Velike svjecke urote

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

29 Jan 2014, 22:58

Euklid » wrote:
Da je seks dobar,
uvijek i u svim oblicima... :ne zna:
E, kad je tako - jebo te magarac u prkno.
Mislim, dobro je to, sam si to rekao... :raspa:


User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

29 Jan 2014, 23:03

judolino » wrote: E, kad je tako - jebo te magarac u prkno.
Mislim, dobro je to, sam si to rekao... :raspa:
Molim te da folklorne običaje svoga sela ne projiciraš na ostale forumaše.

Nisi više gazda ovog foruma koji može banirati kad i kako mu se digne nego si običan forumaš.

I kao takav, vrlo pogodan materijal za permabaniranje zbog ovako nekulturnih ispada... :vidiga:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

29 Jan 2014, 23:24

A fakat si pičkast, ni sam ne znaš što bi... :ne zna:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

29 Jan 2014, 23:32

Euklid » wrote:
Molim te da folklorne običaje svoga sela ne projiciraš na ostale forumaše.
:rofl:

nina, čija je Milka? Krafts food? Zašto bi oni bili izuzetak? :zubo:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

29 Jan 2014, 23:57

blue » wrote: :rofl:

nina, čija je Milka? Krafts food? Zašto bi oni bili izuzetak? :zubo:
E, fala ti kaj si me podsjetila!

Glišo, jebo te LJUBIČASTI magarac!
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

01 Feb 2014, 21:21

Beau » wrote:Nisam neki cokomanijak, al milka mi je mislim najlosija cokolada :ne zna:
Sami cukar!
Ne kontam...kažeš to ko da je nešto lošo u pitanju... :zubo:
Boggamazo, ne jedem ja čokoladu da se osolim il rad zdravlja.
blue wrote:
nina, čija je Milka? Krafts food? Zašto bi oni bili izuzetak? :zubo:
Štajaznam, pisalo u novinama. :ne zna: Sad ispada da ću i po čokolade morat ić u neke spešl dućane.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

01 Feb 2014, 23:51

Aj Nina, pa neš nasjest na to...Milka je Milka i bok. Nema sumnje u Milku, a šećer...hm, jeste gledali Michael-a kojeg glumi Travolta?
Ima jedna scena sa šećerom. Pogledajte, ako se ne sjećate. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Feb 2014, 01:33

User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

17 Feb 2014, 12:42

E da me bar hoće čipirati :S

Da ne moram pamtiti, mjenati i zapisivati mali milijun lozinki, pinova, kodova, da ne moram upisivati adrese, OIB-ove, JMBG-ove, da nemam nekoliko bankovnih kartica, pa zdravstvenu, pa jednu od DM-a, jednu od Peak and Cloppenburga, jednu od Emezette, da mi ne treba pasoš i osobna i vozačka. Birokracija bi bila ljepša :cerek:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

17 Feb 2014, 20:01

blue » wrote:E da me bar hoće čipirati :S

Da ne moram pamtiti, mjenati i zapisivati mali milijun lozinki, pinova, kodova, da ne moram upisivati adrese, OIB-ove, JMBG-ove, da nemam nekoliko bankovnih kartica, pa zdravstvenu, pa jednu od DM-a, jednu od Peak and Cloppenburga, jednu od Emezette, da mi ne treba pasoš i osobna i vozačka. Birokracija bi bila ljepša :cerek:
Evo ti jedna.
Poslušaj, a nakon toga si pucaj u glavu beskorisnu... :madkava:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Feb 2014, 20:08

blue » wrote:E da me bar hoće čipirati :S

Da ne moram pamtiti, mjenati i zapisivati mali milijun lozinki, pinova, kodova, da ne moram upisivati adrese, OIB-ove, JMBG-ove, da nemam nekoliko bankovnih kartica, pa zdravstvenu, pa jednu od DM-a, jednu od Peak and Cloppenburga, jednu od Emezette, da mi ne treba pasoš i osobna i vozačka. Birokracija bi bila ljepša :cerek:
Ja nemam nista protiv ako ti zelis da te se cipira. Svakom po izboru.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Feb 2014, 20:09

judolino » wrote: Evo ti jedna.
Poslušaj, a nakon toga si pucaj u glavu beskorisnu... :madkava:
O koliko dugo nisam cuo vaj album. Vrhunski je.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

