Posao

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

10 Apr 2016, 21:41

judolino » wrote:O jebo vas bog...
Ja sam sjeo za šank i gledo kaj konobari delaju. Onda sam slago da sam delal na moru i dobil poso.
Dođem radit sutra ujutro, a prve mi dođu dve pičke i traže makijato.
Sva sreća da sam imal stražnja vrata, za terasu. Izašal sam van i zaustavljal ljude dok nisam doznal da je makijato jebena kava s mlijekom, glupe pičketine! :gaah:
Evo Miki idealnog voditelja za tvoju agenciju. :cerek:
miky0 » wrote:Mislis da ja ne mogu bit vlasnik firme svojim vlastitim ulozenim novcanim sredstvima? A gdje to a da nije sjeverna koreja?
Ma bravo za tebe što imaš takve ambicije. Nakon što si pokazao toliku velikodušnost prema dragoj prijateljici na rubu očaja, mogu mislit kakav bi tek bio prema radnicima koji su ti niko i ništa. :kava:


what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

11 Apr 2016, 07:40

haram » wrote:]

Ma bravo za tebe što imaš takve ambicije. Nakon što si pokazao toliku velikodušnost prema dragoj prijateljici na rubu očaja, mogu mislit kakav bi tek bio prema radnicima koji su ti niko i ništa. :kava:
Ti jos nikako ne uspijevas kazat sto je to ocajno u mojoj ponudi prema Ex. Mogu li konacno doznat sto je to :ne zna:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

11 Apr 2016, 12:21

:rofl:

Ma sve pet Miki, idealan si poduzetnik, ljubavnik, drug i muškarac. Nastavi sa svojim filmom.
what we've got here is failure to communicate
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

11 Apr 2016, 13:20

Fala vam. :grli:

Judolino, čak ništa ovaj put. :rofl:
Povezano je s knjigama. :p
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Apr 2016, 04:58

haram » wrote::rofl:

Ma sve pet Miki, idealan si poduzetnik, ljubavnik, drug i muškarac. Nastavi sa svojim filmom.
Po obicaju jos jedan tvoj uzaludan post :)

Pokusavam argumentirano razgovarat dok sugovorniku nije cilj argumentirana rasprava vec mu je cilj trolat i podjebavat da bi nadomjestio osobne frustracije. Jadno.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

12 Apr 2016, 10:07

Eks » wrote:Fala vam. :grli:

Judolino, čak ništa ovaj put. :rofl:
Povezano je s knjigama. :p
Ideš, postat ćeš mi kolegica, a?
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

17 Apr 2016, 13:45

miky0 » wrote:
Po obicaju jos jedan tvoj uzaludan post :)

Pokusavam argumentirano razgovarat dok sugovorniku nije cilj argumentirana rasprava vec mu je cilj trolat i podjebavat da bi nadomjestio osobne frustracije. Jadno.
Ama gdje si ti šta argumentirao, smiješni čovječe? Jedino forsiraš svoje dječje vizije čitavog društva i sebe samoga, sa teškim nerazumijevanjem što ti se govori. Drž' se ti volana i pazi na cestu, nemoj tipkat dok voziš -ipak nisi đejmsbond sa 1000 života, a nemaju ih ni drugi toliko...
Da, frustriran sam zbog činjenice da je ovoj državi vrijedniji svaki čoban sa puno para, ma kako ih stekao, od ljudi na kojima zbilja počiva čitava zajednica i koji bi joj imali svašta ponuditi samo da nisu porobljeni i orobljeni od upravo tih čobana.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

17 Apr 2016, 13:54

Sori, Eks, zbog digresija.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

17 Apr 2016, 16:55

Eks, javljaj kaj ima, kak je na poslu?
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

18 Apr 2016, 01:09

judolino » wrote:Eks, javljaj kaj ima, kak je na poslu?
Super. :raspa:
Ide mi. Ne planiram dugoročno ostat tamo, ali zasad mi ide i dobila sam pohvale. Nažalost, zbog nekih osoba ne želim odavati o čemu se radi, koga zanima može na pm.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

