Dame i damsko ponašanje

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

10 Jul 2017, 16:52

Čekaj da stvari postavimo na svoje mjesto. Čovjeka smatraš talentiranim fotografom - nije svatko tko objavi monografiju talentiran, želiš vlastiti umjetnički akt za uspomenu? Dotle je sve okej, to ostaje između vas dvoje. Želiš li da se zna kako si bila model ili ne? Ako ne, dogovori se da te slika tako da ti se ne vidi lice i to je to.

Kakve veze ima s koliko godina netko izgleda erotično? Pitaj Rembrandta.


User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

10 Jul 2017, 18:59

Dala si mi ideju. A i misliti više nego sam mislila da ću misliti. No nije ovo traženje savjeta,iako je dobar hvala na njemu , nego malo da popričamo o golotinji, damstvu, starenju u dostojanstvu... Ako može.
.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

10 Jul 2017, 19:59

Donna Sole wrote:
10 Jul 2017, 18:59
Dala si mi ideju. A i misliti više nego sam mislila da ću misliti. No nije ovo traženje savjeta,iako je dobar hvala na njemu , nego malo da popričamo o golotinji, damstvu, starenju u dostojanstvu... Ako može.
.
Ahhhh. Đe me nađe! Baš kad sam pri kraju današnje norme i tražim načina da zbrišem od posla. :D

Napisala je danas jedna moje frendica na Fejsu nešto u vezi s time, što mi se nije nimalo svidjelo. A inače ženu cijenim, poštujem i smatram je pametnom i duhovitom.

Tekst je otprilike govorio o tome kako nije pristojno svoju ostarjelost, što žensku, što mušku, gurati drugima pod nos. Nisam odreagirala jer mi se nije dalo - ni uzrujavati ni gubiti vrijeme. Naime, onda sam još radila. :cerek: Zapravo i sada radim, ali se to jako ne vidi. :mig:

Ide mi na živce ovaj svijet u kojemu je sve podređeno mladima, zdravima i lijepima, a o bogatima da se i ne govori. Ako netko više nema 20 godina (ili manje, nedajbože), ne bi smio ni na ulicu izaći ako se ne zagrne čadorom?

Uvijek se sjetim onoga vica o Muji. Kad su ga pitali bi li radije bio lijep ili glup, a on rekao - glup. Zašto? Ne vidi se na prvi pogled. :bicedobro:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

10 Jul 2017, 21:12

Donna Sole wrote:
10 Jul 2017, 12:00
Htjedoh otvoriti novu temu o golotinnji i erotskoj fotografiji, o selfijima, naslikavanju sa/bez odjeće pa vidim da bi baš ovdje sjela.

Dobila sam "nemoralnu" ponudu.
Naime, jedan me fotograf oće slikat . Erotska fotografija. Dvojim.
Htjela bih imati profi sliku , lagano umjetničku, erotsku i tako to, ali nešto se mislim jel to priliči dami, tj ženi u pedesetima? Jel važno uopće to? Više naginjem NE slikati se. Iz banalnih razloga a to je što nisam nešto fotogenična. Ima li to veze s vezom, kakvom vezom i treba li se biti fotogeničan za lijepu umjetničku fotografiju?

Imam par slika, neke su čak i zgodne i da se ne zna da sam to ja bilo bi vrlo prihvatljivo da ih objavim i van fejsovskih okvira.

Ne pitam vas za savjet oću li se slikat ili neću, nego pitam ima li to slikavanje s vrlo malo ili bez odjeće veze s godinama, izgledom ili je i to larpurlarizam? Ili štojeveć ...:zubo: Ili budalastost?

Jesam li pukla?
A slike ostaju i njemu ili idu samo tebi?

Ako nemas straha da ce on slike iskoristiti za svoje potrebe ( ma kakve bile :D ), onda te nis ne kosta slikat se pa vidjet svidjas li se sebi na slikama ili nisu za javno pokazivanje.

Sto se tice pokazivanja golotinje, meni ima veze s izgledom, godinama i situacijom u kojoj se pokazuje gola koza. :D
Nije mi isto ako je netko lijep vise ili manje te mlad manje ili vise.

