Posao

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

29 Apr 2016, 22:28

haram wrote:Mikimaus, već sam prije par stranica prestao očekivati da možeš shvatit kako sam sebi skačeš u usta drvljenjem kako znaš gdje, što i koliko bi jedna stručna osoba trebala, znala i dospjevala raditi ono za što sam nisi sposoban ni kvalificiran.
Da si zdrave pameti, puno ranije bi svatija da pises nebuloze, te se ne bi javno blamirao svojom blesavoscu pa makar to bio i internet ;)
haram wrote: Aj da ti probam još jednom nacrtati
Nemoj mi ti nista crtat. Kist umjetnicima ;)
haram wrote: kao da hoćeš otvoriti restoran jer vidiš da ih i drugi imaju i znaš da ljudi vole papati, al kako nisi u toj struci nemaš pojma o maržama, normativima, troškovnicima, nabavama, receptima, tehnološkim postupcima, marketingu itd., nego si odlučio "zaposliti" jednu jedinu osobu od koje očekuješ da uz kuhanje o svemu tome vodi računa iako blage veze nemaš kako će sve ispasti.
Ti ko da ne znas da je moja zena 10 godina radila u turistickoj agenciji i ko da ne znas da sam od svoje kuce napravio mini hotel, te da sasvim solidno funkcioniram u tim poslovima. No kako smo ustanovili da pises nebuloze, tvojim upisima se stvarno ne cudim ;)
haram wrote: A kurs razgovora nije ni bio na tvojim neupitnim poduzetničkim sposobnostima ( :rofl: ), već na tvojim đejsmsbondovskim kvalitetama prema "dragoj prijateljici" u velikoj nevolji za koju nemaš para na bacanje al zato imaš za svoju guzicu. :kava:
Ah, nebuloze :bicedobro:

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk


User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

02 May 2016, 02:00

miky0 » wrote: Da si zdrave pameti, puno ranije bi svatija da pises nebuloze, te se ne bi javno blamirao svojom blesavoscu pa makar to bio i internet ;)
Imaš pravo Miki, da sam zdrave pameti puno ranije bih shvatio da se blamiram svojom blesavošću pišući nebuloze poput ove:
miky0 » wrote: Aj da jos jednom odrzim sat nastave iz poslovanja u RH ;)

95% poduzetnika je ta koja zaposljava/hrani ove radnike koji svojim glasom biraju one s politicke scene a zbog kojih ti poduzetnici moraju radit u crnosivoj ekonomiji kako bi ti radnici uopce imali za kruh do novih izbora i nanovo dalo glas toj politickoj kasti.
- uups, to si ti napisao... nema veze, uvijek je zabavno slušati sate nastave iz poslovanja od nekoga tko sam priznaje da nije kvalificiran za vođenje poslovanja :)
Boktemazo, Miki, takve provale se ne mogu čuti čak niti iz aktualne vlade ili sabora, a poznato je da oni borave na Marsu :S ... Sad već počinjem sumnjati da si na tajnom zadatku u službi njenog ureda (opet aronija :) ).
miky0 » wrote:Nemoj mi ti nista crtat. Kist umjetnicima ;)
Vidim ja da su i drvene bojice već iznad tvog uzrasta.
miky0 » wrote: Ti ko da ne znas da je moja zena 10 godina radila u turistickoj agenciji i ko da ne znas da sam od svoje kuce napravio mini hotel, te da sasvim solidno funkcioniram u tim poslovima. No kako smo ustanovili da pises nebuloze, tvojim upisima se stvarno ne cudim ;)
Ček-ček, sad mi je još manje jasno :misli:... da remiziramo: -znači, gospođa Bond je, prije nego što je postala ravnatelj nečije tuđe zdravstvene ustanove od 50-60 ljudi, 10 godina radila u nečijoj tuđoj turističkoj agenciji -al joj se ne isplati vodit agenciju svog jebača (tebe, valjda) -za vođenje iste koje ti, kao vozač (koji je već nezamjenljivo angažiran u prijevozu turista) nisi potkovan (al si potkovan za vodit svoj mini hotel) -pa si onda odlučio ponudit tako dobar posao (koji inače radi jedna manja turistička agencija) -svojoj dragoj prijateljici na rubu očaja?
Pa ja stvarno pišem nebuloze... :cerek:
Ah, nebuloze :bicedobro:
Što je točno nebuloza? Da ti kao poduzetnik, hotelijer, autoprevoznik i tako situirano oženjeni plejboj, nemaš para za bacanje na dobru prijateljicu u teškoj nevolji? Evo, Judolino samo uzgaja paradajze, Ćilimama samo nešto kuva -pa su ipak ponudili konkretniju pomoć nego ti... ne znam, Miki, ne znam :ne zna:, razočarao si sve nas ovdje...
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 May 2016, 23:49

