Stoperske zgode i nezgode

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

04 Feb 2014, 22:54

Karambol... :S
Big as life and stinking twice as much... :S :D


User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

05 Feb 2014, 08:41

karambol » wrote:Nikada nisam razmišljao hoću li sjesti nekom manijaku već kako ću od domaćina izvući najviše što se može. Puno sam stopirao i svašta ustopirao. Jednom mi je u Vrancuskoj, negdje oko Macona, stao tip u dijani. Škripavoj, šarenoj, naherenoj i još vukući prikoličicu neku naherenu, skakutavu i klopotavu. U prikolici dvije gajbe sa zecovima, a u autu opći urnebes i nered. Što papirnate ambalaže, krpa raznih fela, mrvica nedefinirane hrane i jedan pesek. Avlijaner mali obični, smeđi.
Nas dvojica (kompa i ja), dugih kosa, čikovi nam se dime iz gubaca, đitre u rukama, ruksaci na leđima. Šlampavi i iskrivljeni pod težinom prtljage, a ja još s onim alpinističkim sunčanim naočalama na nosu za hodanje po glečerima Mont Blanca...
Stane pajde nama i pita da kam ćemo...Čuj pitanja!!
Do...do...do bilo kam.
Svirate?
Jok. Veslamo...JEBOTE!
Onda možete kod nas. U komunu. Svirajte i imate gdje spavat...
I tako završismo u hipi seocetu gdje sve bijaše prirodno, opušteno, napušeno...kao i vozač koji je usput promašio cestu do svoje kuće pa se okretao i pritom zaboravio da ima prikolicu...pa smo vadili isprepadane zecove iz grabe, a onda i prikolicu...
Svirali smo tu večer Krivo je mooooreeeeee....
:rofl:
ajme :S :S

krivo je more :rofl: :S
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Feb 2014, 13:41

karambol :rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Natlitug
Posts: 42
Joined: 05 Sep 2013, 10:19
Location: Tajni grad

24 Feb 2014, 14:45

Tea Tree » wrote: Da, jebem ti, svi su išli na Bunu. :gaah: Nije se moglo proći bez toga na putu do mora.

S Metkovićem sam već imala više sreće. Mislim da sam samo jednom tamo stopirala, kod milicije. U ostalim slučajevima se potrefilo da su išli direkt do mora. :D
A jesi li kad muljala starcima da ideš na Bunu, a zapravo išla na more? :zubo:

Frenicu je jednom tako mama pitala šta je radila prekjučer u Dubrovniku. Ova se pravila luda i pita kada. Kaže mama onaj dan kad si rekla da ćeš na Bunu. :rofl:
Stvarno smo bile u Dubrovniku taj dan.
Ono par puta što sam stopala, zapravo svaki put je bilo, lafo, na Bunu.
E al' koma je kad dođeš kući s stoput ponovljenom izvlakušom u glavi, a ono škripiš od soli i crn k'o gatar, ne mogu te ne provalit ni pomoću filmskih Image

Image
"Da znate da je ukusan ovaj Pantelija."
Post Reply