Posao

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

01 Sep 2016, 19:26

imam jedan predlog za vas dvojicu, da se nadjete negdje pa da se ili pojebete ili potucete da zavrsite ovu temu jednom.
nema na cemu :serek:

kako vam nije muka od pisanje jednog istog sranja u krug :visi:


User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

01 Sep 2016, 19:56

dexter » wrote:imam jedan predlog za vas dvojicu, da se nadjete negdje pa da se ili pojebete ili potucete da zavrsite ovu temu jednom.
nema na cemu :serek:

kako vam nije muka od pisanje jednog istog sranja u krug :visi:
e kad bi to bilo tako jednostavno, da riješi sve goruće probleme - nitko sretniji od mene... al neide to tako lako, znaš i sam... moramo se malo klati, kakav bi život bez toga bio?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

01 Sep 2016, 20:30

haram » wrote:
e kad bi to bilo tako jednostavno, da riješi sve goruće probleme - nitko sretniji od mene... al neide to tako lako, znaš i sam... moramo se malo klati, kakav bi život bez toga bio?
ne znam, ne volim se klati ni u rl-u a tek po netu mi se ne da trositi vrijeme na to.
jeste jednostavno, prestati odgovarati na temu na kojoj samo vas dvojica pisete i vrtite se u krug bez rezultata. pocnite pisati nesto novo, otvorite nove teme (samo da ne bude posao vol.2 :) )
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

01 Sep 2016, 20:43

dexter » wrote:
ne znam, ne volim se klati ni u rl-u a tek po netu mi se ne da trositi vrijeme na to.
jeste jednostavno, prestati odgovarati na temu na kojoj samo vas dvojica pisete i vrtite se u krug bez rezultata. pocnite pisati nesto novo, otvorite nove teme (samo da ne bude posao vol.2 :) )
Zašto veliš da je bez rezultata kad se vide rezultati?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

01 Sep 2016, 21:04

haram » wrote:
Zašto veliš da je bez rezultata kad se vide rezultati?
koji su to rezultati? iskreno nisam ni citao pazljivo temu, pocnem ali ubrzo u mojoj glavi to bude :blabla: i odustanem od citanja.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Sep 2016, 22:54

haram » wrote:
Na prvoj stranici ove teme.
Ako mi citiras da sam to izrijekom napisao, prihvatit cu tvoj argument. Ali ako mi ne argumentiras na ttazeni nacin, najebat ces zbog lazi, obmane i trolanja.
haram » wrote:
Svagdje, Miki, i na nekoliko mjesta ove teme specifično.
Ako mi citiras da sam to izrijekom napisao, prihvatit cu tvoj argument. Ali ako mi ne argumentiras na ttazeni nacin, najebat ces zbog lazi, obmane i trolanja

haram » wrote:
Kongraćulčjejšns, Miki. To je stvarno nešto vrijedno najdubljih internetskih rasprava, dok se voziš sa svojom ženom doma. Bog joj dušu prosti.
Zasto bi joj bog dusu prostija :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Sep 2016, 22:57

dexter » wrote:imam jedan predlog za vas dvojicu, da se nadjete negdje pa da se ili pojebete ili potucete da zavrsite ovu temu jednom.
nema na cemu :serek:

kako vam nije muka od pisanje jednog istog sranja u krug :visi:
Da je on haramica, boldano bi itekako imalo smisla :top:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Sep 2016, 22:59

dexter » wrote:
koji su to rezultati? iskreno nisam ni citao pazljivo temu, pocnem ali ubrzo u mojoj glavi to bude :blabla: i odustanem od citanja.
U nogometnom smislu bi to bio kosarkaski rezultat sa troznamenkastom razlikom u argumentima na moju stranu. Ocito :)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

03 Sep 2016, 07:01

Jebote, koji dfobar naslov za film - Laži, obmane i trolanje...
Očekujem Danijela Gej Luisa u glavnoj ulozi... :rofl:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Sep 2016, 01:57

haram » wrote:
A bolje ti je kad on mene šalje na psihijatrijska vještačenja(?) i prišiva meni nekakve "terapije"?
Nisam vidla da je to napravio*. Oprosti, da sam ubrala, nešto b rekla.
Nego, da se vratimo na temu: misliš li ti, Nina, da lik koji:
- je vlasnik više apartmana na iznajmljivanje u turistički vrlo atraktivnom području
- skače autom prikomosta kod Pere na pivo
- traži pumpu za svoj bazen da ispumpava kišnicu na ulicu
- otvara turističke agencije i (kako vidimo) kupuje internetske forume ko izpićke
- ima ženu na očito dobro plaćenom poslu vođenja institucije sa 50-60 zaposlenih
- o sebi i svojim doživljajima u prosjeku otvara 2,5 teme dnevno
- itd...

dakle, da taj lik koji "nema para na bacanje" (njegove riječi) da ponudi curi koju bezuspješno više od pola godine nagovara na sastanak (otvorio temu o tome) i koja mu je draga (opet njegove riječi), a koja je u gabuli jer hitno treba para za dva tjedna stanarine (njene riječi) a nema posao, dakle, da je takav lik što je ponudio nekome u gorućoj nevolji jedan posao kod sebe "koji inače radi jedna čitava mala agencija" (njegove riječi), i ima o sebi imiđ kak je jedan simpa kul velikodušni frajer dok istovremeno priznaje kako sve radi iz egocentričnih pobuda... dakle da je taj lik, onak, socijalno i psihički idealno posložen?