Sto je osoba starija, teze je postici tu neku erotiziranost bilo na fotki, bilo u stvarnosti. I puno lakse preci u grotesku.
Ne znam, mozda je to moje vidjenje rezultat sveukupnog odgoja - ne samo onog od doma, nego i drustveno odredjenog nekim normama - ali tesko mogu vidjeti eroticnost u starosti.
Kao sto je ne vidim ni u djecjoj dobi.

Koliki je raspon godina u kojima netko moze biti erotican je ocito individualna stvar koja ovisi i o genima (dobrom izgledu) a i o samosvjesti osobe koja se slika.

Lako se tu upadne u mutne vode pa - u zelji da se uspori ili negira proces starenja - zna doci do rezultata koji su upravo suprotni onome sto se zeljelo postici.

Jednako mi se ne svidja ni prerano erotiziranje danasnjih curica.

Na kraju ispadne kako je sve to stvar pojedinca koji gleda stvari iz svoje glave.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

10 Jul 2017, 21:12

Btiga te. Što koga boli k. što ko misli ili stavlja na status.Što ti misliš o starenju? Jel dostojanstvenost znači skromno i samozatajno starenje ili borenje sa okolišem ter čuvanje mladosti na sve načine?
kurvanjski avatar, a
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

10 Jul 2017, 22:00

Donna Sole wrote:
10 Jul 2017, 21:12
Btiga te. Što koga boli k. što ko misli ili stavlja na status.Što ti misliš o starenju? Jel dostojanstvenost znači skromno i samozatajno starenje ili borenje sa okolišem ter čuvanje mladosti na sve načine?
Cuvanje sto boljeg izgleda mi je svakako pozitivno. Odnosi se i na psihicko stanje.
Ali i tu imam svoje metre.
Zadrzavanje mladenackog izgleda pretjeranim estetskim zahvatima ne lajkam. Ne djeluje mi prirodno. A starenje jest prirodan proces.
Nisam ni za Garbo nacin (navodno se Greta Garbo povukla od javnosti jer je htjela da ju pamte kao mladu i lijepu) skrivanja starosti.

Starenje je opcenito gadno, nema nista lijepog u tome. Pogotovo kad se zivi predugo pa ti svi poznanici pomru a ti ostanes cekati svoj red. Ali ok, tu mislim na moju starcad u familiji i gledam kroz njihovo dozivljavanje starosti.

Ja jos nisam toliko stara, jos sam i potrebna drugima ( sto je vazno za osjecaj vrijednosti).
Mislim, nije da se ne bi moglo bez mene, ali im je ovako lakse. :D

Ali vidim da me sve manje stvari zanima, za neke se i cudim da su mi uopce bile fora.
U svojim sam se ocima 'postarala' nekako nakon 50.
Pri tome mislim vise na svoj dozivljaj sebe nego kako bi to mozda drugi vidjeli.
Fizicki takodje osjecam da ne mogu kako sam mogla pred koju godinu.
Ne mislim da se trebam skrivati od svijeta ili bilo sto slicno da ne uzasavam ljude, ali vidim da mi pase biti vise po strani.
Ne doslovno u kutu nikome na putu, nego nekako, stajaznam, vise volim gledati druge nego da drugi gledaju mene.

Kako se ti nosis sa starenjem?
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

11 Jul 2017, 07:21

Mislim da se dobro nosim. Osjećam se dobro u svojim godinama. Još ne osjećam starosne zdravstvene probleme. Pratim tempo i tehnike, mode, glazbe, mada sam vezanija za neka druga vremena i osjećam nostalgiju. Sve su mi draži ljudi moje generacije iako s mlađima imam dobru vibru. I to onima dosta mlađima. Tridesetogodišnjaci i tridesetgodišnjakinje su mi skroz zabavni i doro se slažemo .