18 Apr 2016, 16:23

Eks » wrote:
Super. :raspa:
Ide mi. Ne planiram dugoročno ostat tamo, ali zasad mi ide i dobila sam pohvale. Nažalost, zbog nekih osoba ne želim odavati o čemu se radi, koga zanima može na pm.
Eto, mene zanima, možda ti mogu dati i kakav savjet.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Apr 2016, 18:46

haram wrote:
Ama gdje si ti šta argumentirao, smiješni čovječe? Jedino forsiraš svoje dječje vizije čitavog društva i sebe samoga, sa teškim nerazumijevanjem što ti se govori. Drž' se ti volana i pazi na cestu, nemoj tipkat dok voziš -ipak nisi đejmsbond sa 1000 života, a nemaju ih ni drugi toliko...
Da, frustriran sam zbog činjenice da je ovoj državi vrijedniji svaki čoban sa puno para, ma kako ih stekao, od ljudi na kojima zbilja počiva čitava zajednica i koji bi joj imali svašta ponuditi samo da nisu porobljeni i orobljeni od upravo tih čobana.
Govoris sranja po obicaju. Mislio sam da mozes razboritije, ali ocito ne mozes.

Meni rec kako sam neargumentiran je vrh blesavosti napisanih s tvoje tipkovnice.

Kad mi lipo kazes kako je to normalno da vozac bude voditelj poslovnice, a voditelj poslovnice vozac, javi se. Argumentirano, molim ;)


Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Apr 2016, 13:21

Miki, sad se već bojim da je i vozač prezahtjevno zanimanje za tvoje umne kapacitete.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Apr 2016, 13:43

miky0 » wrote:Majti, nekoliko jebackih sranja se dogadjaju s forumom. Prvo me jebe postanje na oba foruma s novim mobitelom a prikljucujem se s chroma i opere i to je pravo sranje. Napusem post i on nestane.

Drugi problem je ovaj boko haramac koji vidi nesto sto niko drugi ne vidi, on vidi da ja vozim auto i tipkam :facepalm:

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
... i tako, Miki... kupio si sad i novi mobitel... al nemaš para na bacanje da pomogneš dragoj prijateljici... :kokice:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Apr 2016, 14:55

haram wrote:Miki, sad se već bojim da je i vozač prezahtjevno zanimanje za tvoje umne kapacitete.
A sta tebe boli kurac koji su moji umni kapaciteti :misli:

No, da se vratimo na bit, kad mi mislis odgovorit na jednostavno pitanje :ne zna :misli:

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Apr 2016, 14:56

haram wrote:
... i tako, Miki... kupio si sad i novi mobitel... al nemaš para na bacanje da pomogneš dragoj prijateljici... :kokice:
A koliko si ti siguran da su tvoji umni kapaciteti dovoljni za raspravu na forumu :misli:

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Apr 2016, 15:06

Ama gdje je tu rasprava s tobom, jado? Ja vidim samo pusta hvalisanja sebičnog lika skromnih umnih sposobnosti koji ne razlikuje ni ironiju od aronije.

Hoćeš raspravu? Pa dobro: reci ti meni zašto misliš da možeš prosuđivati što bi jedna više od tebe obrazovana osoba znala, mogla i trebala raditi u svojoj struci? Jer si si ti tako zamislio? Jer znaš nešto što se ne uči po fakultetima? Jer si vidio da tako i drugi rade? Jer imaš pare da budeš "gazda"? Jer si digo nogu ko žaba?
Očito ti nije jasna niti razlika između investitora i menađera, a kamoli što drugo oko poslovanja.