maš pravo Miki, da sam zdrave pameti puno ranije bih shvatio da se blamiram svojom blesavošću pišući nebuloze poput ove:


- uups, to si ti napisao... nema veze, uvijek je zabavno slušati sate nastave iz poslovanja od nekoga tko sam priznaje da nije kvalificiran za vođenje poslovanja :)
Boktemazo, Miki, takve provale se ne mogu čuti čak niti iz aktualne vlade ili sabora, a poznato je da oni borave na Marsu :S ... Sad već počinjem sumnjati da si na tajnom zadatku u službi njenog ureda (opet aronija :) ).
I dalje imas hrabrosti mi se suprostavljat iako smo dokazali da ne mozes svatit napisano :musli: :facepalm
Vidim ja da su i drvene bojice već iznad tvog uzrasta.
Ma ti ni kurca nista ne vidis, niti svacas :facepalm:
Ček-ček, sad mi je još manje jasno :misli:...
Jeli ti sada lakse kad priznas :misli:
da remiziramo
Ja ne bi nista remizirao ;) al mogu rezimirat da si s ovom temom zapizdija do kraja i da se ne znas iskoprcat iz govana u koje si se uvalija krivim razmisljanjem i drvljenjem o onom o cemu ne znas ma ama bas nista ;)
: -znači, gospođa Bond je, prije nego što je postala ravnatelj nečije tuđe zdravstvene ustanove od 50-60 ljudi, 10 godina radila u nečijoj tuđoj turističkoj agenciji -al joj se ne isplati vodit agenciju svog jebača (tebe, valjda) -za vođenje iste
Jeli ti ovo prvo uspjesno svacanje na forumu :ne zna: :misli:
koje ti, kao vozač (koji je već nezamjenljivo angažiran u prijevozu turista) nisi potkovan (al si potkovan za vodit svoj mini hotel) -pa si onda odlučio ponudit tako dobar posao (koji inače radi jedna manja turistička agencija) -svojoj dragoj prijateljici na rubu očaja?
Da, vodit buking hotelcica je lako ako si bar malo pismen, al vodit agenciju ne mozes bez dokumenta jer tako zakon nalaze. Al ne sumnjam da ni nakon 100tog pokusaja ovo neces svatit ;)
Pa ja stvarno pišem nebuloze... :cerek:
Što je točno nebuloza? Da ti kao poduzetnik, hotelijer, autoprevoznik i tako situirano oženjeni plejboj, nemaš para za bacanje na dobru prijateljicu u teškoj nevolji?
Da, nemam para na bacanje jer moram namirit poreze kojim uzdrzajem uhljebe koji tebi ne znaju dat terapiju kojom bi postao normalan ;)
Evo, Judolino samo uzgaja paradajze, Ćilimama samo nešto kuva -pa su ipak ponudili konkretniju pomoć nego ti
Dakle, neki od nas smo nesto ponudili, svak u svojim mogucnostima, no, sto si joj ti ponudio?
ne znam, Miki, ne znam :ne zna:
To ti vec tjednima govorim ;)
razočarao si sve nas ovdje...
Ko bi ovdje migao biti razocaran je tvoj psihijatar, pod uvjetom da cita ovu temu :)

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

20 May 2016, 14:15

miky0 » wrote: I dalje imas hrabrosti mi se suprostavljat iako smo dokazali da ne mozes svatit napisano :musli: :facepalm

...

