Najdraže teme nakon politike

Od 9 do 99 godina
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

10 Dec 2016, 14:01

Ne znam gdje bi ova tema išla pa sam ju smjestila ovdje.
Nešto mi nije sjela na gospodarstvu nakon splickog potresa iz pera d mikija splicko/imockog
Nije mi za zdravlje ni psihologiju.
Još bi ju mogla podmetnit u kulturu, ono kao kulturna tema. :zubo:

Kako ću ja počet, mogla bi i na gastronomiju. :zubo:

Ovdje ćemo pisat o najdražim temama nakon politike osim seksa. Ne zato jer je seks najdraža tema nakon politike nego neću temu o seksu. Nije ovo takav topik. :o

Ja bi rećemo mogla uvijek pisati o svojim sarmama. Super su mi ispale.
Domaći kupus, domaći pršut, meso sam kupila jbg, nemam svinje. Tj imam ali klanje bi bilo nezakonito. :o

Mogu nadmidraže pisati i o kosi. E, sad mi je dogujce, sve nešto u slapovima, pa lijepa smeđa boja, pa pramenovi...
Mogu i o čokoladi i to ne Pionir, ma ni Kraš nego o mojoj što ju doma radim. To se zove čokolada.

Koje su vama teme na ovom forumu najdraže nakon politike?

ps: jeste vi primjetili da miki ne piše toliko koliko je pisao dok nije bio vlasnik? Što će reć? da je ljenguza ili se pripa odgovornosti ? :vidiga:


kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

10 Dec 2016, 16:56

Meni politika nije najdraža tema, uvjek se iznerviram tamo, zato ju izbjegavam u zadnje vrijeme.
Ja najvolim sajkolođi i prirodne znanosti, pogotovo one povezane sa zelenim temama, tehnologijom i ljudskom prirodom i društvom, eto.
Šteta što ovdje nema interesa za povijest civilizacija, i tu bih volio učestvovati... malo sam ljen da sam iniciram teme :shy:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

10 Dec 2016, 17:07

Nije ni meni politika ali ja ni ne idem na politiku.
A vidiš, o hrani bi mogla u svaka doba ali ne idem ni na gastronomiju.
kurvanjski avatar, a
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 Dec 2016, 18:47

prijeđem površno sve pdf-ove.

o gastronomiji puno čitam, ali pisati nemam volje. uglavnom to zvuči kao prekenjavanje, dašak limete, prstohvat slanog karamela.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Dec 2016, 19:26

Moze li se napravit, odnosno izvuc statistika tko je koliko tema otvorio, napisao...gle napisao :facepalm: natrkeljao najvise postova i tome slicno :misli:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

10 Dec 2016, 19:30

miky0 wrote:Moze li se napravit, odnosno izvuc statistika tko je koliko tema otvorio, napisao...gle napisao :facepalm: natrkeljao najvise postova i tome slicno :misli:
Ovdje ti sve piše. :bicedobro:

Zaduži nekoga, recimo, od modova, pa ma koliko ih malo imali, da pregleda sve članove i napravi statistiku. ne mene, molim. Ja ću poslije popravljati. :raspa:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Dec 2016, 19:41

MmeTipfeler wrote:Ovdje ti sve piše. :bicedobro:

Zaduži nekoga, recimo, od modova, pa ma koliko ih malo imali, da pregleda sve članove i napravi statistiku. ne mene, molim. Ja ću poslije popravljati. :raspa:
Hvala, no to znam sam. Mislio sam ako postoji statistika o najcitanijim temama, koje su najvece i tako to...
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

10 Dec 2016, 19:46

Hm, ja bih rekao da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta.
Doduše, ne iz marketinške perspektive.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

10 Dec 2016, 19:48

meni su najdraže teme - sve :D

zato jer se na svakoj temi može pisati o bilo čemu... i to je najveći civilizacijski doseg trkelja... :usama:

piši slobodno što god poželio pa makar i pogodio pravu temu... :lux:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

