Velike svjecke urote

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

14 Mar 2014, 14:08

Radi. :kokice:


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Mar 2014, 14:14

MightyMe » wrote:Radi. :kokice:
A zasto sad radi? Sta si napravija?
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

14 Mar 2014, 14:16

miky0 » wrote:
A zasto sad radi? Sta si napravija?
ne smije ti reći jer će te morati pogubiti. :zubo:
majti je trebao biti jedan od onih znanstvenika koje su smaknuli, ali im je umakao i nije bio na tom letu zahvaljujući insajderskim informacijama obavještajne službe trkeljanja... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Mar 2014, 14:30

Zapravo je bio tako mali da su mislili da se radio o nekakvom eksperimentu, kaj ja znam, homunkulusu, a ne znanstveniku... :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Mar 2014, 14:32

karambol » wrote:
ne smije ti reći jer će te morati pogubiti. :zubo:
majti je trebao biti jedan od onih znanstvenika koje su smaknuli, ali im je umakao i nije bio na tom letu zahvaljujući insajderskim informacijama obavještajne službe trkeljanja... :D
Ma di ce revolucionara ubit neobavljena posla :ne zna:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

14 Mar 2014, 14:34

Jel na portalima trebaju dnevno ispuniti određenu kvotu objavljenih znakova, pa umjesto da pišu:
qwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqw
ertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwert
zuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzu
iopšđasdfghjklyxcvbnm, oni objavljuju ovakve bedastoće:Avion je ukraden od strane SAD-a, i njega će iskoristiti za lansiranje nuklearnog projektila na jedan grad u svijetu. Cilj je izazivanje 3. svjetskog rata.? :ne zna:


Ja zaozbljno sumljam nato da su avijon oteli marsijanci? A? :kokice:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

14 Mar 2014, 14:36

miky0 » wrote:
Ma di ce revolucionara ubit neobavljena posla :ne zna:
Uglavnom ih i ubijaju u takvim okolnostima :zubo:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Mar 2014, 15:10

blue » wrote:Jel na portalima trebaju dnevno ispuniti određenu kvotu objavljenih znakova, pa umjesto da pišu:
qwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqw
ertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwert
zuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzuiopšđasdfghjklyxcvbnmqwertzu
iopšđasdfghjklyxcvbnm, oni objavljuju ovakve bedastoće:Avion je ukraden od strane SAD-a, i njega će iskoristiti za lansiranje nuklearnog projektila na jedan grad u svijetu. Cilj je izazivanje 3. svjetskog rata.? :ne zna:


Ja zaozbljno sumljam nato da su avijon oteli marsijanci? A? :kokice:
Ne seri, mala, previše si sputanog uma da bi razumjela dnevno.ndh ili Davitelja Ickea... :mljacko:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Mar 2014, 15:11

blue » wrote: Uglavnom ih i ubijaju u takvim okolnostima :zubo:
Da, al ovakve poput našeg Mikija puste da ih ubiju šupčani problemi... :lol:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

14 Mar 2014, 15:14

judolino » wrote: Da, al ovakve poput našeg Mikija puste da ih ubiju šupčani problemi... :lol:

ajukurac.... :rofl: :rofl: :rofl:


miky - jebiga, pardon... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Mar 2014, 15:32

:o :mad: :zubo:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Mar 2014, 16:22

miky0 » wrote::o :mad: :zubo:
Miki, ne kloni duhom; jedan od najvećih mislilaca 20. stoljeća, moj buraz, Čarls Bukovski, isto je imo problema s hemeroidima.

Zapravo, usudio bih s reći - i ja sam imao problema s hemeroidima dok nisam odjebo timski rad i postao solo igrač (postao u smislu da sam se promijenio - ne da sam objavio neki post).
Sad mi se više niko ne uvlači u guzicu, a ona fina, glatka, relaksirana... :raspa:

Zapravo, odličan lijek za hemeroide je otić u džunglu ko Tarzan i ja...

Koja pizdarija, neki dan na kvizu pitanje kak se zvao Odisejev sin! Zamalo sam umjesto Telemah reko Korak, malo mi je falilo... :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Mar 2014, 17:06

judolino » wrote: Miki, ne kloni duhom; jedan od najvećih mislilaca 20. stoljeća, moj buraz, Čarls Bukovski, isto je imo problema s hemeroidima.