Ma ti ni kurca nista ne vidis, niti svacas :facepalm:

...

Jeli ti sada lakse kad priznas :misli:

...

Ja ne bi nista remizirao ;) al mogu rezimirat da si s ovom temom zapizdija do kraja i da se ne znas iskoprcat iz govana u koje si se uvalija krivim razmisljanjem i drvljenjem o onom o cemu ne znas ma ama bas nista ;)

...

Jeli ti ovo prvo uspjesno svacanje na forumu :ne zna: :misli:
Naravno, Miki, ja sam taj koji ne shvaća napisano, al zato ti jako dobro svaćaš čaj od ironije :rofl:
miky0 » wrote:Da, vodit buking hotelcica je lako ako si bar malo pismen, al vodit agenciju ne mozes bez dokumenta jer tako zakon nalaze. Al ne sumnjam da ni nakon 100tog pokusaja ovo neces svatit ;)
Pa ja stvarno pišem nebuloze... :cerek:
Dobro, vidimo da si kvalificiran za vodit buking hotelčića, al trebao bi znati i to da papir ne postoji samo zbog forme, da ti kao VKV šofer i kurčev poduzetnik ipak ne možeš diktirati šta bi neka osoba, koja je godinama studirala strukovne predmete za koje si ti jedva čuo, trebala, mogla i znala raditi, samo zato jer ti sliniš po izlozima turističkih agencija i htio bi i sam imat jednu takvu...

I nikako da "svatiš" gdje sam sebi skačeš salto mortale u usta. :rofl:
miky0 » wrote:Da, nemam para na bacanje jer moram namirit poreze kojim uzdrzajem uhljebe koji tebi ne znaju dat terapiju kojom bi postao normalan ;)
A siroče poduzetničko... nego, jel ono preko mosta ideš na stručne konvencije sa Perom Djetlićem? :)
miky0 » wrote:Dakle, neki od nas smo nesto ponudili, svak u svojim mogucnostima, no, sto si joj ti ponudio?
I to su sve tvoje mogućnosti kao hotelijera, dobro udatog uspješnog biznismena, velikog hedoniste i plejboja -da inače dragoj prijateljici u teškoj nevolji ponudiš posao za petero?
:S
I što bih ja trebao ponudit, pa nisam ja taj kome je toliko stalo do dobre prijateljice da i teme o tome otvaram:
https://trkeljanje.com/viewtopic.php?f=3&t=2607
https://trkeljanje.com/viewtopic.php?f=15&t=2675
A predložio jesam nešto, mislim konkretnije i bolje od tvoje ponude od koje bi se i Todorić zacrvenio.
miky0 » wrote:To ti vec tjednima govorim ;)
Miki, gucni si malo čaja od ironije, dobar je za grlo.
miky0 » wrote:Ko bi ovdje migao biti razocaran je tvoj psihijatar, pod uvjetom da cita ovu temu :)
Ajde? Ja nisam toliko svestran kao ti da preko uređaja kojim ni neznam baratati dijelim presmiješne "ekonomske ekspertize", al ovako odoka po svemu do sada napisanome rekao bih da ti spadaš u grupu od oko 6% pučanstva -i ne, to nisu hrvatski privatni poduzetnici. Dobro, mnogi od njih i to imaju.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

22 May 2016, 09:55

haram » wrote:
Naravno, Miki, ja sam taj koji ne shvaća napisano
Ima li smisla nastavit :misli:

Nema :)

Imam samo opasku...svaki put kad te osamaram, treba ti par dana za opravak i onda se opet vratis. Pa dokle :misli:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

22 May 2016, 16:22

Prođe mjesec i više dana da radim, a vas dva se još svađate. :zubo:
Trkeljanje. :love:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

