Doš'o princ i vojvotkinja

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
Post Reply
Donna Sole

Doš'o princ i vojvotkinja

Post by Donna Sole » 15 Mar 2016, 09:23

Došli. Ja se zasramila. Pa se mislm ma ko mene može posramit ako ne sama sebe. Pa reko, pa što ja imam s tim. Nit luk jela nit luk mirisala. Nisam se slikala šnjima nit sam se rukovala a nit su me zvali. Pa , reko, koga su zvali po protokolu i bolje da nisu jer bi se onda baš sramila.

Osjećam susramlje. Sinoćnja reportaža s nekog od večernjih dnevnika gdje Kamila gleda bebu i čudi se a majka sva ozarena ponosna ....ma sve je to ok, to je skroz u redu i simpa ali reporterka i njeni komentari bez smisla , poruke , pristojnosti me toliko naživcirala da sam se i onda postramila u njeno ime. Tolika poniznost i uvlačenje paru u prkno bilo je poražavajuće . Za mene. Ne znam kako vi ali kontam da nas sad Europa ne gleda kao kulturan , napredan i perspektivan narod nego ko jadnike neke kojima stric donio čikolatu iz stranjskog dućana....

A Ćarles seljo beljo s jednom rukom u džepu a drugom se rukuje. Kamila stigla u čizmama pokrivena šalom. To su kraljevski par? Oni su moj quratz kojeg nemam pa su zato eto to , baš to ...Nacija nastala na jadu i bijedi porobljenih masa po cijelom svijetu...i Koli se s njima ponosno , domaćinski družila. E, jebate al je izgledala , ko da će svaki tren ma'nit i viknit deder , mala , donesi ono crno domaće iz konobe i narežider zera pršta i sira iz ulja...

:facepalm:

:facepalm:

Muka mi je.

Par će sutra rećemo bit kod svoje braće u regiji. E, baš kod njih, istočno.

Štolinam opet spremaju, kakvu pakost? Ne vjeruj englezu ni kad ...nikad...

Gonim zmajeve. Ne dolazim na poziv.

haram
persona non grata

Post by haram » 15 Mar 2016, 12:47

Chilimama » wrote:....

A Ćarles seljo beljo s jednom rukom u džepu a drugom se rukuje.
To kod njih nije znak nevaspitanja il nepoštivanja, nego prijateljske ležernosti :mig:
Štolinam opet spremaju, kakvu pakost? Ne vjeruj englezu ni kad ...nikad...
Ma mi bi bolje prošli i da nas sad dođu kolonizirat, pa da nas puste za jedno 50 godina, nego što smo sad tako samostalni i neovisni i demokracki i prepametni... šta fali jednom Singapuru, il Hong-Kongu, nakon njihove čizme? :D

Ovo je za mene pravi narodski princ :D :
http://www.theguardian.com/uk-news/2014 ... ance-pilot

Ćili, a što se imaš sramit, ako nisi glasovala za ovu ekipu na vlasti?
:misli:... kad bolje razmislim, za premijera nije niko... šta ti je demokracija a'la kroacija :cerek:

Donna Sole

Post by Donna Sole » 15 Mar 2016, 15:39

haram » wrote:
To kod njih nije znak nevaspitanja il nepoštivanja, nego prijateljske ležernosti :mig:

Ma mi bi bolje prošli i da nas sad dođu kolonizirat, pa da nas puste za jedno 50 godina, nego što smo sad tako samostalni i neovisni i demokracki i prepametni... šta fali jednom Singapuru, il Hong-Kongu, nakon njihove čizme? :D

Ovo je za mene pravi narodski princ :D :
http://www.theguardian.com/uk-news/2014 ... ance-pilot

Ćili, a što se imaš sramit, ako nisi glasovala za ovu ekipu na vlasti?
:misli:... kad bolje razmislim, za premijera nije niko... šta ti je demokracija a'la kroacija :cerek:

Nisam glasovala ni za KGK ni za ove zgubidane iz hdz premosnice

Sramim se u ime puka . Koga to imamo gore i ko su nam novinari
sramim se, štoš

ništa čudno u zemlji u kojoj se svaka budala ponosi

ostruznicagornja

Post by ostruznicagornja » 15 Mar 2016, 19:53

Oi ChiliMama, dakle nismo nešto za ovaj trip, monarhija i to, kralj, kraljica, princ, princeza :) Na istim smo valovima, i na talasima smo istim a i na valovima :) E a nešto mi pade na pamet, je li bila ono pjesma što veli Marija Mihajlović dursko modularno histerična, refren je išao valovi valovi modri valovi ili tako nešto, e a kako bi to smiješno zvučalo da su talasi talasi plavi talaaaasiii, ajaojj, nije nam jezik odje za taj mediteranski djir definitivno :)

haram
persona non grata

Post by haram » 15 Mar 2016, 21:41

Chilimama » wrote:

Nisam glasovala ni za KGK ni za ove zgubidane iz hdz premosnice

Sramim se u ime puka . Koga to imamo gore i ko su nam novinari
sramim se, štoš

ništa čudno u zemlji u kojoj se svaka budala ponosi
A nemoj tako, Ćili (il te mogu zvat Mama? :)), nemaš se čega sramit, naprotiv -sutra je 63. godišnjica od ovih povijesnih fotki kad su se našle prave velke face, i one će tu bit i za još 63 godine, dok će ove današnje već sutra nestat u bespućima tabloidne neozbiljnosti :mig:
http://news.bbc.co.uk/onthisday/hi/date ... 808379.stm
https://www.youtube.com/watch?v=7fV39vSCZUQ

Image

Image

Image

Image
(hmm, ko je ova ljepotica skroz desno, malo mi baca na Đudi Garland?)(a Stari da je bio kakav opaki diktator dao bi streljat svog krojača :D)

Euklid
old school

Post by Euklid » 15 Mar 2016, 23:46

A opce je poznato da su svjetske face i belosvecko plemstvo voljeli druziti i naslikavati s opakim diktatorima... Pol Potom, Idi Amin Dadom, Sadamom Huseinom, Titom...

'if you fall, i'll be there' (floor)

MmeTipfeler
Katica za sve

Post by MmeTipfeler » 16 Mar 2016, 07:38

Lako se vama zezati, ali ja nakon ovog posjeta i dočeka imam sto problema.

Naime, kupila sam nedavno u C&A tajice namijenjene za šumske aktivnosti. Što znači šetnju s psima - honni soit qui mal y pense! - da ne bi nekome nešto drugo palo na pamet. Lukavi trgovci prodaju tajice u paru. Ne u smislu "par hlača" zato što imaju dvije nogavice, nego moraš kupiti dvoje tajice. A fine su i ugodne za nošenje. I gotovo bambadava.

Pa se vi sad pitate kakve to veze ima s Henrikom i njegovim ženama?

Problem je u tome što su u C&A-u sparili crne tajice s ružičastima. Bar u mojoj veličini, druga kombinacija, daleko neutralnija, zahtijevala bi veću masu od moje. Pa sam kupila rozo, kao sad će ciklame, pa proljeće, pa će baš biti fora.

I jebiga, onda mi se ona Miss Piggy nacrta u ružičastom kostimu sa šljokicama tako da me sad sram u rozim tajicama izaći iz kuće. Mogu ih jedino objesiti umjesto zastave za prvi sljedeći državni praznik. :kava:

Image

Kad piješ, ne piši po forumu; kad pišeš po forumu, ne pij!

Donna Sole

Post by Donna Sole » 16 Mar 2016, 08:16

Roze tajice ako baš nisu za van ( veliš radi boje i to ili štogod) uvijek ostaju dobra alzernativa za po kući ili umjesto pidžame.

A da ih ipak obučeš? ne treba te obeshrabriti pigy.