Ni ja ne volim liftinge ni botokse i ne pada mi na pamet korekcija te vrste. Ali ko voli nek izvoli. Radije pomlađujem duh nego lice i čini se da je to način zadržati mlađi izgled. Zadovoljstvo iznutra se očituje na licu bez botoksa. Možda samo sebi utvaram, ali velim, tako se osjećam .
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

11 Jul 2017, 09:18

Zalijepi ti te fotke ovdje čim ih majstor napravi. Dok ne vidim - ne vjerujem. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

11 Jul 2017, 09:40

Stitch wrote:
11 Jul 2017, 09:18
Zalijepi ti te fotke ovdje čim ih majstor napravi. Dok ne vidim - ne vjerujem. ;)
Šta je ovo?! I nakon Krkana - Krkan? :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

11 Jul 2017, 09:50

Mah, to ja da se Lepri ne osjeća usamljenom. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

11 Jul 2017, 09:50

Donna Sole wrote:
11 Jul 2017, 07:21
Mislim da se dobro nosim. Osjećam se dobro u svojim godinama. Još ne osjećam starosne zdravstvene probleme. Pratim tempo i tehnike, mode, glazbe, mada sam vezanija za neka druga vremena i osjećam nostalgiju. Sve su mi draži ljudi moje generacije iako s mlađima imam dobru vibru. I to onima dosta mlađima. Tridesetogodišnjaci i tridesetgodišnjakinje su mi skroz zabavni i doro se slažemo .

Ni ja ne volim liftinge ni botokse i ne pada mi na pamet korekcija te vrste. Ali ko voli nek izvoli. Radije pomlađujem duh nego lice i čini se da je to način zadržati mlađi izgled. Zadovoljstvo iznutra se očituje na licu bez botoksa. Možda samo sebi utvaram, ali velim, tako se osjećam .
Da, zadovoljstvo iznutra je najbolji eliksir mladosti. :)
Cak i kad se ne izgleda mlado. :D
Zadovoljne osobe sire oko sebe pozitivnu vibru i u njihovom se drustvu osjeca ugodno bez obzira na godine.
Koliko te poznam sa trkeljanja, ti mi djelujes tako. :)


Inace, ta 'opsjednutost' mladoscu nije osobina samo danasnjeg doba, potraga za izvorom mladosti traje od davnih dana.
U Berlinu je slika kako je Lucas Cranach zamislio Jungbrunnen.


Image

Zanimljivo je da se samo ostarjele zene kupaju i pretvaraju u mladunice koje se onda na drugoj strani oblace i zabavljaju s muskarcima. Objasnjenje je bilo ( ono iz slusalica, jel :D ) kako muskima nije trebalo pomladjivanje kupanjem u carobnoj vodi, oni su svoju dozu mladosti dobivali kroz druzenje s tek propupalim djevama.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

11 Jul 2017, 09:53

Stitch wrote:
11 Jul 2017, 09:18
Zalijepi ti te fotke ovdje čim ih majstor napravi. Dok ne vidim - ne vjerujem. ;)
Neću se dati spomenutom majstoru. A po fejsu ima slika dovoljno za zadovoljit ego i sujetu. Moju, no. Ili nekom drugom neku drugu zadovoljštinu. :zubo:

Kako ono kažu da žena treeba biti dama na ulici, kurva u krevetu, seljanka u kuhinji...ili sam nešto pobrkala...? :lol:
kurvanjski avatar, a
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

11 Jul 2017, 09:58

MmeTipfeler wrote:
11 Jul 2017, 09:40
Šta je ovo?! I nakon Krkana - Krkan? :D
I ja sam Krkan. :bliss:
Meni to nije loso za vidjet, pogotovo ako je dobro napravljeno.
Nesto ko Helmut Newton stil.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

11 Jul 2017, 10:09

Da, pomalo odmaknuta erotska fotografija. http://static.booktopia.com.au/internal ... humb-6.jpg
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

11 Jul 2017, 10:26

Upravo sam se vratila izvana, pušem i stenjem pa mislim da mi je to glavni fizički znak starosti. S dvadeset godina i manje nije mi smetala ni vrućina ni hladnoća, a kao dijete, iz vode su me nasilu izvlačili tek kad bi mi se prsti smežurali, a usnice pomodrjele. Sad volim da mi je sve potaman, onako u zlatnoj sredini.

