih prijetnji. Prijetnja je dovoljan razlog odstranjivanja iz zajednice pa makar to bio forum.
haj još jedan krug..
po mom, dakle, jedna prijetnja je već pun kurac prijetnji. već napisah, tolerisalo se svašta, i hajd, činilo mi se da ste prisniji ili šta već pa da se naprosto na neke stvari od nekih osoba nije trzalo.. tako nekako. malo čudno, je, al ok. nisam se previše ni pitao pogotovo što meni judo ili leteća nikad nisu plasirali takvo neko govno. ono, ljudi imaju svoje odnose i mimo onoga što vidim kad naletim na forum pa valjda se zna šta je & zašto je tako kako je.
Ima tome par mjeseci, rekao sam im (njima dvoje asocijalnima) da ovo nije medicinska ustanova, niti smo im mi terapija. Postoje medicinske ustanove i postoje lijekovi. :kava:
grubo & loše, miki. ne znam šta je bilo, eto, nek je bio teški šit, mogao si im naprosto reći da pretjeruju i da je besmislen forum na kojem se tako komunicira. ništa više, ništa manje.
natezanja, vrijeđanja, prijetnje, itd. nisu načini za rješavanje konflikta.

Šabović Adis
Inventar

Post by Šabović Adis » 29 Oct 2017, 11:03

Stitch wrote:
29 Oct 2017, 02:10

Ošćam se počastvovano. :frajer:

Zmajo, ješčuo šta ti je rek'o - das' pizdek. Da meni to u Belgiji rekne, joooo.... :rofl:

Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 11:12

Šabović Adis wrote:
29 Oct 2017, 11:03
Ošćam se počastvovano. :frajer:

Zmajo, ješčuo šta ti je rek'o - das' pizdek. Da meni to u Belgiji rekne, joooo.... :rofl:
a ne kužiš kako je tom udicom zapravo zaobišao odgovor. :D

..no, i to je dovoljan odgovor. :D :D

Šabović Adis
Inventar

Post by Šabović Adis » 29 Oct 2017, 12:05

Zmaj021 wrote:
29 Oct 2017, 11:12

..no, i to je dovoljan odgovor. :D :D
Nije moje da kužim, ja sam izbosne... :rofl:

Zmaj021

Post by Zmaj021 » 29 Oct 2017, 12:09

Šabović Adis wrote:
29 Oct 2017, 12:05
Nije moje da kužim, ja sam izbosne... :rofl:
nema boljeg alibija, i ja ga ponekad rabim. :D

edit: vidi mi avatara :D :D

Šabović Adis
Inventar

Post by Šabović Adis » 29 Oct 2017, 12:16

Zmaj021 wrote:
29 Oct 2017, 12:09
nema boljeg alibija, i ja ga ponekad rabim. :D

edit: vidi mi avatara :D :D

Boouuuuldrik?! Meščini da je on. :D

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 29 Oct 2017, 14:28

Nemojte ovdje o avatarima, molim vas. Kako ne bi poslije bilo da provodim silu. :D
Zmaj021 wrote:
29 Oct 2017, 11:12
Što sam točno preskočio ili zaboravio? :raspa:
Stitch wrote:
29 Oct 2017, 02:01
Imamo i rezultate, trebalo nam je samo osam mjeseci da dosegnemo cijelu prošlogodišnju posjećenost i čitanost. A to nešto znači, zar ne? :cerek:
Prestigli smo i posjet daleko bolje i uspješnije 2015. godine jer trenutačno imamo 56.480 jedinstvenih posjetitelja (redom: 52.670; 46.019; 56.480), što znači da će do kraja 2017. ovamo doći više od 60 tisuća ljudi. :zubeki:

O svemu tome podrobnije ću pisati u redovitoj statistici čim završi listopad. Ali da smo džaba krečili - nismo. :)

Potpisi su za budale.