22 May 2016, 22:10

Eks » wrote:Prođe mjesec i više dana da radim, a vas dva se još svađate. :zubo:
Trkeljanje. :love:
A šta mogu... tu nema onih munjara i tupsona sa alternative foruma.haer pa kompenziram s Mikijem :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

22 May 2016, 22:13

miky0 » wrote:
Ima li smisla nastavit :misli:

Nema :)

Imam samo opasku...svaki put kad te osamaram, treba ti par dana za opravak i onda se opet vratis. Pa dokle :misli:
Znaš, nismo svi prezauzeti poduzetnici ko ti pa da preko volana tipkamo 24/7... uups, proli mi se čaj...
Miki, Miki... mora da su ti sva ogledala po kući zamusana od poljubaca... a sumnjam i da ima i drugih tvojih tjelesnih tekućina po njima :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 May 2016, 11:26

Eks » wrote:Prođe mjesec i više dana da radim, a vas dva se još svađate. :zubo:
Trkeljanje. :love:
A sta's kad me vridja da te ja ne cijenim, i zapea je ka budala :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 May 2016, 11:27

haram » wrote:
Znaš, nismo svi prezauzeti poduzetnici ko ti pa da preko volana tipkamo 24/7... uups, proli mi se čaj...
Miki, Miki... mora da su ti sva ogledala po kući zamusana od poljubaca... a sumnjam i da ima i drugih tvojih tjelesnih tekućina po njima :cerek:
A ja ipak mislim da ti se od samaranja do samaranja ipak vrti(lo) u glavi ;)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

23 May 2016, 11:59

uzmite si sobu
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

23 May 2016, 14:29

miky0 » wrote:
A sta's kad me vridja da te ja ne cijenim, i zapea je ka budala :misli:
Dokazao si da cijeniš jedino samog sebe. Precjenjuješ, bolje rečeno.
A ja ipak mislim da ti se od samaranja do samaranja ipak vrti(lo) u glavi ;)
Našamarao si ti jedino svog pimpeka, ništa drugo i ne radiš po forumima i pokazuješ da za drugo nisi ni sposoban.
Baja se opernatio na prodaji zraka i vode pa misli da bi mogao sad i zapošljavat po uhodanom 'rvackom modelu "jedan radi za petero"... a neš poduzetnika -kao da takvih već nema i puno previše u ovoj banani od države... :rolleyes:
Last edited by haram on 23 May 2016, 14:46, edited 3 times in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

23 May 2016, 14:33

Chilimama » wrote:uzmite si sobu
Pa Miki već ima sobe... čudim se kako i tebi već nije ponudio jednu da ti pomogne -povoljno i sa svojom božanskom prisutnošću... ili je? :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 May 2016, 16:15

haram » wrote:
Dokazao si da cijeniš jedino samog sebe. Precjenjuješ, bolje rečeno.
Po dobrom starom receptu, opet seres.

Molio bi te da svoju tvrdnju potkrijepis argumentom.
haram » wrote: Našamarao si ti jedino svog pimpeka, ništa drugo i ne radiš po forumima i pokazuješ da za drugo nisi ni sposoban.
Zato si ti tu da pokazes svu svoju pamet, no na zalost tvoju, a na srecu svih neprisutnih, to ne vide jer nikoga vise nema. U moje vrime su se na ovom forumu odvijale najjace i najbolje rasprave ;)
haram » wrote: Baja se opernatio na prodaji zraka i vode pa misli da bi mogao sad i zapošljavat po uhodanom 'rvackom modelu "jedan radi za petero"... a neš poduzetnika -kao da takvih već nema i puno previše u ovoj banani od države... :rolleyes:
Kapitalizam je blento.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 May 2016, 16:16

Chilimama » wrote:uzmite si sobu
Ja svoju imam ;) A svoju mu mukte ne dam :)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

