Doš'o princ i vojvotkinja

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

15 Mar 2016, 09:23

Došli. Ja se zasramila. Pa se mislm ma ko mene može posramit ako ne sama sebe. Pa reko, pa što ja imam s tim. Nit luk jela nit luk mirisala. Nisam se slikala šnjima nit sam se rukovala a nit su me zvali. Pa , reko, koga su zvali po protokolu i bolje da nisu jer bi se onda baš sramila.


Osjećam susramlje. Sinoćnja reportaža s nekog od večernjih dnevnika gdje Kamila gleda bebu i čudi se a majka sva ozarena ponosna ....ma sve je to ok, to je skroz u redu i simpa ali reporterka i njeni komentari bez smisla , poruke , pristojnosti me toliko naživcirala da sam se i onda postramila u njeno ime. Tolika poniznost i uvlačenje paru u prkno bilo je poražavajuće . Za mene. Ne znam kako vi ali kontam da nas sad Europa ne gleda kao kulturan , napredan i perspektivan narod nego ko jadnike neke kojima stric donio čikolatu iz stranjskog dućana....

A Ćarles seljo beljo s jednom rukom u džepu a drugom se rukuje. Kamila stigla u čizmama pokrivena šalom. To su kraljevski par? Oni su moj quratz kojeg nemam pa su zato eto to , baš to ...Nacija nastala na jadu i bijedi porobljenih masa po cijelom svijetu...i Koli se s njima ponosno , domaćinski družila. E, jebate al je izgledala , ko da će svaki tren ma'nit i viknit deder , mala , donesi ono crno domaće iz konobe i narežider zera pršta i sira iz ulja...



:facepalm:




:facepalm:








Muka mi je.






Par će sutra rećemo bit kod svoje braće u regiji. E, baš kod njih, istočno.

Štolinam opet spremaju, kakvu pakost? Ne vjeruj englezu ni kad ...nikad...


kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Mar 2016, 12:47

Chilimama » wrote:....

A Ćarles seljo beljo s jednom rukom u džepu a drugom se rukuje.
To kod njih nije znak nevaspitanja il nepoštivanja, nego prijateljske ležernosti :mig:
Štolinam opet spremaju, kakvu pakost? Ne vjeruj englezu ni kad ...nikad...
Ma mi bi bolje prošli i da nas sad dođu kolonizirat, pa da nas puste za jedno 50 godina, nego što smo sad tako samostalni i neovisni i demokracki i prepametni... šta fali jednom Singapuru, il Hong-Kongu, nakon njihove čizme? :D

Ovo je za mene pravi narodski princ :D :
http://www.theguardian.com/uk-news/2014 ... ance-pilot

Ćili, a što se imaš sramit, ako nisi glasovala za ovu ekipu na vlasti?
:misli:... kad bolje razmislim, za premijera nije niko... šta ti je demokracija a'la kroacija :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

15 Mar 2016, 15:39

haram » wrote:
To kod njih nije znak nevaspitanja il nepoštivanja, nego prijateljske ležernosti :mig:



Ma mi bi bolje prošli i da nas sad dođu kolonizirat, pa da nas puste za jedno 50 godina, nego što smo sad tako samostalni i neovisni i demokracki i prepametni... šta fali jednom Singapuru, il Hong-Kongu, nakon njihove čizme? :D

Ovo je za mene pravi narodski princ :D :
http://www.theguardian.com/uk-news/2014 ... ance-pilot

Ćili, a što se imaš sramit, ako nisi glasovala za ovu ekipu na vlasti?
:misli:... kad bolje razmislim, za premijera nije niko... šta ti je demokracija a'la kroacija :cerek:



Nisam glasovala ni za KGK ni za ove zgubidane iz hdz premosnice


Sramim se u ime puka . Koga to imamo gore i ko su nam novinari
sramim se, štoš



ništa čudno u zemlji u kojoj se svaka budala ponosi
kurvanjski avatar, a
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

15 Mar 2016, 19:53

Oi ChiliMama, dakle nismo nešto za ovaj trip, monarhija i to, kralj, kraljica, princ, princeza :) Na istim smo valovima, i na talasima smo istim a i na valovima :) E a nešto mi pade na pamet, je li bila ono pjesma što veli Marija Mihajlović dursko modularno histerična, refren je išao valovi valovi modri valovi ili tako nešto, e a kako bi to smiješno zvučalo da su talasi talasi plavi talaaaasiii, ajaojj, nije nam jezik odje za taj mediteranski djir definitivno :)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Mar 2016, 21:41

Chilimama » wrote:



Nisam glasovala ni za KGK ni za ove zgubidane iz hdz premosnice


Sramim se u ime puka . Koga to imamo gore i ko su nam novinari
sramim se, štoš



ništa čudno u zemlji u kojoj se svaka budala ponosi
A nemoj tako, Ćili (il te mogu zvat Mama? :)), nemaš se čega sramit, naprotiv -sutra je 63. godišnjica od ovih povijesnih fotki kad su se našle prave velke face, i one će tu bit i za još 63 godine, dok će ove današnje već sutra nestat u bespućima tabloidne neozbiljnosti :mig:
http://news.bbc.co.uk/onthisday/hi/date ... 808379.stm


Image

Image

Image

Image
(hmm, ko je ova ljepotica skroz desno, malo mi baca na Đudi Garland?)(a Stari da je bio kakav opaki diktator dao bi streljat svog krojača :D)
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

15 Mar 2016, 23:46

A opce je poznato da su svjetske face i belosvecko plemstvo voljeli druziti i naslikavati s opakim diktatorima... Pol Potom, Idi Amin Dadom, Sadamom Huseinom, Titom...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

16 Mar 2016, 07:38

Lako se vama zezati, ali ja nakon ovog posjeta i dočeka imam sto problema.

Naime, kupila sam nedavno u C&A tajice namijenjene za šumske aktivnosti. Što znači šetnju s psima - honni soit qui mal y pense! - da ne bi nekome nešto drugo palo na pamet. Lukavi trgovci prodaju tajice u paru. Ne u smislu "par hlača" zato što imaju dvije nogavice, nego moraš kupiti dvoje tajice. A fine su i ugodne za nošenje. I gotovo bambadava.

Pa se vi sad pitate kakve to veze ima s Henrikom i njegovim ženama?

Problem je u tome što su u C&A-u sparili crne tajice s ružičastima. Bar u mojoj veličini, druga kombinacija, daleko neutralnija, zahtijevala bi veću masu od moje. Pa sam kupila rozo, kao sad će ciklame, pa proljeće, pa će baš biti fora.

I jebiga, onda mi se ona Miss Piggy nacrta u ružičastom kostimu sa šljokicama tako da me sad sram u rozim tajicama izaći iz kuće. Mogu ih jedino objesiti umjesto zastave za prvi sljedeći državni praznik. :kava:


Image
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 Mar 2016, 08:16

Roze tajice ako baš nisu za van ( veliš radi boje i to ili štogod) uvijek ostaju dobra alzernativa za po kući ili umjesto pidžame.


A da ih ipak obučeš? ne treba te obeshrabriti pigy.


Harame, sve ću one slike ozgor iz tvog posta skinit, uvećat i objesit na zid. A ta ljepotica skroz desno je Elizabeta, jebajeti. Ko bi reko i ona nekad bila mlada. :giggle:
kurvanjski avatar, a
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

16 Mar 2016, 08:38

Što je Velja govorio za Medlin Olbrajt da ima dobru butkicu, i meni Kolinda tako, samo mogla bi vještačke trepavice da izbaci zaista blesavo izgleda.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

16 Mar 2016, 12:45

A jeste zločeste, ženske... :cerek:
Chilimama » wrote: ...

Harame, sve ću one slike ozgor iz tvog posta skinit, uvećat i objesit na zid. A ta ljepotica skroz desno je Elizabeta, jebajeti. Ko bi reko i ona nekad bila mlada. :giggle:
O ima puno takvih fotki na netu, danas je zbilja povijesni dan, jer bio je to prvi Titov izlazak iz Juge nakon raskida sa Staljinom, i otvaranje prema Zapadu, a prilikom posjeta je Churchill u govoru masi i medijima rekao (koliko se sjećam) kako onaj tko napadne Jugu napao je i Britaniju, britanski vojnik će se boriti i ginuti zajedno sa svojim jugoslavenskim bratom, a NATO stratezi su ozbiljno počeli računati na Jugu kao štit za južni krak Evrope. Naravno, počela je kapati i zapadna vojna i ekonomska pomoć... moglo bi bit sutra u Povijesti Četvrtkom na radiju...

Desno je Jalžabeta, veliš :eek:? Pa baš je divna bila :), i vidi se sličnost sa onim kršnim momkom u mornaričkom odijelu i tetom do... a ko je onda ona s kontra strane, do druga Tita -jel kraljica Viktorija? Ma to ja nikad neznam, kad sve žive po 200 godina... :zubo:
A i Stari mi je tu malo sumnjiv, smješka se ko Monaliza, il ko neki dječarac što su ga uhvatili s prstima u marmeladi :E


evo još par pikćers Starog i Kraljice :)

Image

Image

Image
Last edited by haram on 16 Mar 2016, 13:03, edited 2 times in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

