Javljam se sa slobode

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

15 Feb 2017, 20:56

e, znam






:bicedobro:



Bolje bit slobodan nego zavezan.
Bolje živ nego mrtav.
Ne vjeruj ljudima koji lažu.


kurvanjski avatar, a
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Feb 2017, 10:33

Ljudsko pravo da budeš svinja... :kava:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 Feb 2017, 10:41

Dakako Svinja, a ne zločinac!!
kurvanjski avatar, a
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Feb 2017, 10:53

cista i blistava kuca znak je uludo potracenog zivota... :mudri:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

16 Feb 2017, 20:58

Euklid wrote:
16 Feb 2017, 10:53
cista i blistava kuca znak je uludo potracenog zivota... :mudri:
:amen:

najboljoj se frendici pohvalih uživanjem u neopterećenosti čistoćom, OKP urednošću me mater godinama silovala u zdrav mozak i to ona jako dobro zna. tuđe neuroze kad moraš njegovati, milina.

rekla je nešto u stilu treba posložiti prioritete. zapravo,ne u stilu, nego doslovno.

rekoh, ubit ću se ako mi čišćenje postane prioritet. :kava:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

16 Feb 2017, 21:04

Nenia Salonitana wrote:
16 Feb 2017, 20:58
rekoh, ubit ću se ako mi čišćenje postane prioritet. :kava:
https://www.youtube.com/watch?v=_DZ3_obMXwU
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 Feb 2017, 00:35

mogu se maknuti, ali tu ne prestaje.

srela sam neki dan u gradu jednu osobu. osuđujući i prijekoran pogled sve je rekao i bez riječi. pravila se osoba da me ne vidi, kao ni ja nju.
osoba nije susjeda, osoba nije familija. netko se potrudio. laž triput obiđe svijet dok istina još nije ni izašla iz dvorišta, tako nekako.

sjetila sam se natasche kampusch. kad je rekla da je bilo ljudi koji su je napadali i vrijeđali.

samo čekam da i mene napadne neka umna sirotinja, ne nužno izmanipulirana i po diktatu matere, sestričnica i ujnica su dovoljno bolesne same po sebi.

sve je to nebitno. neka, samo dajte.

zdravo samopouzdanje sve to može podnijeti bez da ima potrebu objašnjavati i pravdati se,astrolozi bi rekli... saturn daje temelje koje nitko i ništa ne može srušiti.

živjeli vi meni. i oni dobri i oni loši.

idem spavati... i konačno prospavati noć bez da se budim proganjana noćnim morama nakon kojih se bojim ponovno zaspati.

p.s. o karmi neću. nadam se samo da nekima neće kad im se vrati vratit im se u glavu, jer bi završili kao tomislav salopek.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

20 Feb 2017, 07:35

Nenia Salonitana wrote:
20 Feb 2017, 00:35
mogu se maknuti, ali tu ne prestaje.

srela sam neki dan u gradu jednu osobu. osuđujući i prijekoran pogled sve je rekao i bez riječi. pravila se osoba da me ne vidi, kao ni ja nju.
osoba nije susjeda, osoba nije familija. netko se potrudio. laž triput obiđe svijet dok istina još nije ni izašla iz dvorišta, tako nekako.

sjetila sam se natasche kampusch. kad je rekla da je bilo ljudi koji su je napadali i vrijeđali.

samo čekam da i mene napadne neka umna sirotinja, ne nužno izmanipulirana i po diktatu matere, sestričnica i ujnica su dovoljno bolesne same po sebi.

sve je to nebitno. neka, samo dajte.

zdravo samopouzdanje sve to može podnijeti bez da ima potrebu objašnjavati i pravdati se,astrolozi bi rekli... saturn daje temelje koje nitko i ništa ne može srušiti.

živjeli vi meni. i oni dobri i oni loši.

idem spavati... i konačno prospavati noć bez da se budim proganjana noćnim morama nakon kojih se bojim ponovno zaspati.

p.s. o karmi neću. nadam se samo da nekima neće kad im se vrati vratit im se u glavu, jer bi završili kao tomislav salopek.
Stani pred ogledalo i ponavljaj: Šta je, miševi?!!!!!1
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Post Reply