26 Jun 2016, 17:03

miky0 » wrote: Molio bi te da svoju tvrdnju potkrijepis argumentom.
Miki, badava se praviš Toša, svi su te već pročitali. :cerek:
Zato si ti tu da pokazes svu svoju pamet, no na zalost tvoju, a na srecu svih neprisutnih, to ne vide jer nikoga vise nema. U moje vrime su se na ovom forumu odvijale najjace i najbolje rasprave ;)
Da, kao na dubokoumnim temama "Koji nam je kurac?" ili "Sex i priroda" :lol:
miky0 » wrote:Kapitalizam je blento.
miky0 » wrote:
Ja svoju imam ;) A svoju mu mukte ne dam :)
Teško je reć jesi li veći laburist ili drug u nevolji. :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

26 Jun 2016, 21:44

haram » wrote:
Miki, badava se praviš Toša, svi su te već pročitali. :cerek:



Da, kao na dubokoumnim temama "Koji nam je kurac?" ili "Sex i priroda" :lol:





Teško je reć jesi li veći laburist ili drug u nevolji. :cerek:
Najduze ti je ovaj put djelovala terapija :)

A teme kao sto su ono gore navedene su samo takve ;) Aj reci iskreno, jesi li zna kako se jezevi jebu :misli:

A to sta kazas da su me svi procitali bi trebalo znacit sto :misli:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

27 Jun 2016, 15:36

miky0 » wrote:
Najduze ti je ovaj put djelovala terapija :)

A teme kao sto su ono gore navedene su samo takve ;) Aj reci iskreno, jesi li zna kako se jezevi jebu :misli:

A to sta kazas da su me svi procitali bi trebalo znacit sto :misli:
A Miki... da si faca kakvom se sam sebi pretvaraš, nebi Eksači uopće nudio posao, poslao bi joj neke nofce da izdrži još malo. I to je to.
I nemereš sad blefirat da nemaš te nofce, kad pokazuješ da ih imaš za svoje sitne potrebe. Stisni zube i govno u guzici, pa budi čovjek ili ne.
Samo ja ti kažem da ne volim pretvaranja, a ti to masovno radiš.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

27 Jun 2016, 20:30

haram » wrote:
A Miki... da si faca kakvom se sam sebi pretvaraš, nebi Eksači uopće nudio posao, poslao bi joj neke nofce da izdrži još malo. I to je to.
I nemereš sad blefirat da nemaš te nofce, kad pokazuješ da ih imaš za svoje sitne potrebe. Stisni zube i govno u guzici, pa budi čovjek ili ne.
Samo ja ti kažem da ne volim pretvaranja, a ti to masovno radiš.
Ma koja ja to pretvaranja radim :ne zna: Javija sam se exaci s jednim prijedlogom koji u ovom trenutku nije bio realan i to je to. Zbog cega smatras da bi trebao dijelit svoje novce ikome?
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

05 Jul 2016, 20:47

miky0 » wrote:
Ma koja ja to pretvaranja radim :ne zna: Javija sam se exaci s jednim prijedlogom koji u ovom trenutku nije bio realan i to je to. Zbog cega smatras da bi trebao dijelit svoje novce ikome?
Pa ne smatram. To ne rade ni druga egocentrička govna, i ne očekujem da ćeš ni ti. Samo smatram da to tako treba i reć, umjesto se kurčit svojom veličinom po nekom mizernom forumu.

Koj drugi kurac si ti ponudio još jednoj ženi koju preko pola godine pokušavaš nagovorit na sastanak jer ti je kakti draga, bijedo ljudska koja se busaš svojim bogatstvom i velikodušnošću?
Ti si sramota i promašaj zadnjih 700 miliona godina biološke i socijalne evolucije, i nikad to zbog svoje ograničenosti nećeš uspjet shvatit.

EDIT: nisi ti promašaj, žene koje lakomisleno padaju na takve šminkere pa se poslije krpaju uzdržavateljima su promašaj. I pritom šire manje inteligentne i sebične gene. E to je pravi promašaj za ljudski rod.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Jul 2016, 22:42

haram » wrote:
Pa ne smatram. To ne rade ni druga egocentrička govna, i ne očekujem da ćeš ni ti. Samo smatram da to tako treba i reć, umjesto se kurčit svojom veličinom po nekom mizernom forumu.