16 Mar 2016, 12:57

ostruznicagornja » wrote:Što je Velja govorio za Medlin Olbrajt da ima dobru butkicu, i meni Kolinda tako, samo mogla bi vještačke trepavice da izbaci zaista blesavo izgleda.
Pa jes', i meni je Koljinda hot... sve dok ne progovori :D
Joj te trepavice joj baš pašu... daju neki jeftino kurvinjski look, uf-uf! :Slin:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Mar 2016, 13:02

Image

(Powered by frubar.net)


:D
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

16 Mar 2016, 13:10

:top:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

17 Mar 2016, 17:30

Chilimama » wrote:Roze tajice ako baš nisu za van ( veliš radi boje i to ili štogod) uvijek ostaju dobra alzernativa za po kući ili umjesto pidžame.
Tako su i završile. Još samo da nađem i pasent majicu uz njih. :cerek:
A da ih ipak obučeš? ne treba te obeshrabriti pigy.
Pa da svi misle kako sam glasala za HDZ. :kava:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

18 Mar 2016, 10:06

MmeTipfeler » wrote: Tako su i završile. Još samo da nađem i pasent majicu uz njih. :cerek:


Pa da svi misle kako sam glasala za HDZ. :kava:


Nisu plave, ne boj se. Ja se ne usudim "onu plavu" nositi.



http://cdn-static.rtl-hrvatska.hr/image ... e.png?v=20
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Mar 2016, 22:23

A jebitcese... kraljevskoplava je oduvjek bila i moja... nemojte pitat zašto...
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

13 Mar 2018, 23:12

Ah, opet se nešto po bespućima interneta gonjam sa nacišovinistima raznijeh prominencija, pa se nekako sjetih i ove epohalne teme...

phpBB [video]

:hihihi: kako smiješno govori na 1:03 :giggle: ... i kako salutira svojim palim suborcima i svim žrtvama oba svjetska rata, na 3:40... :crying:

Tito je bio i zadnji državnik s kojim se susreo JFK
phpBB [video]

Kennedy: "... i prenesite moje najsrdačnije pozdrave gospođi Tito..." :rofl:
zanimljiv komentar šefa protokola na 4:00 :(
Last edited by haram on 13 Mar 2018, 23:31, edited 1 time in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

13 Mar 2018, 23:26

A Stari mu to nikad nije oprostio. :giggle:
Ups! :no: :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

13 Mar 2018, 23:33

Šabović Adis wrote:
13 Mar 2018, 23:26
A Stari mu to nikad nije oprostio. :giggle:
Ups! :no: :rofl:
hehehe... crni vic si smislio, Adise :D
Kennedy je mislio da Tito pretjeruje sa osiguranjem, a eto kako je sam prošao... :/
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

14 Mar 2018, 00:21

haram wrote:
13 Mar 2018, 23:33
hehehe... crni vic si smislio, Adise :D
Kennedy je mislio da Tito pretjeruje sa osiguranjem, a eto kako je sam prošao... :/
A naivan koliko je težak. Podsjeća me na Asku - koju pojede vuk. :facepalm:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Mar 2018, 00:23

phpBB [video]


*****

phpBB [video]


Neke činjenice o Titovoj sahrani:
"Funeral of Jozip Broz Tito, considered the largest funeral in history at the time and included four kings, 31 presidents, six princes, 22 prime ministers and 47 ministers of foreign affairs.
Well-known foreign dignitaries Margaret Thatcher, Saddam Hussein, Yasser Arafat, Leonid Brezhnev, Indira Gandhi, and Erich Honecker were present at the event."


Izjava tadašnjeg američkog predsjednika Jimmy Cartera povodom Titove smrti:
"President Josip Broz Tito was a towering figure on the world stage. After leading his partisan forces to a hard-fought victory during World War II, he founded and led the postwar Yugoslav State for nearly 35 years. During that period he and his peoples faced many challenges, but met them with a resolute determination to maintain Yugoslavia's independence and unity and its own unique approach to domestic and foreign policies.
He was the last surviving member of that group of statesmen who founded and led the nonaligned movement to its present prominence in world affairs. President Tito's position in the history of his era is assured for all time.
...
For more than three decades, under administrations of both parties, it has been the policy of the United States to support the independence, territorial integrity, and unity of Yugoslavia. President Tito's death comes at a particularly troubled time in international relations. I reaffirm today that America will continue its longstanding policy of support for Yugoslavia and do what it must to provide that support. I pledge again that this Government will not tolerate terrorist acts directed against Yugoslavia or its representatives here."

http://www.presidency.ucsb.edu/ws/?pid=33364

Hvala Ti, maršale i druže, za tolike godine mira, sreće i blagostanja... počivao u miru.
Image
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Mar 2018, 01:20

Još nekoliko videa iz povijesnih arhiva:

phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


:D
phpBB [video]



... i da onda nije bio faca nad facama :cerek:
what we've got here is failure to communicate
Post Reply