Nego, kao prvo, ja nisam dama i ne znam što radim na ovoj temi. :raspa: Kao drugo, starim jer nemam izbora, svjesna sam da starim od svoje šesnaeste godine - čudno, ali baš mi je onda to palo na pamet. No, isto tako čudno, i dalje se osjećam besmrtnom: o, znam ja da ću umrijeti, teoretski, ali to još ne osjećam. Vjerojatno ću ozbiljno shvatiti da starim kad shvatim da mi se smrt bliži. Iako... može me dočekati i iza ugla, tko zna? :misli:

Kao treće, starenje je valjda promjena u vremenu koja nam se događa, kako fizička, tako psihička. Sve mi više toga ide na živce, sve sam izbirljivija i sve mi je svejednije ( :D ) što drugi misle o meni - no to nisu nove osobine, samo su se s vremenom pojačale.

Boleština i problema sa zdravljem imam odavno, nemaju veze s godinama, no smatram da je održavanje fizičkog zdravlja, rodio se čovjek bolestan ili zdrav, iznimno važno. Na stranu one sve pizdarijice kojima nam sa svih strana sole pamet da će pridonijeti našemu boljem raspoloženju, ali važno je, kao prvo, financijski jer nam se zdravstvo sve više pretvara u pogrebničko poduzeće. Zatim je važno radi vlastitog osjećaja samodovoljnosti - jebeš ti to što će mi susjed donositi vrećice iz dućana: moje su vrećice i ja ih nosim!

Fizički izgled? Iskreno, jebe mi se i za to. Nisam bila te sreće da se rodim s dobrim ličnim kostima: vjerovali ili ne, ali upravo dobre lične kosti čine lijepim i staro lice - sada mi se ne da to ilustrirati primjerima poznatih žena.

Uostalom, zanimljivo je još nešto: i muškarci stare, ali time se nitko ne zamara. :mig:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

11 Jul 2017, 10:57

Donna Sole wrote:
11 Jul 2017, 10:09
Da, pomalo odmaknuta erotska fotografija. http://static.booktopia.com.au/internal ... humb-6.jpg
Meni eroticnija ova negole guzice iako mi se cini da je gologuza fotka kvalitetnija sto se foto tehnike tice. :ne zna:

MmeTipfeler wrote:
11 Jul 2017, 10:26

Fizički izgled? Iskreno, jebe mi se i za to. Nisam bila te sreće da se rodim s dobrim ličnim kostima: vjerovali ili ne, ali upravo dobre lične kosti čine lijepim i staro lice - sada mi se ne da to ilustrirati primjerima poznatih žena.
Da, ja sam za to prvi put cula u nekom filmu kad je neki tip objasnjavao 'fantastic bone structure' Elizabeth Taylor.
Uostalom, zanimljivo je još nešto: i muškarci stare, ali time se nitko ne zamara. :mig:
Tesko je tu biti pametan.
Mislim da ni njima nije drago ali da je 'pokazivanje' opterecenosti starenjem drugacije.
Mozda i zato sto se zenska vanjska ljepota drugacije vrednovala kroz povijest od muske.
Zenska je ljepota uvijek bila trazena roba dok muska nije bila toliko na cijeni.

Mada to moze biti i zato jer su mahom muskarci bili oni s parama a njih ipak vecinom privlace zene pa ono :ne zna:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

11 Jul 2017, 10:57

MmeTipfeler wrote:
11 Jul 2017, 10:26
....... s dobrim ličnim kostima: vjerovali ili ne, ali upravo dobre lične kosti čine lijepim i staro lice - sada mi se ne da to ilustrirati primjerima poznatih žena.

Veliš dobre kosti lica ...kakve su to dobre kosti lica?
Azijati imaju kakve kosti lica a izgledaju mlađahno i teško im se određuje dob do duboke starosti kad se naboraju pa ni kosti lica više ne pomažu.
MmeTipfeler wrote:
11 Jul 2017, 10:26
.......