Mislim, Nina, stvarno? :D
*Ja Mikija čitam...hmmm... 's pola oka'. A i to što pročitam ne doživim baš. Ono, on ga valja božemeoslobodi.
Al ne mislim da je zločest.
A ti mi se činiš ozbiljan u pisanju. Malo previše nakačen, a na ništa.


miky0 wrote: ...

Ako mi citiras da sam to izrijekom napisao, prihvatit cu tvoj argument. Ali ako mi ne argumentiras na ttazeni nacin, najebat ces zbog lazi, obmane i trolanja.
...
Ako mi citiras da sam to izrijekom napisao, prihvatit cu tvoj argument. Ali ako mi ne argumentiras na ttazeni nacin, najebat ces zbog lazi, obmane i trolanja
Aj ne zvizdi. Šta se ti tu sad prijetiš? I to kopi/pejst prijetiš, boktemazo. Imaš oba puta duplo t u ttrazeni. Izgledaš ko siledžija koji je dočeko vlast.
De, ono, nemoj.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

07 Sep 2016, 15:33

nina williams » wrote:
Nisam vidla da je to napravio*. Oprosti, da sam ubrala, nešto b rekla.



*Ja Mikija čitam...hmmm... 's pola oka'. A i to što pročitam ne doživim baš. Ono, on ga valja božemeoslobodi.
Al ne mislim da je zločest.
A ti mi se činiš ozbiljan u pisanju. Malo previše nakačen, a na ništa.





Aj ne zvizdi. Šta se ti tu sad prijetiš? I to kopi/pejst prijetiš, boktemazo. Imaš oba puta duplo t u ttrazeni. Izgledaš ko siledžija koji je dočeko vlast.
De, ono, nemoj.
Draga Ninice, stvarno ne prijetim, niti ce pod mojom vladavinom ikome past dlaka s glave, ali svaka tolerancija ima svoje granice i njegovo izdrkavanje na moju osobnost nisam voljan trpit.

Ponavljam, svatko ima pravo na svoje misljenje, ali granica nekih ljudskih normi u komunikaciji mora postojat.

I da, na mene forum djeluje kao jedno opustajuce mjesto kao kad sidnem u kafic i s prijateljima procakulam na fini nacin o bilocemu. Isto sam tako tolerantan ako netko forum prozivljava drukcije od mene i ovo mjesto preosobno shvaca, ali onda iza svojih izjava treba stajati.

Eto vidis, on je rekao da sam ja nesto uvredljivo rekao Eksaci i ti si se njemu opravdala da nisi sve procitala, sto te navodi kako je on u pravu, pa kad je tako neka dokaze.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

08 Sep 2016, 10:22

A kurac, kad se ti nisi ponudil Eksači da je prvo naguziš, ko pravi gazda, a onda buš vidil jel ima šanse za poso.
Ovak te doživela ko neozbiljnog. :ne zna:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

10 Sep 2016, 17:26

miky0 » wrote:
Eto vidis, on je rekao da sam ja nesto uvredljivo rekao Eksaci i ti si se njemu opravdala da nisi sve procitala, sto te navodi kako je on u pravu, pa kad je tako neka dokaze.
Ne. Ja sam se njemu ispričala što nisam vidla tvoje ponašanje glede ove problematike:
"A bolje ti je kad on mene šalje na psihijatrijska vještačenja(?) i prišiva meni nekakve "terapije"?"

Ti to jesi napravijo. I to je bezvezno. I nepristojno. I nepotrebno.

Ko što je i ono njegovo bilo bezvezno, nepristojno i nepotrebno.


Glede toga ko je, po meni, u pravu...nije to uopće bila poanta.
Al mogli bi, čini mi se, uskoro saznat ko ima većeg.
Nije ni to loše. :agrosex:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

02 Oct 2016, 18:28

nina williams » wrote: Glede toga ko je, po meni, u pravu...nije to uopće bila poanta.

A daj, kakva poanta, jel misliš da lik njegovog socijalnog statusa nemre ponudit "dragoj prijateljici" nešto mrvicu bolje od eksploatatorskog posla?

Hm. Nemam nekog jako velikog, imam otprilike srednjeg, mogu to na opravdani zahtjev i prikazat, ali nije to poantra ovdje, poanta je spremnost pomoći u teškoj nevolji koliko se može, i to je ova gnjida ovdje demonstrirala.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Oct 2016, 22:16

haram » wrote:
Hm. Nemam nekog jako velikog, imam otprilike srednjeg, mogu to na opravdani zahtjev i prikazat, ali nije to poantra ovdje, poanta je spremnost pomoći u teškoj nevolji koliko se može, i to je ova gnjida ovdje demonstrirala.
Ja sam ponudio koliko sam mogao, a ako sam za to sto sam ponudio -gnjida, sto si onda tek ti? Gnjida na kvadrat ili na kubik :misli:
Post Reply