Koj drugi kurac si ti ponudio još jednoj ženi koju preko pola godine pokušavaš nagovorit na sastanak jer ti je kakti draga, bijedo ljudska koja se busaš svojim bogatstvom i velikodušnošću?
Ti si sramota i promašaj zadnjih 700 miliona godina biološke i socijalne evolucije, i nikad to zbog svoje ograničenosti nećeš uspjet shvatit.

EDIT: nisi ti promašaj, žene koje lakomisleno padaju na takve šminkere pa se poslije krpaju uzdržavateljima su promašaj. I pritom šire manje inteligentne i sebične gene. E to je pravi promašaj za ljudski rod.
To sta si ti iskompleksirana spodoba ti ne da za pravo izvrcat istinu, iskompleksirana spodobo, jer se ja ne kurcim po ovom forumu po nijednom pitanju kao sto se ne busam svojim bogatsvom kad bogat nisam a bome se nisam busao ni svojom velikodusnoscu. Tko je sramota za ljudski rod jesi sam, jer si ti taj koji zbog svoje ogranicenosti ne uspijeva shvatit da se niti kurcim, niti pravim bogatim a bome ni velikodusnim, iskompleksirana spodobo.

Mogu jedino zaliti da su zene te koje uistinu sire noge kretenima koje radjaju iskompleksirane spodobe poput tebe samog, a koja je u ovom pasusu tvoja neduzna mater.

Iskompleksirana spodobo.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

10 Jul 2016, 11:01

Aj svađali se miševi u žitu.
crni bijelom uvalio kitu...
Jedan, dva - evo ti ga na! :betjarac:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

10 Jul 2016, 21:58

:rolleyes:
Ajmo opet ispočetka...
miky0 » wrote:
To sta si ti iskompleksirana spodoba ti ne da za pravo izvrcat istinu, iskompleksirana spodobo, jer se ja ne kurcim po ovom forumu po nijednom pitanju kao sto se ne busam svojim bogatsvom kad bogat nisam a bome se nisam busao ni svojom velikodusnoscu. Tko je sramota za ljudski rod jesi sam, jer si ti taj koji zbog svoje ogranicenosti ne uspijeva shvatit da se niti kurcim, niti pravim bogatim a bome ni velikodusnim, iskompleksirana spodobo.
Ček' opet sam zbunjen; ti zapravo nisi velikodušan, i ovo što si na prvoj stranici ponudio dragoj prijateljici u velikoj nevolji bilo je iz tvog interesa? :eek:
I nisi tako sjajan momak da si o tome temu trebao otvorit?
https://trkeljanje.com/viewtopic.php?f=15&t=2675
I nisi toliko bogat da otvaraš turističku agenciju uz apartmane koje posjeduješ?
Zbunjen sam, Miki... koja je tvoja prava strana?

Jašta, takav poduzetnik&švaler sa apartmanima uz bazen koji proširuje biznis i koji autom skakuće prikomosta na pivo sa Perom a žena mu vodi privatnu zdravstvenu ustanovu sa 50-60 zaposlenih (sve tvoje riječi, Miki) nemože bit tolko bogat da pomogne dragoj prijateljici (i to su tvoje riječi Miki) kojoj hitno treba samo za dva tjedna stanarine (to su njene riječi), nego kao pomoć može ponudit jedino eksploatatorsko zaposlenje i boravak u jednoj od svojih soba (i to su tvoje riječi Miki).
Ma, od glupih ljudi gori su jedino oni šta se prave još gluplji.