Uostalom, zanimljivo je još nešto: i muškarci stare, ali time se nitko ne zamara. :mig:
Stare, stare a i opterećuje i njih ta starost. Možda se ne opterećuju lijepim izgledom ali itetako se brinu održavati mladost na sve načine, skoro više nego žene samo se to ne uočava kao kod žena . Ne vjerujem ja njima ništa. Muškarcima . Kad kažu da ih nije briga.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

11 Jul 2017, 11:10

Vrti se na Fejsu jedna fotka s curetkom koji sjedi pristalom starkelji u krilu. Komentari su kojekakvi, ali najbolja mi je varijanta na kojoj on kaže, uz snježni osmijeh: "Gdje si bila cijeli moj život?", a ona odgovara: "Pa... prvih pedeset godina nisam se ni rodila." :D

To je još jedno pitanje u koje se često zabada nos, a najfriškije se rasprava razmahala u vezi s novim francuskim predsjednikom. Nije izravno povezano s ovim, ali me asociralo: toliki se ljudi (i muškarci i žene) prodaju stupajući u brak, bez obzira na godine, ali ako je u pitanju stariji muškarac i mnogo mlađa žena, svima je sve jasno. U obratnom slučaju - starija žena i mlađi muškarac, malo su zbunjeni, ali ih to ne priječi da sipaju degutantne komentare.

Što se tiče ličnih kostiju i druge rase, osim bijele, u to ne ulazim. No znam da mi je jako teško razlikovati jednoga Japanca od drugoga, znam da oni odmah vide je li netko Kinez, Japanac, Korejac, a meni je to sve isto.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

11 Jul 2017, 11:12

Donna Sole wrote:
11 Jul 2017, 10:57
Veliš dobre kosti lica ...kakve su to dobre kosti lica?
Azijati imaju kakve kosti lica a izgledaju mlađahno i teško im se određuje dob do duboke starosti kad se naboraju pa ni kosti lica više ne pomažu.
Za Azijate kazu da veliki postotak vlage u zraku doprinosi da koza dulje djeluje elasticno.
Oni iz pustinjskih krajeva se brze smezuraju. :D

Bone stucture je ono sto se danas zeli postici contouring sminkanjem.
Visoke jagodice, uza brada, nos, celo opticki promijenjeno. :ne zna:

Stare, stare a i opterećuje i njih ta starost. Možda se ne opterećuju lijepim izgledom ali itetako se brinu održavati mladost na sve načine, skoro više nego žene samo se to ne uočava kao kod žena . Ne vjerujem ja njima ništa. Muškarcima . Kad kažu da ih nije briga.
E, a i nije fora pricati o tome kad si musko.
Nego nabacit mladost pod ruku i sve se vidi. :D
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

11 Jul 2017, 11:26

Da, zanimljivo je to s Macronovima i Trumpovima. :D
Slicna razlika u godinama, obrnuti spolovi, komentari razliciti.


Macron je imao 17 kad je upoznao 45-godisnju Brigitte i ona kaze da je bila opcarana njime.
Ja ne mogu zamisliti da bi takav klinac mogao biti tako impresivnog dojma. :D
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

11 Jul 2017, 11:34

Bojim se da ćemo se udaljiti od teme, ali riskirat ću čisto da znamo nastaviti . Guglam bone structure, fantastic bone structure i slične pojmove i na slikama mi izlaze savršeno našminkani modeli u dvadesetim godinama te Kim Kardashian nakon svih poznatih i nepoznatih korekcija estetskog kirurga i podužih tretmana vizažista.
Ne nalazim informaciju o konkretnim ličnim kostima i koja su pravila ličnih kostiju osim što Bara veli visoke jagodice, uža brada, nekakvo čelo i nekakav nos.
Nije mi jasno jer nas bombardiraju raznim ljepotama a čini se da nemaju sve baš taj oblik pa se pitam ko je odredio da baš tajitaj oblik jagodica brade čela nosa odgovara savršenom izgledu?

Nego da se vratim na dame. Helen Mirren je žena u lijepim godinama i sad izgleda vrlo privlačno, rekla bih bolje nego u mlađim danima. Ne znam je li tretirala izgled plastikom, pa recimo da nije i da se dobro drži. A čini se i da je sad postala dama, a nešto mi sjećanje govori da to baš nije bila u neka doba mlađahna.

Gore je Bara spomenula Liz Taylor i njenu savršenu ljepotu, a ja iako se slažem da je žena bila uistinu lijepa , moram nadodati da se uz Liz zaboravlja spomenuti Ava Gardner koja je po mom skromnom sudu ljepša i slobodno kažem najljepša žena ikad.