Evo rezultata takvih samoukih i samozvanih poduzetničkih genijalaca:
http://www.vecernji.hr/hrvatska/drzavi- ... tki-430989
- raspravljaj sad o tome.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Apr 2016, 15:40

A možeš i dodat zašto ti je konkretna pomoć "dragoj prijateljici" koju bezuspješno bariš već pola godine bacanje para, a nije ti bacanje vozikanje do Pere na pivo i novi mobitel kojim se niti neznaš služiti. :kava:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Apr 2016, 15:49

A ne'š rasprave i argumentacije :rofl:
miky0 » wrote:Tvoja kritika poduzetnicima kako su su glavni krivci ne stoji u potpunosti. Redoslijed odgovornosti je:

1. Politicari
2. Radnici koji ih biraju
3. Poduzetnici sto uopce pokusavaju ista poduzet dok ovi pod brojem dva biraju ove pod brojem jedan ;)

:bicedobro:

Aj da jos jednom odrzim sat nastave iz poslovanja u RH ;)

95% poduzetnika je ta koja zaposljava/hrani ove radnike koji svojim glasom biraju one s politicke scene a zbog kojih ti poduzetnici moraju radit u crnosivoj ekonomiji kako bi ti radnici uopce imali za kruh do novih izbora i nanovo dalo glas toj politickoj kasti.

Onih 5% je politicka elita koja glumi poduzetnika, a prvi na listi je todorko :)

Ne sumnjam kako neces shvatit. Ma koga ionako boli kurac :misli:
miky0 » wrote:
Ne bi rekao. Mislim da se ipak deblja od neaktivnosti, a ne od rada ;)



Poduzetnici donili zakon o povratu ambalaze :misli: a ja cilo vrime mislija kako nam zakone kroje politicari :facepalm:



Ovaj link uopce nisam otvorija jer ne vidim svrhu zasto bi :ne zna:



Ni ovo nisam otvorio ;)



Ni kurca mi nije jasan ovakav komentar. Jeli ga stvarno zasluzujem :ne zna:



Ni ovaj upis ne kontam. Zasto me prcas s necim sto jedino ti vidis :misli:
Velikodušni poduzetnici uhraniše silne neradnike koje uzdržavaju :rofl: :facepalm: :bicedobro:

Nisi odgovorio na nagradno pitanje "od koga bi država trebala štititi radnike u privatnom sektoru?"
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Apr 2016, 17:52

haram » wrote:Ama gdje je tu rasprava s tobom, jado?
Pa reci odmah da ne raspravljas nego se kurcis jer ne znas pametnije.
haram » wrote: Ja vidim samo pusta hvalisanja sebičnog lika skromnih umnih sposobnosti
A di se to ja hvalim, s cim se hvalim i kad se hvalim? Ili te i tu priroda zakinila :misli:
haram » wrote: koji ne razlikuje ni ironiju od aronije.
Priznajes da ne nisi dorastao argumentiranoj raspravi, pa se korstis ironijom :misli:
haram » wrote: Hoćeš raspravu? Pa dobro: reci ti meni zašto misliš da možeš prosuđivati što bi jedna više od tebe obrazovana osoba znala, mogla i trebala raditi u svojoj struci? Jer si si ti tako zamislio? Jer znaš nešto što se ne uči po fakultetima? Jer si vidio da tako i drugi rade? Jer imaš pare da budeš "gazda"? Jer si digo nogu ko žaba?
Očito ti nije jasna niti razlika između investitora i menađera, a kamoli što drugo oko poslovanja.
Ako ti treba obuka kako vodit poslovanje, plati i rado cu ti objasnit, a do tad se ne petljaj u sto ne znas. Posto znam da si potpuno neupucen i besparan, dio znanja ti poklanjan. Citaj i uci iz mog citata prvog posta s ove teme: "pronalazit apartmane po hrvatskoj, organizirat izlete sa svim prijevoznim sredstvima, iznajmljivat aute, skutere i bicikle, i jos svasta sto padne napamet vlasniku ili tebi kao voditelju." jeste posao voditelja poslovnice, a kad ta agencija naraste, onda je posao voditelja poslovnice upucivat u rad nize rangirane djelatnice/ke, a njen je zadatak sve to nadgledat, jado.
haram » wrote: Evo rezultata takvih samoukih i samozvanih poduzetničkih genijalaca:
http://www.vecernji.hr/hrvatska/drzavi- ... tki-430989
- raspravljaj sad o tome.
To nisu rezultati propalih poduzetnika, to su rezultati propale drzave zbog jadnog naroda koji iz izbora do izbora bira idiote na koje se ja mogu samo popisat, jado.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Apr 2016, 17:58