Aj Miki zbroji koliko para si zdrobio samo na konto ovog loptanja u Francuskoj, koliko si bacio na zastavice, kapice, majice, auto-presvlakice i slične đinđuve, na društvo s kojim si gledao tekme, novu plazmu, štaveć pićkematerine itd... pa reci sam sebi da nisi nešto toga mogao potrošit na "dragu prijateljicu"?
Ali svi znamo zašto nisi potrošio, samo ćemo se pravit da je nešto drugo u pitanju, zar ne?
E pa nećemo svi :D
Mogu jedino zaliti da su zene te koje uistinu sire noge kretenima koje radjaju iskompleksirane spodobe poput tebe samog, a koja je u ovom pasusu tvoja neduzna mater.

Iskompleksirana spodobo.
Aj Miki priznaj da ti žena pomaže da prođeš psihotestove za vozački. :giggle:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Jul 2016, 15:03

haram » wrote::rolleyes:
Ajmo opet ispočetka...



Ček' opet sam zbunjen; ti zapravo nisi velikodušan, i ovo što si na prvoj stranici ponudio dragoj prijateljici u velikoj nevolji bilo je iz tvog interesa? :eek:
I nisi tako sjajan momak da si o tome temu trebao otvorit?
https://trkeljanje.com/viewtopic.php?f=15&t=2675
I nisi toliko bogat da otvaraš turističku agenciju uz apartmane koje posjeduješ?
Zbunjen sam, Miki... koja je tvoja prava strana?

Jašta, takav poduzetnik&švaler sa apartmanima uz bazen koji proširuje biznis i koji autom skakuće prikomosta na pivo sa Perom a žena mu vodi privatnu zdravstvenu ustanovu sa 50-60 zaposlenih (sve tvoje riječi, Miki) nemože bit tolko bogat da pomogne dragoj prijateljici (i to su tvoje riječi Miki) kojoj hitno treba samo za dva tjedna stanarine (to su njene riječi), nego kao pomoć može ponudit jedino eksploatatorsko zaposlenje i boravak u jednoj od svojih soba (i to su tvoje riječi Miki).
Ma, od glupih ljudi gori su jedino oni šta se prave još gluplji.

Aj Miki zbroji koliko para si zdrobio samo na konto ovog loptanja u Francuskoj, koliko si bacio na zastavice, kapice, majice, auto-presvlakice i slične đinđuve, na društvo s kojim si gledao tekme, novu plazmu, štaveć pićkematerine itd... pa reci sam sebi da nisi nešto toga mogao potrošit na "dragu prijateljicu"?
Ali svi znamo zašto nisi potrošio, samo ćemo se pravit da je nešto drugo u pitanju, zar ne?
E pa nećemo svi :D



Aj Miki priznaj da ti žena pomaže da prođeš psihotestove za vozački. :giggle:
Spodobo, zasto smatras da tebi trebam polagat racune? Ja nisam tu da bi ti bio terapija, i boli me kurac kakvog me dozivljavas.

Ono sto sam imao za ponudit sam i ponudio onom kome sam to ponudio, tebi nisam i niti cu ista ponudit, niti mi se nemoj nudit, tako da mjesta ljubomori nema ;)

To sta sam ja otvorio temu o ovom ili onom je apsolutno moja stvar, a razloge ti nemam zasto objasnjavat.

Kakav cu privatan zivot vodit je opet moja stvar, i nemoj mi nabivat na nos nesto o cemu nemas pojma a uporno to radis vec mjesecima.

Ne samo da si zasluzio permu, vec si zasluzio psihijatrijsko vjestacenje, a uz to ti fali i elementarnog znanja kao sto je npr dovoljno proc samo jednom psiho test za vozacki ;)
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

12 Jul 2016, 17:05

miky0 » wrote:Ne samo da si zasluzio permu, vec si zasluzio psihijatrijsko vjestacenje, a uz to ti fali i elementarnog znanja kao sto je npr dovoljno proc samo jednom psiho test za vozacki ;)
OK, ovdje nema nikoga pa ni admina i modova tako da nema ni bana ni perme, ali meni se čini da se psihotest polaže pri svakom produljenju vozačke. :ne zna:
Post Reply