Jasno je da je ljepota u oku promatrača i da je suvišno raspravljati oko toga , no ne bi bilo zgorega da se i vi izjasnite o svojim tipovima ljepote, a onda nastavljamo s damama i damskim ponašanjem.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

11 Jul 2017, 11:42

Treba guglati starije dame, ne ovo današnje što je prošlo kirurge i Photoshop.

No, ja sam se sada napapala pa, kao sve starije dame, idem malo ubiti oko. :D

E, da, kad smo već kod toga... Cijeli sam život slušala kako stariji ljudi pate od nesanice i manje spavaju. Ja, što sam starija, sve bolje i sve više spavam. :facepalm:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

12 Jul 2017, 20:26

Razbudila sam se. Već odavno. A tema je zamrla, da ne kažemo umrla. Kao i obično kad ja negdje počnem pisati. :D

Pa da je dokrajčimo. Evo što je otprilike napisala ona moja FB frendica.
Žao mi je samo što neki nisu u stanju sami sebe procijeniti pa mi pod nos guraju svoj užasni izgled. Turistkinja koja mi u metrou gura debele nožurine ukrašene proširenim venama, a bar se prije devet godina trebala odreći kratkih hlačica, druga u suknji koja pokazuje sav njezin celulit, muškarac kojemu majica dobro ne pokriva dlakavi pivski trbuh... a da ne govorimo o plažama gdje bi burkini na poklon bio dobro djelo.
O, da, svi bismo rado bili mladi, lijepi i bogati. Sve što odstupa od toga podsjeća nas na činjenicu da, kao prvo, starimo i imamo onoliko godina koliko imamo, a nismo za to ni krivi ni zaslužni, kao drugo, da nismo svi rođeni lijepi i privlačni, da se tinejdžerke još mogu nekako provući, ali da poslije dvadesete čovjek postaje odgovoran za svoje lice, a kao treće, svi bismo voljeli biti bogati, ali nekima to jednostavno ne ide. :D

Meni na primjer. Lova me nikako neće. :crying:

Što zamjeram ovome komentaru? Odijevanje u gradu jedna je priča - tu mi se čini, pa makar zvučala i staromodno, da guzicama, sisama i pičkama nema mjesta, osim ako nije u pitanju performans ili hepening, a to je već dalo svoje. No na plažu odlazimo zato da bismo uživali u suncu, vjetru i moru. Ne zato da bismo se producirali. Zašto 60-godišnjakinja ne bi smjela na sebe staviti bikini, isključivo zato što joj to omogućuje veći tjelesni kontakt sa suncem, zrakom i vodom?

Da čujem protuargumente? :E
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

12 Jul 2017, 21:29

Slažem se s tobom, madam didi
Plaža je za uživanje u suncu i nije pošteno kritizirati tjelesa ljudi koji su tu samo za to. Ja sam slobodna reći da mi ne smeta ni kad se tako te manje mlade žene skinu hrabro i objave sise . Neka žena uživa, kome se ne sviđa neka ne gleda.
Ja dapače uživam i u golim tijelima pa se rado prepustim. Obzirna sam pa to skidam na usamljenim mjestima. Ali da nije zabranjeno zakonom, skinila bi se ne da se pokažem nego da toniram sve dijelove. Moj muž voli kad je sve jednako, kad nema bijelih dijjelova od kostima.
Glede odijevanja u gradu, nisam ni tu stroga. Nije zabranjeno imati celulit. Ako vlasnici celulita ne smeta, ne bi trebalo smetati ni drugima.
I još ću pitati zašto smo dopustili da nam mediji serviraju pravila i da nam ukazuju na naše nedostatke samo u ime mode ii farmacije?
Zašto je sad podizanje sisa kod kirurga must have? Kome smetaju prirodne grudi koje su svoj danak platile i predale se gravitaciji? Otkad je to sramota a nije sramota biti zapuštenih zuba ili prljave i masne kose? I takvi hodaju ulicom .Neka i njih, njihova stvar.
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

12 Jul 2017, 21:38

U pravu si. Sloboda tijelima! :D
Potpisi su za budale.
Post Reply