Harame, sve ću one slike ozgor iz tvog posta skinit, uvećat i objesit na zid. A ta ljepotica skroz desno je Elizabeta, jebajeti. Ko bi reko i ona nekad bila mlada. :giggle:

ostruznicagornja

Post by ostruznicagornja » 16 Mar 2016, 08:38

Što je Velja govorio za Medlin Olbrajt da ima dobru butkicu, i meni Kolinda tako, samo mogla bi vještačke trepavice da izbaci zaista blesavo izgleda.

haram
persona non grata

Post by haram » 16 Mar 2016, 12:45

A jeste zločeste, ženske... :cerek:
Chilimama » wrote: ...

Harame, sve ću one slike ozgor iz tvog posta skinit, uvećat i objesit na zid. A ta ljepotica skroz desno je Elizabeta, jebajeti. Ko bi reko i ona nekad bila mlada. :giggle:
O ima puno takvih fotki na netu, danas je zbilja povijesni dan, jer bio je to prvi Titov izlazak iz Juge nakon raskida sa Staljinom, i otvaranje prema Zapadu, a prilikom posjeta je Churchill u govoru masi i medijima rekao (koliko se sjećam) kako onaj tko napadne Jugu napao je i Britaniju, britanski vojnik će se boriti i ginuti zajedno sa svojim jugoslavenskim bratom, a NATO stratezi su ozbiljno počeli računati na Jugu kao štit za južni krak Evrope. Naravno, počela je kapati i zapadna vojna i ekonomska pomoć... moglo bi bit sutra u Povijesti Četvrtkom na radiju...

Desno je Jalžabeta, veliš :eek:? Pa baš je divna bila :), i vidi se sličnost sa onim kršnim momkom u mornaričkom odijelu i tetom do... a ko je onda ona s kontra strane, do druga Tita -jel kraljica Viktorija? Ma to ja nikad neznam, kad sve žive po 200 godina... :zubo:
A i Stari mi je tu malo sumnjiv, smješka se ko Monaliza, il ko neki dječarac što su ga uhvatili s prstima u marmeladi :E

evo još par pikćers Starog i Kraljice :)

Image

Image

Image
Last edited by haram on 16 Mar 2016, 13:03, edited 2 times in total.

haram
persona non grata

Post by haram » 16 Mar 2016, 12:57

ostruznicagornja » wrote:Što je Velja govorio za Medlin Olbrajt da ima dobru butkicu, i meni Kolinda tako, samo mogla bi vještačke trepavice da izbaci zaista blesavo izgleda.
Pa jes', i meni je Koljinda hot... sve dok ne progovori :D
Joj te trepavice joj baš pašu... daju neki jeftino kurvinjski look, uf-uf! :Slin:

Euklid
old school

Post by Euklid » 16 Mar 2016, 13:02

Image

(Powered by frubar.net)

:D

'if you fall, i'll be there' (floor)

haram
persona non grata

Post by haram » 16 Mar 2016, 13:10

:top:

MmeTipfeler
Katica za sve

Post by MmeTipfeler » 17 Mar 2016, 17:30

Chilimama » wrote:Roze tajice ako baš nisu za van ( veliš radi boje i to ili štogod) uvijek ostaju dobra alzernativa za po kući ili umjesto pidžame.
Tako su i završile. Još samo da nađem i pasent majicu uz njih. :cerek:
A da ih ipak obučeš? ne treba te obeshrabriti pigy.
Pa da svi misle kako sam glasala za HDZ. :kava:

Kad piješ, ne piši po forumu; kad pišeš po forumu, ne pij!

Donna Sole

Post by Donna Sole » 18 Mar 2016, 10:06

MmeTipfeler » wrote: Tako su i završile. Još samo da nađem i pasent majicu uz njih. :cerek:

Pa da svi misle kako sam glasala za HDZ. :kava:

Nisu plave, ne boj se. Ja se ne usudim "onu plavu" nositi.

http://cdn-static.rtl-hrvatska.hr/image ... e.png?v=20

haram
persona non grata

Post by haram » 21 Mar 2016, 22:23

A jebitcese... kraljevskoplava je oduvjek bila i moja... nemojte pitat zašto...

Post Reply