haram » wrote:A možeš i dodat zašto ti je konkretna pomoć "dragoj prijateljici" koju bezuspješno bariš već pola godine bacanje para, a nije ti bacanje vozikanje do Pere na pivo i novi mobitel kojim se niti neznaš služiti. :kava:
Jos i lazes i to po nekoliko osnova, jado. Gdje i kad sam rekao da je pomoc Ex bacanje para? Ja nju barim samo zadnjih pola godine!? :facepalm: Druzenje s prijateljima je bacanje para? Ti ocito nemas ni jednog prijatelja. I s mobitelom se znam sluzit, samo je browser kriv jer ne mogu postat kao sa starim mobitelom. Sve sto si naveo je laz, jado.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Apr 2016, 18:01

haram » wrote:A ne'š rasprave i argumentacije :rofl:





Velikodušni poduzetnici uhraniše silne neradnike koje uzdržavaju :rofl: :facepalm: :bicedobro:

Nisi odgovorio na nagradno pitanje "od koga bi država trebala štititi radnike u privatnom sektoru?"
Ti meni postavljas nagradno pitanje :misli: a da se nisi precijenio ;)

Odgovori ti argumentirano sto je to tocno neprihvatljivo u mojoj ponudi Ex? Jeli ti trebam spomenit da cekam odgovor vise od mjesec dana ;)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Apr 2016, 23:05

miky0 » wrote: Pa reci odmah da ne raspravljas nego se kurcis jer ne znas pametnije.
Ja? Pa nisam ja đejmsbond što jednom rukom šofira, drugom otvara firme, a golim kur... ovaj, svojom božanskom prisutnošću oduševljava prisutne dame...
miky0 » wrote:A di se to ja hvalim, s cim se hvalim i kad se hvalim? Ili te i tu priroda zakinila :misli:
Jel mene? Pa nisam ja đejmsbond što jednom rukom šofira, drugom otvara firme, a golim kur... ovaj, svojom božanskom prisutnošću oduševljava prisutne dame...
miky0 » wrote:Priznajes da ne nisi dorastao argumentiranoj raspravi, pa se korstis ironijom :misli:
Ne... priznajem da ne razlikuješ argumente od agruma.
miky0 » wrote:Ako ti treba obuka kako vodit poslovanje, plati i rado cu ti objasnit, a do tad se ne petljaj u sto ne znas. Posto znam da si potpuno neupucen i besparan, dio znanja ti poklanjan. Citaj i uci iz mog citata prvog posta s ove teme: "pronalazit apartmane po hrvatskoj, organizirat izlete sa svim prijevoznim sredstvima, iznajmljivat aute, skutere i bicikle, i jos svasta sto padne napamet vlasniku ili tebi kao voditelju." jeste posao voditelja poslovnice, a kad ta agencija naraste, onda je posao voditelja poslovnice upucivat u rad nize rangirane djelatnice/ke, a njen je zadatak sve to nadgledat, jado.
Dakle veliš: nisi kvalificiran za vođenje poslovanja, al možeš predavanja držat o tome?
:S
- a o podcrtanom: i tako, kužiš ti razliku između investitora i menađera :rofl:
miky0 » wrote:To nisu rezultati propalih poduzetnika, to su rezultati propale drzave zbog jadnog naroda koji iz izbora do izbora bira idiote na koje se ja mogu samo popisat, jado.
Ma jasno... krivi su neradnici, jadni narod koji bira idiote, propala država koja je premalo davala svakom dilkanu što je firmu otvorio... ama svi, samo ne siroti poduzetnici-diletanti koji svoje neradnike tako dobro plaćaju a traže tako malo - e ovo ti je još jedna aronija ;)

miky0 » wrote: Jos i lazes i to po nekoliko osnova, jado. Gdje i kad sam rekao da je pomoc Ex bacanje para?
Evo tu:
miky0 » wrote: Kad i gdje sam spomenuo da imam para na bacanje
- nakon što sam ja napisao "takav poduzetnik mora da ima love do krova da bez beda unajmi nekakav stančić inače dragoj frendici"
Ja nju barim samo zadnjih pola godine!? :facepalm
:

... bar koliko sam ja pročitao na ovom forumu... a ima duže?
Druzenje s prijateljima je bacanje para?
Pa, odlazak priko mosta na pivo s Perom djetlićem i novi android za kojeg ni neznaš čemu služi ti očito nije bacanje para, dok pomoć dobroj prijateljici u očajnoj situaciji jest. :kava:

Ti ocito nemas ni jednog prijatelja.
Takvog niti jednog srećom nemam.
Zapravo sreća nema ništa s time, riješio sam ih se.
I s mobitelom se znam sluzit, samo je browser kriv jer ne mogu postat kao sa starim mobitelom. Sve sto si naveo je laz, jado.
Kad ti tako kažeš mora da je istina, đejms.

miky0 » wrote:
Ti meni postavljas nagradno pitanje :misli: a da se nisi precijenio ;)
Ja? Pa nisam ja đejmsbond što jednom rukom šofira, drugom otvara firme, dok golim kur... ovaj, svojom božanskom prisutnošću oduševljava prisutne dame. :)
Odgovori ti argumentirano sto je to tocno neprihvatljivo u mojoj ponudi Ex? Jeli ti trebam spomenit da cekam odgovor vise od mjesec dana ;)
Pa kako da znam, sam si rekao:
miky0 » wrote:...
Zato jer zivimo u razlicitim gradovima kao prvo, a kao drugo nemas pojma sto sam joj ponudio i mogu ti samo reci da uzivas u svom ne znanju ;)
A to koliko je prihvatljivo to što si ponudio dovoljno govori to što te odbila. :D

I zašto je to što živite u različitim gradovima prepreka da financijski pripomogneš svojoj dragoj Ex? Jer ti, takav poduzetnik i đejmsbond što se voza priko mosta na pivu sa Perom i kupuje androide, nemaš para na bacanje?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

22 Apr 2016, 10:40

Haramac, s obzirom da si izgubio kurs razgovora, ne preostaje mi nista drugo nego ti porucit da ti si ti zivi primjer kako nisi trebao prestat s terapijom koju ti je pripisao psihijatar ;)

Badava ti je cili onaj gornji upis jer nema kljucnog odgovora na jednostavno pitanje jeli ocekujes da vozac bude voditelj, a voditelj vozac :bicedobro:

Inace, itekako dobro znam razliku investitora od managera, i to bolje od tebe, jer da ti znas razliku onda ne bi od investitora trazio da bude voditelj a od vodtelja vozaca ;)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

29 Apr 2016, 19:58

Mikimaus, već sam prije par stranica prestao očekivati da možeš shvatit kako sam sebi skačeš u usta drvljenjem kako znaš gdje, što i koliko bi jedna stručna osoba trebala, znala i dospjevala raditi ono za što sam nisi sposoban ni kvalificiran. Aj da ti probam još jednom nacrtati: kao da hoćeš otvoriti restoran jer vidiš da ih i drugi imaju i znaš da ljudi vole papati, al kako nisi u toj struci nemaš pojma o maržama, normativima, troškovnicima, nabavama, receptima, tehnološkim postupcima, marketingu itd., nego si odlučio "zaposliti" jednu jedinu osobu od koje očekuješ da uz kuhanje o svemu tome vodi računa iako blage veze nemaš kako će sve ispasti.

A kurs razgovora nije ni bio na tvojim neupitnim poduzetničkim sposobnostima ( :rofl: ), već na tvojim đejsmsbondovskim kvalitetama prema "dragoj prijateljici" u velikoj nevolji za koju nemaš para na bacanje al zato imaš za svoju guzicu. :kava:
what we've got here is failure to communicate
Post Reply