10 Dec 2016, 20:30

U principu nisam za neko fašističko moderiranje, ali kad se pretjeruje sa oftopikom, teme postaju papazjanije bez glave i repa zanimljive samo nekolicini momentalnih učesnika.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

10 Dec 2016, 21:35

haram wrote:Hm, ja bih rekao da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta.
Doduše, ne iz marketinške perspektive.
Kvaliteta su na Trkeljanju pusti snovi. Nažalost to moram reći. No čini se da svima tako odgovara pa dok ide, ide.
haram wrote:U principu nisam za neko fašističko moderiranje, ali kad se pretjeruje sa oftopikom, teme postaju papazjanije bez glave i repa zanimljive samo nekolicini momentalnih učesnika.
Oftopik? Ma gdje si ti to primijetio? Glavni dio svake teme ionako su smajlići.

Ja sam pokušala. Dvaput. I oba puta doživjela fijasko. Pa više neću.

Meni politika ionako nije draga kao tematika.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Dec 2016, 07:47

MmeTipfeler wrote:Kvaliteta su na Trkeljanju pusti snovi. Nažalost to moram reći. No čini se da svima tako odgovara pa dok ide, ide.
A polako... ako se ljudi malo uozbilje, mogla bi i neka kvaliteta doći.
MmeTipfeler wrote:Oftopik? Ma gdje si ti to primijetio? Glavni dio svake teme ionako su smajlići.

Ja sam pokušala. Dvaput. I oba puta doživjela fijasko. Pa više neću.

Meni politika ionako nije draga kao tematika.
Ja sam shvatio da u Rimu trebam biti Rimljanin :zubo:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

15 Dec 2016, 10:34

haram wrote:A polako... ako se ljudi malo uozbilje, mogla bi i neka kvaliteta doći.
Ja sam shvatio da u Rimu trebam biti Rimljanin :zubo:
Ovo prvo, to su ti pusti snovi, a što se Rima tiče, meni ovo uglavnom nalikuje na cirkusku arenu, čas prije nego što će u nju uletjeti čistači.
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

27 May 2017, 17:43

Bože, a vi zbilja ubiste temu načisto.
pa što može biti najbolje iza politike (koju svi, izgleda, zaobilaze i preskaču, što je u redu i ispravno).
Seks naravno, ali se začimateljica teme odrekla toga, a jasno je i zašto, dobar dio ovdje čine obiteljski ljudi, ljudi kojima seks ne pada na pamet, osim kad ih netko bolno podsjeti. Pa - nećemo. Bolno podsjećivati.
Hrana je isfurana, ja recimo, čim vidim neki recept, ogladnim i gotovo. Nije to za mene.
Umjetnost i obrt.
Ali uz ogradu da nema naručivanja "daj mi napravi samo to, badava, pa prijatelji smo s foruma"... nego tako, pohvalite se, recite nešto zanimljivo o tome. Možda otkrijemo da se među nama krije veliki kipar... koji radi u glinamolu u omjeru 1:100, zbog nedostatka prostora i love za pravi materijal.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

27 May 2017, 19:48

Nisam sigurna da smo ovdje baš svi obiteljski ljudi, ali čad da i jesmo, ne vidim zašto se obiteljski ljudi ne bi mogli zanimati za seks. Ovo zanimati, molim, shvatiti vrrrrrlo široko. Rekla bih da je stvar u tome što oni koji puno pričaju o seksu, u praksi malo rade.

Osobno nemam umjetničku crtu - crna ovca u familiji: tata slikao, brat slika, mama pisala pjesme, a ja ispala cjepidlaka. :D Bit će na baku koja je heklala miljeiće i vezla salvete. :raspa: Jesti volim, kuhati ne volim.