17 Feb 2014, 20:22

miky0 » wrote:
O koliko dugo nisam cuo vaj album. Vrhunski je.
Opa!
Biće nešto od tebe... :five:
:Pivo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

19 Feb 2014, 17:03

judolino » wrote: Evo ti jedna.
Poslušaj, a nakon toga si pucaj u glavu beskorisnu... :madkava:
Evo deda i tebi jednu. Nostalgičnu :cerekava:

Čipiranje smatram samo praktičnim načinom čuvanja/distribuiranja informacija koje i tako postoje, i o tebi također :p
Ukratko, i sada je pohranjeno - gdje, odakle i koliko novaca imaš, kakvo je tvoje zdravstveno stanje, kakve su tvoje potrošačke navike, sve što radiš na netu (interesi, hobiji - FB, Skype, Pinterest, eBay, sextoys for boys, stevo karapandža online), tvoja lokacija (ako ti mob ima GPRS, a to je čak i moja stara Nokija imala), poruke koje si slao mobitelom, pozive. Sve se zna. Samo je pitanje tko pita.

Što onda fali čipu? Strano tijelo? I umjetni kuk je strano tijelo :ne zna:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

19 Feb 2014, 17:11

Whereabout » wrote:
Dobro, postoje te očito ideološki nastrojene ili podržane stvari. Ali meni su ipak od teorija zavjere najproblematičnije one koje tvrde da su poruke skrivene odnosno da se u spotovima ili reklamama ubacuju poruke tipa BUY (to sam izmislila, ali nešto takvo) koje su prebrze za registriranje ili nisu odmah vidljive, ali ih mozak obrađuje.

Ipak, koliko god da su mi neki primjeri bili nategnuti (jednom sam čitala teorije nekog forumaša o tome, valjda nisi bio ti? :D), moguće je da nešto ima u tome svemu, recimo ona reklama za jogurte "s ekstra velikim komadi(ći)ma voća". Ovo "s ekstra" se čita drugačije. :zubo:
Sjećam se te reklame :zubo:

A tekst pjesme 'Cesarica'? Cilega života moje tilo jebe... ? :rofl:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

19 Feb 2014, 17:18

Da budem ontopičan ovo je ujedno i komentar.... :D

...i kraj...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

20 Feb 2014, 21:58

Kakav kraj? :crying:
Nemoj tako. Nisam ništa saznala, tko čime i kime upravlja iz sjene, jesu li mi i hoće li mi ugraditi čipove. je li mi susjed masonski reptil.
Pa kako ću takva u svijet, k'o bez glave? :ne zna:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Feb 2014, 22:02

Tea Tree » wrote:Kakav kraj? :crying:
Nemoj tako. Nisam ništa saznala, tko čime i kime upravlja iz sjene, jesu li mi i hoće li mi ugraditi čipove. je li mi susjed masonski reptil.
Pa kako ću takva u svijet, k'o bez glave? :ne zna:
I oces li odsad bit opreznija? Oces li svaki zokijev potez analizirat barem dvaput? :misli: :cerek:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

21 Feb 2014, 00:52

miky0 » wrote:
I oces li odsad bit opreznija? Oces li svaki zokijev potez analizirat barem dvaput? :misli: :cerek:
Od kad je odsad? :misli:

Analizirala bih ja njega vrlo neoprezno. :ckzubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 Feb 2014, 10:12

Tea Tree » wrote:Kakav kraj? :crying:
Nemoj tako. Nisam ništa saznala, tko čime i kime upravlja iz sjene, jesu li mi i hoće li mi ugraditi čipove. je li mi susjed masonski reptil.
Pa kako ću takva u svijet, k'o bez glave? :ne zna:
Treba biti umjereno skeptičan, a ne od skepse napraviti religiju. :E

Aj ti meni reci, što misliš čime se bave zaista bogati/moćni ljudi? Možeš li si predočiti mentalno stanje nekog lika koji raspolaže imovinom reda veličine 50 milijardi dolara, ili tako nešto? Što misliš, kakve oni sebi postavljaju životne ciljeve, misliš li da su isti (ili bar jako slični) kao tvoji, recimo? :cerek: Čisto me zanima kako ti njih uopće percipiraš, što zamišljaš da oni sebi briju?
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Feb 2014, 10:17

Tea Tree » wrote: Od kad je odsad? :misli:
:misli:
Tea Tree » wrote:
Analizirala bih ja njega vrlo neoprezno. :ckzubo:

:ne zna:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

21 Feb 2014, 20:27

nodens » wrote:
Treba biti umjereno skeptičan, a ne od skepse napraviti religiju. :E
Tko? Jel ja? Misliš da pravim religiju od skepse? Ako da, zašto to misliš?
Aj ti meni reci, što misliš čime se bave zaista bogati/moćni ljudi? Možeš li si predočiti mentalno stanje nekog lika koji raspolaže imovinom reda veličine 50 milijardi dolara, ili tako nešto? Što misliš, kakve oni sebi postavljaju životne ciljeve, misliš li da su isti (ili bar jako slični) kao tvoji, recimo? :cerek: Čisto me zanima kako ti njih uopće percipiraš, što zamišljaš da oni sebi briju?
Zbog skepse prema teorijama zavjera pretpostavljaš da mislim da ekipa s Forbesove liste ima jednake životne ciljeve i brije kao ja?
Što god da brijali, pretpostavljam da je to prilično individualno, osim onog očigledno očekivanog - da teže nekakvom povećanju svoje imovine, usprkos i unatoč postojećoj imovini.

Samo moram primijetiti da si kvotao ono što sam napisala sprdajući se o ugradnji čipova i masonskim reptilima pa ako misliš da se to doista događa, moram reći da sam iznenađena. :D Ne bih stvarno pomislila da ti vjeruješ u takvo što. :ne zna:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

22 Feb 2014, 00:32

Tea Tree » wrote: Od kad je odsad? :misli:

Analizirala bih ja njega vrlo neoprezno. :ckzubo:
A, tooo...
Dođi Zoki - pa prč, prč...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

24 Feb 2014, 11:58

Tea Tree » wrote: Tko? Jel ja? Misliš da pravim religiju od skepse? Ako da, zašto to misliš?
To je hiperbola... hoću reći, da postaneš toliko 'skeptična' da ti pomalo zvuči blasfemično u nekoj situaciji pomisliti 'a što ako ipak...'?

Tea Tree » wrote:Zbog skepse prema teorijama zavjera pretpostavljaš da mislim da ekipa s Forbesove liste ima jednake životne ciljeve i brije kao ja?
Ne kužim pitanje, tj. kontrapitanje. :rofl: Pitam, misliš li da ti ljudi imaju 'slične' ciljeve kao i mi? Ne nužno iste - ni ti ni ja nemamo 'iste' ciljeve, iako smo jednako novčano nebitni LOL - nego onako, 'srodne', usporedive, analogne... ako me pratiš...

Tea Tree » wrote:Što god da brijali, pretpostavljam da je to prilično individualno, osim onog očigledno očekivanog - da teže nekakvom povećanju svoje imovine, usprkos i unatoč postojećoj imovini.
Bi li mogla navesti primjere tih nekih individualnih ciljeva, a da nisu baš posve trivijalni, te da ne spadaju u ovo potonje (zaraditi *još više*, pomaknuti se naprijed na Forbesovoj ljestvici :rofl: )

Tea Tree » wrote:Samo moram primijetiti da si kvotao ono što sam napisala sprdajući se o ugradnji čipova i masonskim reptilima pa ako misliš da se to doista događa, moram reći da sam iznenađena. :D Ne bih stvarno pomislila da ti vjeruješ u takvo što. :ne zna:
Nisam rekao da vjerujem u takvo što. Ja jesam skeptik; samo ne vjerujem da bogataši sa Forbesa jedino briju na to kako zaraditi još više. :zubo: Tj. da su njihovi 'individualni' ciljevi nešto usporedivo običnom čovjeku. Shvaćaš, skepticizam mi ne da da to promatram toliko 'jednostavno'; to ne znači da imam nekakve divlje, uskospecifične ideje o tome na što oni briju. Nemam pojma na što briju - samo ne vjerujem da je to nešto u što se običan čovjek može uživjeti tek tako. Ne vidim zašto bih pretpostavio takvo nešto; ne zvuči mi logično.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

24 Feb 2014, 12:02

nodens » wrote: Pitam, misliš li da ti ljudi imaju 'slične' ciljeve kao i mi? Ne nužno iste - ni ti ni ja nemamo 'iste' ciljeve, iako smo jednako novčano nebitni LOL - nego onako, 'srodne', usporedive, analogne... ako me pratiš...
Mislim.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
Post Reply