Zapravo, usudio bih s reći - i ja sam imao problema s hemeroidima dok nisam odjebo timski rad i postao solo igrač (postao u smislu da sam se promijenio - ne da sam objavio neki post).
Sad mi se više niko ne uvlači u guzicu, a ona fina, glatka, relaksirana... :raspa:

Zapravo, odličan lijek za hemeroide je otić u džunglu ko Tarzan i ja...

Koja pizdarija, neki dan na kvizu pitanje kak se zvao Odisejev sin! Zamalo sam umjesto Telemah reko Korak, malo mi je falilo... :zubo:
:top:

Lako cemo mi za moju gujicu, nego sta cemo mi sa ovim avionom kad izroni iz oceana s nueklearkom :ne zna:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

14 Mar 2014, 17:20

miky0 » wrote:
:top:

Lako cemo mi za moju gujicu, nego sta cemo mi sa ovim avionom kad izroni iz oceana s nueklearkom :ne zna:
Tko mi? Mi Hrvati? :D Mi čovječanstvo? Mi Ameri ili mi Rusi? :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Mar 2014, 17:23

blue » wrote:
Tko mi? Mi Hrvati? :D Mi čovječanstvo? Mi Ameri ili mi Rusi? :zubo:
:cerek:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Mar 2014, 17:24

blue » wrote:
Mi trkeljasi :zubo:
Lektorirano :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Mar 2014, 16:22

Ne znam, samo znam da sam procito naslov

http://www.24sata.hr/tech/preksutra-nas ... mbi-358442
Posljednjih nekoliko dana na društvenim mrežama kruže glasine da će 21. ožujka ove godine Zemlju udariti golemi asteroid koji će dovesti do katastrofe ogromnih razmjera.

Informacije su krenule kružiti internetom zbog Reutersovih navoda iz 2003. godine. Reuters i brojni svjetski mediji pisali su kako će Zemlju udariti asteroid, a datum koji su naveli bio je upravo 21. ožujka.
Eto, ovdje koristim priliku za pozdrav ako se stvarno i oprostimo zbog ovog armagedona :W

Zivi i veseli bili :giggle: :lol:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

29 Mar 2014, 00:32

Interesantno:
NAJŠOKANTNIJA TEORIJA Milijarder isplanirao pad Boeinga da bi postao jedini vlasnik mikročipa za ratovanje?

Baš smo na ovoj temi pisali kako su Rothschildovi potopili Titanic kako bi ubili nekolicinu moćnih američkih bankara koji su se protivili osnivanju Federalnih rezervi.
Pa kad ti jednom tako nešto uspije što ne bi i još koji put...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

29 Mar 2014, 08:19

Jebate, a mi se svi čudili kak je pijani sused sam sebe uspel zgazit traktorom.

Mora da je i on htio doć do nekog mikročipa, sad je sve jasno...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Apr 2014, 09:34

Dok se ne nadje trazeni avion na dnu indijskog oceana, evo jos spekulacija o nestanku istog


http://www.index.hr/black/clanak/nova-t ... 39411.aspx
NESTALI malezijski avion nalazi se na malenom otoku u Indijskom oceanu.

Tako barem kaže nova teorija zavjere, piše IBT. Oni koji propagiraju ovu teoriju tvrde da se avion nalazi na otoku Diego Garica koji služi kao pomorka baza SAD-a. Tamo je sletio nakon otmice. Vjeruje se kako se na jednoj od najudaljenijih lokacija na svijetu nalazi i tajni zatvor. Na otoku više nema domorodaca jer su nasilno preseljeni na druge otoke 1971. Na njemu se nalazi 1700 pripadnika vojnog osoblja i 1500 civila.

Kada se saznalo da je pilot malezijskog aviona Zaharie Shah na svom simulatoru leta kao lokaciju spremio baš ovaj otok krenule su spekulacije o mogućnosti da se tamo nalazi.