Imam ideju za jednu temu - ma što temu? cijeli podforum" - ali mi treba partner ili partnerica. Predložit ću je za koji dan pa što bude. :durica:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

27 May 2017, 21:19

MmeTipfeler wrote:
27 May 2017, 19:48
Nisam sigurna da smo ovdje baš svi obiteljski ljudi, ali čad da i jesmo, ne vidim zašto se obiteljski ljudi ne bi mogli zanimati za seks. Ovo zanimati, molim, shvatiti vrrrrrlo široko. Rekla bih da je stvar u tome što oni koji puno pričaju o seksu, u praksi malo rade.
Aaaaa, kako nisi uhvatila da je to udica za te ubračene... da se pobune i doprinesu malo živosti teme. Da se, kao i obično, tema iz "umjetnost i obrt" premetne u "seks i sve o njemu"ili "seksa, seksa nam dajte, ne vidjesmo..." i to; jer što je tema na trkeljanju, ako se ne razmaže u svim pravcima?
MmeTipfeler wrote:
27 May 2017, 19:48
Osobno nemam umjetničku crtu - crna ovca u familiji: tata slikao, brat slika, mama pisala pjesme, a ja ispala cjepidlaka. :D Bit će na baku koja je heklala miljeiće i vezla salvete. :raspa: Jesti volim, kuhati ne volim.
pa tema ide u pravcu umjetnosti i obrta, hoću reći, ima svašta u sivim preljevima što nije umjetnost a nije ni slaganje drva.
MmeTipfeler wrote:
27 May 2017, 19:48
Imam ideju za jednu temu - ma što temu? cijeli podforum" - ali mi treba partner ili partnerica. Predložit ću je za koji dan pa što bude. :durica:
budiš mi znatiželju. Ali ne kontam što ti treba partner u toj priči? Kako bilo, čekam(o). :)
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

27 May 2017, 21:35

Partner mi treba da ne vodim monolog. Pričekaj koji dan. :top:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 May 2017, 22:33

Chilimama wrote:
10 Dec 2016, 14:01
Koje su vama teme na ovom forumu najdraže nakon politike?
Politika mi uopće nije omiljena tema. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

30 May 2017, 17:15

Jao Stiče, ovo je primjer za "Kako ekspresno ukokati temu (bez suvišnih zašto)"

Nego, upravo sam naletjela na nešto prekrasno, a budući da nigdje nemate kazaljišće, a još manje balet, evo vam tu, pa vidite...
Labuđe jezero
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

30 May 2017, 18:37

Riona wrote:
30 May 2017, 17:15
Jao Stiče, ovo je primjer za "Kako ekspresno ukokati temu (bez suvišnih zašto)"
Aha, ja sam kriv što se tema zasniva na pogrešnim pretpostavkama? ;)
Riona wrote:
30 May 2017, 17:15
Nego, upravo sam naletjela na nešto prekrasno, a budući da nigdje nemate kazaljišće, a još manje balet, evo vam tu, pa vidite...
Labuđe jezero
Kako nemamo? :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

30 May 2017, 19:39

Stitch wrote:
30 May 2017, 18:37
Kako nemamo? :raspa:
Vjerujem da je mislila na Kolindin nastup. :D
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

30 May 2017, 20:39

Neam pojma o čemu ti to.
Eto, zabilježit ću se sa štovanjem tamo...
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

02 Jun 2017, 21:03

Ja bi sad malo o sebi.
Nemam pojma što me spopalo.
Zapravo imam, ali ovdje nemam dragocjenih sugovornika koji bi me usmjerili i olakšali ove muke što me snađoše.
Nemamo ni psihologa a borami ni alternativaca koji svojim rečenicama odnesu brige ko vodom odnešene.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

04 Jun 2017, 17:34

Chilimama wrote:
02 Jun 2017, 21:03
Ja bi sad malo o sebi.
Nemam pojma što me spopalo.
Zapravo imam, ali ovdje nemam dragocjenih sugovornika koji bi me usmjerili i olakšali ove muke što me snađoše.
Nemamo ni psihologa a borami ni alternativaca koji svojim rečenicama odnesu brige ko vodom odnešene.
Svećenik ne dolazi u obzir? :D Nažalost, nemamo ni toga.

Dok ne kažeš što te snašlo, ne znaš ima li ili nema sugovornika. No kako ti misliš...
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 Jun 2017, 17:39

Nemrem vjerovat da ni Šabović Adis ne može pomoći...
what we've got here is failure to communicate
Post Reply