Rodila majka šeprtlju...

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Apr 2017, 22:55

Šabović Adis wrote:
14 Apr 2017, 19:36
Spade mi kamen sa srca! Odo' sad onu svoju šeprtlju od žene šprdat' do iznemoglosti. :rofl:
Jebo te patak da te jebo skupa sa tvojim lipim sarajevom :gaah:

Pa koji kurac vi tamo radite kad ste svi na bascarsiji i ni kurca ne radite pa nama koji nesto radimo oduzimate parking mjesto :ne zna:

Uru vrimena mi je trebalo za pronac parking, uru :gaah: mislis da se lako vrtit s vivarom a ne znas ko koga sprida ili straga.

I wi-fi vam je isto u kurcu, ma u trokurcu. Jebote imate dostupnu javnu mrezu koja ne sluzi nikome, a tija sam te zvat upomoc jer mi se luda gosca izgubila u centru i nisam vise zna di je trazit :gaah: sasvim je drugi par rukava sta je ona bila pametnija pa nas cekala kraj auta :brukica:


User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

14 Apr 2017, 23:30

miky0 wrote:
14 Apr 2017, 22:55
Jebo te patak da te jebo skupa sa tvojim lipim sarajevom :gaah:

Pa koji kurac vi tamo radite kad ste svi na bascarsiji i ni kurca ne radite pa nama koji nesto radimo oduzimate parking mjesto :ne zna:

Uru vrimena mi je trebalo za pronac parking, uru :gaah: mislis da se lako vrtit s vivarom a ne znas ko koga sprida ili straga.

I wi-fi vam je isto u kurcu, ma u trokurcu. Jebote imate dostupnu javnu mrezu koja ne sluzi nikome, a tija sam te zvat upomoc jer mi se luda gosca izgubila u centru i nisam vise zna di je trazit :gaah: sasvim je drugi par rukava sta je ona bila pametnija pa nas cekala kraj auta :brukica:
Joooooj, jes'to bio u rajvoSa a nisi mi se javio? :gaah:
Da ti mogi dati ban sad bih ti ga složio na jedno tridana... :rofl:

Drugo, nije rajvoSa biznis - cenatar pa da se bizmismenima moramo sklanjat' s puta. Ho'šta popit', ho'šta pojest', sjedi, odmori, oduši, košulju osuši itakoto... jeb'o pos'o, ko je od posla hajra vidio. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Apr 2017, 07:11

Šabović Adis wrote:
14 Apr 2017, 23:30
Joooooj, jes'to bio u rajvoSa a nisi mi se javio? :gaah:
Da ti mogi dati ban sad bih ti ga složio na jedno tridana... :rofl:
Jesam, bio u Sarajevu i sve je bilo dobro osim pronac parking, u usporedbi s mostarom u kojem sam lako pronasao parking ali zato nista drugo nije bilo dobro. Cili grad je raskopan a navigacija radi kao napusena :gaah:
Šabović Adis wrote:
14 Apr 2017, 23:30
Drugo, nije rajvoSa biznis - cenatar pa da se bizmismenima moramo sklanjat' s puta. Ho'šta popit', ho'šta pojest', sjedi, odmori, oduši, košulju osuši itakoto... jeb'o pos'o, ko je od posla hajra vidio. :D
:top:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

17 Apr 2017, 07:55

miky0 wrote:
17 Apr 2017, 07:11
Jesam, bio u Sarajevu i sve je bilo dobro osim pronac parking, u usporedbi s mostarom u kojem sam lako pronasao parking ali zato nista drugo nije bilo dobro. Cili grad je raskopan a navigacija radi kao napusena :gaah:
:top:
:vidiga: Pa kad ne znaš... jeb'o te hajtek navigacija, tot'je samo EPP. Za strenđere. :rofl:
Eto, za drugi put, obavezno se javi i problem s parkingom ti je riješen. Automacki. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
X-Plosiv
Posts: 59
Joined: 06 Mar 2017, 07:25
Location: Pula

22 May 2017, 07:44

Sjetio sam se jedne scene kada sam vidio naslov teme :zubo:

Prije 2-3 godine, tadašnja cura (današnja žena) me nešto smarala dok sam radio. U tom trenutku punio sam kamp bocu sa plinom (propan/butan). Kada puniš bocu, ovo je bio sustav gdje si imao jedan ventil na crijevu, a drugi na boci. A punio sam je pretiskom na tipku na zidu. Znači, kada prestaneš puniti, samo zatvoriš ventil na crijevu i na boci. Anyway, punim ja bocu, a ona smara sa porukama, i ja genijalac umjesto da odjebem, napišem ja poruku dok punim, i u tom trenutku me zovne nešto, a ja se debil javim dok sam zatvarao ventil na boci. Završim razgovorom, odspojim crijevo od boce, a ono plin krene šukljati vani tutta forza. Naravno da sam ja držao crijevo tako da mi je plin šukljao direktno na bedro, pa mi je "zaledilo" nogu i bokserice. U tih sekundu i po dok sam razmišljao koji wtf i skužio da nisam ventil zatvorio, plin je već napravio svoje. Spustim hlače, bokserice bijele od plinskog "mraza", a bedro nakon 2 minute crveno i cijeli dan peckalo i svrbilo. Pa se ti javljaj ženama na poslu. :zubo:
Brainstorm so much that my head is filled with rainbows.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

30 Jul 2017, 10:52

Svi znamo odgovor na pitanje kako se izgaleka zna da je u autu za volanom žena. Kad skreće udesno, pali brisače iako ne pada kiša. :D

E, jebiga... ja danas, umjesto da upalim lijevi žmigavac, otvorila lijevi prozor. :cerek:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

30 Jul 2017, 10:59

MmeTipfeler wrote:
30 Jul 2017, 10:52
Svi znamo odgovor na pitanje kako se izgaleka zna da je u autu za volanom žena. Kad skreće udesno, pali brisače iako ne pada kiša. :D

E, jebiga... ja danas, umjesto da upalim lijevi žmigavac, otvorila lijevi prozor. :cerek:
:lol:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

30 Jul 2017, 11:40

MmeTipfeler wrote:
30 Jul 2017, 10:52


E, jebiga... ja danas, umjesto da upalim lijevi žmigavac, otvorila lijevi prozor. :cerek:
A to je u redu..samo ruku ispružiš kroz prozor. :)
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

30 Jul 2017, 12:00

Donna Sole wrote:
30 Jul 2017, 11:40
A to je u redu..samo ruku ispružiš kroz prozor. :)
Jebote, pa tako stara ipak nisam. :D Ili se to u meni budi biciklistički duh? :facepalm:
Post Reply