Freelance novinar i bloger Jim Stone tvrdi kako je jedan od američkih putnika na letu MH370, Phillip Wood, poslao SMS s koordinatama njihove lokacije aviona. Koordinate su ukazivale na mjesto nekoliko kilometara udaljeno od otoka Diego Garica.

"Nepoznato vojno osoblje drži me kao taoca otkad je moj avion otet. Radim za IBM i uspio sam sakriti mobitel u svoj stražnjicu tijekom otmice. Odvojen sam od ostatka putnika i nalazim se u ćeliji. Moje ime je Philip Wood. Mislim da sam drogiran i ne mogu jasno misliti", pisalo je u navodnoj Woodovoj poruci.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

28 Apr 2014, 18:53

Već sam pomislio da sam možebitni paranoični šizoid koji svagdje vidi zavjere, urote i ostale zakulisne igre ali srećom danas sam naišao na tekst koji potvrđuje moje sumnje na najveću urotu svih vremena kojom je uostalom i otvorena ova tema:
Euklid » wrote: Krenut ćemo s najstrašnijom od svih strašnih zavjera.
Tzv. majkom svih urota:

Nutella!!!

Opće je poznato da se u razvijenim dijelovima Europe lifraju proizvodi široke namjene koji su odlične do vrhunske kvalitete, dok se na istok i jugoistok kontinenta šalje škart zamotan u celofan.
Ipak, i ovim belosvetskim urotnicima potkrala se greška pa u zagrebački Muller isporučuju, svima nam, oh, tako dragu Nutellu made in Germany.
Kupite sad nju i Nutellu iz, recimo, Konzuma, Mercatora ili bilo kojeg drugog lanca pa na svojim ukućanima izvršite experiment. U jednu žličicu jedna Nutella, u drugu kašikicu druga Nutella koja je btw. made in Poland... pa da vidimo...
Dakle, novinari 24 sata su pročitavši ovaj tekst na Trkeljanju odlučili sami izvršiti ovaj eksperiment i konačno znanstveno potvrdili i dokazali da jedemo najgoru Nutellu.
Čaki i kupci u BiH imaju čast jesti ovu mazivu slasticu koja na nešto liči :mad:

24sata: Isto ime, isti sastav, no boja, tekstura i okus se razlikuju?

Sad kad je razotkrivena ova majka i maćeha svih belosveckih zavjera bit će puno lakše nevjernim Tomama dokazati i ostale, puno banalnije zavjere svjetskih moćnika... :raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

19 Feb 2017, 17:44

s malim zakašnjenjem od samo koju godinu pridružuju nam se Mađari i Slovaci...

"OVO JE SKANDAL" Mađari i Slovaci dokazali da je Nutella iz Austrije i Njemačke kvalitetnija

dakle, nije samo Nutella u pitanju, ipak smo za buržujsku gospodu sa zapada mi istočnjaci niža bića...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

19 Feb 2017, 18:04

Ne kupujem nutelu i ne bi to u usta stavila. I ne mislim ni kritizirati nit se diviti tom proizvodu. Ali imam pitanje.
Misliš li stvarno da je izvoz/uvoz nutele ili drugih proizvoda lošije kvalitete na tržištima istočnije Europe nego zapadnije , baš urota ili je moguće da se samo radi o lošim ugovorima između uvoznika i izvoznika ? Ok, i to može biti dio urote ali ne baš svjetske ...više mi pari na pranja novca i dizanje razlike u cijeni...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

19 Feb 2017, 18:09

Hahahaha, pa normalno da nije riječ o svjeckoj uroti već je čisto riječ o podcjenjivačkom odnosu.

Najbolje mi je bilo ono objašnjenje da su njihova istraživanja pokazala kako našim tržištima više odgovara manji udio lješnjaka... :rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

19 Feb 2017, 18:12

Euklid wrote:
19 Feb 2017, 18:09
Hahahaha, pa normalno da nije riječ o svjeckoj uroti već je čisto riječ o podcjenjivačkom odnosu.

Najbolje mi je bilo ono objašnjenje da su njihova istraživanja pokazala kako našim tržištima više odgovara manji udio lješnjaka... :rofl: :rofl:
podcjenjuju nas u svemu. to smo sami krivi.
kurvanjski avatar, a
Post Reply